Statystyki IV liga pomorska, sezon2018/2019

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 16 40 13 1 2 42 17 25
2 Grom Nowy Staw 16 36 11 3 2 49 16 33
3 Stolem Gniewino 17 34 10 4 3 52 24 28
4 GKS Przodkowo 16 32 10 2 4 38 16 22
5 GOSRiT Luzino 16 31 9 4 3 27 19 8
6 Lechia II Gdańsk 15 29 9 2 4 35 20 15
7 Wda Lipusz 17 27 8 3 6 33 32 1
8 Powiśle Dzierzgoń 16 25 7 4 5 30 26 4
9 Arka II Gdynia 16 23 6 5 5 39 29 10
10 Jantar Ustka 16 21 6 3 7 26 41 -15
11 Kaszubia Kościerzyna 16 18 6 0 10 23 35 -12
12 Gedania Gdańsk 16 18 5 3 8 22 31 -9
13 GKS Kowale 16 18 5 3 8 21 22 -1
14 Orkan Rumia 15 13 3 4 8 21 37 -16
15 Bytovia II Bytów 16 13 3 4 9 15 38 -23
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 13 3 4 9 15 30 -15
17 Anioły Garczegorze 16 12 2 6 8 9 29 -20
18 GKS Kolbudy 16 11 2 5 9 23 41 -18
19 Pogoń Lębork 16 10 2 4 10 13 30 -17
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga pomorska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stolem Gniewino 9 22 7 1 1 29 8 21
2 Powiśle Dzierzgoń 9 21 6 3 0 21 5 16
3 GOSRiT Luzino 9 19 6 1 2 15 10 5
4 Gryf Słupsk 7 18 6 0 1 25 8 17
5 Grom Nowy Staw 7 17 5 2 0 23 5 18
6 Arka II Gdynia 8 17 5 2 1 26 9 17
7 Lechia II Gdańsk 8 17 5 2 1 18 7 11
8 GKS Przodkowo 7 16 5 1 1 20 7 13
9 Wda Lipusz 9 16 5 1 3 19 17 2
10 Jantar Ustka 9 16 5 1 3 19 23 -4
11 GKS Kowale 9 14 4 2 3 19 13 6
12 Bytovia II Bytów 9 12 3 3 3 11 12 -1
13 Anioły Garczegorze 9 10 2 4 3 6 9 -3
14 Kaszubia Kościerzyna 8 9 3 0 5 15 20 -5
15 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 9 2 3 3 9 15 -6
16 GKS Kolbudy 9 9 2 3 4 13 20 -7
17 Pogoń Lębork 7 8 2 2 3 8 11 -3
18 Gedania Gdańsk 8 7 2 1 5 12 17 -5
19 Orkan Rumia 3 0 0 0 3 1 8 -7
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga pomorska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gryf Słupsk 9 22 7 1 1 17 9 8
2 Grom Nowy Staw 9 19 6 1 2 26 11 15
3 GKS Przodkowo 9 16 5 1 3 18 9 9
4 Orkan Rumia 12 13 3 4 5 20 29 -9
5 Stolem Gniewino 8 12 3 3 2 23 16 7
6 Lechia II Gdańsk 7 12 4 0 3 17 13 4
7 GOSRiT Luzino 7 12 3 3 1 12 9 3
8 Wda Lipusz 8 11 3 2 3 14 15 -1
9 Gedania Gdańsk 8 11 3 2 3 10 14 -4
10 Kaszubia Kościerzyna 8 9 3 0 5 8 15 -7
11 Arka II Gdynia 8 6 1 3 4 13 20 -7
12 Jantar Ustka 7 5 1 2 4 7 18 -11
13 GKS Kowale 7 4 1 1 5 2 9 -7
14 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 4 1 1 6 6 15 -9
15 Powiśle Dzierzgoń 7 4 1 1 5 9 21 -12
16 GKS Kolbudy 7 2 0 2 5 10 21 -11
17 Pogoń Lębork 9 2 0 2 7 5 19 -14
18 Anioły Garczegorze 7 2 0 2 5 3 20 -17
19 Bytovia II Bytów 7 1 0 1 6 4 26 -22
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga pomorska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Nowy Staw 5 13 4 1 0 18 2 16
2 Lechia II Gdańsk 5 12 4 0 1 13 7 6
3 Gryf Słupsk 5 12 4 0 1 12 7 5
4 Stolem Gniewino 5 11 3 2 0 19 5 14
5 GOSRiT Luzino 5 11 3 2 0 10 7 3
6 GKS Przodkowo 5 10 3 1 1 13 4 9
7 Kaszubia Kościerzyna 5 9 3 0 2 10 8 2
