Terminarz dla IV liga pomorska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 GKS Przodkowo 34 78 24 6 4 97 26 71
2 KS Chwaszczyno 34 75 22 9 3 71 32 39
3 GOSRiT Luzino 34 69 22 3 9 76 38 38
4 Gryf Słupsk 34 67 21 4 9 97 40 57
5 Wierzyca Pelplin 34 59 19 2 13 77 50 27
6 GKS Kolbudy 34 57 17 6 11 75 58 17
7 Anioły Garczegorze 33 55 15 10 8 46 33 13
8 Olimpia Sztum 34 54 16 6 12 42 47 -5
9 Powiśle Dzierzgoń 34 52 14 10 10 63 61 2
10 Pogoń Lębork 34 50 15 5 14 75 57 18
11 Bytovia II Bytów 33 45 13 6 14 79 61 18
12 Amator Kiełpino 34 44 13 5 16 55 62 -7
13 Żuławy Nowy Dwór Gdański 34 37 11 4 19 56 72 -16
14 Pomezania Malbork 34 36 11 3 20 56 62 -6
15 Orlęta Reda 34 36 11 3 20 50 71 -21
16 Gryf 2009 Tczew 34 30 9 3 22 40 86 -46
17 Wietcisa Skarszewy 34 13 4 1 29 30 141 -111
18 Piast Człuchów 34 13 3 4 27 44 132 -88
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga pomorska 10/11 sierpnia
GKS Przodkowo 3 - 0 Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino 1 - 2 Wierzyca Pelplin
Amator Kiełpino 3 - 2 Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 GKS Kolbudy
Olimpia Sztum 5 - 0 Pomezania Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Gryf 2009 Tczew
Piast Człuchów 1 - 5 KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy 1 - 5 Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork 1 - 2 Orlęta Reda

2. kolejka - IV liga pomorska 15 sierpnia
Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Orlęta Reda
Anioły Garczegorze 0 - 2 Amator Kiełpino
GOSRiT Luzino 4 - 2 Wietcisa Skarszewy
Wierzyca Pelplin 1 - 1 KS Chwaszczyno
Pogoń Lębork 4 - 1 Piast Człuchów
GKS Przodkowo 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork 0 - 1 Gryf Słupsk
GKS Kolbudy 5 - 0 Olimpia Sztum
Bytovia II Bytów 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń

3. kolejka - IV liga pomorska 17/18 sierpnia
Amator Kiełpino 3 - 2 GOSRiT Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Pomezania Malbork
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 1 - 2 Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Anioły Garczegorze
Orlęta Reda 1 - 3 GKS Przodkowo
Piast Człuchów 3 - 3 Gryf 2009 Tczew
KS Chwaszczyno 2 - 2 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 4 - 0 GKS Kolbudy

4. kolejka - IV liga pomorska 24/25 sierpnia
GOSRiT Luzino 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Lębork
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 KS Chwaszczyno
GKS Przodkowo 1 - 0 Piast Człuchów
Pomezania Malbork 3 - 1 Orlęta Reda
GKS Kolbudy 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Amator Kiełpino
Anioły Garczegorze 1 - 1 Olimpia Sztum
Bytovia II Bytów 2 - 2 Gryf Słupsk

5. kolejka - IV liga pomorska 31 sierpnia/1 września
Amator Kiełpino 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Bytovia II Bytów
Piast Człuchów 0 - 3 Pomezania Malbork
KS Chwaszczyno 1 - 1 GKS Przodkowo
Gryf Słupsk 1 - 1 Anioły Garczegorze
Orlęta Reda 3 - 1 GKS Kolbudy
Pogoń Lębork 6 - 0 Gryf 2009 Tczew
Olimpia Sztum 0 - 4 GOSRiT Luzino

6. kolejka - IV liga pomorska 7/8 września
Bytovia II Bytów 1 - 3 Orlęta Reda
GOSRiT Luzino 3 - 0* Gryf Słupsk
Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Olimpia Sztum
Amator Kiełpino 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
GKS Przodkowo 6 - 1 Pogoń Lębork
Pomezania Malbork 0 - 1 KS Chwaszczyno
GKS Kolbudy 3 - 2 Piast Człuchów
Anioły Garczegorze 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański

