Terminarz dla IV liga śląska (gr. I) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. I)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Grunwald Ruda Śląska 30 63 18 9 3 70 38 32
2 Górnik Piaski (Czeladź) 30 59 17 8 5 60 37 23
3 Sarmacja Będzin 30 49 14 7 9 55 28 27
4 Przyszłość Ciochowice 30 49 14 7 9 38 24 14
5 Concordia Knurów 30 48 14 6 10 50 49 1
6 Slavia Ruda Śląska 30 48 13 9 8 53 44 9
7 Gwarek Tarnowskie Góry 30 44 14 2 14 56 47 9
8 Pilica Koniecpol 30 44 12 8 10 34 37 -3
9 Raków II Częstochowa 30 43 13 4 13 53 47 6
10 LKS Kamienica Polska 30 43 12 7 11 44 34 10
11 RKS Grodziec (Będzin) 30 42 11 9 10 53 50 3
12 Zieloni Żarki 30 41 12 5 13 45 53 -8
13 MLKS Woźniki 30 40 11 7 12 42 38 4
14 Wyzwolenie Chorzów 30 30 8 6 16 40 48 -8
15 Lot Konopiska 30 14 2 8 20 19 76 -57
16 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 30 11 3 2 25 23 85 -62
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 10/11 sierpnia
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 3 LKS Kamienica Polska
Slavia Ruda Śląska 1 - 1 Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Ciochowice 1 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Lot Konopiska 0 - 6 Wyzwolenie Chorzów
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 Raków II Częstochowa
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 4 Sarmacja Będzin
Concordia Knurów 0 - 2 Pilica Koniecpol
Zieloni Żarki 0 - 4 MLKS Woźniki

2. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 14 sierpnia
Grunwald Ruda Śląska 1 - 0 MLKS Woźniki
LKS Kamienica Polska 2 - 0 Zieloni Żarki
Pilica Koniecpol 0 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin 1 - 3 Concordia Knurów
Raków II Częstochowa 1 - 1 RKS Grodziec (Będzin)
Wyzwolenie Chorzów 4 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 1 Lot Konopiska
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Przyszłość Ciochowice

3. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 17/18 sierpnia
Przyszłość Ciochowice 0 - 0 Grunwald Ruda Śląska
Lot Konopiska 0 - 0 Slavia Ruda Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź)
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 1 Wyzwolenie Chorzów
Concordia Knurów 2 - 1 Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki 5 - 0 Pilica Koniecpol
MLKS Woźniki 2 - 1 LKS Kamienica Polska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 6 Sarmacja Będzin

4. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 24/25 sierpnia
Grunwald Ruda Śląska 4 - 3 LKS Kamienica Polska
Sarmacja Będzin 0 - 0 Zieloni Żarki
Wyzwolenie Chorzów 4 - 0 Concordia Knurów
Górnik Piaski (Czeladź) 6 - 0 RKS Grodziec (Będzin)
Slavia Ruda Śląska 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Przyszłość Ciochowice 0 - 1 Lot Konopiska
Pilica Koniecpol 1 - 1 MLKS Woźniki
Raków II Częstochowa 3 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

5. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 31 sierpnia/1 września
Lot Konopiska 1 - 5 Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 2 Przyszłość Ciochowice
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 1 Slavia Ruda Śląska
Concordia Knurów 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź)
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 3 - 1 Wyzwolenie Chorzów
Zieloni Żarki 1 - 0 Raków II Częstochowa
MLKS Woźniki 1 - 2 Sarmacja Będzin
LKS Kamienica Polska 1 - 3 Pilica Koniecpol

6. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 7/8 września
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 1 Lot Konopiska
Górnik Piaski (Czeladź) 4 - 2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin 1 - 1 LKS Kamienica Polska
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice 3 - 1 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 1 - 3 MLKS Woźniki
Wyzwolenie Chorzów 2 - 0 Zieloni Żarki
Grunwald Ruda Śląska 0 - 0 Pilica Koniecpol

7. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 14/15 września
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 3 Grunwald Ruda Śląska
RKS Grodziec (Będzin) 3 - 0 Lot Konopiska
Concordia Knurów 1 - 0 Przyszłość Ciochowice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 1 Slavia Ruda Śląska
Zieloni Żarki 1 - 3 Górnik Piaski (Czeladź)
MLKS Woźniki 1 - 0 Wyzwolenie Chorzów
LKS Kamienica Polska 0 - 1 Raków II Częstochowa
Pilica Koniecpol 3 - 2 Sarmacja Będzin

8. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 21/22 września
Grunwald Ruda Śląska 3 - 2 Sarmacja Będzin
Wyzwolenie Chorzów 0 - 3 LKS Kamienica Polska
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 1 MLKS Woźniki
Slavia Ruda Śląska 2 - 5 Zieloni Żarki
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Lot Konopiska 1 - 1 Concordia Knurów
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 3 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 2 - 1 Pilica Koniecpol

9. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 28/29 września
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 3 Grunwald Ruda Śląska
Concordia Knurów 0 - 5 Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 0 Lot Konopiska
Zieloni Żarki 1 - 1 Przyszłość Ciochowice
MLKS Woźniki 1 - 2 Slavia Ruda Śląska
LKS Kamienica Polska 1 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Sarmacja Będzin 2 - 0 Raków II Częstochowa
Pilica Koniecpol 1 - 0 Wyzwolenie Chorzów

10. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 5/6 października
Grunwald Ruda Śląska 4 - 0 Raków II Częstochowa
Wyzwolenie Chorzów 0 - 1 Sarmacja Będzin
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 0 Pilica Koniecpol
Slavia Ruda Śląska 0 - 1 LKS Kamienica Polska
Lot Konopiska 1 - 2 Zieloni Żarki
Gwarek Tarnowskie Góry 5 - 1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 3 Concordia Knurów
Przyszłość Ciochowice 0 - 1 MLKS Woźniki

11. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 12/13 października
Concordia Knurów 5 - 1 Grunwald Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
Zieloni Żarki 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
MLKS Woźniki 1 - 1 Lot Konopiska
Sarmacja Będzin 1 - 2 Górnik Piaski (Czeladź)
LKS Kamienica Polska 1 - 0 Przyszłość Ciochowice
Pilica Koniecpol 0 - 4 Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa 3 - 1 Wyzwolenie Chorzów

12. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 19/20 października
Grunwald Ruda Śląska 1 - 1 Wyzwolenie Chorzów
Górnik Piaski (Czeladź) 3 - 0 Raków II Częstochowa
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Sarmacja Będzin
Przyszłość Ciochowice 0 - 1 Pilica Koniecpol
Lot Konopiska 1 - 1 LKS Kamienica Polska
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 2 MLKS Woźniki
RKS Grodziec (Będzin) 4 - 0 Zieloni Żarki
Concordia Knurów 4 - 0* Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

13. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 26/27 października
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 4 Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki 0 - 1 Concordia Knurów
MLKS Woźniki 2 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
LKS Kamienica Polska 1 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Sarmacja Będzin 0 - 0 Przyszłość Ciochowice
Wyzwolenie Chorzów 0 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Pilica Koniecpol 1 - 1 Lot Konopiska
Raków II Częstochowa 2 - 3 Slavia Ruda Śląska

14. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 2/3 listopada
Grunwald Ruda Śląska 1 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Slavia Ruda Śląska 3 - 4 Wyzwolenie Chorzów
Przyszłość Ciochowice 3 - 0 Raków II Częstochowa
Lot Konopiska 1 - 1 Sarmacja Będzin
Gwarek Tarnowskie Góry 4 - 1 Pilica Koniecpol
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 0 LKS Kamienica Polska
Concordia Knurów 3 - 0 MLKS Woźniki
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 1 Zieloni Żarki

15. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 9/10 listopada
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 1 Slavia Ruda Śląska
Zieloni Żarki 1 - 4 Grunwald Ruda Śląska
MLKS Woźniki 3 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
LKS Kamienica Polska 1 - 3 Concordia Knurów
Sarmacja Będzin 2 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Wyzwolenie Chorzów 0 - 1 Przyszłość Ciochowice
Pilica Koniecpol 0 - 0 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 1 - 0 Lot Konopiska

16. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 16/17 listopada
Grunwald Ruda Śląska 1 - 1 Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 1 Przyszłość Ciochowice
Wyzwolenie Chorzów 2 - 2 Lot Konopiska
Sarmacja Będzin 1 - 0 RKS Grodziec (Będzin)
MLKS Woźniki 1 - 1 Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Pilica Koniecpol 1 - 1 Concordia Knurów
LKS Kamienica Polska 3 - 1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

17. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 22/23 marca
MLKS Woźniki 1 - 1 Grunwald Ruda Śląska
Zieloni Żarki 0 - 0 LKS Kamienica Polska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Pilica Koniecpol
Concordia Knurów 0 - 4 Sarmacja Będzin
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 4 Raków II Częstochowa
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 0 Wyzwolenie Chorzów
Lot Konopiska 1 - 3 Górnik Piaski (Czeladź)
Przyszłość Ciochowice 0 - 1 Slavia Ruda Śląska

18. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 29/30 marca
Grunwald Ruda Śląska 0 - 2 Przyszłość Ciochowice
Slavia Ruda Śląska 2 - 0 Lot Konopiska
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Wyzwolenie Chorzów 2 - 0 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 0 - 0 Concordia Knurów
Sarmacja Będzin 5 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
LKS Kamienica Polska 3 - 1 MLKS Woźniki
Pilica Koniecpol 0 - 1 Zieloni Żarki

19. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 5/6 kwietnia
MLKS Woźniki 0 - 1 Pilica Koniecpol
Zieloni Żarki 0 - 4 Sarmacja Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 8 Raków II Częstochowa
Concordia Knurów 1 - 1 Wyzwolenie Chorzów
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 4 Slavia Ruda Śląska
Lot Konopiska 3 - 0 Przyszłość Ciochowice
LKS Kamienica Polska 1 - 4 Grunwald Ruda Śląska

20. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 12/13 kwietnia
Grunwald Ruda Śląska 4 - 0 Lot Konopiska
Slavia Ruda Śląska 2 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 0 Concordia Knurów
Wyzwolenie Chorzów 2 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin 2 - 1 MLKS Woźniki
Raków II Częstochowa 3 - 0 Zieloni Żarki
Pilica Koniecpol 1 - 0 LKS Kamienica Polska

21. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 19 kwietnia
Lot Konopiska 0 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Pilica Koniecpol 2 - 3 Grunwald Ruda Śląska
LKS Kamienica Polska 2 - 1 Sarmacja Będzin
MLKS Woźniki 0 - 2 Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki 3 - 1 Wyzwolenie Chorzów
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 4 Górnik Piaski (Czeladź)
Concordia Knurów 2 - 2 Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec (Będzin) 1 - 4 Przyszłość Ciochowice

22. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 26 kwietnia
Grunwald Ruda Śląska 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
Slavia Ruda Śląska 3 - 2 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Lot Konopiska 0 - 5 RKS Grodziec (Będzin)
Przyszłość Ciochowice 3 - 3 Concordia Knurów
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 3 Zieloni Żarki
Wyzwolenie Chorzów 0 - 3 MLKS Woźniki
Sarmacja Będzin 1 - 1 Pilica Koniecpol
Raków II Częstochowa 1 - 1 LKS Kamienica Polska

23. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 29 kwietnia
Sarmacja Będzin 1 - 3 Grunwald Ruda Śląska
Pilica Koniecpol 2 - 0 Raków II Częstochowa
LKS Kamienica Polska 0 - 0 Wyzwolenie Chorzów
MLKS Woźniki 0 - 3 Górnik Piaski (Czeladź)
Zieloni Żarki 2 - 1 Slavia Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 3 Przyszłość Ciochowice
Concordia Knurów 1 - 0 Lot Konopiska
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry

24. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 3/4 maja
Slavia Ruda Śląska 3 - 4 MLKS Woźniki
Grunwald Ruda Śląska 2 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Concordia Knurów
Lot Konopiska 1 - 4 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Przyszłość Ciochowice 3 - 2 Zieloni Żarki
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 1 LKS Kamienica Polska
Wyzwolenie Chorzów 1 - 2 Pilica Koniecpol
Raków II Częstochowa 2 - 1 Sarmacja Będzin

25. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 10/11 maja
Sarmacja Będzin 3 - 0 Wyzwolenie Chorzów
LKS Kamienica Polska 3 - 0 Slavia Ruda Śląska
MLKS Woźniki 0 - 2 Przyszłość Ciochowice
Zieloni Żarki 4 - 0 Lot Konopiska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 2 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
Concordia Knurów 0 - 3 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 0 - 1 Grunwald Ruda Śląska
Pilica Koniecpol 0 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)

26. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 17/18 maja
Grunwald Ruda Śląska 8 - 3 Concordia Knurów
Slavia Ruda Śląska 4 - 2 Pilica Koniecpol
RKS Grodziec (Będzin) 3 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 3 Zieloni Żarki
Lot Konopiska 0 - 3 MLKS Woźniki
Przyszłość Ciochowice 0 - 0 LKS Kamienica Polska
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 1 Sarmacja Będzin
Wyzwolenie Chorzów 4 - 1 Raków II Częstochowa

27. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 24/25 maja
Sarmacja Będzin 0 - 1 Slavia Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów 1 - 1 Grunwald Ruda Śląska
Pilica Koniecpol 0 - 1 Przyszłość Ciochowice
LKS Kamienica Polska 7 - 0 Lot Konopiska
MLKS Woźniki 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 0 - 2 Concordia Knurów
Raków II Częstochowa 9 - 5 Górnik Piaski (Czeladź)
Zieloni Żarki 3 - 3 RKS Grodziec (Będzin)

28. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 31 maja/1 czerwca
Grunwald Ruda Śląska 2 - 1 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Lot Konopiska 0 - 2 Pilica Koniecpol
Slavia Ruda Śląska 1 - 1 Raków II Częstochowa
Concordia Knurów 5 - 0 Zieloni Żarki
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 MLKS Woźniki
Gwarek Tarnowskie Góry 3 - 2 LKS Kamienica Polska
Przyszłość Ciochowice 0 - 2 Sarmacja Będzin
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 1 Wyzwolenie Chorzów

29. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 7/8 czerwca
Górnik Piaski (Czeladź) 2 - 0 Grunwald Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów 1 - 4 Slavia Ruda Śląska
Raków II Częstochowa 0 - 3 Przyszłość Ciochowice
Sarmacja Będzin 4 - 1 Lot Konopiska
Pilica Koniecpol 2 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Kamienica Polska 0 - 1 RKS Grodziec (Będzin)
MLKS Woźniki 2 - 0 Concordia Knurów
Zieloni Żarki 4 - 0 Zagłębiak Dąbrowa Górnicza

30. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 14/15 czerwca
Concordia Knurów 2 - 1 LKS Kamienica Polska
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 Pilica Koniecpol
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 0 Sarmacja Będzin
Lot Konopiska 1 - 5 Raków II Częstochowa
Przyszłość Ciochowice 3 - 0 Wyzwolenie Chorzów
Slavia Ruda Śląska 4 - 2 Górnik Piaski (Czeladź)
Grunwald Ruda Śląska 3 - 1 Zieloni Żarki
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza 1 - 1 MLKS Woźniki


Inne terminarze / wyniki