Terminarz dla IV liga małopolska (zachodnia) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (zachodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Hutnik Kraków 15 39 13 0 2 67 16 51
2 Wiślanka Grabie 15 39 13 0 2 44 17 27
3 Górnik Wieliczka 15 36 12 0 3 44 20 24
4 Unia Oświęcim 15 34 11 1 3 41 20 21
5 Dalin Myślenice 15 31 10 1 4 39 14 25
6 Pcimianka Pcim 15 27 9 0 6 35 26 9
7 Orzeł Ryczów 15 24 7 3 5 34 25 9
8 Jutrzenka Giebułtów 15 23 7 2 6 26 20 6
9 Michałowianka Michałowice 15 18 5 3 7 29 28 1
10 Beskid Andrychów 15 17 5 2 8 25 39 -14
11 KS Olkusz 15 16 5 1 9 28 43 -15
12 Clepardia Kraków 15 14 4 2 9 26 32 -6
13 Iskra Klecza Dolna 15 11 3 2 10 19 37 -18
14 TS Węgrzce 15 10 3 1 11 29 41 -12
15 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 15 10 3 1 11 17 48 -31
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 1 0 1 14 12 89 -77
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 12/13 sierpnia
TS Węgrzce 2 - 5 Clepardia Kraków
Unia Oświęcim 2 - 5 Hutnik Kraków
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów 2 - 4 Wiślanka Grabie
Orzeł Ryczów 0 - 3 Górnik Wieliczka
Michałowianka Michałowice 2 - 0 KS Olkusz
Sosnowianka Stanisław Dolny 2 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Pcimianka Pcim 0 - 3 Dalin Myślenice

3. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 19/20 sierpnia
TS Węgrzce 1 - 3 Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów 4 - 1 Hutnik Kraków
Orzeł Ryczów 3 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 1 - 2 Górnik Wieliczka
Iskra Klecza Dolna 2 - 2 KS Olkusz
Unia Oświęcim 0 - 1 Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 - 3 Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim 2 - 0 Clepardia Kraków

2. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 15 sierpnia
Clepardia Kraków 6 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanka Grabie 2 - 1 Iskra Klecza Dolna
Hutnik Kraków 5 - 2 Michałowianka Michałowice
Beskid Andrychów 3 - 3 TS Węgrzce
Górnik Wieliczka 1 - 2 Unia Oświęcim
Dalin Myślenice 3 - 1 Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 3 - 2 Pcimianka Pcim
KS Olkusz 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów

4. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 26/27 sierpnia
Dalin Myślenice 2 - 0 Michałowianka Michałowice
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 2 Unia Oświęcim
Clepardia Kraków 3 - 3 Orzeł Ryczów
TS Węgrzce 3 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanka Grabie 5 - 2 KS Olkusz
Górnik Wieliczka 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów 2 - 5 Pcimianka Pcim
Hutnik Kraków 2 - 0 Iskra Klecza Dolna

5. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 2/3 września
Clepardia Kraków 1 - 3 Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów 2 - 3 Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice 1 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Iskra Klecza Dolna 1 - 4 Górnik Wieliczka
KS Olkusz 0 - 7 Hutnik Kraków
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 - 3 Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim 2 - 0 TS Węgrzce

6. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 9/10 września
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0 - 5 Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków 2 - 3 Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce 1 - 2 Orzeł Ryczów
Wiślanka Grabie 0 - 3 Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka 4 - 1 KS Olkusz
Dalin Myślenice 6 - 0 Iskra Klecza Dolna
Beskid Andrychów 1 - 6 Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny 0 - 6 Pcimianka Pcim

7. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 16/17 września
Orzeł Ryczów 7 - 2 Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice 2 - 1 Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów 2 - 1 Clepardia Kraków
Iskra Klecza Dolna 1 - 2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Unia Oświęcim 3 - 1 TS Węgrzce
KS Olkusz 2 - 5 Dalin Myślenice
Hutnik Kraków 5 - 4 Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie 2 - 1 Pcimianka Pcim

8. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 23/24 września
Orzeł Ryczów 1 - 3 Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie 2 - 1 Górnik Wieliczka
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 - 5 Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 0 - 2 KS Olkusz
Beskid Andrychów 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce 1 - 4 Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice 0 - 1 Hutnik Kraków
Clepardia Kraków 2 - 1 Iskra Klecza Dolna

9. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 30 września / 1 października
Jutrzenka Giebułtów 4 - 1 TS Węgrzce
Unia Oświęcim 1 - 4 Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów 1 - 3 Iskra Klecza Dolna
KS Olkusz 2 - 1 Clepardia Kraków
Michałowianka Michałowice 10 - 1 Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Ryczów 1 - 2 Wiślanka Grabie
Hutnik Kraków 4 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Górnik Wieliczka 4 - 3 Dalin Myślenice

10. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 7/8 października
Clepardia Kraków 0 - 3 Hutnik Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 3 Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów 1 - 2 KS Olkusz
Pcimianka Pcim 2 - 0 Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny 3 - 5 Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie 1 - 0 Dalin Myślenice
TS Węgrzce 3 - 0 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Ryczów 1 - 1 Unia Oświęcim

11. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 14/15 października
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 Pcimianka Pcim
Unia Oświęcim 3 - 1 Wiślanka Grabie
Michałowianka Michałowice 1 - 1 Orzeł Ryczów
KS Olkusz 5 - 4 TS Węgrzce
Hutnik Kraków 4 - 0 Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka 2 - 0 Clepardia Kraków
Dalin Myślenice 4 - 0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Iskra Klecza Dolna 4 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny

12. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 21/22 października
Clepardia Kraków 0 - 1 Dalin Myślenice
TS Węgrzce 0 - 3 Hutnik Kraków
Unia Oświęcim 2 - 1 Michałowianka Michałowice
Wiślanka Grabie 7 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Beskid Andrychów 0 - 3 Górnik Wieliczka
Sosnowianka Stanisław Dolny 1 - 7 KS Olkusz
Pcimianka Pcim 2 - 3 Iskra Klecza Dolna
Orzeł Ryczów 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów

13. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 28/29 października
Jutrzenka Giebułtów 0 - 3 Unia Oświęcim
Dalin Myślenice 1 - 3 Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice 0 - 5 Wiślanka Grabie
KS Olkusz 1 - 2 Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka 2 - 1 TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 3 Clepardia Kraków
Hutnik Kraków 17 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna 1 - 4 Orzeł Ryczów

14. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 4/5 listopada
TS Węgrzce 1 - 4 Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów 3 - 1 KS Olkusz
Beskid Andrychów 2 - 1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Unia Oświęcim 3 - 0 Iskra Klecza Dolna
Górnik Wieliczka 6 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanka Grabie 5 - 0 Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim 1 - 6 Hutnik Kraków

15. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 11/12 listopada
Hutnik Kraków 1 - 2 Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 - 7 TS Węgrzce
Clepardia Kraków 2 - 2 Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów 0 - 2 Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice 5 - 0 Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna 2 - 2 Michałowianka Michałowice
KS Olkusz 1 - 5 Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka 3 - 1 Pcimianka Pcim


Inne terminarze / wyniki