8 Arka II Gdynia 5 8 2 2 1 11 5 6
9 GKS Kowale 5 7 2 1 2 6 6 0
10 Gedania Gdańsk 5 7 2 1 2 6 7 -1
11 Anioły Garczegorze 5 7 2 1 2 3 8 -5
12 Wda Lipusz 5 7 2 1 2 10 12 -2
13 Orkan Rumia 5 6 2 0 3 10 16 -6
14 Powiśle Dzierzgoń 5 5 1 2 2 9 9 0
15 Jantar Ustka 5 5 1 2 2 7 13 -6
16 Pogoń Lębork 5 3 1 0 4 2 8 -6
17 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 5 3 1 0 4 4 11 -7
18 Bytovia II Bytów 5 3 1 0 4 5 16 -11
19 GKS Kolbudy 5 2 0 2 3 5 13 -8
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Anioły Garczegorze 12 22 07 15 34 29
Arka II Gdynia 65 42 34 105 86 96
Bytovia II Bytów 18 45 06 45 34 310
GKS Kolbudy 33 53 49 310 17 79
GKS Kowale 22 41 63 04 38 86
GKS Przodkowo 42 02 101 82 64 105
GOSRiT Luzino 60 42 85 53 33 25
Gedania Gdańsk 41 02 37 58 37 58
Grom Nowy Staw 24 43 101 132 93 104
Gryf Słupsk 32 43 61 112 64 125
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 34 26 26 43 15 36
Jantar Ustka 16 26 94 57 55 615
Kaszubia Kościerzyna 34 34 311 14 65 77
Lechia II Gdańsk 31 61 58 75 62 83
Orkan Rumia 34 37 36 37 35 77
Pogoń Lębork 02 17 48 23 12 58
Powiśle Dzierzgoń 64 46 23 45 55 84
Stolem Gniewino 53 93 165 16 123 103
Wda Lipusz 43 62 65 67 57 68
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga pomorska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Stolem Gniewino 17 4.47 3.06 1.41 76.47 % 23.53 %
2 Arka II Gdynia 16 4.25 2.44 1.81 75 % 25 %
3 Jantar Ustka 16 4.19 1.63 2.56 62.5 % 37.5 %
4 Grom Nowy Staw 16 4.06 3.06 1 75 % 25 %
5 GKS Kolbudy 16 4 1.44 2.56 75 % 25 %
6 Orkan Rumia 15 3.87 1.4 2.47 60 % 40 %
7 Wda Lipusz 17 3.82 1.94 1.88 58.82 % 41.18 %
8 Gryf Słupsk 16 3.69 2.63 1.06 62.5 % 37.5 %
9 Lechia II Gdańsk 15 3.67 2.33 1.33 60 % 40 %
10 Kaszubia Kościerzyna 16 3.63 1.44 2.19 68.75 % 31.25 %
11 Powiśle Dzierzgoń 16 3.5 1.88 1.63 68.75 % 31.25 %
12 GKS Przodkowo 16 3.38 2.38 1 62.5 % 37.5 %
13 Gedania Gdańsk 16 3.31 1.38 1.94 62.5 % 37.5 %
14 Bytovia II Bytów 16 3.31 0.94 2.38 50 % 50 %
15 GOSRiT Luzino 16 2.88 1.69 1.19 56.25 % 43.75 %
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 16 2.81 0.94 1.88 43.75 % 56.25 %
17 GKS Kowale 16 2.69 1.31 1.38 37.5 % 62.5 %
18 Pogoń Lębork 16 2.69 0.81 1.88 50 % 50 %
19 Anioły Garczegorze 16 2.38 0.56 1.81 43.75 % 56.25 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 19
2 Norbert Hołtyn Arka II Gdynia 14
3 Krystian Patok Stolem Gniewino 12
4 Łukasz Stasiak Gryf Słupsk 12
5 Paweł Arndt Wda Lipusz 11
6 Karol Czubak Jantar Ustka 11
7 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 11
8 Fabian Słowiński Gryf Słupsk 10
9 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 9
10 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 9
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Lisowski GOSRiT Luzino 1
2 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
3 Kacper Wiśniewski Arka II Gdynia 1
4 Mateusz Kozerkiewicz Orkan Rumia 1
5 Patryk Berth Wda Lipusz 1


Inne statystyki