Terminarz dla IV liga mazowiecka (północna) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (północna)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Polonia Warszawa 34 80 25 5 4 82 18 64
2 Bug Wyszków 34 76 22 10 2 67 28 39
3 Wisła II Płock 34 68 22 2 10 84 38 46
4 Mławianka Mława 34 58 16 10 8 50 32 18
5 Błękitni Raciąż 34 58 18 4 12 65 55 10
6 MKS Ciechanów 34 57 18 3 13 68 64 4
7 KS Łomianki 34 54 16 6 12 48 44 4
8 MKS Przasnysz 34 53 16 5 13 55 50 5
9 Narew Ostrołęka 34 49 15 4 15 49 47 2
10 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 34 48 13 9 12 61 59 2
11 Błękitni Gąbin 34 48 13 9 12 37 38 -1
12 Wkra Żuromin 34 44 13 5 16 46 64 -18
13 Bzura Chodaków 34 44 14 2 18 57 51 6
14 Korona Ostrołęka 34 31 9 4 21 43 84 -41
15 Czarni Węgrów 34 31 8 7 19 43 62 -19
16 Naprzód Skórzec 34 30 7 9 18 38 67 -29
17 Mazur Gostynin 34 23 6 5 23 28 69 -41
18 Amator Maszewo 34 13 2 7 25 33 84 -51
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 10/11 sierpnia
Amator Maszewo 1 - 2 Mławianka Mława
Korona Ostrołęka 2 - 0 Czarni Węgrów
Bug Wyszków 1 - 0 Bzura Chodaków
KS Łomianki 0 - 1 MKS Przasnysz
Wkra Żuromin 0 - 0 Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż 1 - 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Naprzód Skórzec 1 - 1 Błękitni Gąbin
MKS Ciechanów 1 - 1 Mazur Gostynin
Polonia Warszawa 0 - 1 Wisła II Płock

2. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 14 sierpnia
Wisła II Płock 2 - 0 Czarni Węgrów
Błękitni Gąbin 2 - 3 MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 - 1 Naprzód Skórzec
Narew Ostrołęka 3 - 0 Błękitni Raciąż
MKS Przasnysz 3 - 2 Wkra Żuromin
Bzura Chodaków 1 - 3 KS Łomianki
Mławianka Mława 1 - 1 Korona Ostrołęka
Mazur Gostynin 1 - 0 Amator Maszewo
Polonia Warszawa 0 - 0 Bug Wyszków

3. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 17/18 sierpnia
Korona Ostrołęka 2 - 1 Mazur Gostynin
Bug Wyszków 3 - 2 Wisła II Płock
KS Łomianki 0 - 3* Polonia Warszawa
Amator Maszewo 1 - 1 Błękitni Gąbin
Wkra Żuromin 1 - 0 Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż 2 - 0 MKS Przasnysz
Naprzód Skórzec 3 - 2 Narew Ostrołęka
MKS Ciechanów 3 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Czarni Węgrów 0 - 2 Mławianka Mława

4. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 24/25 sierpnia
Bug Wyszków 1 - 0 KS Łomianki
Mazur Gostynin 2 - 1 Czarni Węgrów
Błękitni Gąbin 0 - 3 Korona Ostrołęka
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 - 3 Amator Maszewo
MKS Przasnysz 1 - 1 Naprzód Skórzec
Bzura Chodaków 2 - 0 Błękitni Raciąż
Narew Ostrołęka 0 - 1 MKS Ciechanów
Wisła II Płock 1 - 2 Mławianka Mława
Polonia Warszawa 6 - 0 Wkra Żuromin

5. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 31 sierpnia/1 września
KS Łomianki 1 - 0 Wisła II Płock
Wkra Żuromin 1 - 5 Bug Wyszków
Amator Maszewo 0 - 1 Narew Ostrołęka
Błękitni Raciąż 3 - 1 Polonia Warszawa
Naprzód Skórzec 2 - 1 Bzura Chodaków
MKS Ciechanów 5 - 4 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 1 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Czarni Węgrów 1 - 2 Błękitni Gąbin
Mławianka Mława 3 - 0 Mazur Gostynin

6. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 4 września
Wisła II Płock 8 - 0 Mazur Gostynin
Błękitni Gąbin 1 - 3 Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 - 0 Czarni Węgrów
Narew Ostrołęka 0 - 0 Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz 1 - 1 Amator Maszewo
Bzura Chodaków 1 - 2 MKS Ciechanów
Bug Wyszków 1 - 0 Błękitni Raciąż
KS Łomianki 1 - 2 Wkra Żuromin
Polonia Warszawa 5 - 0 Naprzód Skórzec

7. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 7/8 września
Błękitni Raciąż 3 - 2 KS Łomianki
Korona Ostrołęka 2 - 3 MKS Przasnysz
Wkra Żuromin 3 - 3 Wisła II Płock
Naprzód Skórzec 0 - 1 Bug Wyszków
MKS Ciechanów 1 - 3 Polonia Warszawa
Amator Maszewo 1 - 2 Bzura Chodaków
Czarni Węgrów 0 - 4 Narew Ostrołęka
Mazur Gostynin 1 - 2 Błękitni Gąbin
Mławianka Mława 2 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

8. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 14/15 września
MKS Przasnysz 1 - 1 Czarni Węgrów
Bug Wyszków 3 - 1 MKS Ciechanów
KS Łomianki 1 - 3 Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 - 2 Mazur Gostynin
Narew Ostrołęka 1 - 1 Mławianka Mława
Bzura Chodaków 0 - 1 Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin 2 - 0 Błękitni Raciąż
Wisła II Płock 0 - 1 Błękitni Gąbin
Polonia Warszawa 1 - 0 Amator Maszewo

9. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 18 września
Błękitni Raciąż 0 - 6 Wisła II Płock
Mławianka Mława 1 - 2 MKS Przasnysz
Naprzód Skórzec 0 - 1 Wkra Żuromin
MKS Ciechanów 4 - 1 KS Łomianki
Amator Maszewo 3 - 2 Bug Wyszków
Korona Ostrołęka 0 - 2 Polonia Warszawa
Czarni Węgrów 5 - 3 Bzura Chodaków
Mazur Gostynin 0 - 1 Narew Ostrołęka
Błękitni Gąbin 1 - 3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

10. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 21/22 września
KS Łomianki 4 - 3 Amator Maszewo
MKS Przasnysz 0 - 1 Mazur Gostynin
Bug Wyszków 3 - 0 Korona Ostrołęka
Błękitni Raciąż 3 - 1 Naprzód Skórzec
Narew Ostrołęka 0 - 0 Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków 0 - 2 Mławianka Mława
Wkra Żuromin 3 - 0 MKS Ciechanów
Polonia Warszawa 3 - 0 Czarni Węgrów
Wisła II Płock 5 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

11. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 28/29 września
Korona Ostrołęka 1 - 3 KS Łomianki
MKS Ciechanów 0 - 0 Błękitni Raciąż
Mławianka Mława 0 - 3 Polonia Warszawa
Mazur Gostynin 1 - 2 Bzura Chodaków
Błękitni Gąbin 1 - 0 MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 - 2 Narew Ostrołęka
Amator Maszewo 1 - 3 Wkra Żuromin
Naprzód Skórzec 3 - 1 Wisła II Płock
Czarni Węgrów 2 - 2 Bug Wyszków

12. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 5/6 października
Błękitni Raciąż 5 - 1 Amator Maszewo
MKS Przasnysz 2 - 3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bzura Chodaków 0 - 2 Błękitni Gąbin
Bug Wyszków 3 - 0 Mławianka Mława
KS Łomianki 0 - 0 Czarni Węgrów
Wkra Żuromin 1 - 0 Korona Ostrołęka
Naprzód Skórzec 2 - 4 MKS Ciechanów
Polonia Warszawa 2 - 0 Mazur Gostynin
Wisła II Płock 3 - 0 Narew Ostrołęka

13. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 12/13 października
Amator Maszewo 1 - 2 Naprzód Skórzec
Mławianka Mława 2 - 0 KS Łomianki
MKS Ciechanów 4 - 2 Wisła II Płock
Mazur Gostynin 0 - 1 Bug Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 - 0 Bzura Chodaków
Narew Ostrołęka 0 - 2 MKS Przasnysz
Błękitni Gąbin 1 - 0 Polonia Warszawa
Korona Ostrołęka 2 - 9 Błękitni Raciąż
Czarni Węgrów 3 - 2 Wkra Żuromin

14. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 19/20 października
Błękitni Raciąż 0 - 2 Czarni Węgrów
Bzura Chodaków 2 - 1 Narew Ostrołęka
Bug Wyszków 1 - 1 Błękitni Gąbin
KS Łomianki 1 - 0 Mazur Gostynin
Wkra Żuromin 0 - 2 Mławianka Mława
Naprzód Skórzec 0 - 2 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 3 - 1 Amator Maszewo
Polonia Warszawa 1 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wisła II Płock 5 - 0 MKS Przasnysz

15. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 26/27 października
Błękitni Gąbin 1 - 2 KS Łomianki
Amator Maszewo 2 - 4 Wisła II Płock
Mławianka Mława 0 - 1 Błękitni Raciąż
Mazur Gostynin 0 - 2 Wkra Żuromin
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 1 Bug Wyszków
MKS Przasnysz 0 - 2 Bzura Chodaków
Narew Ostrołęka 0 - 2 Polonia Warszawa
Korona Ostrołęka 2 - 3 MKS Ciechanów
Czarni Węgrów 4 - 1 Naprzód Skórzec

16. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 2/3 listopada
Polonia Warszawa 2 - 0 MKS Przasnysz
KS Łomianki 3 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Amator Maszewo 2 - 5 Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin 1 - 3 Błękitni Gąbin
Błękitni Raciąż 3 - 2 Mazur Gostynin
Naprzód Skórzec 1 - 0 Mławianka Mława
Bug Wyszków 3 - 2 Narew Ostrołęka
MKS Ciechanów 3 - 0 Czarni Węgrów
Wisła II Płock 2 - 1 Bzura Chodaków

17. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 9/10 listopada
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4 - 1 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 0 - 1 Bug Wyszków
Korona Ostrołęka 1 - 2 Wisła II Płock
Mławianka Mława 1 - 2 MKS Ciechanów
Błękitni Gąbin 0 - 1 Błękitni Raciąż
Polonia Warszawa 3 - 0 Bzura Chodaków
Narew Ostrołęka 0 - 1 KS Łomianki
Czarni Węgrów 2 - 1 Amator Maszewo
Mazur Gostynin 2 - 1 Naprzód Skórzec

18. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 16/17 listopada
MKS Przasnysz 1 - 0 KS Łomianki
Narew Ostrołęka 4 - 0 Wkra Żuromin
Bzura Chodaków 0 - 3 Bug Wyszków
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 - 3 Błękitni Raciąż
Błękitni Gąbin 1 - 0 Naprzód Skórzec
Mazur Gostynin 0 - 2 MKS Ciechanów
Mławianka Mława 0 - 0 Amator Maszewo
Wisła II Płock 2 - 0 Polonia Warszawa
Czarni Węgrów 3 - 1 Korona Ostrołęka

19. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 15/16 marca
KS Łomianki 2 - 1 Bzura Chodaków
Amator Maszewo 0 - 2 Mazur Gostynin
Naprzód Skórzec 2 - 2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Wkra Żuromin 0 - 4 MKS Przasnysz
Bug Wyszków 1 - 1 Polonia Warszawa
MKS Ciechanów 3 - 2 Błękitni Gąbin
Błękitni Raciąż 5 - 2 Narew Ostrołęka
Czarni Węgrów 0 - 1 Wisła II Płock
Korona Ostrołęka 0 - 2 Mławianka Mława

20. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 22/23 marca
MKS Przasnysz 1 - 5 Błękitni Raciąż
Narew Ostrołęka 4 - 1 Naprzód Skórzec
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2 - 0 MKS Ciechanów
Błękitni Gąbin 1 - 1 Amator Maszewo
Mazur Gostynin 2 - 1 Korona Ostrołęka
Mławianka Mława 2 - 1 Czarni Węgrów
Bzura Chodaków 1 - 2 Wkra Żuromin
Wisła II Płock 1 - 2 Bug Wyszków
Polonia Warszawa 3 - 0 KS Łomianki

21. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 29/30 marca
Korona Ostrołęka 1 - 3 Błękitni Gąbin
KS Łomianki 1 - 1 Bug Wyszków
Naprzód Skórzec 1 - 2 MKS Przasnysz
Amator Maszewo 0 - 3* Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni Raciąż 1 - 2 Bzura Chodaków
Mławianka Mława 2 - 0 Wisła II Płock
MKS Ciechanów 0 - 1 Narew Ostrołęka
Wkra Żuromin 0 - 1 Polonia Warszawa
Czarni Węgrów 0 - 0 Mazur Gostynin

22. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 5/6 kwietnia
Narew Ostrołęka 2 - 0 Amator Maszewo
Bug Wyszków 0 - 0 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 4 - 0 MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 - 1 Korona Ostrołęka
Bzura Chodaków 1 - 1 Naprzód Skórzec
Błękitni Gąbin 2 - 1 Czarni Węgrów
Mazur Gostynin 2 - 2 Mławianka Mława
Polonia Warszawa 2 - 1 Błękitni Raciąż
Wisła II Płock 1 - 1 KS Łomianki

23. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 12/13 kwietnia
Amator Maszewo 1 - 3 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 0 - 1 Narew Ostrołęka
Naprzód Skórzec 0 - 4 Polonia Warszawa
Wkra Żuromin 1 - 2 KS Łomianki
MKS Ciechanów 1 - 3 Bzura Chodaków
Błękitni Raciąż 1 - 1 Bug Wyszków
Mazur Gostynin 1 - 4 Wisła II Płock
Mławianka Mława 0 - 0 Błękitni Gąbin
Czarni Węgrów 2 - 2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka

24. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 19 kwietnia
Bzura Chodaków 3 - 0 Amator Maszewo
Narew Ostrołęka 1 - 0 Czarni Węgrów
KS Łomianki 0 - 0 Błękitni Raciąż
Wisła II Płock 1 - 0 Wkra Żuromin
Bug Wyszków 4 - 2 Naprzód Skórzec
Polonia Warszawa 6 - 0 MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 2 Mławianka Mława
Błękitni Gąbin 3 - 1 Mazur Gostynin
MKS Przasnysz 3 - 1 Korona Ostrołęka

25. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 26/27 kwietnia
Amator Maszewo 0 - 3 Polonia Warszawa
Korona Ostrołęka 0 - 5 Bzura Chodaków
Błękitni Gąbin 0 - 2 Wisła II Płock
Naprzód Skórzec 2 - 1 KS Łomianki
MKS Ciechanów 2 - 3 Bug Wyszków
Błękitni Raciąż 1 - 3 Wkra Żuromin
Mławianka Mława 3 - 1 Narew Ostrołęka
Mazur Gostynin 2 - 3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Czarni Węgrów 0 - 0 MKS Przasnysz

26. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 3/4 maja
KS Łomianki 3 - 1 MKS Ciechanów
Narew Ostrołęka 2 - 0 Mazur Gostynin
Bug Wyszków 0 - 0 Amator Maszewo
Wkra Żuromin 1 - 1 Naprzód Skórzec
Bzura Chodaków 4 - 1 Czarni Węgrów
MKS Przasnysz 1 - 0 Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 1 Błękitni Gąbin
Wisła II Płock 7 - 0 Błękitni Raciąż
Polonia Warszawa 7 - 0 Korona Ostrołęka

27. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 10/11 maja
Amator Maszewo 0 - 2 KS Łomianki
Korona Ostrołęka 0 - 3 Bug Wyszków
Naprzód Skórzec 2 - 3 Błękitni Raciąż
Mazur Gostynin 1 - 3 MKS Przasnysz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 2 Wisła II Płock
Błękitni Gąbin 0 - 2 Narew Ostrołęka
Mławianka Mława 0 - 0 Bzura Chodaków
MKS Ciechanów 6 - 1 Wkra Żuromin
Czarni Węgrów 1 - 4 Polonia Warszawa

28. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 17/18 maja
KS Łomianki 6 - 2 Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz 0 - 0 Błękitni Gąbin
Narew Ostrołęka 1 - 5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bug Wyszków 3 - 0* Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż 0 - 2 MKS Ciechanów
Wkra Żuromin 6 - 1 Amator Maszewo
Bzura Chodaków 4 - 0 Mazur Gostynin
Polonia Warszawa 2 - 2 Mławianka Mława
Wisła II Płock 1 - 0 Naprzód Skórzec

29. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 24/25 maja
Narew Ostrołęka 3 - 0 Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0 - 2 MKS Przasnysz
Błękitni Gąbin 2 - 1 Bzura Chodaków
Amator Maszewo 1 - 6 Błękitni Raciąż
Mławianka Mława 1 - 1 Bug Wyszków
MKS Ciechanów 4 - 1 Naprzód Skórzec
Korona Ostrołęka 2 - 1 Wkra Żuromin
Czarni Węgrów 1 - 2 KS Łomianki
Mazur Gostynin 0 - 1 Polonia Warszawa

30. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 28 maja
Wisła II Płock 1 - 0 MKS Ciechanów
Naprzód Skórzec 0 - 0 Amator Maszewo
Błękitni Raciąż 2 - 2 Korona Ostrołęka
Wkra Żuromin 2 - 1 Czarni Węgrów
KS Łomianki 1 - 0 Mławianka Mława
Bug Wyszków 3 - 0 Mazur Gostynin
Bzura Chodaków 4 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz 5 - 2 Narew Ostrołęka
Polonia Warszawa 2 - 0 Błękitni Gąbin

31. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 31 maja/1 czerwca
Amator Maszewo 1 - 3 MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka 4 - 0 Naprzód Skórzec
MKS Przasnysz 0 - 2 Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 - 1 Polonia Warszawa
Mazur Gostynin 0 - 0 KS Łomianki
Mławianka Mława 4 - 0 Wkra Żuromin
Błękitni Gąbin 0 - 1 Bug Wyszków
Narew Ostrołęka 0 - 4 Bzura Chodaków
Czarni Węgrów 1 - 2 Błękitni Raciąż

32. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 7/8 czerwca
Bug Wyszków 5 - 0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Ciechanów 1 - 2 Korona Ostrołęka
Naprzód Skórzec 0 - 0 Czarni Węgrów
Błękitni Raciąż 2 - 4 Mławianka Mława
Wkra Żuromin 3 - 1 Mazur Gostynin
KS Łomianki 0 - 0 Błękitni Gąbin
Bzura Chodaków 1 - 3 MKS Przasnysz
Polonia Warszawa 1 - 0 Narew Ostrołęka
Wisła II Płock 3 - 1 Amator Maszewo

33. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 14/15 czerwca
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 - 1 KS Łomianki
Bzura Chodaków 5 - 1 Wisła II Płock
MKS Przasnysz 2 - 4 Polonia Warszawa
Narew Ostrołęka 5 - 2 Bug Wyszków
Błękitni Gąbin 2 - 0 Wkra Żuromin
Mazur Gostynin 0 - 1 Błękitni Raciąż
Mławianka Mława 1 - 1 Naprzód Skórzec
Czarni Węgrów 6 - 2 MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka 1 - 3 Amator Maszewo

34. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 21/22 czerwca
Bzura Chodaków 1 - 3 Polonia Warszawa
Wisła II Płock 8 - 0 Korona Ostrołęka
Amator Maszewo 2 - 4 Czarni Węgrów
MKS Ciechanów 1 - 1 Mławianka Mława
Naprzód Skórzec 2 - 2 Mazur Gostynin
Błękitni Raciąż 1 - 0 Błękitni Gąbin
Wkra Żuromin 1 - 1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
KS Łomianki 3 - 1 Narew Ostrołęka
Bug Wyszków 2 - 1 MKS Przasnysz


Inne terminarze / wyniki