Terminarz dla IV liga opolska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga opolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Agroplon Głuszyna 34 82 26 4 4 92 24 68
2 LZS Starowice 34 72 23 3 8 86 30 56
3 Małapanew Ozimek 34 70 21 7 6 74 44 30
4 KS Krapkowice 34 69 22 3 9 82 50 32
5 Polonia Nysa 34 69 21 6 7 69 33 36
6 Swornica Czarnowąsy 34 57 18 3 13 71 59 12
7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 56 17 6 11 67 47 20
8 Piast Strzelce Opolskie 34 55 15 10 9 62 48 14
9 Po-Ra-Wie Większyce 34 53 16 5 13 68 62 6
10 Start Namysłów 34 45 12 9 13 44 46 -2
11 Skalnik Gracze 34 38 10 8 16 44 58 -14
12 MKS Gogolin 34 35 9 8 17 47 61 -14
13 OKS Olesno 34 33 9 6 19 43 62 -19
14 Unia Kolonowskie 34 31 9 4 21 37 78 -41
15 Sparta Paczków 34 29 8 5 21 38 75 -37
16 LZS Gronowice 34 28 7 7 20 44 69 -25
17 KS Krasiejów 34 28 8 4 22 43 96 -53
18 LZS SBB Energy Kup 34 18 6 0 28 26 95 -69
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga opolska 5/6 sierpnia
Start Namysłów 0 - 1 Unia Kolonowskie
LZS Gronowice 0 - 2 Małapanew Ozimek
LZS Starowice 1 - 2 Agroplon Głuszyna
Swornica Czarnowąsy 8 - 2 KS Krasiejów
MKS Gogolin 3 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Skalnik Gracze 0 - 6 KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 Sparta Paczków
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Polonia Nysa
OKS Olesno 4 - 3 LZS SBB Energy Kup

2. kolejka - IV liga opolska 12/13 sierpnia
KS Krasiejów 0 - 0 MKS Gogolin
LZS SBB Energy Kup 0 - 3 Polonia Nysa
Sparta Paczków 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Unia Kolonowskie 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice 3 - 0 Start Namysłów
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 1 Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna 1 - 0 Swornica Czarnowąsy
LZS Starowice 1 - 3 Małapanew Ozimek
OKS Olesno 1 - 3 LZS Gronowice

3. kolejka - IV liga opolska 15 sierpnia
Skalnik Gracze 1 - 0 KS Krasiejów
LZS Starowice 2 - 0 OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy 3 - 1 Małapanew Ozimek
MKS Gogolin 0 - 4 Agroplon Głuszyna
Start Namysłów 2 - 4 Po-Ra-Wie Większyce
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 KS Krapkowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 - 1 Unia Kolonowskie
Polonia Nysa 3 - 1 Sparta Paczków
LZS Gronowice 2 - 3 LZS SBB Energy Kup

4. kolejka - IV liga opolska 19/20 sierpnia
LZS SBB Energy Kup 1 - 2 Sparta Paczków
Unia Kolonowskie 0 - 3 Polonia Nysa
KS Krapkowice 3 - 3 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
KS Krasiejów 2 - 2 Start Namysłów
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek 2 - 1 MKS Gogolin
OKS Olesno 3 - 1 Swornica Czarnowąsy
LZS Gronowice 2 - 1 LZS Starowice

5. kolejka - IV liga opolska 26/27 sierpnia
Skalnik Gracze 0 - 2 Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy 0 - 1 LZS Gronowice
LZS SBB Energy Kup 0 - 4 LZS Starowice
MKS Gogolin 1 - 5 OKS Olesno
Start Namysłów 0 - 2 Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 2 Po-Ra-Wie Większyce
Polonia Nysa 1 - 2 KS Krapkowice
Sparta Paczków 0 - 0 Unia Kolonowskie
Piast Strzelce Opolskie 3 - 0 KS Krasiejów

6. kolejka - IV liga opolska 2/3 września
Małapanew Ozimek 0 - 0 Start Namysłów
LZS SBB Energy Kup 1 - 0 Unia Kolonowskie
KS Krapkowice 0 - 0 Sparta Paczków
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 4 Polonia Nysa
KS Krasiejów 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno 0 - 2 Skalnik Gracze
LZS Gronowice 2 - 0 MKS Gogolin
LZS Starowice 1 - 0 Swornica Czarnowąsy

7. kolejka - IV liga opolska 9/10 września
Start Namysłów 1 - 1 OKS Olesno
Skalnik Gracze 3 - 0 LZS Gronowice
Sparta Paczków 1 - 3 Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy 3 - 2 LZS SBB Energy Kup
MKS Gogolin 1 - 3 LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 2 Agroplon Głuszyna
Polonia Nysa 2 - 0 KS Krasiejów
Unia Kolonowskie 0 - 8 KS Krapkowice

