Terminarz dla IV liga opolska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga opolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Małapanew Ozimek 30 64 20 4 6 76 25 51
2 Skalnik Gracze 30 59 17 8 5 63 32 31
3 OKS Olesno 30 57 16 9 5 59 32 27
4 Chemik Kędzierzyn-Koźle 30 57 16 9 5 69 28 41
5 Sparta Paczków 30 49 14 7 9 56 46 10
6 Stal Brzeg 30 43 13 4 13 48 44 4
7 Orzeł Źlinice 30 42 12 6 12 64 53 11
8 Pogoń Prudnik 30 42 12 6 12 46 55 -9
9 Śląsk Łubniany 30 41 12 5 13 35 33 2
10 Olimpia Lewin Brzeski 30 40 12 4 14 68 58 10
11 TOR Dobrzeń Wielki 30 37 9 10 11 48 54 -6
12 LZS Starowice 30 36 10 6 14 47 58 -11
13 Otmęt Krapkowice 30 32 9 5 16 55 84 -29
14 MKS Gogolin 30 31 9 4 17 43 51 -8
15 GLKS Kietrz 30 24 7 3 20 34 90 -56
16 Naprzód Jemielnica 30 20 6 2 22 41 109 -68
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga opolska 10/11 sierpnia
OKS Olesno 0 - 0 MKS Gogolin
Śląsk Łubniany 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze 5 - 0 Naprzód Jemielnica
Pogoń Prudnik 2 - 1 Małapanew Ozimek
Orzeł Źlinice 3 - 0 Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski 4 - 1 LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki 5 - 2 GLKS Kietrz
Otmęt Krapkowice 3 - 1 Sparta Paczków

2. kolejka - IV liga opolska 17/18 sierpnia
MKS Gogolin 0 - 1 Sparta Paczków
GLKS Kietrz 5 - 4 Otmęt Krapkowice
LZS Starowice 1 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Stal Brzeg 3 - 2 Olimpia Lewin Brzeski
Małapanew Ozimek 0 - 1 Orzeł Źlinice
Naprzód Jemielnica 2 - 0 Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Skalnik Gracze
OKS Olesno 0 - 0 Śląsk Łubniany

3. kolejka - IV liga opolska 24/25 sierpnia
Śląsk Łubniany 3 - 2 MKS Gogolin
Skalnik Gracze 1 - 1 OKS Olesno
Pogoń Prudnik 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Orzeł Źlinice 1 - 1 Naprzód Jemielnica
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 1 Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 Stal Brzeg
Sparta Paczków 3 - 1 GLKS Kietrz
Otmęt Krapkowice 1 - 3 LZS Starowice

4. kolejka - IV liga opolska 31 sierpnia/1 września
MKS Gogolin 4 - 1 GLKS Kietrz
LZS Starowice 2 - 4 Sparta Paczków
Stal Brzeg 4 - 1 Otmęt Krapkowice
Małapanew Ozimek 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Naprzód Jemielnica 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Orzeł Źlinice
OKS Olesno 3 - 1 Pogoń Prudnik
Śląsk Łubniany 0 - 1 Skalnik Gracze

5. kolejka - IV liga opolska 7/8 września
Skalnik Gracze 2 - 0 MKS Gogolin
Pogoń Prudnik 2 - 1 Śląsk Łubniany
Orzeł Źlinice 2 - 2 OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 1 Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków 2 - 1 Stal Brzeg
GLKS Kietrz 2 - 1 LZS Starowice
Otmęt Krapkowice 3 - 4 Małapanew Ozimek

6. kolejka - IV liga opolska 14/15 września
MKS Gogolin 1 - 2 LZS Starowice
Małapanew Ozimek 1 - 1 Sparta Paczków
Naprzód Jemielnica 2 - 4 Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Śląsk Łubniany 1 - 3 Orzeł Źlinice
Skalnik Gracze 3 - 0* Pogoń Prudnik
Stal Brzeg 4 - 0 GLKS Kietrz
OKS Olesno 4 - 2 Olimpia Lewin Brzeski

