Statystyki IV liga śląska (gr. II), sezon2018/2019

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. II)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 1 3 1 0 0 2 0 2
2 LKS Bełk 1 3 1 0 0 3 2 1
3 Drzewiarz Jasienica 1 3 1 0 0 3 2 1
4 Kuźnia Ustroń 1 3 1 0 0 1 0 1
5 GKS II Tychy 1 3 1 0 0 1 0 1
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Płomień Połomia 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Unia Racibórz 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Spójnia Landek 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Wilki Wilcza 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 GKS Radziechowy-Wieprz 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 0 1 0 1 -1
15 Polonia Łaziska Górne 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Dąb Gaszowice 1 0 0 0 1 0 2 -2
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drzewiarz Jasienica 1 3 1 0 0 3 2 1
2 Kuźnia Ustroń 1 3 1 0 0 1 0 1
3 Płomień Połomia 1 1 0 1 0 1 1 0
4 Spójnia Landek 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1 1 0
6 LKS Bełk 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wilki Wilcza 0 0 0 0 0 0 0 0
8 LKS Czaniec 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MRKS Czechowice-Dziedzice 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Odra Centrum Wodzisław Śląski 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Unia Racibórz 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS II Tychy 0 0 0 0 0 0 0 0
13 LKS Goczałkowice Zdrój 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GKS Radziechowy-Wieprz 1 0 0 0 1 2 3 -1
15 Polonia Łaziska Górne 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Dąb Gaszowice 1 0 0 0 1 0 2 -2
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 1 3 1 0 0 2 0 2
2 LKS Bełk 1 3 1 0 0 3 2 1
3 GKS II Tychy 1 3 1 0 0 1 0 1
4 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 1 0 1 0 1 1 0
5 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 1 1 0
6 Unia Racibórz 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Drzewiarz Jasienica 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kuźnia Ustroń 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Płomień Połomia 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spójnia Landek 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Radziechowy-Wieprz 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Polonia Łaziska Górne 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Dąb Gaszowice 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Wilki Wilcza 1 0 0 0 1 2 3 -1
16 LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 0 1 0 1 -1
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga śląska (gr. II)" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Czaniec 1 3 1 0 0 2 0 2
2 LKS Bełk 1 3 1 0 0 3 2 1
3 Drzewiarz Jasienica 1 3 1 0 0 3 2 1
4 GKS II Tychy 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Kuźnia Ustroń 1 3 1 0 0 1 0 1
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Unia Racibórz 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Płomień Połomia 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Spójnia Landek 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 1 0 1 0 1 1 0
12 GKS Radziechowy-Wieprz 1 0 0 0 1 2 3 -1
13 Wilki Wilcza 1 0 0 0 1 2 3 -1
14 Polonia Łaziska Górne 1 0 0 0 1 0 1 -1
15 LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Dąb Gaszowice 1 0 0 0 1 0 2 -2
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Drzewiarz Jasienica 01 10 10 01 10 00
Dąb Gaszowice 00 00 01 00 01 00
GKS II Tychy 00 10 00 00 00 00
GKS Radziechowy-Wieprz 00 01 00 00 00 22
Kuźnia Ustroń 10 00 00 00 00 00
LKS Bełk 00 10 00 00 00 22
LKS Czaniec 00 00 10 00 10 00
LKS Goczałkowice Zdrój 01 00 00 00 00 00
MRKS Czechowice-Dziedzice 00 00 10 01 00 00
Odra Centrum Wodzisław Śląski 10 00 01 00 00 00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 00 00 01 10 00 00
Polonia Łaziska Górne 00 01 00 00 00 00
Płomień Połomia 01 00 00 10 00 00
Spójnia Landek 01 00 10 00 00 00
Unia Racibórz 10 00 00 01 00 00
Wilki Wilcza 10 01 01 10 01 00
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga śląska (gr. II)" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 LKS Bełk 1 5 3 2 100 % 0 %
2 Drzewiarz Jasienica 1 5 3 2 100 % 0 %
3 Wilki Wilcza 1 5 2 3 100 % 0 %
4 GKS Radziechowy-Wieprz 1 5 2 3 100 % 0 %
5 LKS Czaniec 1 2 2 0 0 % 100 %
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 2 1 1 0 % 100 %
7 Płomień Połomia 1 2 1 1 0 % 100 %
8 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1 2 1 1 0 % 100 %
9 Unia Racibórz 1 2 1 1 0 % 100 %
10 Spójnia Landek 1 2 1 1 0 % 100 %
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 2 1 1 0 % 100 %
12 Dąb Gaszowice 1 2 0 2 0 % 100 %
13 Kuźnia Ustroń 1 1 1 0 0 % 100 %
14 GKS II Tychy 1 1 1 0 0 % 100 %
15 LKS Goczałkowice Zdrój 1 1 0 1 0 % 100 %
16 Polonia Łaziska Górne 1 1 0 1 0 % 100 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 2
2 Marcin Leszczyński Wilki Wilcza 2
3 Maciej Stróżak LKS Czaniec 2
4 ID:0 GKS Radziechowy-Wieprz 1
5 Mateusz Bugdoł Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
6 Jonatan Domin Unia Racibórz 1
7 Michał Fidziukiewicz GKS II Tychy 1
8 Arkadiusz Jaworski Kuźnia Ustroń 1
9 Wojciech Małyjurek Spójnia Landek 1
10 Damian Olczak LKS Bełk 1
zobacz wszystkich


Inne statystyki