Terminarz dla IV liga świętokrzyska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga świętokrzyska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Czarni Połaniec 30 66 19 9 2 62 26 36
2 Partyzant Radoszyce 30 58 17 7 6 63 25 38
3 Unia Sędziszów 30 53 15 8 7 47 34 13
4 Lubrzanka Kajetanów 30 48 13 9 8 52 37 15
5 Pogoń 1945 Staszów 30 47 13 8 9 54 47 7
6 Orlicz Suchedniów 30 43 13 4 13 43 54 -11
7 Sparta Kazimierza Wielka 30 42 10 12 8 43 39 4
8 Naprzód Jędrzejów 30 42 12 6 12 33 38 -5
9 Zdrój Busko Zdrój 30 41 11 8 11 37 36 1
10 ŁKS Łagów 30 40 10 10 10 43 46 -3
11 Spartakus Daleszyce 30 39 10 9 11 43 43 0
12 Klimontowianka Klimontów 30 36 10 6 14 40 46 -6
13 Skała Tumlin 30 34 8 10 12 41 56 -15
14 Alit Ożarów 30 32 7 11 12 44 47 -3
15 Hetman Włoszczowa 30 30 8 6 16 35 48 -13
16 Orlęta Kielce 30 6 1 3 26 25 83 -58
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga świętokrzyska 10/11 sierpnia
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów 2 - 0 Partyzant Radoszyce
Klimontowianka Klimontów 2 - 3 Czarni Połaniec
Zdrój Busko Zdrój 0 - 1 Spartakus Daleszyce
Unia Sędziszów 6 - 1 Orlęta Kielce
Pogoń 1945 Staszów 3 - 0 Alit Ożarów
Skała Tumlin 2 - 2 Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów 3 - 1 ŁKS Łagów

2. kolejka - IV liga świętokrzyska 15 sierpnia
Spartakus Daleszyce 1 - 2 Unia Sędziszów
Czarni Połaniec 3 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce 3 - 1 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 2 - 0 Skała Tumlin
Orlicz Suchedniów 1 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Hetman Włoszczowa 1 - 1 ŁKS Łagów
Orlęta Kielce 1 - 2 Sparta Kazimierza Wielka
Lubrzanka Kajetanów 3 - 2 Klimontowianka Klimontów

3. kolejka - IV liga świętokrzyska 17/18 sierpnia
Unia Sędziszów 0 - 5 Czarni Połaniec
Klimontowianka Klimontów 1 - 0 Partyzant Radoszyce
Zdrój Busko Zdrój 0 - 2 Lubrzanka Kajetanów
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 0 Spartakus Daleszyce
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 Hetman Włoszczowa
Orlęta Kielce 3 - 3 ŁKS Łagów
Alit Ożarów 3 - 1 Naprzód Jędrzejów
Skała Tumlin 1 - 1 Orlicz Suchedniów

4. kolejka - IV liga świętokrzyska 24/25 sierpnia
Czarni Połaniec 1 - 0 Sparta Kazimierza Wielka
Spartakus Daleszyce 5 - 1 ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów 2 - 1 Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce 2 - 0 Alit Ożarów
Orlicz Suchedniów 4 - 0 Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa 2 - 1 Skała Tumlin
Orlęta Kielce 1 - 3 Pogoń 1945 Staszów
Klimontowianka Klimontów 0 - 0 Zdrój Busko Zdrój

5. kolejka - IV liga świętokrzyska 31 sierpnia/1 września
Unia Sędziszów 1 - 1 Klimontowianka Klimontów
Alit Ożarów 2 - 2 Orlicz Suchedniów
Zdrój Busko Zdrój 1 - 1 Partyzant Radoszyce
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów 1 - 1 Czarni Połaniec
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Skała Tumlin 3 - 1 Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów 0 - 1 Hetman Włoszczowa

6. kolejka - IV liga świętokrzyska 7/8 września
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce 3 - 1 Skała Tumlin
Czarni Połaniec 5 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 ŁKS Łagów
Zdrój Busko Zdrój 1 - 4 Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce 0 - 2 Orlicz Suchedniów
Orlęta Kielce 0 - 2 Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów 4 - 3 Sparta Kazimierza Wielka

