Terminarz dla IV liga podlaska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 KS Wasilków 30 68 21 5 4 63 17 46
2 Puszcza Hajnówka 30 54 15 9 6 44 25 19
3 Sparta 1951 Szepietowo 30 54 15 9 6 48 27 21
4 Gryf Gródek 30 53 15 8 7 53 35 18
5 KS Michałowo 30 53 15 8 7 59 33 26
6 Sparta Augustów 30 52 15 7 8 48 23 25
7 MKS Mielnik 30 52 14 10 6 47 25 22
8 Cresovia Siemiatycze 30 50 16 2 12 62 43 19
9 Pogoń Łapy 30 47 13 8 9 63 38 25
10 Hetman Tykocin 30 36 10 6 14 50 59 -9
11 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 32 9 5 16 33 66 -33
12 Sokół Sokółka 30 32 10 2 18 46 76 -30
13 KS Śniadowo 30 28 7 7 16 43 56 -13
14 Piast Białystok 30 21 6 3 21 31 60 -29
15 Hetman Białystok 30 19 4 7 19 28 85 -57
16 Orzeł Kolno 30 17 3 8 19 26 76 -50
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podlaska 17/18 sierpnia
Sparta Augustów 1 - 0 Piast Białystok
KS Wasilków 2 - 0 Orzeł Kolno
MKS Mielnik 2 - 0 Hetman Białystok
Pogoń Łapy 0 - 0 KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 Gryf Gródek
Puszcza Hajnówka 0 - 1 Hetman Tykocin
Sokół Sokółka 0 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Śniadowo 1 - 1 Cresovia Siemiatycze

2. kolejka - IV liga podlaska 24/25 sierpnia
KS Michałowo 2 - 1 Piast Białystok
Hetman Białystok 1 - 1 Puszcza Hajnówka
Cresovia Siemiatycze 5 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Sparta Augustów 0 - 1 KS Wasilków
Gryf Gródek 1 - 2 MKS Mielnik
Orzeł Kolno 1 - 1 Sokół Sokółka
Hetman Tykocin 1 - 2 Pogoń Łapy
KS Śniadowo 1 - 5 Sparta 1951 Szepietowo

3. kolejka - IV liga podlaska 28 sierpnia
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 0 Cresovia Siemiatycze
MKS Mielnik 4 - 0 KS Śniadowo
Puszcza Hajnówka 1 - 0 Gryf Gródek
Pogoń Łapy 5 - 1 Hetman Białystok
Piast Białystok 0 - 3 Hetman Tykocin
KS Wasilków 1 - 0 KS Michałowo
Sokół Sokółka 1 - 0 Sparta Augustów
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 1 Orzeł Kolno

4. kolejka - IV liga podlaska 31 sierpnia/1 września
KS Michałowo 3 - 0 Sokół Sokółka
Hetman Białystok 1 - 4 Piast Białystok
Sparta Augustów 5 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Gryf Gródek 2 - 1 Pogoń Łapy
Hetman Tykocin 0 - 2 KS Wasilków
KS Śniadowo 3 - 0 Puszcza Hajnówka
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze 3 - 0 Orzeł Kolno

5. kolejka - IV liga podlaska 4 września
Orzeł Kolno 1 - 3 Sparta Augustów
MKS Mielnik 1 - 0 Cresovia Siemiatycze
Puszcza Hajnówka 1 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
Pogoń Łapy 2 - 1 KS Śniadowo
Piast Białystok 1 - 1 Gryf Gródek
KS Wasilków 5 - 0 Hetman Białystok
Sokół Sokółka 5 - 1 Hetman Tykocin
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 5 KS Michałowo

6. kolejka - IV liga podlaska 7/8 września
Hetman Białystok 3 - 0 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 1 - 1 Sparta Augustów
Hetman Tykocin 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Michałowo 8 - 2 Orzeł Kolno
MKS Mielnik 0 - 1 Puszcza Hajnówka
Gryf Gródek 0 - 3 KS Wasilków
KS Śniadowo 2 - 1 Piast Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 2 Pogoń Łapy

7. kolejka - IV liga podlaska 14/15 września
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 0 Hetman Białystok
Piast Białystok 0 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków 5 - 0 KS Śniadowo
Sparta Augustów 1 - 1 KS Michałowo
Puszcza Hajnówka 1 - 2 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 1 - 2 MKS Mielnik
Sokół Sokółka 2 - 5 Gryf Gródek
Orzeł Kolno 2 - 2 Hetman Tykocin

8. kolejka - IV liga podlaska 21/22 września
Hetman Białystok 3 - 3 Orzeł Kolno
Cresovia Siemiatycze 3 - 0 KS Michałowo
Gryf Gródek 3 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Puszcza Hajnówka 0 - 3 Pogoń Łapy
MKS Mielnik 5 - 0 Piast Białystok
KS Śniadowo 8 - 0 Sokół Sokółka
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 2 KS Wasilków
Hetman Tykocin 0 - 2 Sparta Augustów

