Terminarz dla IV liga świętokrzyska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga świętokrzyska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Neptun Końskie 17 40 12 4 1 42 18 24
2 Czarni Połaniec 17 39 12 3 2 33 11 22
3 Zdrój Busko Zdrój 17 38 12 2 3 40 18 22
4 Naprzód Jędrzejów 17 34 10 4 3 28 15 13
5 Łysica Bodzentyn 17 27 8 3 6 39 38 1
6 GKS Nowiny 17 27 8 3 6 23 21 2
7 Partyzant Radoszyce 17 26 8 2 7 39 27 12
8 ŁKS Łagów 17 26 7 5 5 29 21 8
9 Alit Ożarów 17 26 7 5 5 34 25 9
10 Hetman Włoszczowa 17 23 5 8 4 16 18 -2
11 Lubrzanka Kajetanów 17 20 5 5 7 20 29 -9
12 Pogoń 1945 Staszów 17 20 6 2 9 21 34 -13
13 Kamienna Brody 17 17 4 5 8 18 21 -3
14 Wierna Małogoszcz 17 17 4 5 8 16 24 -8
15 Moravia Morawica 17 15 4 3 10 19 34 -15
16 Unia Sędziszów 17 14 3 5 9 19 31 -12
17 Nida Pińczów 17 14 4 2 11 17 25 -8
18 Nidzianka Bieliny 17 3 1 0 16 15 58 -43
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga świętokrzyska 12/13 sierpnia
Czarni Połaniec 1 - 0 Alit Ożarów
Kamienna Brody 0 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Łysica Bodzentyn 4 - 2 Nidzianka Bieliny
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Partyzant Radoszyce
Zdrój Busko Zdrój 2 - 0 Moravia Morawica
Unia Sędziszów 1 - 1 Wierna Małogoszcz
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Nida Pińczów
Neptun Końskie 2 - 2 GKS Nowiny
ŁKS Łagów 1 - 1 Lubrzanka Kajetanów

2. kolejka - IV liga świętokrzyska 15 sierpnia
Alit Ożarów 2 - 2 Lubrzanka Kajetanów
ŁKS Łagów 0 - 2 GKS Nowiny
Pogoń 1945 Staszów 1 - 2 Neptun Końskie
Nida Pińczów 0 - 0 Kamienna Brody
Wierna Małogoszcz 2 - 2 Naprzód Jędrzejów
Moravia Morawica 3 - 2 Unia Sędziszów
Partyzant Radoszyce 0 - 5 Zdrój Busko Zdrój
Nidzianka Bieliny 1 - 2 Hetman Włoszczowa
Czarni Połaniec 3 - 1 Łysica Bodzentyn

3. kolejka - IV liga świętokrzyska 19/20 sierpnia
Zdrój Busko Zdrój 4 - 0 Nidzianka Bieliny
Kamienna Brody 2 - 0 Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn 2 - 2 Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa 2 - 2 Czarni Połaniec
Unia Sędziszów 2 - 1 Partyzant Radoszyce
Naprzód Jędrzejów 4 - 2 Moravia Morawica
Neptun Końskie 1 - 0 Nida Pińczów
ŁKS Łagów 2 - 3 Pogoń 1945 Staszów
Lubrzanka Kajetanów 0 - 1 GKS Nowiny

4. kolejka - IV liga świętokrzyska 26/27 sierpnia
Partyzant Radoszyce 1 - 0 Naprzód Jędrzejów
Czarni Połaniec 4 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Alit Ożarów 0 - 3 GKS Nowiny
Pogoń 1945 Staszów 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Wierna Małogoszcz 0 - 4 Neptun Końskie
ŁKS Łagów 2 - 1 Nida Pińczów
Moravia Morawica 1 - 1 Kamienna Brody
Nidzianka Bieliny 2 - 1 Unia Sędziszów
Łysica Bodzentyn 1 - 1 Hetman Włoszczowa