7. kolejka - IV liga opolska 21/22 września
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 1 Śląsk Łubniany
GLKS Kietrz 0 - 3 Małapanew Ozimek
Pogoń Prudnik 2 - 3 MKS Gogolin
Orzeł Źlinice 4 - 1 Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 Otmęt Krapkowice
Sparta Paczków 7 - 1 Naprzód Jemielnica
LZS Starowice 2 - 3 Stal Brzeg

8. kolejka - IV liga opolska 28/29 września
Małapanew Ozimek 3 - 0* LZS Starowice
Naprzód Jemielnica 3 - 5 GLKS Kietrz
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Sparta Paczków
Śląsk Łubniany 0 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Skalnik Gracze 1 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Prudnik 3 - 4 Orzeł Źlinice
MKS Gogolin 0 - 3 Stal Brzeg
OKS Olesno 6 - 0 Otmęt Krapkowice

9. kolejka - IV liga opolska 5/6 października
Orzeł Źlinice 2 - 3 MKS Gogolin
Olimpia Lewin Brzeski 3 - 0* Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 3 Skalnik Gracze
Otmęt Krapkowice 2 - 0 Śląsk Łubniany
Sparta Paczków 3 - 0 OKS Olesno
GLKS Kietrz 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Starowice 3 - 2 Naprzód Jemielnica
Stal Brzeg 0 - 1 Małapanew Ozimek

10. kolejka - IV liga opolska 12/13 października
MKS Gogolin 0 - 1 Małapanew Ozimek
Naprzód Jemielnica 1 - 3 Stal Brzeg
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 LZS Starowice
OKS Olesno 6 - 0 GLKS Kietrz
Śląsk Łubniany 0 - 1 Sparta Paczków
Skalnik Gracze 4 - 0 Otmęt Krapkowice
Pogoń Prudnik 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Orzeł Źlinice 3 - 2 Olimpia Lewin Brzeski

11. kolejka - IV liga opolska 19/20 października
Małapanew Ozimek 6 - 1 Naprzód Jemielnica
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 0 MKS Gogolin
TOR Dobrzeń Wielki 4 - 1 Orzeł Źlinice
Otmęt Krapkowice 5 - 0 Pogoń Prudnik
Sparta Paczków 4 - 4 Skalnik Gracze
GLKS Kietrz 2 - 0 Śląsk Łubniany
LZS Starowice 1 - 3 OKS Olesno
Stal Brzeg 2 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle

12. kolejka - IV liga opolska 26/27 października
MKS Gogolin 1 - 2 Naprzód Jemielnica
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Małapanew Ozimek
OKS Olesno 2 - 0 Stal Brzeg
Śląsk Łubniany 1 - 1 LZS Starowice
Skalnik Gracze 5 - 0 GLKS Kietrz
Pogoń Prudnik 3 - 2 Sparta Paczków
Orzeł Źlinice 3 - 0 Otmęt Krapkowice
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 1 TOR Dobrzeń Wielki

13. kolejka - IV liga opolska 2/3 listopada
TOR Dobrzeń Wielki 4 - 1 MKS Gogolin
Otmęt Krapkowice 2 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
Sparta Paczków 2 - 1 Orzeł Źlinice
GLKS Kietrz 0 - 1 Pogoń Prudnik
LZS Starowice 2 - 1 Skalnik Gracze
Stal Brzeg 1 - 2 Śląsk Łubniany
Małapanew Ozimek 2 - 0 OKS Olesno
Naprzód Jemielnica 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle

14. kolejka - IV liga opolska 9/10 listopada
MKS Gogolin 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno 1 - 0 Naprzód Jemielnica
Śląsk Łubniany 1 - 3 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 2 - 0 Stal Brzeg
Pogoń Prudnik 4 - 1 LZS Starowice
Orzeł Źlinice 9 - 0 GLKS Kietrz
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 4 Sparta Paczków
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 2 Otmęt Krapkowice

