Terminarz dla IV liga mazowiecka (południowa) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 42 14 0 1 55 9 46
2 Pilica Białobrzegi 15 35 11 2 2 51 13 38
3 Błonianka Błonie 15 32 10 2 3 36 16 20
4 Oskar Przysucha 15 31 10 1 4 33 16 17
5 MKS Piaseczno 15 28 9 1 5 38 25 13
6 Mszczonowianka Mszczonów 15 26 8 2 5 36 22 14
7 Energia Kozienice 15 23 7 2 6 23 24 -1
8 Wilga Garwolin 15 20 6 2 7 23 32 -9
9 Mazur Karczew 15 20 6 2 7 26 27 -1
10 Radomiak II Radom 15 18 5 3 7 26 35 -9
11 KS Raszyn 15 17 5 2 8 22 36 -14
12 LKS Promna 15 16 4 4 7 13 26 -13
13 Sparta Jazgarzew 15 14 4 2 9 17 35 -18
14 Znicz II Pruszków 15 13 4 1 10 19 20 -1
15 Orzeł Unin 15 11 3 2 10 20 44 -24
16 Perła Złotokłos 15 0 0 0 15 2 60 -58
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 11/12 sierpnia
Pilica Białobrzegi 4 - 2 Błonianka Błonie
Oskar Przysucha 3 - 0* LKS Promna
Sparta Jazgarzew 0 - 6 MKS Piaseczno
Mazur Karczew 1 - 4 Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn 0 - 4 Energia Kozienice
Orzeł Unin 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radomiak II Radom 5 - 0 Perła Złotokłos
Wilga Garwolin 2 - 1 Znicz II Pruszków

2. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15 sierpnia
Perła Złotokłos 0 - 5 Mszczonowianka Mszczonów
LKS Promna 0 - 4 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 0 - 1 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1 - 1 KS Raszyn
Radomiak II Radom 4 - 0 Orzeł Unin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 2 Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno 3 - 2 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 1 Pilica Białobrzegi

3. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 18/19 sierpnia
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Energia Kozienice
Mazur Karczew 2 - 1 LKS Promna
MKS Piaseczno 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
KS Raszyn 2 - 1 Wilga Garwolin
Oskar Przysucha 3 - 0 Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków 1 - 2 Radomiak II Radom
Orzeł Unin 6 - 0 Perła Złotokłos

4. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 25/26 sierpnia
Błonianka Błonie 1 - 1 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 1 - 3 Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi 7 - 0 Radomiak II Radom
Orzeł Unin 1 - 0 Znicz II Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 1 KS Raszyn
LKS Promna 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Wilga Garwolin 0 - 2 Oskar Przysucha
Perła Złotokłos 1 - 2 MKS Piaseczno

5. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 1/2 września
Pilica Białobrzegi 7 - 0 Orzeł Unin
Sparta Jazgarzew 1 - 2 Wilga Garwolin
Mazur Karczew 0 - 2 Błonianka Błonie
MKS Piaseczno 0 - 0 LKS Promna
KS Raszyn 4 - 1 Radomiak II Radom
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz II Pruszków 3 - 0 Perła Złotokłos

6. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 8/9 września
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos 1 - 3 LKS Promna
Wilga Garwolin 2 - 1 Mazur Karczew
Błonianka Błonie 3 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków 0 - 2 Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice 1 - 4 MKS Piaseczno
Orzeł Unin 0 - 1 KS Raszyn
Oskar Przysucha 3 - 3 Radomiak II Radom

7. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 15/16 września
Sparta Jazgarzew 1 - 1 Radomiak II Radom
MKS Piaseczno 1 - 2 Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 2 Wilga Garwolin
KS Raszyn 1 - 3 Znicz II Pruszków
LKS Promna 0 - 1 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 5 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 3 - 1 Orzeł Unin
Mazur Karczew 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

8. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 22/23 września
Błonianka Błonie 3 - 0 LKS Promna
Wilga Garwolin 3 - 6 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 0 - 1 Oskar Przysucha
Orzeł Unin 5 - 1 Sparta Jazgarzew
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Perła Złotokłos 0 - 1 Energia Kozienice
Pilica Białobrzegi 5 - 0 KS Raszyn
Radomiak II Radom 4 - 1 Mazur Karczew

9. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 29/30 września
Sparta Jazgarzew 1 - 0 Znicz II Pruszków
LKS Promna 1 - 1 Wilga Garwolin
Mazur Karczew 1 - 1 Orzeł Unin
Energia Kozienice 0 - 2 Błonianka Błonie
KS Raszyn 3 - 0 Perła Złotokłos
Oskar Przysucha 1 - 5 Pilica Białobrzegi
MKS Piaseczno 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 1 Radomiak II Radom

10. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 6/7 października
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 - 1 LKS Promna
KS Raszyn 0 - 2 Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi 5 - 0 Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos 0 - 5 Błonianka Błonie
Wilga Garwolin 2 - 4 Energia Kozienice
Radomiak II Radom 3 - 1 MKS Piaseczno
Znicz II Pruszków 1 - 2 Mazur Karczew
Orzeł Unin 1 - 3 Mszczonowianka Mszczonów

11. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 13/14 października
MKS Piaseczno 6 - 1 Orzeł Unin
LKS Promna 1 - 0 Radomiak II Radom
Błonianka Błonie 3 - 2 Wilga Garwolin
Energia Kozienice 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 6 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 1 - 1 Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Znicz II Pruszków
Sparta Jazgarzew 0 - 4 KS Raszyn

12. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 20/21 października
Znicz II Pruszków 3 - 0 MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi 1 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Błonianka Błonie
Mazur Karczew 6 - 1 KS Raszyn
Oskar Przysucha 4 - 0 Sparta Jazgarzew
Radomiak II Radom 1 - 1 Energia Kozienice
Orzeł Unin 1 - 2 LKS Promna
Perła Złotokłos 0 - 3 Wilga Garwolin

13. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 27/28 października
MKS Piaseczno 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 4 - 0 Radomiak II Radom
Energia Kozienice 3 - 1 Orzeł Unin
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 2 KS Raszyn
Sparta Jazgarzew 5 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 3 - 1 Oskar Przysucha
Wilga Garwolin 0 - 7 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna 2 - 0 Znicz II Pruszków

14. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 3/4 listopada
Wilga Garwolin 2 - 1 Radomiak II Radom
Pilica Białobrzegi 1 - 1 LKS Promna
Perła Złotokłos 0 - 6 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Oskar Przysucha 2 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Sparta Jazgarzew 2 - 0 Mazur Karczew
KS Raszyn 2 - 3 MKS Piaseczno
Orzeł Unin 1 - 6 Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków 3 - 0 Energia Kozienice

15. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 10/11 listopada
Mazur Karczew 2 - 0 Perła Złotokłos
MKS Piaseczno 1 - 0 Oskar Przysucha
Energia Kozienice 3 - 5 Pilica Białobrzegi
Błonianka Błonie 2 - 1 Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Sparta Jazgarzew
Wilga Garwolin 1 - 1 Orzeł Unin
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 - 0 Radomiak II Radom
LKS Promna 0 - 0 KS Raszyn

16. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 17/18 listopada
Błonianka Błonie ? - ? Pilica Białobrzegi
Energia Kozienice ? - ? KS Raszyn
MKS Piaseczno ? - ? Sparta Jazgarzew
Perła Złotokłos ? - ? Radomiak II Radom
Pogoń Grodzisk Mazowiecki ? - ? Orzeł Unin
Mszczonowianka Mszczonów ? - ? Mazur Karczew
Znicz II Pruszków ? - ? Wilga Garwolin
LKS Promna ? - ? Oskar Przysucha


Inne terminarze / wyniki