Terminarz dla IV liga mazowiecka (południowa) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga mazowiecka (południowa)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Pilica Białobrzegi 15 35 11 2 2 32 9 23
2 Mszczonowianka Mszczonów 15 31 10 1 4 35 22 13
3 Broń Radom 15 30 9 3 3 40 20 20
4 Sparta Jazgarzew 15 27 9 0 6 35 30 5
5 Oskar Przysucha 15 27 8 3 4 36 21 15
6 Błonianka Błonie 15 26 8 2 5 32 24 8
7 Energia Kozienice 15 25 8 1 6 28 26 2
8 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 24 7 3 5 33 17 16
9 Mazur Karczew 15 23 6 5 4 31 21 10
10 Wilga Garwolin 15 21 6 3 6 22 30 -8
11 MKS Piaseczno 15 18 5 3 7 21 24 -3
12 LKS Jedlińsk 15 17 5 2 8 22 22 0
13 Znicz II Pruszków 15 13 3 4 8 19 30 -11
14 LKS Promna 15 8 2 2 11 18 44 -26
15 Naprzód Skórzec 15 8 2 2 11 22 53 -31
16 Perła Złotokłos 15 7 1 4 10 10 43 -33
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 12/13 sierpnia
Sparta Jazgarzew 3 - 2 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 5 - 1 Błonianka Błonie
Mazur Karczew 5 - 0 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 1 - 3 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 7 - 0 Wilga Garwolin
Naprzód Skórzec 1 - 4 MKS Piaseczno
LKS Jedlińsk 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
LKS Promna 1 - 2 Mszczonowianka Mszczonów

2. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 19/20 sierpnia
Błonianka Błonie 1 - 2 Sparta Jazgarzew
Energia Kozienice 2 - 0 LKS Promna
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Perła Złotokłos
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 0 MKS Piaseczno
Pilica Białobrzegi 3 - 0 Naprzód Skórzec
Broń Radom 1 - 1 LKS Jedlińsk
Znicz II Pruszków 3 - 3 Oskar Przysucha

3. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 26/27 sierpnia
Oskar Przysucha 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sparta Jazgarzew 4 - 1 Znicz II Pruszków
MKS Piaseczno 2 - 3 Pilica Białobrzegi
LKS Jedlińsk 0 - 1 Wilga Garwolin
Mazur Karczew 1 - 1 Broń Radom
Perła Złotokłos 2 - 0 Energia Kozienice
LKS Promna 0 - 2 Błonianka Błonie
Naprzód Skórzec 3 - 5 Mszczonowianka Mszczonów

5. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 2/3 września
MKS Piaseczno 1 - 2 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 2 - 1 LKS Jedlińsk
Perła Złotokłos 0 - 0 Znicz II Pruszków
LKS Promna 1 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Naprzód Skórzec 3 - 0* Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi 4 - 0 Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew 1 - 0 Wilga Garwolin
Sparta Jazgarzew 0 - 3 Broń Radom

4. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 30 sierpnia
Znicz II Pruszków 6 - 0 LKS Promna
Energia Kozienice 5 - 1 Naprzód Skórzec
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Sparta Jazgarzew
LKS Jedlińsk 2 - 2 Mazur Karczew
Wilga Garwolin 0 - 4 Pilica Białobrzegi
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 MKS Piaseczno
Błonianka Błonie 8 - 0 Perła Złotokłos
Broń Radom 2 - 4 Oskar Przysucha

6. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 9/10 września
Błonianka Błonie 3 - 0 MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 - 0 Perła Złotokłos
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Energia Kozienice
LKS Promna 0 - 6 Broń Radom
Mazur Karczew 1 - 1 Oskar Przysucha
Wilga Garwolin 3 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Znicz II Pruszków 0 - 0 Naprzód Skórzec
LKS Jedlińsk 4 - 2 Sparta Jazgarzew

7. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 16/17 września
MKS Piaseczno 2 - 0 Znicz II Pruszków
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 1 Energia Kozienice
Oskar Przysucha 0 - 1 Wilga Garwolin
LKS Promna 1 - 2 LKS Jedlińsk
Pilica Białobrzegi 0 - 1 Błonianka Błonie
Naprzód Skórzec 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos 0 - 2 Broń Radom
Sparta Jazgarzew 3 - 6 Mazur Karczew

8. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 23/24 września
Broń Radom 2 - 1 Naprzód Skórzec
Mszczonowianka Mszczonów 1 - 1 Błonianka Błonie
Znicz II Pruszków 1 - 2 Pilica Białobrzegi
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 3 MKS Piaseczno
Wilga Garwolin 1 - 2 Energia Kozienice
LKS Jedlińsk 2 - 0 Perła Złotokłos
Mazur Karczew 1 - 1 LKS Promna
Oskar Przysucha 0 - 2 Sparta Jazgarzew

9. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 30 września / 1 października
Sparta Jazgarzew 2 - 3 Wilga Garwolin
Energia Kozienice 1 - 1 Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 0 Znicz II Pruszków
LKS Promna 1 - 6 Oskar Przysucha
Pilica Białobrzegi 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Perła Złotokłos 1 - 2 Mazur Karczew
Naprzód Skórzec 1 - 5 LKS Jedlińsk
MKS Piaseczno 1 - 1 Broń Radom

10. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 7/8 października
Sparta Jazgarzew 2 - 1 LKS Promna
Oskar Przysucha 4 - 0 Perła Złotokłos
LKS Jedlińsk 3 - 1 MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Mszczonowianka Mszczonów
Mazur Karczew 4 - 1 Naprzód Skórzec
Wilga Garwolin 4 - 2 Błonianka Błonie
Broń Radom 3 - 2 Pilica Białobrzegi
Znicz II Pruszków 1 - 2 Energia Kozienice

11. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 14/15 października
Błonianka Błonie 3 - 1 Znicz II Pruszków
Energia Kozienice 0 - 5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Mszczonowianka Mszczonów 2 - 3 Broń Radom
LKS Promna 1 - 2 Wilga Garwolin
Pilica Białobrzegi 2 - 0 LKS Jedlińsk
Naprzód Skórzec 2 - 4 Oskar Przysucha
MKS Piaseczno 3 - 1 Mazur Karczew
Perła Złotokłos 0 - 6 Sparta Jazgarzew

12. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 21/22 października
Sparta Jazgarzew 6 - 2 Naprzód Skórzec
LKS Jedlińsk 0 - 1 Mszczonowianka Mszczonów
Oskar Przysucha 0 - 0 MKS Piaseczno
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Błonianka Błonie
Mazur Karczew 0 - 0 Pilica Białobrzegi
Broń Radom 3 - 2 Energia Kozienice
LKS Promna 2 - 2 Perła Złotokłos
Wilga Garwolin 1 - 2 Znicz II Pruszków

13. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 28/29 października
Naprzód Skórzec 2 - 6 LKS Promna
MKS Piaseczno 0 - 1 Sparta Jazgarzew
Błonianka Błonie 4 - 3 Broń Radom
Energia Kozienice 3 - 1 LKS Jedlińsk
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 2 Mazur Karczew
Pilica Białobrzegi 1 - 0 Oskar Przysucha
Perła Złotokłos 1 - 1 Wilga Garwolin
Znicz II Pruszków 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

14. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 4/5 listopada
Oskar Przysucha 4 - 3 Mszczonowianka Mszczonów
LKS Promna 3 - 0 MKS Piaseczno
Mazur Karczew 2 - 3 Energia Kozienice
Wilga Garwolin 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Pilica Białobrzegi 2 - 0 Sparta Jazgarzew
Broń Radom 3 - 0 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 1 - 1 Naprzód Skórzec
LKS Jedlińsk 0 - 1 Błonianka Błonie

15. kolejka - IV liga mazowiecka (południowa) 11/12 listopada
Naprzód Skórzec 4 - 3 Wilga Garwolin
Energia Kozienice 3 - 2 Oskar Przysucha
Błonianka Błonie 1 - 3 Mazur Karczew
Mszczonowianka Mszczonów 5 - 0 Sparta Jazgarzew
MKS Piaseczno 4 - 2 Perła Złotokłos
Pilica Białobrzegi 4 - 0 LKS Promna
Znicz II Pruszków 2 - 1 LKS Jedlińsk
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 0 Broń Radom


Inne terminarze / wyniki