Terminarz dla IV liga opolska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga opolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Polonia Głubczyce 15 36 11 3 1 43 17 26
2 Małapanew Ozimek 15 35 10 5 0 39 17 22
3 LZS Starowice 15 30 8 6 1 33 18 15
4 Swornica Czarnowąsy 15 28 9 1 5 27 18 9
5 Polonia Nysa 15 26 7 5 3 27 13 14
6 Skalnik Gracze 15 25 7 4 4 26 15 11
7 Piast Strzelce Opolskie 15 24 7 3 5 24 14 10
8 Start Namysłów 15 23 6 5 4 14 22 -8
9 KS Krapkowice 15 20 5 5 5 27 26 1
10 OKS Olesno 15 16 5 1 9 21 29 -8
11 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 15 4 3 8 18 22 -4
12 Porawie Większyce 15 14 4 2 9 25 37 -12
13 MKS Gogolin 15 13 4 1 10 20 31 -11
14 Victoria Chróścice 15 11 3 2 10 22 43 -21
15 TOR Dobrzeń Wielki 15 10 3 1 11 22 40 -18
16 Pogoń Prudnik 15 10 3 1 11 16 42 -26
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga opolska 11/12 sierpnia
OKS Olesno 4 - 1 Porawie Większyce
Polonia Głubczyce 0 - 0 Skalnik Gracze
Pogoń Prudnik 0 - 1 Małapanew Ozimek
Start Namysłów 1 - 0 Victoria Chróścice
Polonia Nysa 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice 1 - 0 Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 3 MKS Gogolin

2. kolejka - IV liga opolska 18/19 sierpnia
Skalnik Gracze 2 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Porawie Większyce 1 - 4 LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 KS Krapkowice
Victoria Chróścice 1 - 1 Polonia Nysa
Małapanew Ozimek 1 - 1 Start Namysłów
OKS Olesno 2 - 3 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 2 - 0 Pogoń Prudnik

3. kolejka - IV liga opolska 25/26 sierpnia
Start Namysłów 2 - 1 MKS Gogolin
Polonia Głubczyce 8 - 3 Porawie Większyce
OKS Olesno 2 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Pogoń Prudnik 1 - 3 Skalnik Gracze
Polonia Nysa 1 - 1 Małapanew Ozimek
KS Krapkowice 2 - 1 Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 LZS Starowice

4. kolejka - IV liga opolska 1/2 września
Skalnik Gracze 0 - 0 Start Namysłów
Porawie Większyce 0 - 2 Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LZS Starowice
Victoria Chróścice 1 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 3 - 1 KS Krapkowice
MKS Gogolin 1 - 1 Polonia Nysa
OKS Olesno 1 - 0 Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce 4 - 2 TOR Dobrzeń Wielki

5. kolejka - IV liga opolska 8/9 września
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki 0 - 4 Porawie Większyce
Pogoń Prudnik 1 - 4 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 0 - 1 Start Namysłów
Polonia Nysa 1 - 0 Skalnik Gracze
KS Krapkowice 5 - 2 MKS Gogolin
Victoria Chróścice 1 - 2 LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Piast Strzelce Opolskie

6. kolejka - IV liga opolska 15/16 września
LZS Starowice 2 - 2 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 0 - 0 KS Krapkowice
Porawie Większyce 3 - 3 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 1 - 3 Swornica Czarnowąsy
MKS Gogolin 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno 1 - 4 Polonia Nysa
Polonia Głubczyce 0 - 1 Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki 7 - 4 Pogoń Prudnik

7. kolejka - IV liga opolska 22/23 września
Pogoń Prudnik 3 - 2 Porawie Większyce
Start Namysłów 3 - 1 TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa 2 - 4 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 1 - 3 KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Skalnik Gracze
MKS Gogolin 0 - 1 LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy 1 - 2 Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie 4 - 0 Victoria Chróścice

8. kolejka - IV liga opolska 29/30 września
Skalnik Gracze 2 - 2 LZS Starowice
OKS Olesno 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Porawie Większyce 3 - 2 Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin 1 - 3 Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce 2 - 1 KS Krapkowice
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 2 Polonia Nysa
Pogoń Prudnik 0 - 0 Start Namysłów

9. kolejka - IV liga opolska 6/7 października
Victoria Chróścice 2 - 7 Małapanew Ozimek
OKS Olesno 1 - 1 LZS Starowice
Start Namysłów 2 - 0 Porawie Większyce
Polonia Nysa 6 - 0 Pogoń Prudnik
KS Krapkowice 2 - 3 TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Polonia Głubczyce
Swornica Czarnowąsy 1 - 0 Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie 3 - 0 MKS Gogolin

10. kolejka - IV liga opolska 13/14 października
Skalnik Gracze 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Porawie Większyce 1 - 3 Małapanew Ozimek
MKS Gogolin 2 - 4 Victoria Chróścice
OKS Olesno 4 - 0 Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce 3 - 1 LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik 4 - 1 KS Krapkowice
Start Namysłów 0 - 0 Polonia Nysa

11. kolejka - IV liga opolska 20/21 października
Polonia Nysa 1 - 0 Porawie Większyce
KS Krapkowice 5 - 1 Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 4 LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice 0 - 5 Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek 3 - 2 MKS Gogolin

12. kolejka - IV liga opolska 27/28 października
Skalnik Gracze 0 - 4 Małapanew Ozimek
Porawie Większyce 1 - 2 MKS Gogolin
OKS Olesno 0 - 2 Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 3 Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik 1 - 4 LZS Starowice
Polonia Nysa 3 - 0 KS Krapkowice
Start Namysłów 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle

13. kolejka - IV liga opolska 3/4 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 4 Polonia Nysa
LZS Starowice 4 - 1 Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy 4 - 0 Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Chróścice 1 - 7 Polonia Głubczyce
MKS Gogolin 0 - 3 Skalnik Gracze
OKS Olesno 1 - 3 Małapanew Ozimek
KS Krapkowice 1 - 1 Porawie Większyce

14. kolejka - IV liga opolska 10/11 listopada
OKS Olesno 2 - 1 MKS Gogolin
Porawie Większyce 3 - 1 Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce 1 - 1 Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 2 Victoria Chróścice
Pogoń Prudnik 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów 0 - 6 Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa 0 - 0 LZS Starowice
KS Krapkowice 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle

15. kolejka - IV liga opolska 17/18 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 Porawie Większyce
KS Krapkowice 3 - 3 LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy 2 - 1 Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie 4 - 1 Start Namysłów
Victoria Chróścice 4 - 1 Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek 3 - 0 TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin 0 - 1 Polonia Głubczyce
OKS Olesno 2 - 7 Skalnik Gracze


Inne terminarze / wyniki