5. kolejka - IV liga świętokrzyska 30 sierpnia
Zdrój Busko Zdrój 3 - 2 Łysica Bodzentyn
Unia Sędziszów 0 - 2 Czarni Połaniec
Naprzód Jędrzejów 4 - 0 Nidzianka Bieliny
Kamienna Brody 3 - 0 Partyzant Radoszyce
Neptun Końskie 2 - 1 Moravia Morawica
ŁKS Łagów 4 - 0 Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów 2 - 4 Nida Pińczów
GKS Nowiny 4 - 1 Pogoń 1945 Staszów
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Alit Ożarów

6. kolejka - IV liga świętokrzyska 2/3 września
Czarni Połaniec 0 - 1 Naprzód Jędrzejów
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Hetman Włoszczowa 2 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Alit Ożarów 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Nida Pińczów 0 - 1 GKS Nowiny
Moravia Morawica 1 - 1 ŁKS Łagów
Partyzant Radoszyce 0 - 2 Neptun Końskie
Nidzianka Bieliny 1 - 2 Kamienna Brody
Łysica Bodzentyn 5 - 1 Unia Sędziszów

7. kolejka - IV liga świętokrzyska 9/10 września
Kamienna Brody 0 - 0 Czarni Połaniec
ŁKS Łagów 0 - 3* Partyzant Radoszyce
GKS Nowiny 0 - 2 Wierna Małogoszcz
Pogoń 1945 Staszów 2 - 1 Nida Pińczów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 2 Alit Ożarów
Unia Sędziszów 1 - 1 Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów 2 - 1 Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie 5 - 1 Nidzianka Bieliny
Lubrzanka Kajetanów 1 - 3 Moravia Morawica

8. kolejka - IV liga świętokrzyska 16/17 września
Moravia Morawica 1 - 2 GKS Nowiny
Alit Ożarów 4 - 1 Nida Pińczów
Wierna Małogoszcz 1 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Czarni Połaniec 0 - 2 Neptun Końskie
Partyzant Radoszyce 5 - 0 Lubrzanka Kajetanów
Nidzianka Bieliny 1 - 6 ŁKS Łagów
Łysica Bodzentyn 4 - 3 Kamienna Brody
Hetman Włoszczowa 0 - 1 Naprzód Jędrzejów
Unia Sędziszów 0 - 4 Zdrój Busko Zdrój

9. kolejka - IV liga świętokrzyska 23/24 września
Kamienna Brody 1 - 2 Hetman Włoszczowa
Unia Sędziszów 1 - 2 Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów 0 - 2 Zdrój Busko Zdrój
Pogoń 1945 Staszów 4 - 0 Moravia Morawica
Neptun Końskie 5 - 1 Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów 2 - 1 Nidzianka Bieliny
ŁKS Łagów 1 - 2 Czarni Połaniec
GKS Nowiny 3 - 6 Partyzant Radoszyce
Nida Pińczów 2 - 1 Wierna Małogoszcz

10. kolejka - IV liga świętokrzyska 30 września / 1 października
Czarni Połaniec 4 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów 2 - 2 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 1 - 0 Wierna Małogoszcz
Moravia Morawica 1 - 1 Nida Pińczów
Partyzant Radoszyce 5 - 1 Pogoń 1945 Staszów
Nidzianka Bieliny 0 - 1 GKS Nowiny
Łysica Bodzentyn 1 - 1 ŁKS Łagów
Hetman Włoszczowa 2 - 2 Neptun Końskie
Zdrój Busko Zdrój 4 - 1 Kamienna Brody

11. kolejka - IV liga świętokrzyska 7/8 października
Nida Pińczów 3 - 0 Partyzant Radoszyce
Kamienna Brody 0 - 1 Unia Sędziszów
Lubrzanka Kajetanów 3 - 1 Łysica Bodzentyn
GKS Nowiny 1 - 1 Czarni Połaniec
Pogoń 1945 Staszów 3 - 2 Nidzianka Bieliny
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Moravia Morawica
Naprzód Jędrzejów 4 - 2 Alit Ożarów
Neptun Końskie 1 - 2 Zdrój Busko Zdrój
ŁKS Łagów 3 - 0* Hetman Włoszczowa