7. kolejka - IV liga świętokrzyska 14/15 września
Spartakus Daleszyce 4 - 0 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 6 - 2 Orlęta Kielce
Unia Sędziszów 0 - 0 Partyzant Radoszyce
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 0 Zdrój Busko Zdrój
ŁKS Łagów 3 - 2 Klimontowianka Klimontów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 2 Lubrzanka Kajetanów
Skała Tumlin 1 - 5 Czarni Połaniec
Orlicz Suchedniów 3 - 0 Hetman Włoszczowa

8. kolejka - IV liga świętokrzyska 21/22 września
Partyzant Radoszyce 3 - 2 Hetman Włoszczowa
Spartakus Daleszyce 1 - 1 Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów 0 - 0 Skała Tumlin
Orlęta Kielce 0 - 5 Orlicz Suchedniów
Czarni Połaniec 1 - 0 Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów 0 - 4 Pogoń 1945 Staszów
ŁKS Łagów 1 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Unia Sędziszów 1 - 1 Sparta Kazimierza Wielka

9. kolejka - IV liga świętokrzyska 28/29 września
Alit Ożarów 1 - 2 Czarni Połaniec
Hetman Włoszczowa 2 - 1 Orlęta Kielce
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Partyzant Radoszyce
ŁKS Łagów 1 - 0 Unia Sędziszów
Pogoń 1945 Staszów 1 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Skała Tumlin 2 - 2 Klimontowianka Klimontów
Lubrzanka Kajetanów 0 - 0 Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów 3 - 1 Spartakus Daleszyce

10. kolejka - IV liga świętokrzyska 5/6 października
Spartakus Daleszyce 2 - 1 Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 Alit Ożarów
Zdrój Busko Zdrój 0 - 1 Skała Tumlin
Partyzant Radoszyce 4 - 1 Orlęta Kielce
Czarni Połaniec 1 - 1 Orlicz Suchedniów
Klimontowianka Klimontów 0 - 1 Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów 2 - 2 Pogoń 1945 Staszów
Sparta Kazimierza Wielka 3 - 0 ŁKS Łagów

11. kolejka - IV liga świętokrzyska 12/13 października
Alit Ożarów 2 - 1 Klimontowianka Klimontów
ŁKS Łagów 1 - 1 Partyzant Radoszyce
Pogoń 1945 Staszów 4 - 0 Sparta Kazimierza Wielka
Skała Tumlin 0 - 1 Unia Sędziszów
Zdrój Busko Zdrój 1 - 0 Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów 2 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa 0 - 1 Czarni Połaniec
Orlęta Kielce 0 - 2 Spartakus Daleszyce

12. kolejka - IV liga świętokrzyska 19/20 października
Lubrzanka Kajetanów 2 - 3 Hetman Włoszczowa
Partyzant Radoszyce 5 - 0 Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec 2 - 1 Orlęta Kielce
Klimontowianka Klimontów 1 - 3 Orlicz Suchedniów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 0 Alit Ożarów
Unia Sędziszów 1 - 0 Naprzód Jędrzejów
Sparta Kazimierza Wielka 4 - 2 Skała Tumlin
ŁKS Łagów 2 - 1 Pogoń 1945 Staszów

13. kolejka - IV liga świętokrzyska 26/27 października
Alit Ożarów 1 - 2 Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa 3 - 1 Klimontowianka Klimontów
Pogoń 1945 Staszów 0 - 2 Partyzant Radoszyce
Skała Tumlin 3 - 2 ŁKS Łagów
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Naprzód Jędrzejów
Orlicz Suchedniów 1 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Orlęta Kielce 1 - 3 Lubrzanka Kajetanów
Spartakus Daleszyce 2 - 2 Czarni Połaniec

14. kolejka - IV liga świętokrzyska 2/3 listopada
Partyzant Radoszyce 0 - 1 Czarni Połaniec
Lubrzanka Kajetanów 4 - 1 Spartakus Daleszyce
Klimontowianka Klimontów 2 - 0 Orlęta Kielce
Zdrój Busko Zdrój 2 - 0 Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów 1 - 2 Orlicz Suchedniów
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 0 Alit Ożarów
ŁKS Łagów 3 - 0* Naprzód Jędrzejów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 2 Skała Tumlin

