Terminarz dla IV liga śląska (gr. II) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Polonia Bytom 30 64 20 4 6 72 39 33
2 LKS Bełk 30 57 16 9 5 66 43 23
3 GKS Radziechowy-Wieprz 30 50 15 5 10 69 54 15
4 LKS Czaniec 30 49 12 13 5 42 28 14
5 Odra Centrum Wodzisław Śląski 30 48 12 12 6 47 28 19
6 Wilki Wilcza 30 45 13 6 11 55 54 1
7 GKS II Tychy 30 42 12 6 12 73 59 14
8 LKS Goczałkowice Zdrój 30 41 10 11 9 46 53 -7
9 Dąb Gaszowice 30 38 10 8 12 53 57 -4
10 Drzewiarz Jasienica 30 38 11 5 14 45 59 -14
11 Unia Racibórz 30 34 9 7 14 53 59 -6
12 Spójnia Landek 30 34 9 7 14 43 52 -9
13 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 33 9 6 15 43 53 -10
14 Kuźnia Ustroń 30 33 8 9 13 48 51 -3
15 Beskid Skoczów 30 27 6 9 15 37 73 -36
16 MKS Lędziny 30 24 5 9 16 48 78 -30
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

2. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 19/20 sierpnia
GKS II Tychy 1 - 2 Polonia Bytom
MKS Lędziny 1 - 4 Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz 3 - 2 GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica 1 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój
Dąb Gaszowice 2 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec 2 - 0 Spójnia Landek
Beskid Skoczów 3 - 1 LKS Bełk
Odra Centrum Wodzisław Śląski 0 - 1 Wilki Wilcza

1. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 12/13 sierpnia
Beskid Skoczów 2 - 3 Drzewiarz Jasienica
GKS Radziechowy-Wieprz 2 - 0 MKS Lędziny
Polonia Bytom 0 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 3 GKS II Tychy
Spójnia Landek 3 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec 1 - 0 Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza 2 - 1 Unia Racibórz
Dąb Gaszowice 2 - 2 LKS Bełk

3. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 26/27 sierpnia
Spójnia Landek 1 - 0 Kuźnia Ustroń
Dąb Gaszowice 2 - 1 LKS Czaniec
Beskid Skoczów 1 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 4 LKS Bełk
Polonia Bytom 1 - 0 Drzewiarz Jasienica
Wilki Wilcza 6 - 2 GKS II Tychy
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski
MKS Lędziny 1 - 1 Unia Racibórz

4. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 2/3 września
GKS II Tychy 4 - 5 GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz 2 - 2 Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica 3 - 1 Wilki Wilcza
LKS Czaniec 1 - 1 Beskid Skoczów
Spójnia Landek 2 - 4 Dąb Gaszowice
Odra Centrum Wodzisław Śląski 4 - 2 MKS Lędziny
LKS Bełk 2 - 0 Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój

5. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 9/10 września
Dąb Gaszowice 1 - 1 Kuźnia Ustroń
Beskid Skoczów 0 - 5 Spójnia Landek
LKS Goczałkowice Zdrój 0 - 1 LKS Czaniec
Wilki Wilcza 0 - 1 LKS Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 0 Drzewiarz Jasienica
MKS Lędziny 4 - 3 GKS II Tychy
Unia Racibórz 0 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom 3 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała

6. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 16/17 września
GKS II Tychy 4 - 2 Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 MKS Lędziny
LKS Bełk 2 - 2 GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec 1 - 1 Polonia Bytom
Spójnia Landek 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój
Dąb Gaszowice 3 - 1 Beskid Skoczów
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 0 Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 Wilki Wilcza

7. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 23/24 września
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Dąb Gaszowice
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Bytom 2 - 0 Spójnia Landek
MKS Lędziny 3 - 0* LKS Bełk
Beskid Skoczów 1 - 1 Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza 2 - 1 LKS Czaniec
Unia Racibórz 3 - 2 Drzewiarz Jasienica
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 GKS II Tychy

8. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 30 września / 1 października
Kuźnia Ustroń 4 - 3 GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica 1 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Bełk 4 - 1 Unia Racibórz
LKS Czaniec 0 - 4 GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek 4 - 2 Wilki Wilcza
Beskid Skoczów 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 1 MKS Lędziny
Dąb Gaszowice 1 - 2 Polonia Bytom

9. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 7/8 października
GKS II Tychy 7 - 2 Drzewiarz Jasienica
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 1 Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza 2 - 1 Dąb Gaszowice
GKS Radziechowy-Wieprz 5 - 1 Spójnia Landek
MKS Lędziny 0 - 0 LKS Czaniec
Unia Racibórz 2 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 3 LKS Bełk
Polonia Bytom 5 - 0 Beskid Skoczów

10. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14/15 października
LKS Bełk 2 - 5 GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń 4 - 1 Drzewiarz Jasienica
LKS Czaniec 1 - 0 Unia Racibórz
Spójnia Landek 5 - 0 MKS Lędziny
Dąb Gaszowice 0 - 0 GKS Radziechowy-Wieprz
Beskid Skoczów 2 - 1 Wilki Wilcza
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 1 Polonia Bytom
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski

11. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 21/22 października
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 2 Beskid Skoczów
Wilki Wilcza 2 - 4 LKS Goczałkowice Zdrój
MKS Lędziny 1 - 3 Dąb Gaszowice
Unia Racibórz 3 - 1 Spójnia Landek
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 2 LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 LKS Bełk
GKS II Tychy 0 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Bytom 2 - 0 Kuźnia Ustroń

12. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 28/29 października
LKS Czaniec 2 - 1 GKS II Tychy
Spójnia Landek 2 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów 2 - 0 MKS Lędziny
LKS Goczałkowice Zdrój 4 - 3 GKS Radziechowy-Wieprz
Polonia Bytom 2 - 1 Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń 1 - 2 LKS Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice 2 - 1 Unia Racibórz

13. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 4/5 listopada
Wilki Wilcza 4 - 2 Kuźnia Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz 4 - 1 Polonia Bytom
MKS Lędziny 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Racibórz 5 - 3 Beskid Skoczów
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica 1 - 5 LKS Czaniec
LKS Bełk 3 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy 1 - 0 Spójnia Landek

14. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 11/12 listopada
Kuźnia Ustroń 0 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec 0 - 0 LKS Bełk
Spójnia Landek 1 - 2 Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice 2 - 4 GKS II Tychy
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3 - 0 Beskid Skoczów
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 2 Unia Racibórz
Polonia Bytom 3 - 3 MKS Lędziny
Wilki Wilcza 1 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz

15. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 18/19 listopada
MKS Lędziny 5 - 2 Wilki Wilcza
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 2 Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz 2 - 3 Polonia Bytom
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica 0 - 2 Dąb Gaszowice
LKS Bełk 5 - 1 Spójnia Landek
GKS II Tychy 5 - 0 Beskid Skoczów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 2 LKS Czaniec

16. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 17/18 marca
Kuźnia Ustroń 1 - 1 LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 2 Spójnia Landek
MKS Lędziny 2 - 2 GKS Radziechowy-Wieprz
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 - 2 Polonia Bytom
LKS Bełk 2 - 0 Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica 4 - 0 Beskid Skoczów
GKS II Tychy 0 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Unia Racibórz 0 - 1 Wilki Wilcza

17. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 24/25 marca
Polonia Bytom 2 - 0 GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń 3 - 2 MKS Lędziny
LKS Bełk 0 - 0 Beskid Skoczów
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 2 Unia Racibórz
Wilki Wilcza 0 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek 0 - 0 LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 1 Dąb Gaszowice
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 2 Drzewiarz Jasienica

18. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 31 marca
GKS II Tychy 2 - 0 Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń 2 - 3 Spójnia Landek
LKS Czaniec 1 - 0 Dąb Gaszowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 Beskid Skoczów
LKS Bełk 4 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 Polonia Bytom
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3 - 0 GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz 3 - 1 MKS Lędziny

19. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 7/8 kwietnia
Kuźnia Ustroń 1 - 1 Unia Racibórz
MKS Lędziny 0 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 1 GKS II Tychy
Wilki Wilcza 2 - 0 Drzewiarz Jasienica
Polonia Bytom 2 - 1 LKS Bełk
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Beskid Skoczów 2 - 2 LKS Czaniec
Dąb Gaszowice 0 - 1 Spójnia Landek

20. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 14/15 kwietnia
Kuźnia Ustroń 3 - 1 Dąb Gaszowice
Spójnia Landek 1 - 2 Beskid Skoczów
LKS Czaniec 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Bełk 1 - 2 Wilki Wilcza
Drzewiarz Jasienica 0 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz
GKS II Tychy 5 - 2 MKS Lędziny
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 6 Polonia Bytom
Odra Centrum Wodzisław Śląski 3 - 0 Unia Racibórz

21. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 21/22 kwietnia
Kuźnia Ustroń 0 - 0 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Racibórz 2 - 2 GKS II Tychy
MKS Lędziny 1 - 1 Drzewiarz Jasienica
Wilki Wilcza 1 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 0 Spójnia Landek
Beskid Skoczów 4 - 4 Dąb Gaszowice
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 4 LKS Bełk
Polonia Bytom 3 - 2 LKS Czaniec

22. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 28/29 kwietnia
Kuźnia Ustroń 3 - 0 Beskid Skoczów
Dąb Gaszowice 2 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój
Spójnia Landek 0 - 4 Polonia Bytom
LKS Czaniec 0 - 0 Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Bełk 1 - 1 MKS Lędziny
Drzewiarz Jasienica 3 - 0 Unia Racibórz
GKS II Tychy 0 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski

23. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 1 maja
GKS II Tychy 1 - 1 Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz 1 - 2 LKS Bełk
MKS Lędziny 3 - 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz 1 - 3 LKS Czaniec
Wilki Wilcza 0 - 0 Spójnia Landek
Polonia Bytom 3 - 2 Dąb Gaszowice
LKS Goczałkowice Zdrój 3 - 1 Beskid Skoczów
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 - 2 Drzewiarz Jasienica

24. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 5/6 maja
Kuźnia Ustroń 0 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój
Beskid Skoczów 0 - 1 Polonia Bytom
Dąb Gaszowice 1 - 3 Wilki Wilcza
Spójnia Landek 1 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Czaniec 4 - 1 MKS Lędziny
LKS Bełk 2 - 2 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 0 Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica 1 - 6 GKS II Tychy

25. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 12/13 maja
GKS II Tychy 2 - 2 LKS Bełk
Drzewiarz Jasienica 2 - 0 Kuźnia Ustroń
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz 1 - 1 LKS Czaniec
MKS Lędziny 2 - 1 Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz 6 - 2 Dąb Gaszowice
Wilki Wilcza 0 - 0 Beskid Skoczów
Polonia Bytom 4 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój

26. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 19/20 maja
Beskid Skoczów 0 - 1 GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń 2 - 5 Polonia Bytom
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 5 Wilki Wilcza
Dąb Gaszowice 4 - 1 MKS Lędziny
Spójnia Landek 2 - 2 Unia Racibórz
LKS Czaniec 1 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Bełk 5 - 1 Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 GKS II Tychy

27. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 26/27 maja
GKS II Tychy 2 - 1 LKS Czaniec
LKS Bełk 2 - 1 Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica 2 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz 5 - 2 Dąb Gaszowice
MKS Lędziny 2 - 2 Beskid Skoczów
GKS Radziechowy-Wieprz 3 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój
Wilki Wilcza 1 - 1 Polonia Bytom
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 - 0 Spójnia Landek

28. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 30 maja
Kuźnia Ustroń 6 - 2 Wilki Wilcza
Polonia Bytom 3 - 2 GKS Radziechowy-Wieprz
LKS Goczałkowice Zdrój 4 - 2 MKS Lędziny
Beskid Skoczów 3 - 2 Unia Racibórz
Dąb Gaszowice 2 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Spójnia Landek 2 - 1 GKS II Tychy
LKS Czaniec 1 - 1 Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 - 4 LKS Bełk

29. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 2/3 czerwca
GKS II Tychy 0 - 2 Dąb Gaszowice
Beskid Skoczów 1 - 7 Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Bełk 2 - 2 LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica 2 - 2 Spójnia Landek
Unia Racibórz 3 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój
GKS Radziechowy-Wieprz 5 - 2 Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 - 0 Kuźnia Ustroń
MKS Lędziny 1 - 4 Polonia Bytom

30. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 9/10 czerwca
Kuźnia Ustroń 3 - 5 GKS Radziechowy-Wieprz
Wilki Wilcza 7 - 3 MKS Lędziny
Polonia Bytom 2 - 3 Unia Racibórz
LKS Goczałkowice Zdrój 1 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
Beskid Skoczów 2 - 5 GKS II Tychy
Dąb Gaszowice 3 - 1 Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek 2 - 2 LKS Bełk
LKS Czaniec 3 - 0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała


Inne terminarze / wyniki