Terminarz dla IV liga mazowiecka (północna) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (północna)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Huragan Wołomin 15 34 11 1 3 37 19 18
2 Ząbkovia Ząbki 15 28 9 1 5 33 14 19
3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 28 9 1 5 25 19 6
4 MKS Przasnysz 15 27 8 3 4 33 17 16
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 27 8 3 4 27 20 7
6 KS Łomianki 15 27 8 3 4 28 19 9
7 Wisła II Płock 15 22 6 4 5 24 19 5
8 Hutnik Warszawa 15 22 6 4 5 23 19 4
9 Pogoń II Siedlce 15 22 6 4 5 21 19 2
10 Drukarz Warszawa 15 20 6 2 7 25 33 -8
11 Korona Ostrołęka 15 19 5 4 6 16 16 0
12 Wkra Żuromin 15 18 6 0 9 20 32 -12
13 MKS Ciechanów 15 15 4 3 8 16 36 -20
14 Mazur Gostynin 15 14 4 2 9 11 21 -10
15 Mławianka Mława 15 10 3 1 11 11 26 -15
16 Kasztelan Sierpc 15 8 2 2 11 14 35 -21
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 11/12 sierpnia
Hutnik Warszawa 1 - 1 KS Łomianki
Huragan Wołomin 2 - 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin 1 - 1 MKS Ciechanów
Kasztelan Sierpc 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
MKS Przasnysz 3 - 1 Wkra Żuromin
Wisła II Płock 4 - 1 Drukarz Warszawa
Korona Ostrołęka 1 - 1 Pogoń II Siedlce
Mławianka Mława 2 - 1 Ząbkovia Ząbki

2. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 15 sierpnia
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 0 Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce 2 - 0 Mazur Gostynin
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 1 Korona Ostrołęka
MKS Przasnysz 4 - 0 Kasztelan Sierpc
MKS Ciechanów 0 - 1 Wkra Żuromin
Wisła II Płock 1 - 0 Hutnik Warszawa
KS Łomianki 2 - 4 Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa 2 - 0 Ząbkovia Ząbki

3. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 18/19 sierpnia
Hutnik Warszawa 1 - 1 Drukarz Warszawa
Huragan Wołomin 2 - 0 Wisła II Płock
Mazur Gostynin 0 - 2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Żuromin 0 - 3 Pogoń II Siedlce
Kasztelan Sierpc 3 - 0 MKS Ciechanów
Ząbkovia Ząbki 2 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mławianka Mława 0 - 0 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 1 - 2 KS Łomianki

4. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 25/26 sierpnia
Pogoń II Siedlce 0 - 0 Kasztelan Sierpc
Hutnik Warszawa 1 - 3 Huragan Wołomin
Drukarz Warszawa 1 - 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 - 2 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 1 - 2 Ząbkovia Ząbki
MKS Ciechanów 3 - 2 Mławianka Mława
KS Łomianki 3 - 1 Mazur Gostynin
Wisła II Płock 3 - 1 Korona Ostrołęka

5. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 1/2 września
Huragan Wołomin 6 - 0 Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin 2 - 1 Wisła II Płock
Kasztelan Sierpc 0 - 3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Wkra Żuromin 2 - 1 KS Łomianki
Mławianka Mława 0 - 3 Pogoń II Siedlce
Ząbkovia Ząbki 6 - 0 MKS Ciechanów
Korona Ostrołęka 2 - 2 Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 4 MKS Przasnysz

6. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 8/9 września
Wisła II Płock 2 - 1 Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa 1 - 2 Mazur Gostynin
Huragan Wołomin 1 - 0 Korona Ostrołęka
Drukarz Warszawa 3 - 2 MKS Przasnysz
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Mławianka Mława
KS Łomianki 3 - 1 Kasztelan Sierpc
Pogoń II Siedlce 0 - 4 Ząbkovia Ząbki
MKS Ciechanów 0 - 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki

7. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 15/16 września
Korona Ostrołęka 1 - 0 Drukarz Warszawa
Mazur Gostynin 0 - 2 Huragan Wołomin
Mławianka Mława 0 - 2 KS Łomianki
MKS Przasnysz 6 - 1 MKS Ciechanów
Wkra Żuromin 1 - 2 Hutnik Warszawa
Kasztelan Sierpc 1 - 5 Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 1 Pogoń II Siedlce
Ząbkovia Ząbki 1 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

8. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 22/23 września
Hutnik Warszawa 3 - 1 Kasztelan Sierpc
Huragan Wołomin 3 - 1 Wkra Żuromin
Drukarz Warszawa 2 - 3 MKS Ciechanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
KS Łomianki 1 - 1 Ząbkovia Ząbki
Korona Ostrołęka 1 - 0 Mazur Gostynin
Pogoń II Siedlce 1 - 2 MKS Przasnysz
Wisła II Płock 4 - 1 Mławianka Mława

9. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 29/30 września
Ząbkovia Ząbki 4 - 0 Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 0 KS Łomianki
MKS Przasnysz 3 - 1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Mazur Gostynin 1 - 1 Drukarz Warszawa
Kasztelan Sierpc 1 - 2 Huragan Wołomin
Wkra Żuromin 1 - 0 Korona Ostrołęka
Mławianka Mława 0 - 3 Hutnik Warszawa
MKS Ciechanów 3 - 1 Pogoń II Siedlce

10. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 6/7 października
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2 - 0 MKS Ciechanów
Hutnik Warszawa 1 - 0 Ząbkovia Ząbki
Huragan Wołomin 2 - 0 Mławianka Mława
Drukarz Warszawa 1 - 2 Pogoń II Siedlce
KS Łomianki 3 - 2 MKS Przasnysz
Korona Ostrołęka 1 - 1 Kasztelan Sierpc
Mazur Gostynin 1 - 0 Wkra Żuromin
Wisła II Płock 2 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki

11. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 13/14 października
Ząbkovia Ząbki 3 - 0 Huragan Wołomin
Wkra Żuromin 2 - 3 Drukarz Warszawa
Kasztelan Sierpc 0 - 2 Mazur Gostynin
Mławianka Mława 1 - 0 Korona Ostrołęka
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 1 Hutnik Warszawa
MKS Przasnysz 0 - 0 Wisła II Płock
MKS Ciechanów 3 - 1 KS Łomianki
Pogoń II Siedlce 3 - 0* Ożarowianka Ożarów Mazowiecki

12. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 20/21 października
Wisła II Płock 0 - 0 MKS Ciechanów
Hutnik Warszawa 4 - 3 MKS Przasnysz
Huragan Wołomin 2 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mazur Gostynin 0 - 3 Mławianka Mława
Drukarz Warszawa 4 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki 0 - 0 Pogoń II Siedlce
Korona Ostrołęka 3 - 1 Ząbkovia Ząbki
Wkra Żuromin 3 - 2 Kasztelan Sierpc

13. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 27/28 października
Kasztelan Sierpc 2 - 3 Drukarz Warszawa
Mławianka Mława 0 - 1 Wkra Żuromin
Ząbkovia Ząbki 2 - 1 Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 2 Korona Ostrołęka
MKS Ciechanów 0 - 0 Hutnik Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0 - 2 KS Łomianki
MKS Przasnysz 2 - 0 Huragan Wołomin
Pogoń II Siedlce 2 - 1 Wisła II Płock

14. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 3/4 listopada
Hutnik Warszawa 3 - 0 Pogoń II Siedlce
Huragan Wołomin 5 - 2 MKS Ciechanów
Mazur Gostynin 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wkra Żuromin 3 - 2 Ząbkovia Ząbki
Drukarz Warszawa 1 - 5 KS Łomianki
Korona Ostrołęka 0 - 0 MKS Przasnysz
Wisła II Płock 0 - 0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kasztelan Sierpc 2 - 1 Mławianka Mława

15. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 10/11 listopada
Mławianka Mława 1 - 2 Drukarz Warszawa
Ząbkovia Ząbki 4 - 0 Kasztelan Sierpc
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 1 Wkra Żuromin
MKS Przasnysz 1 - 0 Mazur Gostynin
MKS Ciechanów 0 - 2 Korona Ostrołęka
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1 - 0 Hutnik Warszawa
KS Łomianki 2 - 1 Wisła II Płock
Pogoń II Siedlce 2 - 3 Huragan Wołomin

16. kolejka - IV liga mazowiecka (północna) 17/18 listopada
Drukarz Warszawa ? - ? Wisła II Płock
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki ? - ? Huragan Wołomin
MKS Ciechanów ? - ? Mazur Gostynin
Mazovia Mińsk Mazowiecki ? - ? Kasztelan Sierpc
Wkra Żuromin ? - ? MKS Przasnysz
KS Łomianki ? - ? Hutnik Warszawa
Ząbkovia Ząbki ? - ? Mławianka Mława
Pogoń II Siedlce ? - ? Korona Ostrołęka


Inne terminarze / wyniki