Terminarz dla IV liga śląska (gr. I) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga śląska (gr. I)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Śląsk Świętochłowice 12 31 10 1 1 30 14 16
2 Polonia Bytom 12 28 9 1 2 32 11 21
3 Warta Zawiercie 11 24 7 3 1 23 8 15
4 RKS Grodziec (Będzin) 11 24 7 3 1 26 14 12
5 Polonia Poraj 12 21 6 3 3 19 13 6
6 Szombierki Bytom 12 19 6 1 5 22 20 2
7 Unia Kosztowy (Mysłowice) 12 16 4 4 4 16 14 2
8 Unia Dąbrowa Górnicza 12 14 3 5 4 17 15 2
9 Sarmacja Będzin 12 13 3 4 5 10 16 -6
10 Przemsza Siewierz 12 13 4 1 7 18 20 -2
11 Gwarek Ornontowice 11 12 3 3 5 14 19 -5
12 Raków II Częstochowa 12 12 4 0 8 21 27 -6
13 Slavia Ruda Śląska 12 10 1 7 4 12 18 -6
14 Zieloni Żarki 12 10 3 1 8 14 30 -16
15 Górnik Piaski (Czeladź) 12 9 3 0 9 10 26 -16
16 MKS Myszków 11 7 2 1 8 6 25 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 11/12 sierpnia
Przemsza Siewierz 0 - 2 Raków II Częstochowa
Szombierki Bytom 0 - 0 Slavia Ruda Śląska
Unia Kosztowy (Mysłowice) 2 - 1 MKS Myszków
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 2 Polonia Poraj
Śląsk Świętochłowice 3 - 1 Górnik Piaski (Czeladź)
Sarmacja Będzin 0 - 3* Polonia Bytom
Zieloni Żarki 1 - 5 Unia Dąbrowa Górnicza
Gwarek Ornontowice 0 - 4 Warta Zawiercie

2. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 15 sierpnia
Raków II Częstochowa 1 - 4 Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski (Czeladź) 0 - 1 Sarmacja Będzin
Slavia Ruda Śląska 0 - 0 Unia Kosztowy (Mysłowice)
Przemsza Siewierz 2 - 4 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 3 - 0 Zieloni Żarki
Polonia Poraj 2 - 0 Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków ? - ? Gwarek Ornontowice
RKS Grodziec (Będzin) ? - ? Warta Zawiercie

3. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 18/19 sierpnia
Szombierki Bytom 3 - 0 Raków II Częstochowa
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 - 3 Przemsza Siewierz
Gwarek Ornontowice 1 - 0 Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec (Będzin) 3 - 0 MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice 0 - 0 Warta Zawiercie
Sarmacja Będzin 0 - 0 Polonia Poraj
Zieloni Żarki 2 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 1 Polonia Bytom

4. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 25/26 sierpnia
Slavia Ruda Śląska 2 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 1 - 5 Polonia Bytom
Górnik Piaski (Czeladź) 3 - 0 Unia Dąbrowa Górnicza
Polonia Poraj 4 - 2 Zieloni Żarki
Warta Zawiercie 3 - 0 Sarmacja Będzin
MKS Myszków 1 - 3 Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz 0 - 0 Gwarek Ornontowice
Szombierki Bytom 2 - 1 Unia Kosztowy (Mysłowice)

5. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 1/2 września
Zieloni Żarki 0 - 2 Warta Zawiercie
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4 - 1 Raków II Częstochowa
Gwarek Ornontowice 4 - 1 Szombierki Bytom
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 1 Przemsza Siewierz
Śląsk Świętochłowice 6 - 3 Slavia Ruda Śląska
Sarmacja Będzin 0 - 0 MKS Myszków
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 0 Polonia Poraj
Polonia Bytom 4 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)

6. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 8/9 września
Slavia Ruda Śląska 1 - 3 Sarmacja Będzin
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 - 0 Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj 3 - 0 Polonia Bytom
MKS Myszków 2 - 0 Zieloni Żarki
Przemsza Siewierz 0 - 2 Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom 1 - 2 RKS Grodziec (Będzin)
Raków II Częstochowa 4 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)
Warta Zawiercie 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza

7. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 15/16 września
Sarmacja Będzin 3 - 2 Przemsza Siewierz
Gwarek Ornontowice 2 - 0 Raków II Częstochowa
RKS Grodziec (Będzin) 0 - 0 Unia Kosztowy (Mysłowice)
Śląsk Świętochłowice 1 - 0 Szombierki Bytom
Zieloni Żarki 1 - 1 Slavia Ruda Śląska
MKS Myszków 0 - 3 Unia Dąbrowa Górnicza
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 4 Polonia Poraj
Polonia Bytom 0 - 3 Warta Zawiercie

8. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 22/23 września
Slavia Ruda Śląska 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza
Warta Zawiercie 2 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)
MKS Myszków 0 - 5 Polonia Bytom
Przemsza Siewierz 4 - 2 Zieloni Żarki
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 - 2 Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice 0 - 3 RKS Grodziec (Będzin)
Szombierki Bytom 3 - 1 Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa 0 - 1 Polonia Poraj

9. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 29/30 września
Unia Dąbrowa Górnicza 0 - 3 Przemsza Siewierz
Polonia Bytom 1 - 1 Slavia Ruda Śląska
RKS Grodziec (Będzin) 7 - 2 Raków II Częstochowa
Śląsk Świętochłowice 4 - 3 Gwarek Ornontowice
Sarmacja Będzin 0 - 0 Unia Kosztowy (Mysłowice)
Zieloni Żarki 2 - 1 Szombierki Bytom
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 0 MKS Myszków
Polonia Poraj 1 - 5 Warta Zawiercie

10. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 6/7 października
Slavia Ruda Śląska 1 - 0 Górnik Piaski (Czeladź)
MKS Myszków 1 - 0 Polonia Poraj
Przemsza Siewierz 2 - 3 Polonia Bytom
Unia Kosztowy (Mysłowice) 4 - 0 Zieloni Żarki
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Sarmacja Będzin
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 6 Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa 4 - 0 Warta Zawiercie
Szombierki Bytom 2 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza

11. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 13/14 października
Warta Zawiercie 2 - 1 MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice 1 - 0 Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin 0 - 1 RKS Grodziec (Będzin)
Zieloni Żarki 4 - 2 Gwarek Ornontowice
Polonia Bytom 3 - 0 Szombierki Bytom
Górnik Piaski (Czeladź) 1 - 0 Przemsza Siewierz
Polonia Poraj 2 - 1 Slavia Ruda Śląska
Unia Dąbrowa Górnicza 1 - 1 Unia Kosztowy (Mysłowice)

12. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 20/21 października
Slavia Ruda Śląska 1 - 1 Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice 2 - 1 Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz 1 - 0 Polonia Poraj
Szombierki Bytom 5 - 3 Górnik Piaski (Czeladź)
Unia Kosztowy (Mysłowice) 1 - 4 Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice 1 - 1 Unia Dąbrowa Górnicza
RKS Grodziec (Będzin) 2 - 0 Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa 6 - 0 MKS Myszków

13. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 27/28 października
Unia Dąbrowa Górnicza ? - ? RKS Grodziec (Będzin)
Sarmacja Będzin ? - ? Raków II Częstochowa
Zieloni Żarki ? - ? Śląsk Świętochłowice
Polonia Bytom ? - ? Gwarek Ornontowice
Górnik Piaski (Czeladź) ? - ? Unia Kosztowy (Mysłowice)
Polonia Poraj ? - ? Szombierki Bytom
Warta Zawiercie ? - ? Przemsza Siewierz
MKS Myszków ? - ? Slavia Ruda Śląska

14. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 3/4 listopada
Raków II Częstochowa ? - ? Slavia Ruda Śląska
Przemsza Siewierz ? - ? MKS Myszków
Szombierki Bytom ? - ? Warta Zawiercie
Unia Kosztowy (Mysłowice) ? - ? Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice ? - ? Górnik Piaski (Czeladź)
RKS Grodziec (Będzin) ? - ? Polonia Bytom
Śląsk Świętochłowice ? - ? Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin ? - ? Zieloni Żarki

15. kolejka - IV liga śląska (gr. I) 10/11 listopada
Zieloni Żarki ? - ? Raków II Częstochowa
Unia Dąbrowa Górnicza ? - ? Sarmacja Będzin
Polonia Bytom ? - ? Śląsk Świętochłowice
Górnik Piaski (Czeladź) ? - ? RKS Grodziec (Będzin)
Polonia Poraj ? - ? Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie ? - ? Unia Kosztowy (Mysłowice)
MKS Myszków ? - ? Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śląska ? - ? Przemsza Siewierz


Inne terminarze / wyniki