Terminarz dla IV liga pomorska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 49 21 28
2 Grom Nowy Staw 18 42 13 3 2 57 18 39
3 GKS Przodkowo 18 35 11 2 5 40 19 21
4 Stolem Gniewino 18 34 10 4 4 54 28 26
5 GOSRiT Luzino 18 34 10 4 4 29 24 5
6 Lechia II Gdańsk 18 34 10 4 4 40 22 18
7 Arka II Gdynia 18 29 8 5 5 55 29 26
8 Wda Lipusz 18 27 8 3 7 33 35 -2
9 Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 32 30 2
10 GKS Kowale 18 24 7 3 8 26 23 3
11 Jantar Ustka 18 24 7 3 8 29 51 -22
12 Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 26 32 -6
13 Kaszubia Kościerzyna 18 21 7 0 11 24 42 -18
14 Pogoń Lębork 18 16 4 4 10 18 32 -14
15 Orkan Rumia 18 14 3 5 10 21 41 -20
16 Bytovia II Bytów 18 14 3 5 10 16 45 -29
17 GKS Kolbudy 18 14 3 5 10 26 43 -17
18 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 18 14 3 5 10 17 34 -17
19 Anioły Garczegorze 18 12 2 6 10 11 34 -23
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga pomorska 4/5 sierpnia
Bytovia II Bytów 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino 0 - 2 Gedania Gdańsk
Wda Lipusz 1 - 4 Gryf Słupsk
GKS Kolbudy 3 - 1 Pogoń Lębork
GKS Kowale 1 - 2 Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia
Jantar Ustka 4 - 3 Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo

2. kolejka - IV liga pomorska 11/12 sierpnia
Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk 2 - 3 GOSRiT Luzino
Grom Nowy Staw 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 2 Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Jantar Ustka
Gryf Słupsk 4 - 1 Stolem Gniewino
GKS Przodkowo 2 - 0 Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy 0 - 5 Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze 0 - 0 Orkan Rumia

3. kolejka - IV liga pomorska 15 sierpnia
Lechia II Gdańsk 5 - 0 Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów 3 - 1 GKS Kolbudy
Arka II Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia
Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GOSRiT Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk
GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk
Wda Lipusz 2 - 1 GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka 0 - 6 Grom Nowy Staw

4. kolejka - IV liga pomorska 18/19 sierpnia
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw 4 - 0 Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia
Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kowale
GKS Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino
GKS Kolbudy 3 - 3 Wda Lipusz
Pogoń Lębork 1 - 1 Orkan Rumia

5. kolejka - IV liga pomorska 25/25 sierpnia
GOSRiT Luzino 2 - 1 GKS Przodkowo
GKS Kowale 1 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Gryf Słupsk
Wda Lipusz 6 - 3 Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka 3 - 0 Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów 0 - 0 Pogoń Lębork
Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Orkan Rumia
Arka II Gdynia 6 - 1 Grom Nowy Staw

6. kolejka - IV liga pomorska 1/2 września
Gedania Gdańsk 4 - 1 Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw 6 - 1 Orkan Rumia
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo 1 - 2 GKS Kowale
Pogoń Lębork 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy 0 - 3 GOSRiT Luzino
Bytovia II Bytów 1 - 1 Wda Lipusz
Gryf Słupsk 5 - 0 Jantar Ustka

7. kolejka - IV liga pomorska 5 września
Wda Lipusz 3 - 2 Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk
GKS Kowale 2 - 0 GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GKS Przodkowo
Arka II Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk
Jantar Ustka 1 - 3 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino 7 - 3 Bytovia II Bytów

8. kolejka - IV liga pomorska 8/9 września
Gedania Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
Wda Lipusz 2 - 3 Stolem Gniewino
GKS Przodkowo 4 - 1 Jantar Ustka
Pogoń Lębork 1 - 3 Grom Nowy Staw
Gryf Słupsk 3 - 5 Arka II Gdynia
GKS Kolbudy 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów 1 - 1 GOSRiT Luzino