9. kolejka - IV liga podlaska 28/29 września
Piast Białystok 0 - 4 Puszcza Hajnówka
Sokół Sokółka 1 - 4 Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo 2 - 2 Hetman Tykocin
Sparta Augustów 3 - 1 Hetman Białystok
Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 1 KS Śniadowo
KS Wasilków 1 - 1 MKS Mielnik
Pogoń Łapy 1 - 2 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 1 - 3 Gryf Gródek

10. kolejka - IV liga podlaska 5/6 października
Hetman Białystok 1 - 2 KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze 4 - 1 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 3 - 0* Sokół Sokółka
Gryf Gródek 1 - 3 Sparta Augustów
KS Śniadowo 5 - 2 Orzeł Kolno
Puszcza Hajnówka 0 - 0 KS Wasilków
Pogoń Łapy 3 - 1 Piast Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny

11. kolejka - IV liga podlaska 12/13 października
Piast Białystok 1 - 2 Cresovia Siemiatycze
KS Wasilków 1 - 0 Pogoń Łapy
Sparta Augustów 2 - 0 KS Śniadowo
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 1 MKS Mielnik
KS Michałowo 1 - 3 Gryf Gródek
Sokół Sokółka 0 - 3 Puszcza Hajnówka
Orzeł Kolno 1 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Hetman Tykocin 1 - 4 Hetman Białystok

12. kolejka - IV liga podlaska 16 października
KS Śniadowo 1 - 3 KS Michałowo
Puszcza Hajnówka 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Cresovia Siemiatycze 5 - 0 Hetman Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 Sparta Augustów
MKS Mielnik 0 - 0 Orzeł Kolno
Pogoń Łapy 7 - 0 Sokół Sokółka
Piast Białystok 0 - 2 KS Wasilków
Gryf Gródek 1 - 0 Hetman Tykocin

13. kolejka - IV liga podlaska 19/20 października
KS Michałowo 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów 2 - 1 MKS Mielnik
KS Wasilków 1 - 0 Cresovia Siemiatycze
Hetman Tykocin 3 - 1 KS Śniadowo
Hetman Białystok 0 - 0 Gryf Gródek
Sokół Sokółka 2 - 1 Piast Białystok
Orzeł Kolno 2 - 4 Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 3 Pogoń Łapy

14. kolejka - IV liga podlaska 26/27 października
Piast Białystok 1 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Wasilków 3 - 1 Sokół Sokółka
Puszcza Hajnówka 0 - 1 Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze 1 - 0 Gryf Gródek
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 2 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 3 - 1 KS Michałowo
KS Śniadowo 2 - 2 Hetman Białystok
Pogoń Łapy 1 - 0 Orzeł Kolno

15. kolejka - IV liga podlaska 2/3 listopada
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 5 KS Wasilków
Hetman Białystok 0 - 4 Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów 1 - 1 Pogoń Łapy
Gryf Gródek 1 - 0 KS Śniadowo
Sokół Sokółka 1 - 4 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 1 - 1 Piast Białystok
KS Michałowo 1 - 0 Puszcza Hajnówka
Hetman Tykocin 1 - 3 MKS Mielnik

16. kolejka - IV liga podlaska 9/10 listopada
Piast Białystok 1 - 4 Sparta Augustów
Hetman Białystok 1 - 0 MKS Mielnik
KS Michałowo 2 - 2 Pogoń Łapy
Gryf Gródek 0 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno 0 - 5 KS Wasilków
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 2 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 3 - 1 KS Śniadowo
Hetman Tykocin 1 - 4 Puszcza Hajnówka

17. kolejka - IV liga podlaska 16/17 listopada
Piast Białystok 1 - 2 KS Michałowo
Puszcza Hajnówka 1 - 1 Hetman Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 0 KS Śniadowo
KS Wasilków 2 - 0 Sparta Augustów
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 3 Cresovia Siemiatycze
Sokół Sokółka 8 - 2 Orzeł Kolno
Pogoń Łapy 3 - 1 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 2 - 2 Gryf Gródek

18. kolejka - IV liga podlaska 29/30 marca
Hetman Białystok 0 - 8 Pogoń Łapy
KS Michałowo 1 - 1 KS Wasilków
Piast Białystok 2 - 1 Hetman Tykocin
KS Śniadowo 0 - 0 MKS Mielnik
Sparta Augustów 0 - 1 Sokół Sokółka
Gryf Gródek 1 - 2 Puszcza Hajnówka
Cresovia Siemiatycze 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno 0 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny

19. kolejka - IV liga podlaska 5/6 kwietnia
Piast Białystok 1 - 0 Hetman Białystok
KS Wasilków 1 - 2 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 1 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 4 Sparta Augustów
Puszcza Hajnówka 0 - 0 KS Śniadowo
Orzeł Kolno 0 - 1 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 1 - 1 Gryf Gródek
Sokół Sokółka 2 - 0 KS Michałowo

