Statystyki IV liga opolska, sezon2017/2018

STATYSTYKI Sezon:

MECZE LIVE
TERMINARZ/WYNIKI

Statystyki dla "IV liga opolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Agroplon Głuszyna 8 20 6 2 0 20 4 16
2 Polonia Nysa 8 19 6 1 1 18 5 13
3 Piast Strzelce Opolskie 8 17 5 2 1 11 6 5
4 KS Krapkowice 8 17 5 2 1 27 7 20
5 Po-Ra-Wie Większyce 8 14 4 2 2 15 13 2
6 Małapanew Ozimek 8 13 4 1 3 10 9 1
7 Skalnik Gracze 8 13 4 1 3 9 13 -4
8 LZS Gronowice 8 12 4 0 4 11 12 -1
9 LZS Starowice 8 12 4 0 4 13 10 3
10 Swornica Czarnowąsy 8 12 4 0 4 18 12 6
11 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 11 3 3 2 17 11 6
12 OKS Olesno 8 10 3 1 4 14 14 0
13 Sparta Paczków 8 9 2 3 3 10 10 0
14 Start Namysłów 8 6 1 3 4 7 14 -7
15 LZS SBB Energy Kup 8 6 2 0 6 11 23 -12
16 Unia Kolonowskie 8 5 1 2 5 4 22 -18
17 MKS Gogolin 8 4 1 1 6 7 20 -13
18 KS Krasiejów 8 2 0 2 6 6 23 -17
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga opolska" - mecze rozegrane u siebie
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Swornica Czarnowąsy 5 12 4 0 1 17 7 10
2 Piast Strzelce Opolskie 4 12 4 0 0 8 0 8
3 Agroplon Głuszyna 4 10 3 1 0 10 1 9
4 Polonia Nysa 3 6 2 0 1 6 3 3
5 LZS Gronowice 5 6 2 0 3 7 8 -1
6 OKS Olesno 5 6 2 0 3 8 10 -2
7 LZS Starowice 5 6 2 0 3 5 7 -2
8 Skalnik Gracze 4 6 2 0 2 4 8 -4
9 KS Krapkowice 3 5 1 2 0 6 3 3
10 Po-Ra-Wie Większyce 4 5 1 2 1 5 7 -2
11 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 4 1 1 2 9 6 3
12 Małapanew Ozimek 3 4 1 1 1 2 3 -1
13 MKS Gogolin 4 3 1 0 3 5 13 -8
14 LZS SBB Energy Kup 5 3 1 0 4 3 14 -11
15 Sparta Paczków 3 2 0 2 1 2 4 -2
16 KS Krasiejów 4 2 0 2 2 4 9 -5
17 Start Namysłów 4 1 0 1 3 3 8 -5
18 Unia Kolonowskie 3 1 0 1 2 1 12 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga opolska" - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 5 13 4 1 0 12 2 10
2 KS Krapkowice 5 12 4 0 1 21 4 17
3 Agroplon Głuszyna 4 10 3 1 0 10 3 7
4 Po-Ra-Wie Większyce 4 9 3 0 1 10 6 4
5 Małapanew Ozimek 5 9 3 0 2 8 6 2
6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 4 8 2 2 0 8 5 3
7 Sparta Paczków 5 7 2 1 2 8 6 2
8 Skalnik Gracze 4 7 2 1 1 5 5 0
9 LZS Starowice 3 6 2 0 1 8 3 5
10 LZS Gronowice 3 6 2 0 1 4 4 0
11 Start Namysłów 4 5 1 2 1 4 6 -2
12 Piast Strzelce Opolskie 4 5 1 2 1 3 6 -3
13 OKS Olesno 3 4 1 1 1 6 4 2
14 Unia Kolonowskie 5 4 1 1 3 3 10 -7
15 LZS SBB Energy Kup 3 3 1 0 2 8 9 -1
16 MKS Gogolin 4 1 0 1 3 2 7 -5
17 Swornica Czarnowąsy 3 0 0 0 3 1 5 -4
18 KS Krasiejów 4 0 0 0 4 2 14 -12
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