7. kolejka - IV liga pomorska 11 września
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Wierzyca Pelplin
Olimpia Sztum 4 - 1 Amator Kiełpino
Gryf Słupsk 1 - 2 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 GOSRiT Luzino
Orlęta Reda 2 - 3 Anioły Garczegorze
Piast Człuchów 1 - 1 Bytovia II Bytów
KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Kolbudy
Pogoń Lębork 1 - 0 Pomezania Malbork
Gryf 2009 Tczew 0 - 7 GKS Przodkowo

8. kolejka - IV liga pomorska 14/15 września
GOSRiT Luzino 3 - 1 Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Amator Kiełpino 2 - 0 Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Olimpia Sztum
Wierzyca Pelplin 1 - 7 GKS Przodkowo
GKS Kolbudy 4 - 4 Pogoń Lębork
Pomezania Malbork 3 - 1 Gryf 2009 Tczew
Anioły Garczegorze 5 - 2 Piast Człuchów
Bytovia II Bytów 1 - 2 KS Chwaszczyno

9. kolejka - IV liga pomorska 21/22 września
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Amator Kiełpino
Piast Człuchów 1 - 3 GOSRiT Luzino
KS Chwaszczyno 0 - 1 Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork 1 - 0 Bytovia II Bytów
Gryf 2009 Tczew 2 - 5 GKS Kolbudy
GKS Przodkowo 4 - 1 Pomezania Malbork
Olimpia Sztum 1 - 0 Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Orlęta Reda 0 - 0 Wietcisa Skarszewy

10. kolejka - IV liga pomorska 28/29 września
Wierzyca Pelplin 0 - 4 Pomezania Malbork
GOSRiT Luzino 4 - 2 KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Piast Człuchów
Amator Kiełpino 2 - 0 Orlęta Reda
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Olimpia Sztum 0 - 2 Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze 1 - 0 Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów 8 - 1 Gryf 2009 Tczew
GKS Kolbudy 1 - 1 GKS Przodkowo

11. kolejka - IV liga pomorska 5/6 października
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum
Piast Człuchów 2 - 2 Amator Kiełpino
Gryf Słupsk 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork 0 - 2 GOSRiT Luzino
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Anioły Garczegorze
GKS Przodkowo 7 - 0 Bytovia II Bytów
KS Chwaszczyno 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork 1 - 2 GKS Kolbudy
Orlęta Reda 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń

12. kolejka - IV liga pomorska 12/13 października
GOSRiT Luzino 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Pogoń Lębork
Olimpia Sztum 1 - 0 Orlęta Reda
Gryf Słupsk 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wierzyca Pelplin 1 - 3 GKS Kolbudy
Amator Kiełpino 3 - 2 KS Chwaszczyno
Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Piast Człuchów
Anioły Garczegorze 0 - 0 GKS Przodkowo
Bytovia II Bytów 3 - 0 Pomezania Malbork

13. kolejka - IV liga pomorska 19/20 października
Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin
Piast Człuchów 3 - 0 Olimpia Sztum
Pogoń Lębork 2 - 0 Amator Kiełpino
Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
GKS Przodkowo 1 - 0 GOSRiT Luzino
Pomezania Malbork 1 - 1 Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy 1 - 3 Bytovia II Bytów
KS Chwaszczyno 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Orlęta Reda 0 - 4 Gryf Słupsk

14. kolejka - IV liga pomorska 26/27 października
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Orlęta Reda
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Pogoń Lębork
Olimpia Sztum 0 - 0 KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Bytovia II Bytów
Wietcisa Skarszewy 1 - 4 GKS Przodkowo
Amator Kiełpino 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
Gryf Słupsk 14 - 1 Piast Człuchów
Anioły Garczegorze 1 - 2 GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino 2 - 1 Pomezania Malbork

15. kolejka - IV liga pomorska 2/3 listopada
KS Chwaszczyno 3 - 2 Gryf Słupsk
Piast Człuchów 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Lębork 2 - 3 Olimpia Sztum
Gryf 2009 Tczew 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Pomezania Malbork 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
GKS Kolbudy 1 - 1 GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo 3 - 0 Amator Kiełpino
Orlęta Reda 3 - 2 Wierzyca Pelplin
Bytovia II Bytów 1 - 1 Anioły Garczegorze

