Terminarz dla IV liga świętokrzyska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga świętokrzyska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Korona II Kielce 17 43 14 1 2 58 14 44
2 Neptun Końskie 17 40 13 1 3 48 16 32
3 Zdrój Busko Zdrój 17 36 11 3 3 45 16 29
4 Granat Skarżysko-Kamienna 17 35 10 5 2 45 19 26
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 34 10 4 3 30 12 18
6 Pogoń 1945 Staszów 17 31 10 1 6 33 33 0
7 Wierna Małogoszcz 17 30 9 3 5 31 20 11
8 Alit Ożarów 17 29 9 2 6 38 28 10
9 Lubrzanka Kajetanów 17 22 6 4 7 24 27 -3
10 Partyzant Radoszyce 17 22 6 4 7 24 28 -4
11 Nida Pińczów 17 19 5 4 8 18 25 -7
12 Łysica Bodzentyn 17 18 5 3 9 24 34 -10
13 Naprzód Jędrzejów 17 18 5 3 9 18 35 -17
14 Hetman Włoszczowa 17 16 4 4 9 18 38 -20
15 ŁKS Łagów 17 15 4 3 10 18 35 -17
16 Kamienna Brody 17 12 2 6 9 16 36 -20
17 Klimontowianka Klimontów 17 6 1 3 13 16 50 -34
18 Unia Sędziszów 17 5 1 2 14 11 49 -38
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga świętokrzyska 11/12 sierpnia
Hetman Włoszczowa 0 - 5 Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna 0 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Unia Sędziszów 2 - 0 Kamienna Brody
Naprzód Jędrzejów 2 - 0 ŁKS Łagów
Partyzant Radoszyce 0 - 3 Neptun Końskie
Klimontowianka Klimontów 1 - 2 Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Nida Pińczów 2 - 2 Łysica Bodzentyn

2. kolejka - IV liga świętokrzyska 15 sierpnia
Kamienna Brody 0 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Lubrzanka Kajetanów 2 - 2 Korona II Kielce
Alit Ożarów 4 - 1 Hetman Włoszczowa
Łysica Bodzentyn 2 - 0 Klimontowianka Klimontów
Neptun Końskie 1 - 0 Nida Pińczów
Zdrój Busko Zdrój 4 - 0 Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 ŁKS Łagów
Unia Sędziszów 0 - 0 Naprzód Jędrzejów

3. kolejka - IV liga świętokrzyska 18/19 sierpnia
Nida Pińczów 0 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 Unia Sędziszów
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 1 ŁKS Łagów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1 - 2 Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów 2 - 1 Kamienna Brody
Partyzant Radoszyce 1 - 0 Wierna Małogoszcz
Klimontowianka Klimontów 1 - 5 Neptun Końskie
Hetman Włoszczowa 4 - 1 Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów 1 - 2 Alit Ożarów

4. kolejka - IV liga świętokrzyska 25/26 sierpnia
Unia Sędziszów 2 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów 2 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Kamienna Brody 1 - 4 Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn 4 - 2 Lubrzanka Kajetanów
Neptun Końskie 3 - 0 Hetman Włoszczowa
Zdrój Busko Zdrój 5 - 0 Klimontowianka Klimontów
Wierna Małogoszcz 3 - 2 Nida Pińczów
Partyzant Radoszyce 2 - 2 ŁKS Łagów
Naprzód Jędrzejów 1 - 2 Pogoń 1945 Staszów

5. kolejka - IV liga świętokrzyska 29 sierpnia
Pogoń 1945 Staszów 3 - 1 Kamienna Brody
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Naprzód Jędrzejów
Partyzant Radoszyce 5 - 1 Unia Sędziszów
Nida Pińczów 4 - 1 ŁKS Łagów
Klimontowianka Klimontów 0 - 3 Wierna Małogoszcz
Hetman Włoszczowa 2 - 2 Zdrój Busko Zdrój
Lubrzanka Kajetanów 0 - 1 Neptun Końskie
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 - 0 Łysica Bodzentyn
Korona II Kielce 2 - 0 Alit Ożarów

6. kolejka - IV liga świętokrzyska 1/2 września
Łysica Bodzentyn 1 - 3 Korona II Kielce
Kamienna Brody 3 - 1 Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie 1 - 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Zdrój Busko Zdrój 3 - 1 Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów 3 - 1 Klimontowianka Klimontów
Unia Sędziszów 0 - 2 Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów 1 - 1 Partyzant Radoszyce
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Hetman Włoszczowa

7. kolejka - IV liga świętokrzyska 8/9 września
Korona II Kielce 3 - 0 Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna 6 - 1 Kamienna Brody
Partyzant Radoszyce 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów
Alit Ożarów 4 - 0 Łysica Bodzentyn
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Nida Pińczów 1 - 0 Naprzód Jędrzejów
Klimontowianka Klimontów 3 - 1 Unia Sędziszów
Hetman Włoszczowa 3 - 2 ŁKS Łagów
Lubrzanka Kajetanów 0 - 3 Wierna Małogoszcz