15. kolejka - IV liga opolska 16/17 listopada
Otmęt Krapkowice 2 - 1 MKS Gogolin
Sparta Paczków 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
GLKS Kietrz 0 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
LZS Starowice 4 - 3 Orzeł Źlinice
Stal Brzeg 1 - 1 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek 0 - 2 Skalnik Gracze
Naprzód Jemielnica 3 - 1 Śląsk Łubniany
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 3 OKS Olesno

16. kolejka - IV liga opolska 22/23 marca
MKS Gogolin 0 - 1 OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Śląsk Łubniany
Naprzód Jemielnica 2 - 3 Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek 4 - 0 Pogoń Prudnik
Stal Brzeg 2 - 0 Orzeł Źlinice
LZS Starowice 3 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
GLKS Kietrz 0 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Sparta Paczków 1 - 0 Otmęt Krapkowice

17. kolejka - IV liga opolska 29/30 marca
Sparta Paczków 3 - 1 MKS Gogolin
Otmęt Krapkowice 2 - 2 GLKS Kietrz
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 LZS Starowice
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 1 Stal Brzeg
Pogoń Prudnik 3 - 1 Naprzód Jemielnica
Skalnik Gracze 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Śląsk Łubniany 0 - 2 OKS Olesno
Orzeł Źlinice 1 - 3 Małapanew Ozimek

18. kolejka - IV liga opolska 5/6 kwietnia
MKS Gogolin 0 - 2 Śląsk Łubniany
OKS Olesno 0 - 0 Skalnik Gracze
Naprzód Jemielnica 2 - 3 Orzeł Źlinice
Małapanew Ozimek 2 - 0 Olimpia Lewin Brzeski
Stal Brzeg 3 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
LZS Starowice 6 - 1 Otmęt Krapkowice
GLKS Kietrz 1 - 0 Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 1 Pogoń Prudnik

19. kolejka - IV liga opolska 12/13 kwietnia
GLKS Kietrz 1 - 5 MKS Gogolin
Sparta Paczków 1 - 1 LZS Starowice
Otmęt Krapkowice 2 - 0 Stal Brzeg
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 Małapanew Ozimek
Olimpia Lewin Brzeski 6 - 2 Naprzód Jemielnica
Orzeł Źlinice 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik 1 - 0 OKS Olesno
Skalnik Gracze 1 - 0 Śląsk Łubniany

20. kolejka - IV liga opolska 19 kwietnia
MKS Gogolin 2 - 0 Skalnik Gracze
Śląsk Łubniany 3 - 1 Pogoń Prudnik
OKS Olesno 2 - 2 Orzeł Źlinice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Olimpia Lewin Brzeski
Naprzód Jemielnica 1 - 4 TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek 7 - 0 Otmęt Krapkowice
Stal Brzeg 1 - 1 Sparta Paczków
LZS Starowice 2 - 1 GLKS Kietrz

21. kolejka - IV liga opolska 26/27 kwietnia
LZS Starowice 0 - 1 MKS Gogolin
GLKS Kietrz 3 - 0 Stal Brzeg
Sparta Paczków 0 - 3 Małapanew Ozimek
Otmęt Krapkowice 9 - 1 Naprzód Jemielnica
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Olimpia Lewin Brzeski 5 - 1 OKS Olesno
Orzeł Źlinice 0 - 1 Śląsk Łubniany
Pogoń Prudnik 1 - 0 Skalnik Gracze

22. kolejka - IV liga opolska 3/4 maja
Otmęt Krapkowice 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 0 - 0 Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze 1 - 2 Orzeł Źlinice
Śląsk Łubniany 1 - 0 Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno 2 - 3 TOR Dobrzeń Wielki
Naprzód Jemielnica 1 - 3 Sparta Paczków
Małapanew Ozimek 1 - 0 GLKS Kietrz
Stal Brzeg 2 - 1 LZS Starowice

