Terminarz dla IV liga podlaska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podlaska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 KS Wasilków 12 30 10 0 2 42 12 30
2 Warmia Grajewo 12 26 8 2 2 40 14 26
3 Tur Bielsk Podlaski 12 23 7 2 3 21 9 12
4 KS Michałowo 12 23 7 2 3 30 19 11
5 Wigry II Suwałki 12 21 6 3 3 25 18 7
6 MOSP Białystok 13 20 6 2 5 16 22 -6
7 Sparta 1951 Szepietowo 12 20 6 2 4 32 18 14
8 Sparta Augustów 12 19 6 1 5 24 18 6
9 Wissa Szczuczyn 12 18 6 0 6 36 26 10
10 Promień Mońki 12 16 5 1 6 18 15 3
11 Dąb Dąbrowa Białostocka 12 16 4 4 4 21 25 -4
12 MKS Mielnik 13 14 4 2 7 15 44 -29
13 Hetman Białystok 12 13 4 1 7 19 26 -7
14 Cresovia Siemiatycze 13 13 3 4 6 14 23 -9
15 Biebrza Goniądz 13 10 2 4 7 7 25 -18
16 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 9 2 3 7 21 37 -16
17 KS Śniadowo 12 3 0 3 9 14 44 -30
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podlaska 11/12 sierpnia
MOSP Białystok 0 - 3 KS Wasilków
Warmia Grajewo 4 - 0 Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów 2 - 0 Hetman Białystok
Tur Bielsk Podlaski 2 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 1 - 3 Wigry II Suwałki
KS Śniadowo 0 - 0 Biebrza Goniądz
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 2 KS Michałowo
MKS Mielnik 0 - 3* Magnat Juchnowiec Kościelny

2. kolejka - IV liga podlaska 15 sierpnia
KS Wasilków 5 - 1 MKS Mielnik
Hetman Białystok 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 3 Sparta Augustów
Wigry II Suwałki 2 - 1 MOSP Białystok
Cresovia Siemiatycze 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Biebrza Goniądz 1 - 6 Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn 3 - 0 KS Śniadowo
KS Michałowo 0 - 2 Promień Mońki

3. kolejka - IV liga podlaska 18/19 sierpnia
Sparta Augustów 4 - 1 Cresovia Siemiatycze
Tur Bielsk Podlaski 3 - 0 Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 5 KS Wasilków
MOSP Białystok 2 - 6 KS Michałowo
MKS Mielnik 0 - 0 Wigry II Suwałki
Warmia Grajewo 3 - 2 Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo 9 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 3 - 1 Hetman Białystok

4. kolejka - IV liga podlaska 25/26 sierpnia
KS Michałowo 3 - 0 MKS Mielnik
Wigry II Suwałki 4 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Biebrza Goniądz 0 - 3 Sparta Augustów
Cresovia Siemiatycze 1 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Wissa Szczuczyn 1 - 5 Tur Bielsk Podlaski
Hetman Białystok 5 - 1 MOSP Białystok
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Promień Mońki
KS Śniadowo 2 - 2 Warmia Grajewo

5. kolejka - IV liga podlaska 1/2 września
Sparta Augustów 0 - 2 Wissa Szczuczyn
KS Wasilków 1 - 0 Wigry II Suwałki
Tur Bielsk Podlaski 3 - 1 KS Śniadowo
MOSP Białystok 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 0 - 1 Cresovia Siemiatycze
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 4 KS Michałowo
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 1 Biebrza Goniądz
MKS Mielnik 2 - 5 Hetman Białystok

6. kolejka - IV liga podlaska 6 września
KS Michałowo 2 - 3 KS Wasilków
Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 0 MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze 0 - 1 MOSP Białystok
Biebrza Goniądz 0 - 3 Promień Mońki
Wissa Szczuczyn 0 - 2 Sparta 1951 Szepietowo
KS Śniadowo 1 - 5 Sparta Augustów
Warmia Grajewo 3 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Magnat Juchnowiec Kościelny 4 - 2 Hetman Białystok

7. kolejka - IV liga podlaska 8/9 września
MKS Mielnik 2 - 2 Cresovia Siemiatycze
Sparta Augustów 1 - 0 Warmia Grajewo
Wigry II Suwałki 2 - 2 KS Michałowo
KS Wasilków 3 - 0 Hetman Białystok
MOSP Białystok 0 - 0 Biebrza Goniądz
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Sparta 1951 Szepietowo 8 - 2 KS Śniadowo
Promień Mońki 1 - 2 Wissa Szczuczyn