12. kolejka - IV liga świętokrzyska 14/15 października
Czarni Połaniec 4 - 0 Pogoń 1945 Staszów
Alit Ożarów 4 - 0 Moravia Morawica
Partyzant Radoszyce 1 - 1 Wierna Małogoszcz
Zdrój Busko Zdrój 3 - 2 ŁKS Łagów
Nidzianka Bieliny 2 - 3 Nida Pińczów
Łysica Bodzentyn 1 - 0 GKS Nowiny
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Lubrzanka Kajetanów
Unia Sędziszów 2 - 3 Neptun Końskie
Naprzód Jędrzejów 1 - 0 Kamienna Brody

13. kolejka - IV liga świętokrzyska 21/22 października
Neptun Końskie 1 - 1 Naprzód Jędrzejów
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 Zdrój Busko Zdrój
Kamienna Brody 1 - 1 Alit Ożarów
GKS Nowiny 0 - 1 Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów 0 - 1 Czarni Połaniec
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Nidzianka Bieliny
ŁKS Łagów 2 - 1 Unia Sędziszów
Pogoń 1945 Staszów 2 - 5 Łysica Bodzentyn
Moravia Morawica 0 - 2 Partyzant Radoszyce

14. kolejka - IV liga świętokrzyska 28/29 października
Alit Ożarów 2 - 1 Partyzant Radoszyce
Kamienna Brody 2 - 4 Neptun Końskie
Łysica Bodzentyn 2 - 1 Nida Pińczów
Unia Sędziszów 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Czarni Połaniec 1 - 0 Wierna Małogoszcz
Zdrój Busko Zdrój 3 - 1 GKS Nowiny
Naprzód Jędrzejów 0 - 0 ŁKS Łagów
Hetman Włoszczowa 0 - 2 Pogoń 1945 Staszów
Nidzianka Bieliny 0 - 2 Moravia Morawica

15. kolejka - IV liga świętokrzyska 4/5 listopada
ŁKS Łagów 1 - 0 Kamienna Brody
Lubrzanka Kajetanów 1 - 2 Naprzód Jędrzejów
GKS Nowiny 1 - 1 Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz 0 - 3 Łysica Bodzentyn
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 Zdrój Busko Zdrój
Nida Pińczów 0 - 1 Hetman Włoszczowa
Moravia Morawica 1 - 2 Czarni Połaniec
Partyzant Radoszyce 6 - 1 Nidzianka Bieliny

16. kolejka - IV liga świętokrzyska 11/12 listopada
Alit Ożarów 5 - 0 Nidzianka Bieliny
Hetman Włoszczowa 0 - 0 Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn 3 - 2 Moravia Morawica
Kamienna Brody 0 - 1 Lubrzanka Kajetanów
Zdrój Busko Zdrój 2 - 0 Nida Pińczów
Czarni Połaniec 1 - 0 Partyzant Radoszyce
Unia Sędziszów 1 - 1 Pogoń 1945 Staszów
Naprzód Jędrzejów 0 - 1 GKS Nowiny
Neptun Końskie 0 - 0 ŁKS Łagów

17. kolejka - IV liga świętokrzyska 18/19 listopada
Nidzianka Bieliny 1 - 5 Czarni Połaniec
ŁKS Łagów 3 - 2 Alit Ożarów
Moravia Morawica 1 - 0 Hetman Włoszczowa
Partyzant Radoszyce 7 - 2 Łysica Bodzentyn
Lubrzanka Kajetanów 2 - 3 Neptun Końskie
Nida Pińczów 0 - 2 Unia Sędziszów
Wierna Małogoszcz 1 - 2 Zdrój Busko Zdrój
GKS Nowiny 0 - 2 Kamienna Brody
Pogoń 1945 Staszów 0 - 3 Naprzód Jędrzejów


Inne terminarze / wyniki