23. kolejka - IV liga opolska 7 maja
Stal Brzeg 1 - 0 MKS Gogolin
LZS Starowice 0 - 3 Małapanew Ozimek
GLKS Kietrz 0 - 3* Naprzód Jemielnica
Sparta Paczków 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Otmęt Krapkowice 1 - 3 OKS Olesno
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 2 Śląsk Łubniany
Olimpia Lewin Brzeski 1 - 4 Skalnik Gracze
Orzeł Źlinice 0 - 0 Pogoń Prudnik

24. kolejka - IV liga opolska 10/11 maja
MKS Gogolin 3 - 1 Orzeł Źlinice
Pogoń Prudnik 6 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
Skalnik Gracze 1 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Śląsk Łubniany 0 - 0 Otmęt Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 6 - 1 GLKS Kietrz
Naprzód Jemielnica 1 - 1 LZS Starowice
Małapanew Ozimek 1 - 0 Stal Brzeg
OKS Olesno 3 - 1 Sparta Paczków

25. kolejka - IV liga opolska 17/18 maja
Małapanew Ozimek 3 - 0 MKS Gogolin
Stal Brzeg 5 - 1 Naprzód Jemielnica
LZS Starowice 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
GLKS Kietrz 1 - 3 OKS Olesno
Sparta Paczków 1 - 1 Śląsk Łubniany
Otmęt Krapkowice 1 - 3 Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 Pogoń Prudnik
Olimpia Lewin Brzeski 2 - 0 Orzeł Źlinice

26. kolejka - IV liga opolska 24/25 maja
MKS Gogolin 5 - 4 Olimpia Lewin Brzeski
Orzeł Źlinice 6 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Pogoń Prudnik 1 - 1 Otmęt Krapkowice
Skalnik Gracze 4 - 1 Sparta Paczków
Śląsk Łubniany 5 - 0 GLKS Kietrz
OKS Olesno 3 - 1 LZS Starowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 0 Stal Brzeg
Naprzód Jemielnica 1 - 10 Małapanew Ozimek

27. kolejka - IV liga opolska 28 maja
Naprzód Jemielnica 1 - 5 MKS Gogolin
Stal Brzeg 0 - 0 OKS Olesno
LZS Starowice 2 - 1 Śląsk Łubniany
GLKS Kietrz 1 - 1 Skalnik Gracze
Sparta Paczków 1 - 2 Pogoń Prudnik
Otmęt Krapkowice 2 - 0 Orzeł Źlinice
Małapanew Ozimek 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 1 Olimpia Lewin Brzeski

28. kolejka - IV liga opolska 31 maja/1 czerwca
MKS Gogolin 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki
Olimpia Lewin Brzeski 12 - 2 Otmęt Krapkowice
Orzeł Źlinice 3 - 1 Sparta Paczków
Pogoń Prudnik 0 - 2 GLKS Kietrz
Skalnik Gracze 2 - 2 LZS Starowice
Śląsk Łubniany 0 - 2 Stal Brzeg
OKS Olesno 1 - 1 Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 12 - 0 Naprzód Jemielnica

29. kolejka - IV liga opolska 7 czerwca
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 MKS Gogolin
Naprzód Jemielnica 1 - 3 OKS Olesno
Małapanew Ozimek 1 - 3 Śląsk Łubniany
Stal Brzeg 2 - 3 Skalnik Gracze
LZS Starowice 2 - 3 Pogoń Prudnik
GLKS Kietrz 3 - 3 Orzeł Źlinice
Sparta Paczków 2 - 1 Olimpia Lewin Brzeski
Otmęt Krapkowice 2 - 2 TOR Dobrzeń Wielki

30. kolejka - IV liga opolska 14 czerwca
MKS Gogolin 2 - 2 Otmęt Krapkowice
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 0 Sparta Paczków
Olimpia Lewin Brzeski 4 - 0 GLKS Kietrz
Orzeł Źlinice 1 - 1 LZS Starowice
Pogoń Prudnik 4 - 0 Stal Brzeg
Skalnik Gracze 2 - 1 Małapanew Ozimek
Śląsk Łubniany 2 - 0 Naprzód Jemielnica
OKS Olesno 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle


Inne terminarze / wyniki