8. kolejka - IV liga podlaska 15/16 września
Hetman Białystok 2 - 1 Wigry II Suwałki
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 1 KS Wasilków
Wissa Szczuczyn 3 - 2 MOSP Białystok
Warmia Grajewo 5 - 0 Sparta 1951 Szepietowo
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Sparta Augustów
Biebrza Goniądz 0 - 1 MKS Mielnik
Cresovia Siemiatycze 4 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
KS Śniadowo 1 - 3 Promień Mońki

9. kolejka - IV liga podlaska 22/23 września
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 1 Biebrza Goniądz
KS Wasilków 3 - 1 Cresovia Siemiatycze
Wigry II Suwałki 3 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MOSP Białystok 3 - 1 KS Śniadowo
MKS Mielnik 2 - 10 Wissa Szczuczyn
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki 2 - 0 Warmia Grajewo
KS Michałowo 4 - 1 Hetman Białystok

10. kolejka - IV liga podlaska 29/30 września
Warmia Grajewo 1 - 1 MOSP Białystok
Sparta Augustów 3 - 3 Sparta 1951 Szepietowo
Wissa Szczuczyn 8 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Tur Bielsk Podlaski 2 - 0 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 4 - 2 KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze 2 - 2 Wigry II Suwałki
KS Śniadowo 1 - 2 MKS Mielnik
Biebrza Goniądz 0 - 4 KS Wasilków

11. kolejka - IV liga podlaska 6/7 października
Hetman Białystok 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Mielnik 2 - 10 Warmia Grajewo
MOSP Białystok 1 - 0 Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo 2 - 0 Cresovia Siemiatycze
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 1 KS Śniadowo
KS Wasilków 3 - 1 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 0 - 1 Sparta Augustów
Biebrza Goniądz 2 - 1 Wigry II Suwałki

12. kolejka - IV liga podlaska 13/14 października
Sparta Augustów 1 - 2 MOSP Białystok
Warmia Grajewo 4 - 2 Magnat Juchnowiec Kościelny
Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 MKS Mielnik
Biebrza Goniądz 0 - 0 KS Michałowo
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Hetman Białystok
Wissa Szczuczyn 2 - 3 Wigry II Suwałki
KS Śniadowo 2 - 10 KS Wasilków
Sparta 1951 Szepietowo 3 - 2 Promień Mońki

13. kolejka - IV liga podlaska 20/21 października
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 3 Tur Bielsk Podlaski
Hetman Białystok 0 - 2 Biebrza Goniądz
KS Michałowo 3 - 2 Wissa Szczuczyn
Wigry II Suwałki 4 - 2 KS Śniadowo
KS Wasilków 1 - 2 Warmia Grajewo
MKS Mielnik 2 - 0 Sparta Augustów
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Cresovia Siemiatycze
MOSP Białystok 1 - 0 Sparta 1951 Szepietowo

14. kolejka - IV liga podlaska 27/28 października
Wissa Szczuczyn ? - ? Hetman Białystok
Sparta Augustów ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
Biebrza Goniądz ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka
KS Śniadowo ? - ? KS Michałowo
Warmia Grajewo ? - ? Wigry II Suwałki
Tur Bielsk Podlaski ? - ? KS Wasilków
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? MKS Mielnik
Promień Mońki ? - ? MOSP Białystok

15. kolejka - IV liga podlaska 3/4 listopada
MKS Mielnik ? - ? Promień Mońki
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
KS Wasilków ? - ? Sparta Augustów
Wigry II Suwałki ? - ? Tur Bielsk Podlaski
KS Michałowo ? - ? Warmia Grajewo
Hetman Białystok ? - ? KS Śniadowo
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Wissa Szczuczyn
Cresovia Siemiatycze ? - ? Biebrza Goniądz

16. kolejka - IV liga podlaska 10/11 listopada
Wissa Szczuczyn ? - ? Cresovia Siemiatycze
KS Śniadowo ? - ? Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo ? - ? Hetman Białystok
Tur Bielsk Podlaski ? - ? KS Michałowo
Sparta Augustów ? - ? Wigry II Suwałki
Sparta 1951 Szepietowo ? - ? KS Wasilków
Promień Mońki ? - ? Magnat Juchnowiec Kościelny
MOSP Białystok ? - ? MKS Mielnik

17. kolejka - IV liga podlaska 17/18 listopada
Magnat Juchnowiec Kościelny ? - ? MOSP Białystok
KS Wasilków ? - ? Promień Mońki
Wigry II Suwałki ? - ? Sparta 1951 Szepietowo
KS Michałowo ? - ? Sparta Augustów
Hetman Białystok ? - ? Tur Bielsk Podlaski
Dąb Dąbrowa Białostocka ? - ? Warmia Grajewo
Cresovia Siemiatycze ? - ? KS Śniadowo
Biebrza Goniądz ? - ? Wissa Szczuczyn


Inne terminarze / wyniki