8. kolejka - IV liga opolska 16/17 września
LZS Starowice 0 - 2 Skalnik Gracze
LZS SBB Energy Kup 1 - 5 KS Krapkowice
Po-Ra-Wie Większyce 2 - 1 Unia Kolonowskie
KS Krasiejów 1 - 5 Sparta Paczków
Agroplon Głuszyna 1 - 1 Polonia Nysa
Małapanew Ozimek 0 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy 3 - 1 MKS Gogolin
LZS Gronowice 1 - 2 Start Namysłów

9. kolejka - IV liga opolska 23/24 września
Skalnik Gracze 4 - 1 Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa 1 - 1 Małapanew Ozimek
MKS Gogolin 0 - 2 LZS SBB Energy Kup
Start Namysłów 1 - 1 LZS Starowice
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 LZS Gronowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 OKS Olesno
Sparta Paczków 0 - 5 Agroplon Głuszyna
KS Krapkowice 0 - 6 Po-Ra-Wie Większyce
Unia Kolonowskie 2 - 4 KS Krasiejów

10. kolejka - IV liga opolska 30 września / 1 października
LZS SBB Energy Kup 1 - 2 Po-Ra-Wie Większyce
KS Krasiejów 0 - 2 KS Krapkowice
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek 0 - 0 Sparta Paczków
OKS Olesno 1 - 4 Polonia Nysa
LZS Starowice 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Swornica Czarnowąsy 4 - 0 Start Namysłów
MKS Gogolin 2 - 2 Skalnik Gracze
LZS Gronowice 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle

11. kolejka - IV liga opolska 7/8 października
Start Namysłów 2 - 2 MKS Gogolin
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 LZS Starowice
Polonia Nysa 3 - 2 LZS Gronowice
Sparta Paczków 0 - 2 OKS Olesno
Unia Kolonowskie 1 - 4 Małapanew Ozimek
KS Krapkowice 2 - 0 Agroplon Głuszyna
Po-Ra-Wie Większyce 5 - 3 KS Krasiejów
Skalnik Gracze 1 - 3 LZS SBB Energy Kup

12. kolejka - IV liga opolska 14/15 października
Skalnik Gracze 1 - 1 Start Namysłów
LZS SBB Energy Kup 3 - 2 KS Krasiejów
Agroplon Głuszyna 0 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek 2 - 1 KS Krapkowice
OKS Olesno 0 - 0 Unia Kolonowskie
LZS Gronowice 0 - 2 Sparta Paczków
LZS Starowice 1 - 0 Polonia Nysa
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie

13. kolejka - IV liga opolska 21/22 października
Start Namysłów 1 - 2 LZS SBB Energy Kup
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 MKS Gogolin
Polonia Nysa 1 - 2 Swornica Czarnowąsy
Sparta Paczków 2 - 3 LZS Starowice
Unia Kolonowskie 0 - 0 LZS Gronowice
KS Krapkowice 1 - 3 OKS Olesno
Po-Ra-Wie Większyce 3 - 3 Małapanew Ozimek
KS Krasiejów 1 - 5 Agroplon Głuszyna

14. kolejka - IV liga opolska 28/29 października
Swornica Czarnowąsy 4 - 2 Sparta Paczków
Skalnik Gracze 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS SBB Energy Kup 2 - 5 Agroplon Głuszyna
Małapanew Ozimek 7 - 1 KS Krasiejów
OKS Olesno 2 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
LZS Gronowice 3 - 4 KS Krapkowice
LZS Starowice 2 - 1 Unia Kolonowskie
MKS Gogolin 1 - 4 Polonia Nysa
Start Namysłów 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie

15. kolejka - IV liga opolska 4/5 listopada
Piast Strzelce Opolskie 3 - 1 LZS SBB Energy Kup
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 2 Start Namysłów
Polonia Nysa 1 - 0 Skalnik Gracze
Sparta Paczków 4 - 1 MKS Gogolin
Unia Kolonowskie 0 - 2 Swornica Czarnowąsy
KS Krapkowice 3 - 0 LZS Starowice
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 0 LZS Gronowice
KS Krasiejów 1 - 1 OKS Olesno
Agroplon Głuszyna 3 - 0 Małapanew Ozimek

16. kolejka - IV liga opolska 11/12 listopada
LZS SBB Energy Kup 1 - 3 Małapanew Ozimek
OKS Olesno 0 - 5 Agroplon Głuszyna
LZS Gronowice 3 - 1 KS Krasiejów
LZS Starowice 4 - 0 Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy 2 - 0 KS Krapkowice
MKS Gogolin 3 - 0 Unia Kolonowskie
Skalnik Gracze 0 - 3 Sparta Paczków
Start Namysłów 0 - 2 Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle

17. kolejka - IV liga opolska 18/19 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 LZS SBB Energy Kup
Sparta Paczków 0 - 2 Start Namysłów
Unia Kolonowskie 1 - 0 Skalnik Gracze
KS Krapkowice 5 - 2 MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 3 Swornica Czarnowąsy
KS Krasiejów 0 - 6 LZS Starowice
Agroplon Głuszyna 2 - 1 LZS Gronowice
Małapanew Ozimek 3 - 1 OKS Olesno
Polonia Nysa 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie

18. kolejka - IV liga opolska 10/11 marca
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* OKS Olesno
Agroplon Głuszyna 1 - 1 LZS Starowice
KS Krasiejów 0 - 5 Swornica Czarnowąsy
Po-Ra-Wie Większyce 3 - 1 MKS Gogolin
KS Krapkowice 4 - 3 Skalnik Gracze
Unia Kolonowskie 1 - 3 Start Namysłów
Sparta Paczków 1 - 5 Piast Strzelce Opolskie
Polonia Nysa 3 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 5 - 1 LZS Gronowice

19. kolejka - IV liga opolska 17/18 marca
Polonia Nysa 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
Małapanew Ozimek 0 - 6 LZS Starowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 - 0 Sparta Paczków
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Unia Kolonowskie
Start Namysłów 0 - 3 KS Krapkowice
Skalnik Gracze 2 - 0 Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy 3 - 2 Agroplon Głuszyna
LZS Gronowice 0 - 2 OKS Olesno
MKS Gogolin 3 - 1 KS Krasiejów

20. kolejka - IV liga opolska 24/25 marca
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* LZS Gronowice
OKS Olesno 0 - 3 LZS Starowice
Małapanew Ozimek 3 - 1 Swornica Czarnowąsy
Agroplon Głuszyna 2 - 0 MKS Gogolin
KS Krasiejów 1 - 4 Skalnik Gracze
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 2 Start Namysłów
KS Krapkowice 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Unia Kolonowskie 2 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Sparta Paczków 1 - 1 Polonia Nysa

21. kolejka - IV liga opolska 31 marca
Sparta Paczków 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
Polonia Nysa 5 - 3 Unia Kolonowskie
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 2 KS Krapkowice
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Start Namysłów 1 - 0 KS Krasiejów
Skalnik Gracze 1 - 4 Agroplon Głuszyna
MKS Gogolin 1 - 2 Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy 3 - 1 OKS Olesno
LZS Starowice 3 - 0 LZS Gronowice

22. kolejka - IV liga opolska 7/8 kwietnia
LZS Starowice 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
LZS Gronowice 2 - 3 Swornica Czarnowąsy
OKS Olesno 0 - 3 MKS Gogolin
Małapanew Ozimek 3 - 1 Skalnik Gracze
Agroplon Głuszyna 2 - 0 Start Namysłów
KS Krasiejów 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krapkowice 1 - 0 Polonia Nysa
Unia Kolonowskie 1 - 0 Sparta Paczków

23. kolejka - IV liga opolska 14/15 kwietnia
Sparta Paczków 1 - 4 KS Krapkowice
Polonia Nysa 4 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 KS Krasiejów
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Agroplon Głuszyna
Start Namysłów 2 - 3 Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze 1 - 1 OKS Olesno
MKS Gogolin 2 - 2 LZS Gronowice
Swornica Czarnowąsy 0 - 1 LZS Starowice
Unia Kolonowskie 3 - 0* LZS SBB Energy Kup

24. kolejka - IV liga opolska 21/22 kwietnia
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* Swornica Czarnowąsy
LZS Starowice 0 - 0 MKS Gogolin
LZS Gronowice 0 - 0 Skalnik Gracze
OKS Olesno 0 - 0 Start Namysłów
Małapanew Ozimek 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie
Agroplon Głuszyna 5 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle
KS Krasiejów 2 - 1 Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce 3 - 2 Sparta Paczków
KS Krapkowice 3 - 1 Unia Kolonowskie

25. kolejka - IV liga opolska 28/29 kwietnia
Skalnik Gracze 0 - 2 LZS Starowice
KS Krapkowice 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
Unia Kolonowskie 0 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Sparta Paczków 0 - 4 KS Krasiejów
Polonia Nysa 1 - 2 Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 4 Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie 3 - 1 OKS Olesno
Start Namysłów 0 - 0 LZS Gronowice
MKS Gogolin 4 - 1 Swornica Czarnowąsy