15. kolejka - IV liga świętokrzyska 9/10 listopada
Pogoń 1945 Staszów 1 - 1 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 0 - 0 ŁKS Łagów
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Klimontowianka Klimontów
Czarni Połaniec 1 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Skała Tumlin 2 - 5 Partyzant Radoszyce
Orlicz Suchedniów 2 - 1 Sparta Kazimierza Wielka
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Unia Sędziszów
Orlęta Kielce 0 - 1 Zdrój Busko Zdrój

16. kolejka - IV liga świętokrzyska 22/23 marca
Alit Ożarów 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Czarni Połaniec 3 - 2 Klimontowianka Klimontów
ŁKS Łagów 4 - 1 Orlicz Suchedniów
Partyzant Radoszyce 1 - 0 Lubrzanka Kajetanów
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Orlęta Kielce 2 - 3 Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa 1 - 2 Sparta Kazimierza Wielka
Naprzód Jędrzejów 3 - 1 Skała Tumlin

17. kolejka - IV liga świętokrzyska 29/30 marca
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 Partyzant Radoszyce
Skała Tumlin 1 - 1 Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów 4 - 0 Orlicz Suchedniów
ŁKS Łagów 2 - 1 Hetman Włoszczowa
Sparta Kazimierza Wielka 2 - 1 Orlęta Kielce
Unia Sędziszów 2 - 2 Spartakus Daleszyce
Zdrój Busko Zdrój 1 - 0 Czarni Połaniec
Klimontowianka Klimontów 1 - 3 Lubrzanka Kajetanów

18. kolejka - IV liga świętokrzyska 5/6 kwietnia
ŁKS Łagów 3 - 0 Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Alit Ożarów
Partyzant Radoszyce 0 - 1 Klimontowianka Klimontów
Lubrzanka Kajetanów 1 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Spartakus Daleszyce 0 - 0 Sparta Kazimierza Wielka
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Orlicz Suchedniów 1 - 2 Skała Tumlin
Czarni Połaniec 2 - 0 Unia Sędziszów

19. kolejka - IV liga świętokrzyska 12/13 kwietnia
Alit Ożarów 0 - 4 Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Orlicz Suchedniów
Skała Tumlin 2 - 1 Hetman Włoszczowa
Pogoń 1945 Staszów 4 - 1 Orlęta Kielce
ŁKS Łagów 1 - 0 Spartakus Daleszyce
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 2 Czarni Połaniec
Unia Sędziszów 2 - 0 Lubrzanka Kajetanów
Zdrój Busko Zdrój 1 - 3 Klimontowianka Klimontów

20. kolejka - IV liga świętokrzyska 19 kwietnia
Spartakus Daleszyce 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów
Hetman Włoszczowa 0 - 2 Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce 3 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Klimontowianka Klimontów 0 - 1 Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów 2 - 2 Sparta Kazimierza Wielka
Orlęta Kielce 0 - 0 Skała Tumlin
Orlicz Suchedniów 2 - 1 Alit Ożarów
Czarni Połaniec 1 - 1 ŁKS Łagów

21. kolejka - IV liga świętokrzyska 26/27 kwietnia
Unia Sędziszów 2 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Alit Ożarów 4 - 1 Hetman Włoszczowa
Orlicz Suchedniów 0 - 7 Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów 3 - 1 Orlęta Kielce
Skała Tumlin 2 - 0 Spartakus Daleszyce
Pogoń 1945 Staszów 1 - 3 Czarni Połaniec
ŁKS Łagów 2 - 3 Lubrzanka Kajetanów
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Klimontowianka Klimontów

22. kolejka - IV liga świętokrzyska 1 maja
Hetman Włoszczowa 3 - 1 Orlicz Suchedniów
Naprzód Jędrzejów 2 - 1 Spartakus Daleszyce
Partyzant Radoszyce 1 - 2 Unia Sędziszów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 0 Sparta Kazimierza Wielka
Klimontowianka Klimontów 1 - 0 ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Czarni Połaniec 4 - 0 Skała Tumlin
Orlęta Kielce 1 - 5 Alit Ożarów

23. kolejka - IV liga świętokrzyska 3/4 maja
Zdrój Busko Zdrój 1 - 1 ŁKS Łagów
Hetman Włoszczowa 0 - 1 Partyzant Radoszyce
Orlicz Suchedniów 1 - 0 Orlęta Kielce
Alit Ożarów 2 - 2 Spartakus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Czarni Połaniec
Pogoń 1945 Staszów 1 - 1 Klimontowianka Klimontów
Sparta Kazimierza Wielka 1 - 1 Unia Sędziszów
Skała Tumlin 0 - 2 Lubrzanka Kajetanów

