Terminarz dla IV liga pomorska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Pogoń Lębork 8 22 7 1 0 14 3 11
2 Grom Nowy Staw 8 18 6 0 2 29 18 11
3 Radunia Stężyca 8 18 6 0 2 22 12 10
4 Stolem Gniewino 8 18 5 3 0 19 10 9
5 Jaguar Gdańsk 8 16 5 1 2 20 12 8
6 KTS-K Luzino 8 15 5 0 3 19 12 7
7 Gryf Słupsk 7 13 4 1 2 12 9 3
8 GTS Kolbudy 8 11 2 5 1 9 9 0
9 Arka II Gdynia 8 11 3 2 3 14 15 -1
10 Powiśle Dzierzgoń 8 10 3 1 4 9 12 -3
11 Kaszubia Kościerzyna 8 9 3 0 5 14 12 2
12 Anioły Garczegorze 8 9 2 3 3 15 15 0
13 Orkan Rumia 8 8 2 2 4 13 13 0
14 Cartusia Kartuzy 8 7 2 1 5 15 24 -9
15 Gedania Gdańsk 8 6 2 0 6 16 19 -3
16 Bytovia II Bytów 8 5 1 2 5 8 12 -4
17 Start Miastko 7 5 1 2 4 18 25 -7
18 Sokół Wyczechy 8 0 0 0 8 5 39 -34
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga pomorska 5/6 sierpnia
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia 0 - 3 Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw 0 - 1 Stolem Gniewino
GTS Kolbudy 0 - 0 Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk 8 - 1 Sokół Wyczechy
KTS-K Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk
Start Miastko 4 - 4 Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna

2. kolejka - IV liga pomorska 12/13 sierpnia
Gedania Gdańsk 2 - 4 KTS-K Luzino
Cartusia Kartuzy 0 - 3 Radunia Stężyca
Sokół Wyczechy 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 GTS Kolbudy
Orkan Rumia 4 - 0 Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia
Stolem Gniewino 4 - 0 Start Miastko
Gryf Słupsk 5 - 4 Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów 0 - 1 Pogoń Lębork

3. kolejka - IV liga pomorska 15 sierpnia
Arka II Gdynia 4 - 4 Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Orkan Rumia
Grom Nowy Staw 6 - 3 Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca 2 - 0 Bytovia II Bytów
GTS Kolbudy 2 - 2 Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy 2 - 6 KTS-K Luzino
Start Miastko ? - ? Gryf Słupsk
Pogoń Lębork 2 - 1 Anioły Garczegorze

4. kolejka - IV liga pomorska 19/20 sierpnia
Stolem Gniewino 1 - 1 Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk 3 - 0 Start Miastko
Sokół Wyczechy 0 - 5 Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy 2 - 4 Jaguar Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Orkan Rumia 1 - 4 KTS-K Luzino
Gryf Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów 0 - 0 Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca 3 - 4 GTS Kolbudy

5. kolejka - IV liga pomorska 26/27 sierpnia
Start Miastko 8 - 1 Sokół Wyczechy
KTS-K Luzino 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw 3 - 2 Orkan Rumia
Anioły Garczegorze 1 - 3 Stolem Gniewino
GTS Kolbudy 0 - 0 Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk 0 - 2 Radunia Stężyca
Arka II Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork 1 - 0 Gryf Słupsk

6. kolejka - IV liga pomorska 2/3 września
Gedania Gdańsk 1 - 2 Pogoń Lębork
Orkan Rumia 3 - 3 Start Miastko
Cartusia Kartuzy 1 - 2 KTS-K Luzino
Sokół Wyczechy 0 - 2 Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Grom Nowy Staw
GTS Kolbudy 0 - 0 Jaguar Gdańsk
Radunia Stężyca 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Gryf Słupsk 3 - 0 Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów 1 - 2 Stolem Gniewino

7. kolejka - IV liga pomorska 9/10 września
Stolem Gniewino 2 - 2 Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 4 - 3 Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 GTS Kolbudy
KTS-K Luzino 1 - 3 Radunia Stężyca
Grom Nowy Staw 4 - 2 Cartusia Kartuzy
Start Miastko 0 - 6 Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork 3 - 0* Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia
Anioły Garczegorze 2 - 1 Gedania Gdańsk