26. kolejka - IV liga opolska 1 maja
KS Krasiejów 3 - 1 Unia Kolonowskie
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy 1 - 1 Skalnik Gracze
LZS Starowice 3 - 0 Start Namysłów
LZS Gronowice 2 - 4 Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno 1 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek 1 - 2 Polonia Nysa
Agroplon Głuszyna 4 - 1 Sparta Paczków
Po-Ra-Wie Większyce 5 - 2 KS Krapkowice

27. kolejka - IV liga opolska 5 maja
Skalnik Gracze 0 - 2 MKS Gogolin
Po-Ra-Wie Większyce 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
KS Krapkowice 4 - 0 KS Krasiejów
Unia Kolonowskie 0 - 2 Agroplon Głuszyna
Sparta Paczków 0 - 1 Małapanew Ozimek
Polonia Nysa 1 - 0 OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 1 LZS Gronowice
Piast Strzelce Opolskie 3 - 2 LZS Starowice
Start Namysłów 5 - 0 Swornica Czarnowąsy

28. kolejka - IV liga opolska 12/13 maja
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* Skalnik Gracze
MKS Gogolin 0 - 0 Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy 4 - 2 Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
LZS Gronowice 2 - 1 Polonia Nysa
OKS Olesno 3 - 1 Sparta Paczków
Agroplon Głuszyna 0 - 0 KS Krapkowice
KS Krasiejów 2 - 1 Po-Ra-Wie Większyce
Małapanew Ozimek 3 - 1 Unia Kolonowskie

29. kolejka - IV liga opolska 16 maja
Po-Ra-Wie Większyce 1 - 2 Agroplon Głuszyna
KS Krasiejów 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
KS Krapkowice 1 - 4 Małapanew Ozimek
Unia Kolonowskie 2 - 1 OKS Olesno
Sparta Paczków 2 - 0 LZS Gronowice
Polonia Nysa 3 - 0 LZS Starowice
Chemik Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 MKS Gogolin
Start Namysłów 3 - 0 Skalnik Gracze

30. kolejka - IV liga opolska 19/20 maja
Skalnik Gracze 2 - 3 Piast Strzelce Opolskie
LZS Gronowice 1 - 5 Unia Kolonowskie
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* Start Namysłów
MKS Gogolin 0 - 4 Chemik Kędzierzyn-Koźle
Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Polonia Nysa
LZS Starowice 7 - 0 Sparta Paczków
OKS Olesno 1 - 2 KS Krapkowice
Małapanew Ozimek 0 - 0 Po-Ra-Wie Większyce
Agroplon Głuszyna 5 - 0 KS Krasiejów

31. kolejka - IV liga opolska 26/27 maja
Unia Kolonowskie 1 - 6 LZS Starowice
KS Krasiejów 2 - 4 Małapanew Ozimek
Sparta Paczków 0 - 3 Swornica Czarnowąsy
Agroplon Głuszyna 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
Po-Ra-Wie Większyce 3 - 1 OKS Olesno
KS Krapkowice 3 - 2 LZS Gronowice
Polonia Nysa 1 - 1 MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 1 Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Start Namysłów

32. kolejka - IV liga opolska 2/3 czerwca
Skalnik Gracze 1 - 1 Polonia Nysa
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów 1 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin 3 - 0 Sparta Paczków
Swornica Czarnowąsy 4 - 2 Unia Kolonowskie
LZS Starowice 2 - 0 KS Krapkowice
LZS Gronowice 2 - 2 Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno 0 - 2 KS Krasiejów
Małapanew Ozimek 2 - 1 Agroplon Głuszyna

33. kolejka - IV liga opolska 6 czerwca
Małapanew Ozimek 3 - 0* LZS SBB Energy Kup
Agroplon Głuszyna 2 - 1 OKS Olesno
KS Krasiejów 3 - 2 LZS Gronowice
Po-Ra-Wie Większyce 2 - 6 LZS Starowice
KS Krapkowice 3 - 0 Swornica Czarnowąsy
Unia Kolonowskie 2 - 0 MKS Gogolin
Sparta Paczków 3 - 1 Skalnik Gracze
Polonia Nysa 2 - 1 Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 4 Piast Strzelce Opolskie

34. kolejka - IV liga opolska 9 czerwca
LZS SBB Energy Kup 0 - 3* Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów 4 - 0 Sparta Paczków
Skalnik Gracze 3 - 1 Unia Kolonowskie
MKS Gogolin 4 - 0 KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy 1 - 5 Po-Ra-Wie Większyce
LZS Starowice 6 - 0 KS Krasiejów
LZS Gronowice 1 - 3 Agroplon Głuszyna
OKS Olesno 2 - 2 Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie 3 - 3 Polonia Nysa


Inne terminarze / wyniki