Terminarz dla IV liga opolska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga opolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 OKS Olesno 1 3 1 0 0 4 1 3
2 MKS Gogolin 1 3 1 0 0 3 1 2
3 LZS Starowice 1 3 1 0 0 3 1 2
4 KS Krapkowice 1 3 1 0 0 1 0 1
5 Małapanew Ozimek 1 3 1 0 0 1 0 1
6 Start Namysłów 1 3 1 0 0 1 0 1
7 Piast Strzelce Opolskie 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Skalnik Gracze 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Polonia Głubczyce 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Polonia Nysa 1 0 0 0 1 0 1 -1
11 Victoria Chróścice 1 0 0 0 1 0 1 -1
12 Pogoń Prudnik 1 0 0 0 1 0 1 -1
13 Swornica Czarnowąsy 1 0 0 0 1 0 1 -1
14 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 0 0 0 1 1 3 -2
15 TOR Dobrzeń Wielki 1 0 0 0 1 1 3 -2
16 Porawie Większyce 1 0 0 0 1 1 4 -3
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga opolska 11/12 sierpnia
OKS Olesno 4 - 1 Porawie Większyce
Polonia Głubczyce 0 - 0 Skalnik Gracze
Pogoń Prudnik 0 - 1 Małapanew Ozimek
Start Namysłów 1 - 0 Victoria Chróścice
Polonia Nysa 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice 1 - 0 Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki 1 - 3 MKS Gogolin

2. kolejka - IV liga opolska 18/19 sierpnia
Skalnik Gracze ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Porawie Większyce ? - ? LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie ? - ? KS Krapkowice
Victoria Chróścice ? - ? Polonia Nysa
Małapanew Ozimek ? - ? Start Namysłów
OKS Olesno ? - ? Polonia Głubczyce
MKS Gogolin ? - ? Pogoń Prudnik

3. kolejka - IV liga opolska 25/26 sierpnia
Polonia Głubczyce ? - ? Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? OKS Olesno
Pogoń Prudnik ? - ? Skalnik Gracze
Start Namysłów ? - ? MKS Gogolin
Polonia Nysa ? - ? Małapanew Ozimek
KS Krapkowice ? - ? Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice ? - ? Swornica Czarnowąsy

4. kolejka - IV liga opolska 1/2 września
Porawie Większyce ? - ? Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie ? - ? LZS Starowice
Victoria Chróścice ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek ? - ? KS Krapkowice
MKS Gogolin ? - ? Polonia Nysa
Skalnik Gracze ? - ? Start Namysłów
OKS Olesno ? - ? Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce ? - ? TOR Dobrzeń Wielki

5. kolejka - IV liga opolska 8/9 września
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Porawie Większyce
Pogoń Prudnik ? - ? Polonia Głubczyce
Start Namysłów ? - ? OKS Olesno
Polonia Nysa ? - ? Skalnik Gracze
KS Krapkowice ? - ? MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Małapanew Ozimek
LZS Starowice ? - ? Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy ? - ? Piast Strzelce Opolskie

6. kolejka - IV liga opolska 15/16 września
Porawie Większyce ? - ? Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice ? - ? Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek ? - ? LZS Starowice
MKS Gogolin ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze ? - ? KS Krapkowice
OKS Olesno ? - ? Polonia Nysa
Polonia Głubczyce ? - ? Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Pogoń Prudnik

7. kolejka - IV liga opolska 22/23 września
Pogoń Prudnik ? - ? Porawie Większyce
Start Namysłów ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa ? - ? Polonia Głubczyce
KS Krapkowice ? - ? OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Skalnik Gracze
LZS Starowice ? - ? MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy ? - ? Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie ? - ? Victoria Chróścice

8. kolejka - IV liga opolska 29/30 września
Porawie Większyce ? - ? Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek ? - ? Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin ? - ? Swornica Czarnowąsy
Skalnik Gracze ? - ? LZS Starowice
OKS Olesno ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce ? - ? KS Krapkowice
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Polonia Nysa
Pogoń Prudnik ? - ? Start Namysłów

9. kolejka - IV liga opolska 6/7 października
Start Namysłów ? - ? Porawie Większyce
Polonia Nysa ? - ? Pogoń Prudnik
KS Krapkowice ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Polonia Głubczyce
LZS Starowice ? - ? OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy ? - ? Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie ? - ? MKS Gogolin
Victoria Chróścice ? - ? Małapanew Ozimek

10. kolejka - IV liga opolska 13/14 października
Porawie Większyce ? - ? Małapanew Ozimek
MKS Gogolin ? - ? Victoria Chróścice
Skalnik Gracze ? - ? Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno ? - ? Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce ? - ? LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik ? - ? KS Krapkowice
Start Namysłów ? - ? Polonia Nysa

11. kolejka - IV liga opolska 20/21 października
Polonia Nysa ? - ? Porawie Większyce
KS Krapkowice ? - ? Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Pogoń Prudnik
LZS Starowice ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Swornica Czarnowąsy ? - ? Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie ? - ? OKS Olesno
Victoria Chróścice ? - ? Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek ? - ? MKS Gogolin

12. kolejka - IV liga opolska 27/28 października
Porawie Większyce ? - ? MKS Gogolin
Skalnik Gracze ? - ? Małapanew Ozimek
OKS Olesno ? - ? Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce ? - ? Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik ? - ? LZS Starowice
Start Namysłów ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa ? - ? KS Krapkowice

13. kolejka - IV liga opolska 3/4 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Polonia Nysa
LZS Starowice ? - ? Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy ? - ? Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Chróścice ? - ? Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek ? - ? OKS Olesno
MKS Gogolin ? - ? Skalnik Gracze
KS Krapkowice ? - ? Porawie Większyce

14. kolejka - IV liga opolska 10/11 listopada
Porawie Większyce ? - ? Skalnik Gracze
OKS Olesno ? - ? MKS Gogolin
Polonia Głubczyce ? - ? Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki ? - ? Victoria Chróścice
Pogoń Prudnik ? - ? Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów ? - ? Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa ? - ? LZS Starowice
KS Krapkowice ? - ? Chemik Kędzierzyn-Koźle

15. kolejka - IV liga opolska 17/18 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle ? - ? Porawie Większyce
LZS Starowice ? - ? KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy ? - ? Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie ? - ? Start Namysłów
Victoria Chróścice ? - ? Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek ? - ? TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin ? - ? Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze ? - ? OKS Olesno


Inne terminarze / wyniki