"IV liga opolska" - ostatnie 5 spotkań
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Krapkowice 5 11 3 2 0 18 5 13
2 Agroplon Głuszyna 5 11 3 2 0 13 3 10
3 Polonia Nysa 5 10 3 1 1 11 4 7
4 Piast Strzelce Opolskie 5 10 3 1 1 7 5 2
5 Po-Ra-Wie Większyce 5 10 3 1 1 9 7 2
6 Skalnik Gracze 5 9 3 0 2 7 6 1
7 LZS Starowice 5 9 3 0 2 9 5 4
8 Sparta Paczków 5 8 2 2 1 8 5 3
9 Chemik Kędzierzyn-Koźle 5 8 2 2 1 9 8 1
10 OKS Olesno 5 7 2 1 2 10 8 2
11 Małapanew Ozimek 5 7 2 1 2 4 5 -1
12 Start Namysłów 5 6 1 3 1 5 6 -1
13 LZS SBB Energy Kup 5 6 2 0 3 10 14 -4
14 LZS Gronowice 5 6 2 0 3 6 8 -2
15 Swornica Czarnowąsy 5 6 2 0 3 7 8 -1
16 KS Krasiejów 5 1 0 1 4 4 14 -10
17 Unia Kolonowskie 5 1 0 1 4 1 14 -13
18 MKS Gogolin 5 0 0 0 5 4 15 -11
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

Czas bramek
Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Agroplon Głuszyna 11 20 20 41 50 62
Chemik Kędzierzyn-Koźle 21 21 23 51 34 31
KS Krapkowice 30 32 40 32 81 42
KS Krasiejów 11 04 22 25 06 15
LZS Gronowice 21 11 21 13 22 11
LZS SBB Energy Kup 02 01 19 11 02 21
LZS Starowice 01 21 31 41 12 34
MKS Gogolin 01 02 22 34 03 17
Małapanew Ozimek 00 01 11 12 33 61
OKS Olesno 01 23 02 11 52 22
Piast Strzelce Opolskie 20 31 01 12 32 11
Po-Ra-Wie Większyce 51 31 22 23 11 34
Polonia Nysa 31 31 31 00 31 61
Skalnik Gracze 22 22 10 02 04 43
Sparta Paczków 01 01 33 20 21 34
Start Namysłów 03 13 01 33 12 22
Swornica Czarnowąsy 21 30 31 53 33 04
Unia Kolonowskie 05 13 01 37 12 03
    - bramki zdobyte,     - bramki stracone

"IV liga opolska" - średnia ilość bramek
Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 KS Krapkowice 8 4.25 3.38 0.88 75 % 25 %
2 LZS SBB Energy Kup 8 4.25 1.38 2.88 87.5 % 12.5 %
3 Swornica Czarnowąsy 8 3.75 2.25 1.5 62.5 % 37.5 %
4 KS Krasiejów 8 3.63 0.75 2.88 62.5 % 37.5 %
5 Po-Ra-Wie Większyce 8 3.5 1.88 1.63 62.5 % 37.5 %
6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 8 3.5 2.13 1.38 50 % 50 %
7 OKS Olesno 8 3.5 1.75 1.75 50 % 50 %
8 MKS Gogolin 8 3.38 0.88 2.5 75 % 25 %
9 Unia Kolonowskie 8 3.25 0.5 2.75 50 % 50 %
10 Agroplon Głuszyna 8 3 2.5 0.5 62.5 % 37.5 %
11 Polonia Nysa 8 2.88 2.25 0.63 62.5 % 37.5 %
12 LZS Gronowice 8 2.88 1.38 1.5 62.5 % 37.5 %
13 LZS Starowice 8 2.88 1.63 1.25 62.5 % 37.5 %
14 Skalnik Gracze 8 2.75 1.13 1.63 37.5 % 62.5 %
15 Start Namysłów 8 2.63 0.88 1.75 50 % 50 %
16 Sparta Paczków 8 2.5 1.25 1.25 50 % 50 %
17 Małapanew Ozimek 8 2.38 1.25 1.13 37.5 % 62.5 %
18 Piast Strzelce Opolskie 8 2.13 1.38 0.75 25 % 75 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych , Śr. Bs - średnia bramek straconych , >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

STRZELCY
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Lepak Polonia Nysa 9
2 Mateusz Jędrzejczyk Po-Ra-Wie Większyce 7
3 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 7
4 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 6
5 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 5
6 Mateusz Fiks Swornica Czarnowąsy 4
7 Wojciech Hober OKS Olesno 4
8 Marcin Jantos LZS Gronowice 4
9 Adam Steczek KS Krapkowice 4
10 Patryk Wojtasik KS Krapkowice 4
zobacz wszystkich

Bramki samobójcze
Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Sowiński Po-Ra-Wie Większyce 1
2 Rafał Żołnowski Start Namysłów 1
3 Krzysztof Krakowian Swornica Czarnowąsy 1
4 Paweł Wróblewski Małapanew Ozimek 1
5 Mateusz Wiśniewski LZS SBB Energy Kup 1
6 Roman Wacławczyk Unia Kolonowskie 1


Inne statystyki