8. kolejka - IV liga świętokrzyska 15/16 września
Unia Sędziszów 0 - 3* Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Partyzant Radoszyce
Neptun Końskie 4 - 0 Alit Ożarów
Wierna Małogoszcz 1 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Naprzód Jędrzejów 3 - 2 Klimontowianka Klimontów
Kamienna Brody 1 - 0 Łysica Bodzentyn
Zdrój Busko Zdrój 0 - 2 Korona II Kielce
ŁKS Łagów 2 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 Nida Pińczów

9. kolejka - IV liga świętokrzyska 22/23 września
Klimontowianka Klimontów 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów
Korona II Kielce 0 - 2 Wierna Małogoszcz
Partyzant Radoszyce 3 - 0 Kamienna Brody
Nida Pińczów 2 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa 0 - 1 Naprzód Jędrzejów
Lubrzanka Kajetanów 2 - 1 Unia Sędziszów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 - 1 ŁKS Łagów
Alit Ożarów 2 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Łysica Bodzentyn 2 - 3 Neptun Końskie

10. kolejka - IV liga świętokrzyska 29/30 września
Wierna Małogoszcz 2 - 5 Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów 6 - 1 Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody 1 - 1 Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna 8 - 1 Klimontowianka Klimontów
Partyzant Radoszyce 0 - 0 Nida Pińczów
Zdrój Busko Zdrój 6 - 1 Łysica Bodzentyn
ŁKS Łagów 0 - 6 Korona II Kielce
Unia Sędziszów 0 - 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Naprzód Jędrzejów 0 - 2 Lubrzanka Kajetanów

11. kolejka - IV liga świętokrzyska 6/7 października
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 - 0 Naprzód Jędrzejów
Korona II Kielce 6 - 0 Unia Sędziszów
Nida Pińczów 1 - 1 Kamienna Brody
Klimontowianka Klimontów 0 - 4 Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa 1 - 5 Granat Skarżysko-Kamienna
Lubrzanka Kajetanów 4 - 1 Pogoń 1945 Staszów
Alit Ożarów 4 - 0 ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn 0 - 2 Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie 2 - 0 Zdrój Busko Zdrój

12. kolejka - IV liga świętokrzyska 13/14 października
Partyzant Radoszyce 2 - 0 Hetman Włoszczowa
Kamienna Brody 1 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz 2 - 4 Neptun Końskie
Pogoń 1945 Staszów 1 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów 0 - 0 Łysica Bodzentyn
Unia Sędziszów 1 - 2 Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów 0 - 5 Korona II Kielce
Nida Pińczów 1 - 0 Klimontowianka Klimontów

13. kolejka - IV liga świętokrzyska 20/21 października
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów 2 - 2 Naprzód Jędrzejów
Łysica Bodzentyn 5 - 0 Unia Sędziszów
Neptun Końskie 2 - 0 ŁKS Łagów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 1 Wierna Małogoszcz
Klimontowianka Klimontów 2 - 2 Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa 2 - 0 Nida Pińczów
Lubrzanka Kajetanów 2 - 1 Partyzant Radoszyce
Korona II Kielce 5 - 2 Pogoń 1945 Staszów

14. kolejka - IV liga świętokrzyska 27/28 października
Kamienna Brody 1 - 4 Wierna Małogoszcz
Pogoń 1945 Staszów 4 - 1 Alit Ożarów
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 2 Korona II Kielce
Nida Pińczów 0 - 0 Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów 1 - 3 Zdrój Busko Zdrój
Unia Sędziszów 0 - 8 Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce 0 - 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Klimontowianka Klimontów 1 - 1 Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów 0 - 2 Łysica Bodzentyn

15. kolejka - IV liga świętokrzyska 3/4 listopada
Łysica Bodzentyn 1 - 0 Pogoń 1945 Staszów
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 - 1 Nida Pińczów
Alit Ożarów 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz 0 - 0 ŁKS Łagów
Korona II Kielce 5 - 0 Partyzant Radoszyce
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Kamienna Brody
Lubrzanka Kajetanów 2 - 1 Klimontowianka Klimontów
Neptun Końskie 5 - 2 Naprzód Jędrzejów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 1 Unia Sędziszów

16. kolejka - IV liga świętokrzyska 10/11 listopada
Unia Sędziszów 0 - 2 Wierna Małogoszcz
Kamienna Brody 0 - 3 ŁKS Łagów
Pogoń 1945 Staszów 1 - 4 Neptun Końskie
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 2 Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów 1 - 2 Korona II Kielce
Naprzód Jędrzejów 0 - 6 Zdrój Busko Zdrój
Partyzant Radoszyce 2 - 1 Alit Ożarów
Klimontowianka Klimontów 1 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)
Hetman Włoszczowa 0 - 2 Lubrzanka Kajetanów

17. kolejka - IV liga świętokrzyska 17/18 listopada
Korona II Kielce 4 - 0 Klimontowianka Klimontów
Lubrzanka Kajetanów 2 - 2 Kamienna Brody
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 - 0 Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów 5 - 0 Nida Pińczów
Neptun Końskie 1 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna
Zdrój Busko Zdrój 4 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Wierna Małogoszcz 1 - 3 Naprzód Jędrzejów
ŁKS Łagów 2 - 1 Unia Sędziszów
Łysica Bodzentyn 1 - 1 Partyzant Radoszyce


Inne terminarze / wyniki