16. kolejka - IV liga pomorska 9/10 listopada
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 KS Chwaszczyno
Olimpia Sztum 2 - 0 Gryf 2009 Tczew
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino 3 - 1 Bytovia II Bytów
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 GKS Kolbudy
Amator Kiełpino 1 - 0 Pomezania Malbork
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Przodkowo
Gryf Słupsk 3 - 1 Pogoń Lębork
Orlęta Reda 3 - 2 Piast Człuchów

17. kolejka - IV liga pomorska 16/17 listopada
KS Chwaszczyno 4 - 2 Orlęta Reda
Piast Człuchów 0 - 6 Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Przodkowo 1 - 0 Olimpia Sztum
Gryf 2009 Tczew 2 - 4 Gryf Słupsk
GKS Kolbudy 2 - 1 Amator Kiełpino
Pomezania Malbork 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów 7 - 0 Wietcisa Skarszewy
Anioły Garczegorze 0 - 2 GOSRiT Luzino

18. kolejka - IV liga pomorska 15/16 marca
Gryf Słupsk 0 - 3* GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin 3 - 1 GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
KS Chwaszczyno 5 - 1 Piast Człuchów
Bytovia II Bytów 4 - 1 Amator Kiełpino
Orlęta Reda 2 - 1 Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze 3 - 0 Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork 2 - 3 Olimpia Sztum

19. kolejka - IV liga pomorska 22/23 marca
Piast Człuchów 0 - 2 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 5 - 1 Pomezania Malbork
Olimpia Sztum 1 - 0 GKS Kolbudy
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 GOSRiT Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 GKS Przodkowo
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Bytovia II Bytów
Amator Kiełpino 2 - 2 Anioły Garczegorze
KS Chwaszczyno 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda 1 - 2 Gryf 2009 Tczew

20. kolejka - IV liga pomorska 29/30 marca
GKS Przodkowo 5 - 1 Orlęta Reda
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
GOSRiT Luzino 3 - 1 Amator Kiełpino
GKS Kolbudy 0 - 0 Gryf Słupsk
Pomezania Malbork 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf 2009 Tczew 4 - 4 Piast Człuchów
Pogoń Lębork 3 - 4 KS Chwaszczyno
Bytovia II Bytów 0 - 1 Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń

21. kolejka - IV liga pomorska 5/6 kwietnia
Piast Człuchów 1 - 5 GKS Przodkowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 GKS Kolbudy
Olimpia Sztum 0 - 0 Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork 4 - 0 Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk 6 - 2 Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 GOSRiT Luzino
Amator Kiełpino 6 - 1 Wietcisa Skarszewy
KS Chwaszczyno 3 - 0 Gryf 2009 Tczew
Orlęta Reda 1 - 0 Pomezania Malbork

22. kolejka - IV liga pomorska 12/13 kwietnia
GKS Przodkowo 1 - 2 KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy 10 - 5 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pogoń Lębork
GKS Kolbudy 5 - 3 Orlęta Reda
Pomezania Malbork 5 - 1 Piast Człuchów
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Amator Kiełpino
Bytovia II Bytów 3 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GOSRiT Luzino 2 - 3 Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk

23. kolejka - IV liga pomorska 19 kwietnia
Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Anioły Garczegorze
Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Wierzyca Pelplin
Orlęta Reda 2 - 0 Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork 2 - 2 GKS Przodkowo
Piast Człuchów 1 - 2 GKS Kolbudy
Gryf Słupsk 2 - 1 GOSRiT Luzino
Olimpia Sztum 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Amator Kiełpino
KS Chwaszczyno 3 - 0 Pomezania Malbork

24. kolejka - IV liga pomorska 26/27 kwietnia
GKS Przodkowo 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
Wietcisa Skarszewy 0 - 12 Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Kolbudy 1 - 3 KS Chwaszczyno
Pomezania Malbork 1 - 2 Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów 8 - 1 Piast Człuchów
Amator Kiełpino 1 - 1 Olimpia Sztum
Anioły Garczegorze 2 - 1 Orlęta Reda

25. kolejka - IV liga pomorska 1 maja
KS Chwaszczyno 3 - 3 Bytovia II Bytów
Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork
Orlęta Reda 0 - 3 GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk 4 - 1 Amator Kiełpino
GKS Przodkowo 4 - 2 Wierzyca Pelplin
Piast Człuchów 0 - 2 Anioły Garczegorze
Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
Pogoń Lębork 4 - 1 GKS Kolbudy