9. kolejka - IV liga pomorska 15/16 września
GOSRiT Luzino 1 - 2 Wda Lipusz
GKS Kowale 5 - 0 Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino 0 - 0 Pogoń Lębork
Jantar Ustka 6 - 3 GKS Kolbudy
Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Anioły Garczegorze 1 - 4 GKS Przodkowo
Orkan Rumia 0 - 1 Gryf Słupsk

10. kolejka - IV liga pomorska 22/23 września
Gedania Gdańsk 0 - 4 Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka
Stolem Gniewino 3 - 1 GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy 0 - 0 Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3 - 3 Orkan Rumia
Gryf Słupsk 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz 1 - 0 GKS Kowale

11. kolejka - IV liga pomorska 29/30 września
Anioły Garczegorze 1 - 2 Lechia II Gdańsk
Grom Nowy Staw 1 - 1 Gryf Słupsk
GKS Kowale 3 - 6 Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino 2 - 1 Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Wda Lipusz
Jantar Ustka 2 - 0 Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Orkan Rumia 0 - 2 GKS Przodkowo
Arka II Gdynia 3 - 3 GKS Kolbudy

12. kolejka - IV liga pomorska 6/7 października
Pogoń Lębork 1 - 2 Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2 - 1 Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy 2 - 3 Orkan Rumia
GOSRiT Luzino 1 - 0 GKS Kowale
Lechia II Gdańsk 4 - 3 Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów 3 - 0 Anioły Garczegorze
Wda Lipusz 0 - 1 Jantar Ustka

13. kolejka - IV liga pomorska 13/14 października
Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf Słupsk
GKS Kowale 2 - 0 Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw 0 - 0 GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GOSRiT Luzino
Jantar Ustka 1 - 8 Stolem Gniewino
Arka II Gdynia 4 - 0 Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze 1 - 0 Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk 0 - 0 Orkan Rumia

14. kolejka - IV liga pomorska 20/21 października
Lechia II Gdańsk 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Wda Lipusz 1 - 1 Arka II Gdynia
Stolem Gniewino 4 - 0 Anioły Garczegorze
GKS Kowale 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0 - 1 Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork 0 - 2 Gryf Słupsk
GKS Kolbudy 0 - 4 Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino 1 - 1 Jantar Ustka
Bytovia II Bytów 1 - 2 Orkan Rumia

15. kolejka - IV liga pomorska 27/28 października
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk 1 - 0 GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze 0 - 0 GOSRiT Luzino
Jantar Ustka 0 - 0 GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 2 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Grom Nowy Staw 2 - 0 Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia 1 - 5 Wda Lipusz

16. kolejka - IV liga pomorska 3/4 listopada
Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Jantar Ustka
GKS Przodkowo 3 - 1 Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino 2 - 1 Arka II Gdynia
Pogoń Lębork 1 - 0 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kolbudy 1 - 1 Gedania Gdańsk
Wda Lipusz 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino 4 - 1 Orkan Rumia
GKS Kowale 4 - 1 Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów 1 - 5 Grom Nowy Staw

17. kolejka - IV liga pomorska 10/11 listopada
Arka II Gdynia 3 - 0 GKS Kowale
Gedania Gdańsk 1 - 3 Lechia II Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 6 GKS Przodkowo
Grom Nowy Staw 7 - 1 Wda Lipusz
Anioły Garczegorze 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino 4 - 3 Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Stolem Gniewino
Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork
Gryf Słupsk 4 - 1 GKS Kolbudy

18. kolejka - IV liga pomorska 17/18 listopada
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf Słupsk
Stolem Gniewino 2 - 4 Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna 0 - 7 Arka II Gdynia
Pogoń Lębork 3 - 1 GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka 3 - 1 Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy 3 - 1 Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kowale 3 - 0 Orkan Rumia
Bytovia II Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk

19. kolejka - IV liga pomorska 24/25 listopada
Arka II Gdynia 9 - 0 Jantar Ustka
Gedania Gdańsk 3 - 0 Wda Lipusz
Grom Nowy Staw 4 - 0 GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze 1 - 2 Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 GKS Kowale
Gryf Słupsk 6 - 0 Bytovia II Bytów
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1 - 1 Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo 1 - 0 GKS Kolbudy


Inne terminarze / wyniki