Terminarz dla IV liga podlaska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 77 25 2 3 98 22 76
2 Warmia Grajewo 30 69 22 3 5 73 27 46
3 KS Wasilków 30 66 21 3 6 65 22 43
4 Wissa Szczuczyn 30 64 19 7 4 73 28 45
5 Dąb Dąbrowa Białostocka 30 54 17 3 10 48 38 10
6 KS Michałowo 30 50 15 5 10 57 49 8
7 Sparta 1951 Szepietowo 30 48 14 6 10 51 46 5
8 Wigry II Suwałki 30 47 14 5 11 55 40 15
9 Sparta Augustów 30 34 9 7 14 47 67 -20
10 MKS Mielnik 30 29 8 5 17 38 52 -14
11 Magnat Juchnowiec Kościelny 30 28 7 7 16 44 72 -28
12 Cresovia Siemiatycze 30 28 8 4 18 33 54 -21
13 Biebrza Goniądz 29 27 7 6 16 46 76 -30
14 Orzeł Kolno 30 24 6 6 18 36 74 -38
15 Promień Mońki 29 23 6 5 18 33 63 -30
16 Pogoń Łapy 28 8 2 2 24 19 86 -67
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podlaska 12/13 sierpnia
MKS Mielnik 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 2 - 6 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 1 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wigry II Suwałki 2 - 0 Cresovia Siemiatycze
KS Wasilków 0 - 1 Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy 6 - 0 Orzeł Kolno
KS Michałowo 3 - 2 Biebrza Goniądz

2. kolejka - IV liga podlaska 19/20 sierpnia
Cresovia Siemiatycze 1 - 0 Warmia Grajewo
Sparta Augustów 3 - 1 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 2 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Michałowo 2 - 2 Wigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 MKS Mielnik
Biebrza Goniądz 5 - 2 Orzeł Kolno
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 KS Wasilków
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 1 Promień Mońki

3. kolejka - IV liga podlaska 26/27 sierpnia
Promień Mońki 0 - 8 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 3 - 0 KS Michałowo
KS Wasilków 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 0 - 3 Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Pogoń Łapy 2 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Orzeł Kolno 2 - 2 Sparta Augustów
Wigry II Suwałki 4 - 2 Biebrza Goniądz

4. kolejka - IV liga podlaska 2/3 września
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 KS Wasilków
Warmia Grajewo 4 - 3 Wigry II Suwałki
Wissa Szczuczyn 2 - 0 Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 2 Orzeł Kolno
KS Michałowo 3 - 1 MKS Mielnik
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 1 Promień Mońki
Biebrza Goniądz 3 - 3 Sparta Augustów

5. kolejka - IV liga podlaska 9/10 września
MKS Mielnik 3 - 0* Wigry II Suwałki
Warmia Grajewo 4 - 0 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 1 - 1 KS Michałowo
Promień Mońki 0 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 3 - 5 Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów 3 - 3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Orzeł Kolno 0 - 3 Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 1 Cresovia Siemiatycze

6. kolejka - IV liga podlaska 16/17 września
Wissa Szczuczyn 2 - 1 Sparta Augustów
Biebrza Goniądz 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Wigry II Suwałki 3 - 1 KS Wasilków
Warmia Grajewo 3 - 1 MKS Mielnik
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 Pogoń Łapy
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 0 Orzeł Kolno
KS Michałowo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 1 - 4 Promień Mońki

7. kolejka - IV liga podlaska 23/24 września
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 3 Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów 2 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
MKS Mielnik 0 - 2 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 1 - 0 Warmia Grajewo
Promień Mońki 1 - 3 KS Michałowo
Pogoń Łapy 3 - 1 Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka

8. kolejka - IV liga podlaska 30 września / 1 października
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Orzeł Kolno
MKS Mielnik 0 - 2 KS Wasilków
Wigry II Suwałki 5 - 0 Promień Mońki
Biebrza Goniądz 2 - 2 Wissa Szczuczyn
KS Michałowo 5 - 1 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny

9. kolejka - IV liga podlaska 7/8 października
Sparta Augustów 1 - 0 Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Wasilków 2 - 0 Biebrza Goniądz
Promień Mońki 1 - 3 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy 1 - 1 Wigry II Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 MKS Mielnik
Orzeł Kolno 3 - 0 KS Michałowo

10. kolejka - IV liga podlaska 14/15 października
Wigry II Suwałki 4 - 1 Orzeł Kolno
KS Wasilków 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 0 - 3 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Michałowo 2 - 2 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 6 - 0 Pogoń Łapy
MKS Mielnik 0 - 0 Promień Mońki
Biebrza Goniądz 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 3 Wissa Szczuczyn

11. kolejka - IV liga podlaska 21/22 października
Wissa Szczuczyn 4 - 0 Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów 2 - 1 Wigry II Suwałki
Promień Mońki 1 - 2 KS Wasilków
Pogoń Łapy 0 - 4 MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno 0 - 1 Warmia Grajewo
Ruch Wysokie Mazowieckie 8 - 0 Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 1 KS Michałowo

12. kolejka - IV liga podlaska 28/29 października
Warmia Grajewo 2 - 1 Sparta Augustów
KS Wasilków 6 - 0 Pogoń Łapy
MKS Mielnik 3 - 2 Orzeł Kolno
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Wigry II Suwałki 2 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Biebrza Goniądz 3 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Michałowo 0 - 5 Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Promień Mońki

13. kolejka - IV liga podlaska 4/5 listopada
Wigry II Suwałki 2 - 1 Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów 1 - 1 MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 2 Warmia Grajewo
Orzeł Kolno 0 - 4 KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 1 Cresovia Siemiatycze
Promień Mońki 1 - 1 Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 2 KS Michałowo

14. kolejka - IV liga podlaska 11/12 listopada
Wigry II Suwałki 5 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków 2 - 0 Sparta Augustów
MKS Mielnik 5 - 3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 5 - 0 Pogoń Łapy
Warmia Grajewo 2 - 2 Wissa Szczuczyn
Biebrza Goniądz 3 - 1 Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Orzeł Kolno

15. kolejka - IV liga podlaska 18/19 listopada
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 4 KS Wasilków
Sparta Augustów 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Wissa Szczuczyn 3 - 1 MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 KS Michałowo
Pogoń Łapy 2 - 4 Biebrza Goniądz
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 1 Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno 2 - 2 Promień Mońki
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 1 Warmia Grajewo

16. kolejka - IV liga podlaska 17/18 marca
Sparta Augustów 1 - 4 Promień Mońki
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 0 MKS Mielnik
Orzeł Kolno 3 - 0* Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 Wigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 2 Warmia Grajewo
Biebrza Goniądz 1 - 3 KS Michałowo
Wissa Szczuczyn 0 - 0 KS Wasilków

17. kolejka - IV liga podlaska 24/25 marca
Promień Mońki 3 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Warmia Grajewo 6 - 1 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 0 - 3* Sparta Augustów
MKS Mielnik 2 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Orzeł Kolno 4 - 3 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 3 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki 1 - 2 KS Michałowo

18. kolejka - IV liga podlaska 31 marca
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 MKS Mielnik
Wissa Szczuczyn 3 - 0 Promień Mońki
Biebrza Goniądz 0 - 0 Wigry II Suwałki
Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 0* Pogoń Łapy
KS Michałowo 1 - 3 Warmia Grajewo
Sparta Augustów 2 - 0 Orzeł Kolno
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 2 KS Wasilków
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie

19. kolejka - IV liga podlaska 7/8 kwietnia
KS Wasilków 2 - 0 Cresovia Siemiatycze
Orzeł Kolno 4 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
MKS Mielnik 3 - 1 KS Michałowo
Sparta Augustów 3 - 0 Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy 0 - 3* Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki 1 - 2 Warmia Grajewo
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka

20. kolejka - IV liga podlaska 14/15 kwietnia
Wigry II Suwałki 1 - 0 MKS Mielnik
Wissa Szczuczyn 3 - 3 Orzeł Kolno
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 2 Sparta Augustów
KS Michałowo 2 - 0 KS Wasilków
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 0* Pogoń Łapy
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 1 Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Biebrza Goniądz 1 - 1 Warmia Grajewo