26. kolejka - IV liga pomorska 3/4 maja
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Olimpia Sztum
GOSRiT Luzino 5 - 1 Piast Człuchów
Bytovia II Bytów 0 - 2 Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf Słupsk
Amator Kiełpino 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Anioły Garczegorze 1 - 1 KS Chwaszczyno
Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Orlęta Reda
GKS Kolbudy 1 - 0 Gryf 2009 Tczew
Pomezania Malbork 0 - 2 GKS Przodkowo

27. kolejka - IV liga pomorska 10/11 maja
KS Chwaszczyno 2 - 2 GOSRiT Luzino
Piast Człuchów 2 - 1 Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 3 - 3 Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk 2 - 0 Olimpia Sztum
Pomezania Malbork 0 - 2 Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork 1 - 1 Anioły Garczegorze
Orlęta Reda 1 - 3 Amator Kiełpino
GKS Przodkowo 1 - 1 GKS Kolbudy

28. kolejka - IV liga pomorska 17/18 maja
GKS Kolbudy 5 - 0 Pomezania Malbork
Bytovia II Bytów 0 - 1 GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork
Olimpia Sztum 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Orlęta Reda
Amator Kiełpino 2 - 3 Piast Człuchów
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Gryf Słupsk
Wietcisa Skarszewy 0 - 4 KS Chwaszczyno
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gryf 2009 Tczew

29. kolejka - IV liga pomorska 24/25 maja
GKS Przodkowo 2 - 0 Anioły Garczegorze
Piast Człuchów 3 - 6 Powiśle Dzierzgoń
Gryf 2009 Tczew 0 - 3 GOSRiT Luzino
Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Gryf Słupsk
GKS Kolbudy 4 - 3 Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork 1 - 1 Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork 10 - 0 Wietcisa Skarszewy
KS Chwaszczyno 1 - 0 Amator Kiełpino
Orlęta Reda 0 - 2 Olimpia Sztum

30. kolejka - IV liga pomorska 31 maja/1 czerwca
Bytovia II Bytów 5 - 2 GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino 3 - 0 GKS Przodkowo
Olimpia Sztum 3 - 1 Piast Człuchów
Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 KS Chwaszczyno
Amator Kiełpino 1 - 4 Pogoń Lębork
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf Słupsk 3 - 1 Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Gryf 2009 Tczew
Anioły Garczegorze 2 - 0 Pomezania Malbork

31. kolejka - IV liga pomorska 7/8 czerwca
Bytovia II Bytów 1 - 3 Wierzyca Pelplin
KS Chwaszczyno 3 - 0 Olimpia Sztum
GKS Przodkowo 10 - 0 Wietcisa Skarszewy
Piast Człuchów 0 - 2 Gryf Słupsk
Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Amator Kiełpino
Orlęta Reda 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
GKS Kolbudy 1 - 2 Anioły Garczegorze
Pomezania Malbork 0 - 1 GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń

32. kolejka - IV liga pomorska 14/15 czerwca
Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Przodkowo
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Piast Człuchów
Olimpia Sztum 2 - 2 Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf 2009 Tczew
GOSRiT Luzino 3 - 1 GKS Kolbudy
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Orlęta Reda
Wietcisa Skarszewy 2 - 11 Pomezania Malbork
Gryf Słupsk 0 - 1 KS Chwaszczyno

33. kolejka - IV liga pomorska 18 czerwca
GKS Przodkowo 3 - 4 Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów 4 - 1 GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy 6 - 0 Wietcisa Skarszewy
Gryf 2009 Tczew 0 - 1 Olimpia Sztum
Pogoń Lębork 0 - 1 Gryf Słupsk
Piast Człuchów 1 - 4 Orlęta Reda
Pomezania Malbork 3 - 0 Amator Kiełpino
KS Chwaszczyno 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Anioły Garczegorze 0 - 1 Wierzyca Pelplin

34. kolejka - IV liga pomorska 21 czerwca
Olimpia Sztum 0 - 2 GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin 7 - 0 Piast Człuchów
Orlęta Reda 1 - 1 KS Chwaszczyno
Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 10 - 1 Gryf 2009 Tczew
Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Pomezania Malbork
Amator Kiełpino 1 - 3 GKS Kolbudy
Wietcisa Skarszewy 0 - 3 Bytovia II Bytów
GOSRiT Luzino 2 - 0 Anioły Garczegorze


Inne terminarze / wyniki