20. kolejka - IV liga podlaska 12/13 kwietnia
Hetman Białystok 0 - 2 KS Wasilków
KS Michałowo 1 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Sparta Augustów 3 - 0 Orzeł Kolno
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 3 Puszcza Hajnówka
KS Śniadowo 2 - 2 Pogoń Łapy
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 MKS Mielnik
Gryf Gródek 2 - 0 Piast Białystok
Hetman Tykocin 4 - 1 Sokół Sokółka

21. kolejka - IV liga podlaska 19 kwietnia
KS Wasilków 1 - 2 Gryf Gródek
Sokół Sokółka 1 - 1 Hetman Białystok
Puszcza Hajnówka 1 - 1 MKS Mielnik
Sparta Augustów 3 - 0 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 1 - 2 KS Michałowo
Pogoń Łapy 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 3 Hetman Tykocin
Piast Białystok 2 - 0 KS Śniadowo

22. kolejka - IV liga podlaska 26/27 kwietnia
Hetman Białystok 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Michałowo 2 - 1 Sparta Augustów
Hetman Tykocin 2 - 2 Orzeł Kolno
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 1 Piast Białystok
MKS Mielnik 1 - 1 Pogoń Łapy
KS Śniadowo 0 - 2 KS Wasilków
Gryf Gródek 4 - 1 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Puszcza Hajnówka

23. kolejka - IV liga podlaska 30 kwietnia
Orzeł Kolno 1 - 2 Hetman Białystok
KS Wasilków 0 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów 0 - 1 Hetman Tykocin
Sokół Sokółka 1 - 4 KS Śniadowo
Piast Białystok 1 - 2 MKS Mielnik
KS Michałowo 2 - 1 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 0 - 3 Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 1 Gryf Gródek

24. kolejka - IV liga podlaska 3/4 maja
Hetman Białystok 0 - 2 Sparta Augustów
MKS Mielnik 1 - 0 KS Wasilków
KS Śniadowo 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Puszcza Hajnówka 1 - 0 Piast Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 0 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 4 - 2 Pogoń Łapy
Gryf Gródek 1 - 1 Orzeł Kolno
Hetman Tykocin 1 - 1 KS Michałowo

25. kolejka - IV liga podlaska 10/11 maja
KS Michałowo 8 - 0 Hetman Białystok
Sparta Augustów 0 - 1 Gryf Gródek
KS Wasilków 1 - 1 Puszcza Hajnówka
Piast Białystok 1 - 2 Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno 1 - 0 KS Śniadowo
Sokół Sokółka 1 - 2 MKS Mielnik
Hetman Tykocin 6 - 1 Cresovia Siemiatycze

26. kolejka - IV liga podlaska 17/18 maja
Hetman Białystok 2 - 3 Hetman Tykocin
MKS Mielnik 4 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Pogoń Łapy 4 - 1 KS Wasilków
Puszcza Hajnówka 3 - 0 Sokół Sokółka
Cresovia Siemiatycze 2 - 1 Piast Białystok
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 0 Orzeł Kolno
Gryf Gródek 0 - 0 KS Michałowo
KS Śniadowo 1 - 1 Sparta Augustów

27. kolejka - IV liga podlaska 24/25 maja
KS Michałowo 4 - 1 KS Śniadowo
Sparta Augustów 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków 3 - 0 Piast Białystok
Hetman Tykocin 0 - 3 Gryf Gródek
Hetman Białystok 1 - 5 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 1 - 0 MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 2 Puszcza Hajnówka
Sokół Sokółka 3 - 0 Pogoń Łapy

28. kolejka - IV liga podlaska 31 maja/1 czerwca
Gryf Gródek 5 - 1 Hetman Białystok
Piast Białystok 0 - 5 Sokół Sokółka
Pogoń Łapy 1 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
MKS Mielnik 0 - 0 Sparta Augustów
Puszcza Hajnówka 2 - 0 Orzeł Kolno
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 KS Michałowo
KS Śniadowo 1 - 0 Hetman Tykocin
Cresovia Siemiatycze 2 - 3 KS Wasilków

29. kolejka - IV liga podlaska 7/8 czerwca
Sokół Sokółka 2 - 3 KS Wasilków
Hetman Białystok 1 - 4 KS Śniadowo
KS Michałowo 3 - 1 MKS Mielnik
Sparta Augustów 1 - 1 Puszcza Hajnówka
Magnat Juchnowiec Kościelny 5 - 4 Piast Białystok
Gryf Gródek 5 - 2 Cresovia Siemiatycze
Hetman Tykocin 4 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno 0 - 4 Pogoń Łapy

30. kolejka - IV liga podlaska 14/15 czerwca
KS Wasilków 4 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Cresovia Siemiatycze 3 - 4 Sokół Sokółka
Puszcza Hajnówka 1 - 0 KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo 5 - 0 Hetman Białystok
Pogoń Łapy 1 - 1 Sparta Augustów
MKS Mielnik 2 - 2 Hetman Tykocin
Piast Białystok 4 - 0 Orzeł Kolno
KS Śniadowo 2 - 3 Gryf Gródek


Inne terminarze / wyniki