21. kolejka - IV liga podlaska 21/22 kwietnia
Sparta Augustów 0 - 2 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 0 - 3 Cresovia Siemiatycze
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 3 Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy 0 - 3* Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 0 - 1 Warmia Grajewo
Orzeł Kolno 1 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków 3 - 0 Wigry II Suwałki
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 KS Michałowo

22. kolejka - IV liga podlaska 28/29 kwietnia
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 0 Orzeł Kolno
Wigry II Suwałki 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Warmia Grajewo 5 - 0 KS Wasilków
KS Michałowo 1 - 1 Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze 3 - 0* Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 6 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Biebrza Goniądz 2 - 1 MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 2 Sparta Augustów

23. kolejka - IV liga podlaska 5/6 maja
Sparta Augustów 0 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 2 - 1 Wigry II Suwałki
Wissa Szczuczyn 3 - 1 Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny 4 - 5 Sparta 1951 Szepietowo
Orzeł Kolno 0 - 1 Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 0 - 3* KS Michałowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Warmia Grajewo
KS Wasilków 3 - 0 MKS Mielnik

24. kolejka - IV liga podlaska 12/13 maja
Cresovia Siemiatycze 4 - 2 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 1 - 0 Promień Mońki
MKS Mielnik 1 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie
Wigry II Suwałki 3 - 0* Pogoń Łapy
Biebrza Goniądz 0 - 6 KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 2 Wissa Szczuczyn
KS Michałowo 9 - 1 Orzeł Kolno

25. kolejka - IV liga podlaska 19/20 maja
Sparta Augustów 1 - 2 KS Michałowo
Orzeł Kolno 2 - 2 Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 2 Biebrza Goniądz
Wissa Szczuczyn 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Magnat Juchnowiec Kościelny 3 - 0* Cresovia Siemiatycze
Pogoń Łapy 0 - 3* Warmia Grajewo
Promień Mońki 0 - 3 MKS Mielnik
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 KS Wasilków

26. kolejka - IV liga podlaska 26/27 maja
KS Wasilków 1 - 0 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 4 Sparta 1951 Szepietowo
Wigry II Suwałki 6 - 1 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 2 - 0 Orzeł Kolno
MKS Mielnik 3 - 0* Pogoń Łapy
KS Michałowo 4 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Biebrza Goniądz 2 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 Wissa Szczuczyn

27. kolejka - IV liga podlaska 2/3 czerwca
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 0 Wigry II Suwałki
Sparta Augustów 1 - 5 Warmia Grajewo
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 0 Cresovia Siemiatycze
Wissa Szczuczyn 1 - 1 KS Michałowo
Orzeł Kolno 1 - 1 MKS Mielnik
Pogoń Łapy 0 - 3* KS Wasilków
Promień Mońki 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 2 Biebrza Goniądz

28. kolejka - IV liga podlaska 9/10 czerwca
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Wigry II Suwałki
Warmia Grajewo 4 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0* Pogoń Łapy
KS Wasilków 1 - 0 Orzeł Kolno
MKS Mielnik 3 - 0* Sparta Augustów
KS Michałowo 0 - 1 Sparta 1951 Szepietowo
Biebrza Goniądz 0 - 2 Promień Mońki
Cresovia Siemiatycze 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka

29. kolejka - IV liga podlaska 16/17 czerwca
Sparta Augustów 0 - 5 KS Wasilków
Cresovia Siemiatycze 4 - 1 Biebrza Goniądz
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 2 KS Michałowo
Wissa Szczuczyn 3 - 2 Warmia Grajewo
Pogoń Łapy ? - ? Promień Mońki
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 0 MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 1 Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie

30. kolejka - IV liga podlaska 23 czerwca
KS Wasilków 3 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny
Wigry II Suwałki 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 2 - 3 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 2 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Promień Mońki 1 - 1 Orzeł Kolno
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 0 Sparta Augustów
KS Michałowo 0 - 4 Cresovia Siemiatycze
Biebrza Goniądz ? - ? Pogoń Łapy


Inne terminarze / wyniki