8. kolejka - IV liga pomorska 16/17 września
Cartusia Kartuzy 4 - 3 Start Miastko
Gedania Gdańsk 1 - 2 Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna 4 - 3 Arka II Gdynia
GTS Kolbudy 2 - 1 KTS-K Luzino
Orkan Rumia 0 - 1 Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń
Sokół Wyczechy 1 - 6 Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów 2 - 0 Gryf Słupsk
Radunia Stężyca 4 - 5 Grom Nowy Staw

9. kolejka - IV liga pomorska 23/24 września
Stolem Gniewino ? - ? Sokół Wyczechy
Gryf Słupsk ? - ? Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw ? - ? GTS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń ? - ? Bytovia II Bytów
KTS-K Luzino ? - ? Jaguar Gdańsk
Pogoń Lębork ? - ? Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko ? - ? Radunia Stężyca
Arka II Gdynia ? - ? Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze ? - ? Orkan Rumia

10. kolejka - IV liga pomorska 30 września / 1 października
Bytovia II Bytów ? - ? Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy ? - ? Gryf Słupsk
Orkan Rumia ? - ? Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna ? - ? Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy ? - ? Pogoń Lębork
Radunia Stężyca ? - ? Arka II Gdynia
GTS Kolbudy ? - ? Start Miastko
Jaguar Gdańsk ? - ? Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń ? - ? KTS-K Luzino

11. kolejka - IV liga pomorska 7/8 października
KTS-K Luzino ? - ? Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw ? - ? Powiśle Dzierzgoń
Start Miastko ? - ? Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia ? - ? GTS Kolbudy
Pogoń Lębork ? - ? Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze ? - ? Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino ? - ? Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk ? - ? Orkan Rumia
Gedania Gdańsk ? - ? Sokół Wyczechy

12. kolejka - IV liga pomorska 14/15 października
Bytovia II Bytów ? - ? Sokół Wyczechy
Orkan Rumia ? - ? Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna ? - ? Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy ? - ? Stolem Gniewino
Radunia Stężyca ? - ? Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy ? - ? Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk ? - ? Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń ? - ? Start Miastko
KTS-K Luzino ? - ? Grom Nowy Staw

13. kolejka - IV liga pomorska 21/22 października
Grom Nowy Staw ? - ? Bytovia II Bytów
Start Miastko ? - ? KTS-K Luzino
Arka II Gdynia ? - ? Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork ? - ? Jaguar Gdańsk
Anioły Garczegorze ? - ? GTS Kolbudy
Stolem Gniewino ? - ? Radunia Stężyca
Gryf Słupsk ? - ? Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk ? - ? Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy ? - ? Orkan Rumia

14. kolejka - IV liga pomorska 28/29 października
Bytovia II Bytów ? - ? Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna ? - ? Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy ? - ? Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca ? - ? Gryf Słupsk
GTS Kolbudy ? - ? Stolem Gniewino
Jaguar Gdańsk ? - ? Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń ? - ? Pogoń Lębork
KTS-K Luzino ? - ? Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw ? - ? Start Miastko

15. kolejka - IV liga pomorska 4/5 listopada
Start Miastko ? - ? Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia ? - ? Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork ? - ? KTS-K Luzino
Anioły Garczegorze ? - ? Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino ? - ? Jaguar Gdańsk
Gryf Słupsk ? - ? GTS Kolbudy
Gedania Gdańsk ? - ? Radunia Stężyca
Sokół Wyczechy ? - ? Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia ? - ? Kaszubia Kościerzyna

16. kolejka - IV liga pomorska 11/12 listopada
Bytovia II Bytów ? - ? Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy ? - ? Orkan Rumia
Radunia Stężyca ? - ? Sokół Wyczechy
GTS Kolbudy ? - ? Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk ? - ? Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń ? - ? Stolem Gniewino
KTS-K Luzino ? - ? Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw ? - ? Pogoń Lębork
Start Miastko ? - ? Arka II Gdynia

17. kolejka - IV liga pomorska 18/19 listopada
Arka II Gdynia ? - ? Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork ? - ? Start Miastko
Anioły Garczegorze ? - ? Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino ? - ? KTS-K Luzino
Gryf Słupsk ? - ? Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk ? - ? Jaguar Gdańsk
Sokół Wyczechy ? - ? GTS Kolbudy
Orkan Rumia ? - ? Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna ? - ? Cartusia Kartuzy


Inne terminarze / wyniki