Terminarz dla IV liga śląska (gr. II) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Drzewiarz Jasienica 2 6 2 0 0 6 2 4
2 LKS Czaniec 2 6 2 0 0 3 0 3
3 LKS Bełk 2 6 2 0 0 6 4 2
4 Kuźnia Ustroń 2 6 2 0 0 3 1 2
5 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 4 1 1 0 6 1 5
6 Unia Racibórz 2 4 1 1 0 3 1 2
7 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 4 1 1 0 4 3 1
8 Dąb Gaszowice 2 3 1 0 1 1 2 -1
9 GKS II Tychy 2 3 1 0 1 1 3 -2
10 Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 1 0 1 1 2 3 -1
11 Spójnia Landek 2 1 0 1 1 1 3 -2
12 Płomień Połomia 2 1 0 1 1 1 6 -5
13 Wilki Wilcza 2 0 0 0 2 4 6 -2
14 LKS Goczałkowice Zdrój 2 0 0 0 2 2 4 -2
15 GKS Radziechowy-Wieprz 2 0 0 0 2 2 4 -2
16 Polonia Łaziska Górne 2 0 0 0 2 0 2 -2
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 11/12 sierpnia
GKS Radziechowy-Wieprz 2 - 3 LKS Bełk
Dąb Gaszowice 0 - 2 LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne 0 - 1 GKS II Tychy
Drzewiarz Jasienica 3 - 2 Wilki Wilcza
Płomień Połomia 1 - 1 Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń 1 - 0 LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 1 MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek 1 - 1 Odra Centrum Wodzisław Śląski

2. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 15 sierpnia
LKS Bełk 3 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 - 2 Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz 2 - 0 Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice 5 - 0 Płomień Połomia
Wilki Wilcza 2 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica 3 - 0 GKS II Tychy
LKS Czaniec 1 - 0 Polonia Łaziska Górne
GKS Radziechowy-Wieprz 0 - 1 Dąb Gaszowice

3. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 18/19 sierpnia
Polonia Łaziska Górne ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica ? - ? LKS Czaniec
Płomień Połomia ? - ? Wilki Wilcza
Spójnia Landek ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń ? - ? Unia Racibórz
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? GKS II Tychy
Dąb Gaszowice ? - ? LKS Bełk

4. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 25/26 sierpnia
LKS Bełk ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Unia Racibórz ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? Kuźnia Ustroń
Wilki Wilcza ? - ? Spójnia Landek
GKS II Tychy ? - ? Płomień Połomia
LKS Czaniec ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice ? - ? Polonia Łaziska Górne

5. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 1/2 września
Polonia Łaziska Górne ? - ? LKS Bełk
Drzewiarz Jasienica ? - ? Dąb Gaszowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
Płomień Połomia ? - ? LKS Czaniec
Spójnia Landek ? - ? GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń ? - ? Wilki Wilcza
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? Unia Racibórz

6. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 8/9 września
LKS Bełk ? - ? Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Wilki Wilcza ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
GKS II Tychy ? - ? Kuźnia Ustroń
LKS Czaniec ? - ? Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? Płomień Połomia
Dąb Gaszowice ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Łaziska Górne ? - ? Drzewiarz Jasienica

7. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 15/16 września
Drzewiarz Jasienica ? - ? LKS Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? Polonia Łaziska Górne
Płomień Połomia ? - ? Dąb Gaszowice
Spójnia Landek ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
Kuźnia Ustroń ? - ? LKS Czaniec
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? GKS II Tychy
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? Wilki Wilcza
Unia Racibórz ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice

8. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 22/23 września
LKS Bełk ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Wilki Wilcza ? - ? Unia Racibórz
GKS II Tychy ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Czaniec ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? Kuźnia Ustroń
Dąb Gaszowice ? - ? Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne ? - ? Płomień Połomia
Drzewiarz Jasienica ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała

9. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 29/30 września
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? LKS Bełk
Płomień Połomia ? - ? Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek ? - ? Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń ? - ? Dąb Gaszowice
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? LKS Czaniec
Unia Racibórz ? - ? GKS II Tychy
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? Wilki Wilcza

10. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 6/7 października
LKS Bełk ? - ? Wilki Wilcza
GKS II Tychy ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec ? - ? Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Dąb Gaszowice ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
Polonia Łaziska Górne ? - ? Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica ? - ? Spójnia Landek
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? Płomień Połomia

11. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 13/14 października
Płomień Połomia ? - ? LKS Bełk
Spójnia Landek ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń ? - ? Drzewiarz Jasienica
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? Polonia Łaziska Górne
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? Dąb Gaszowice
Unia Racibórz ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? LKS Czaniec
Wilki Wilcza ? - ? GKS II Tychy

12. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 20/21 października
LKS Bełk ? - ? GKS II Tychy
LKS Czaniec ? - ? Wilki Wilcza
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Dąb Gaszowice ? - ? Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? Kuźnia Ustroń
Płomień Połomia ? - ? Spójnia Landek

13. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 27/28 października
Spójnia Landek ? - ? LKS Bełk
Kuźnia Ustroń ? - ? Płomień Połomia
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz ? - ? Polonia Łaziska Górne
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? Dąb Gaszowice
Wilki Wilcza ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz
GKS II Tychy ? - ? LKS Czaniec

14. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 3/4 listopada
LKS Bełk ? - ? LKS Czaniec
GKS Radziechowy-Wieprz ? - ? GKS II Tychy
Dąb Gaszowice ? - ? Wilki Wilcza
Polonia Łaziska Górne ? - ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica ? - ? Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała ? - ? Odra Centrum Wodzisław Śląski
Płomień Połomia ? - ? LKS Goczałkowice Zdrój
Spójnia Landek ? - ? Kuźnia Ustroń

15. kolejka - IV liga śląska (gr. II) 10/11 listopada
Kuźnia Ustroń ? - ? LKS Bełk
LKS Goczałkowice Zdrój ? - ? Spójnia Landek
Odra Centrum Wodzisław Śląski ? - ? Płomień Połomia
Unia Racibórz ? - ? Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice ? - ? Drzewiarz Jasienica
Wilki Wilcza ? - ? Polonia Łaziska Górne
GKS II Tychy ? - ? Dąb Gaszowice
LKS Czaniec ? - ? GKS Radziechowy-Wieprz


Inne terminarze / wyniki