Terminarz dla IV liga podlaska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 18 6 0 1 29 7 22
2 Wissa Szczuczyn 7 18 6 0 1 21 5 16
3 Dąb Dąbrowa Białostocka 7 18 6 0 1 13 5 8
4 Sparta 1951 Szepietowo 7 14 4 2 1 17 14 3
5 Wigry II Suwałki 7 13 4 1 2 16 13 3
6 Warmia Grajewo 7 12 4 0 3 15 9 6
7 KS Michałowo 7 11 3 2 2 12 12 0
8 Sparta Augustów 7 10 2 4 1 20 15 5
9 KS Wasilków 7 8 2 2 3 6 7 -1
10 Biebrza Goniądz 7 8 2 2 3 15 17 -2
11 Pogoń Łapy 7 7 2 1 4 15 15 0
12 Magnat Juchnowiec Kościelny 7 6 1 3 3 10 17 -7
13 Cresovia Siemiatycze 7 6 2 0 5 7 17 -10
14 Orzeł Kolno 7 4 1 1 5 6 21 -15
15 MKS Mielnik 7 3 1 0 6 5 15 -10
16 Promień Mońki 7 3 1 0 6 9 27 -18
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podlaska 12/13 sierpnia
MKS Mielnik 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Promień Mońki 2 - 6 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 1 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wigry II Suwałki 2 - 0 Cresovia Siemiatycze
KS Wasilków 0 - 1 Wissa Szczuczyn
Pogoń Łapy 6 - 0 Orzeł Kolno
KS Michałowo 3 - 2 Biebrza Goniądz

2. kolejka - IV liga podlaska 19/20 sierpnia
Cresovia Siemiatycze 1 - 0 Warmia Grajewo
Sparta Augustów 3 - 1 Pogoń Łapy
Wissa Szczuczyn 2 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
KS Michałowo 2 - 2 Wigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 MKS Mielnik
Biebrza Goniądz 5 - 2 Orzeł Kolno
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 KS Wasilków
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 1 Promień Mońki

3. kolejka - IV liga podlaska 26/27 sierpnia
Promień Mońki 0 - 8 Wissa Szczuczyn
Warmia Grajewo 3 - 0 KS Michałowo
KS Wasilków 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 0 - 3 Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Pogoń Łapy 2 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Orzeł Kolno 2 - 2 Sparta Augustów
Wigry II Suwałki 4 - 2 Biebrza Goniądz

4. kolejka - IV liga podlaska 2/3 września
Cresovia Siemiatycze 0 - 2 KS Wasilków
Warmia Grajewo 4 - 3 Wigry II Suwałki
Wissa Szczuczyn 2 - 0 Pogoń Łapy
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 2 Orzeł Kolno
KS Michałowo 3 - 1 MKS Mielnik
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie
Sparta 1951 Szepietowo 4 - 1 Promień Mońki
Biebrza Goniądz 3 - 3 Sparta Augustów

5. kolejka - IV liga podlaska 9/10 września
MKS Mielnik 3 - 0* Wigry II Suwałki
Warmia Grajewo 4 - 0 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 1 - 1 KS Michałowo
Promień Mońki 0 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Pogoń Łapy 3 - 5 Sparta 1951 Szepietowo
Sparta Augustów 3 - 3 Magnat Juchnowiec Kościelny
Orzeł Kolno 0 - 3 Wissa Szczuczyn
Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 1 Cresovia Siemiatycze

6. kolejka - IV liga podlaska 16/17 września
Wissa Szczuczyn 2 - 1 Sparta Augustów
Biebrza Goniądz 1 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Wigry II Suwałki 3 - 1 KS Wasilków
Warmia Grajewo 3 - 1 MKS Mielnik
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 Pogoń Łapy
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 0 Orzeł Kolno
KS Michałowo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie
Cresovia Siemiatycze 1 - 4 Promień Mońki

7. kolejka - IV liga podlaska 23/24 września
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 3 Wissa Szczuczyn
Sparta Augustów 2 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
MKS Mielnik 0 - 2 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 1 - 0 Warmia Grajewo
Promień Mońki 1 - 3 KS Michałowo
Pogoń Łapy 3 - 1 Cresovia Siemiatycze
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno 0 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka

8. kolejka - IV liga podlaska 30 września / 1 października
Biebrza Goniądz ? - ? Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze ? - ? Orzeł Kolno
KS Michałowo ? - ? Pogoń Łapy
Wigry II Suwałki ? - ? Promień Mońki
Warmia Grajewo ? - ? Ruch Wysokie Mazowieckie
MKS Mielnik ? - ? KS Wasilków

9. kolejka - IV liga podlaska 7/8 października
Pogoń Łapy ? - ? Wigry II Suwałki
Orzeł Kolno ? - ? KS Michałowo
Sparta Augustów ? - ? Cresovia Siemiatycze
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków ? - ? Biebrza Goniądz
Ruch Wysokie Mazowieckie ? - ? MKS Mielnik
Promień Mońki ? - ? Warmia Grajewo

10. kolejka - IV liga podlaska 14/15 października
Biebrza Goniądz ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Michałowo ? - ? Sparta Augustów
Wigry II Suwałki ? - ? Orzeł Kolno
Warmia Grajewo ? - ? Pogoń Łapy
MKS Mielnik ? - ? Promień Mońki
KS Wasilków ? - ? Ruch Wysokie Mazowieckie

11. kolejka - IV liga podlaska 21/22 października
Ruch Wysokie Mazowieckie ? - ? Biebrza Goniądz
Promień Mońki ? - ? KS Wasilków
Pogoń Łapy ? - ? MKS Mielnik
Orzeł Kolno ? - ? Warmia Grajewo
Sparta Augustów ? - ? Wigry II Suwałki
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? KS Michałowo
Wissa Szczuczyn ? - ? Cresovia Siemiatycze
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka

12. kolejka - IV liga podlaska 28/29 października
Biebrza Goniądz ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka
Cresovia Siemiatycze ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo ? - ? Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
Warmia Grajewo ? - ? Sparta Augustów
MKS Mielnik ? - ? Orzeł Kolno
KS Wasilków ? - ? Pogoń Łapy
Ruch Wysokie Mazowieckie ? - ? Promień Mońki

13. kolejka - IV liga podlaska 4/5 listopada
Promień Mońki ? - ? Biebrza Goniądz
Pogoń Łapy ? - ? Ruch Wysokie Mazowieckie
Orzeł Kolno ? - ? KS Wasilków
Sparta Augustów ? - ? MKS Mielnik
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn ? - ? Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? KS Michałowo
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Cresovia Siemiatycze

14. kolejka - IV liga podlaska 11/12 listopada
Biebrza Goniądz ? - ? Cresovia Siemiatycze
KS Michałowo ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka
Wigry II Suwałki ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
Warmia Grajewo ? - ? Wissa Szczuczyn
MKS Mielnik ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Wasilków ? - ? Sparta Augustów
Ruch Wysokie Mazowieckie ? - ? Orzeł Kolno
Promień Mońki ? - ? Pogoń Łapy

15. kolejka - IV liga podlaska 18/19 listopada
Pogoń Łapy ? - ? Biebrza Goniądz
Orzeł Kolno ? - ? Promień Mońki
Sparta Augustów ? - ? Ruch Wysokie Mazowieckie
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? KS Wasilków
Wissa Szczuczyn ? - ? MKS Mielnik
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Wigry II Suwałki
Cresovia Siemiatycze ? - ? KS Michałowo


Inne terminarze / wyniki