24. kolejka - IV liga świętokrzyska 10/11 maja
Czarni Połaniec 1 - 1 Alit Ożarów
Spartakus Daleszyce 3 - 0 Orlicz Suchedniów
Naprzód Jędrzejów 2 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Partyzant Radoszyce 5 - 1 Sparta Kazimierza Wielka
Unia Sędziszów 2 - 0 ŁKS Łagów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 4 Pogoń 1945 Staszów
Klimontowianka Klimontów 2 - 1 Skała Tumlin
Orlęta Kielce 0 - 1 Hetman Włoszczowa

25. kolejka - IV liga świętokrzyska 17/18 maja
Hetman Włoszczowa 2 - 3 Spartakus Daleszyce
Alit Ożarów 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Orlicz Suchedniów 0 - 2 Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Klimontowianka Klimontów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 Unia Sędziszów
Orlęta Kielce 1 - 3 Partyzant Radoszyce
Skała Tumlin 1 - 1 Zdrój Busko Zdrój
ŁKS Łagów 0 - 1 Sparta Kazimierza Wielka

26. kolejka - IV liga świętokrzyska 24/25 maja
Partyzant Radoszyce 1 - 1 ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów 3 - 1 Orlicz Suchedniów
Czarni Połaniec 2 - 2 Hetman Włoszczowa
Spartakus Daleszyce 1 - 0 Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów 2 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Sparta Kazimierza Wielka 4 - 1 Pogoń 1945 Staszów
Unia Sędziszów 1 - 2 Skała Tumlin
Klimontowianka Klimontów 3 - 1 Alit Ożarów

27. kolejka - IV liga świętokrzyska 31 maja/1 czerwca
Orlicz Suchedniów 0 - 1 Klimontowianka Klimontów
Alit Ożarów 2 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Spartakus Daleszyce 1 - 2 Partyzant Radoszyce
Orlęta Kielce 1 - 1 Czarni Połaniec
Hetman Włoszczowa 1 - 0 Lubrzanka Kajetanów
Naprzód Jędrzejów 0 - 1 Unia Sędziszów
Skała Tumlin 0 - 3 Sparta Kazimierza Wielka
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 ŁKS Łagów

28. kolejka - IV liga świętokrzyska 7/8 czerwca
Lubrzanka Kajetanów 5 - 2 Orlęta Kielce
Naprzód Jędrzejów 0 - 1 Sparta Kazimierza Wielka
Partyzant Radoszyce 3 - 1 Pogoń 1945 Staszów
ŁKS Łagów 2 - 2 Skała Tumlin
Unia Sędziszów 2 - 2 Alit Ożarów
Zdrój Busko Zdrój 5 - 0 Orlicz Suchedniów
Klimontowianka Klimontów 3 - 1 Hetman Włoszczowa
Czarni Połaniec 3 - 1 Spartakus Daleszyce

29. kolejka - IV liga świętokrzyska 14/15 czerwca
Czarni Połaniec 1 - 4 Partyzant Radoszyce
Alit Ożarów 3 - 2 Sparta Kazimierza Wielka
Spartakus Daleszyce 2 - 2 Lubrzanka Kajetanów
Orlęta Kielce 2 - 1 Klimontowianka Klimontów
Hetman Włoszczowa 2 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Orlicz Suchedniów 0 - 2 Unia Sędziszów
Naprzód Jędrzejów 4 - 1 ŁKS Łagów
Skała Tumlin 5 - 2 Pogoń 1945 Staszów

30. kolejka - IV liga świętokrzyska 22 czerwca
Partyzant Radoszyce 1 - 1 Skała Tumlin
Naprzód Jędrzejów 2 - 4 Pogoń 1945 Staszów
ŁKS Łagów 3 - 2 Alit Ożarów
Sparta Kazimierza Wielka 5 - 1 Orlicz Suchedniów
Unia Sędziszów 2 - 1 Hetman Włoszczowa
Lubrzanka Kajetanów 1 - 2 Czarni Połaniec
Klimontowianka Klimontów 1 - 1 Spartakus Daleszyce
Zdrój Busko Zdrój 4 - 0 Orlęta Kielce


Inne terminarze / wyniki