Terminarz dla IV liga małopolska (zachodnia) w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (zachodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Słomniczanka Słomniki 1 3 1 0 0 7 1 6
2 Dalin Myślenice 1 3 1 0 0 6 0 6
3 Unia Oświęcim 1 3 1 0 0 4 0 4
4 LKS Jawiszowice 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Jutrzenka Giebułtów 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Clepardia Kraków 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Kaszowianka Kaszów 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Pcimianka Pcim 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Górnik Wieliczka 1 1 0 1 0 0 0 0
11 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 0 0 0 1 1 2 -1
12 MKS Trzebinia 1 0 0 0 1 0 2 -2
13 KS Olkusz 1 0 0 0 1 0 3 -3
14 Wiślanka Grabie 1 0 0 0 1 0 4 -4
15 Beskid Andrychów 1 0 0 0 1 1 7 -6
16 Orzeł Ryczów 1 0 0 0 1 0 6 -6
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 11/12 sierpnia
KS Olkusz 0 - 3 LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki 7 - 1 Beskid Andrychów
Dalin Myślenice 6 - 0 Orzeł Ryczów
Kaszowianka Kaszów 1 - 1 Clepardia Kraków
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 - 0 MKS Trzebinia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim 0 - 0 Górnik Wieliczka
Unia Oświęcim 4 - 0 Wiślanka Grabie

2. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 15 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Dalin Myślenice
Clepardia Kraków ? - ? Słomniczanka Słomniki
MKS Trzebinia ? - ? Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie ? - ? Pcimianka Pcim
Orzeł Ryczów ? - ? Unia Oświęcim
Beskid Andrychów ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KS Olkusz ? - ? Kaszowianka Kaszów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? LKS Jawiszowice

3. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 18/19 sierpnia
LKS Jawiszowice ? - ? MKS Trzebinia
Kaszowianka Kaszów ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Słomniczanka Słomniki ? - ? KS Olkusz
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Clepardia Kraków
Dalin Myślenice ? - ? Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim ? - ? Orzeł Ryczów
Górnik Wieliczka ? - ? Wiślanka Grabie
Unia Oświęcim ? - ? Jutrzenka Giebułtów

4. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 25/26 sierpnia
MKS Trzebinia ? - ? Wiślanka Grabie
Orzeł Ryczów ? - ? Górnik Wieliczka
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Pcimianka Pcim
Beskid Andrychów ? - ? Unia Oświęcim
Clepardia Kraków ? - ? Dalin Myślenice
KS Olkusz ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice ? - ? Kaszowianka Kaszów

5. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 1/2 września
Kaszowianka Kaszów ? - ? MKS Trzebinia
Słomniczanka Słomniki ? - ? LKS Jawiszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Dalin Myślenice ? - ? KS Olkusz
Unia Oświęcim ? - ? Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim ? - ? Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie ? - ? Orzeł Ryczów

6. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 8/9 września
MKS Trzebinia ? - ? Orzeł Ryczów
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Wiślanka Grabie
Beskid Andrychów ? - ? Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków ? - ? Pcimianka Pcim
KS Olkusz ? - ? Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kaszowianka Kaszów ? - ? Słomniczanka Słomniki

7. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 15/16 września
Słomniczanka Słomniki ? - ? MKS Trzebinia
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Kaszowianka Kaszów
Dalin Myślenice ? - ? LKS Jawiszowice
Unia Oświęcim ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Pcimianka Pcim ? - ? KS Olkusz
Górnik Wieliczka ? - ? Clepardia Kraków
Wiślanka Grabie ? - ? Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów ? - ? Jutrzenka Giebułtów

8. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 22/23 września
MKS Trzebinia ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów ? - ? Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków ? - ? Wiślanka Grabie
KS Olkusz ? - ? Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice ? - ? Unia Oświęcim
Kaszowianka Kaszów ? - ? Dalin Myślenice
Słomniczanka Słomniki ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

9. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 29/30 września
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? MKS Trzebinia
Dalin Myślenice ? - ? Słomniczanka Słomniki
Unia Oświęcim ? - ? Kaszowianka Kaszów
Pcimianka Pcim ? - ? LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Wiślanka Grabie ? - ? KS Olkusz
Orzeł Ryczów ? - ? Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Beskid Andrychów

10. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 6/7 października
MKS Trzebinia ? - ? Beskid Andrychów
Clepardia Kraków ? - ? Jutrzenka Giebułtów
KS Olkusz ? - ? Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Wiślanka Grabie
LKS Jawiszowice ? - ? Górnik Wieliczka
Kaszowianka Kaszów ? - ? Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki ? - ? Unia Oświęcim
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Dalin Myślenice

11. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 13/14 października
Dalin Myślenice ? - ? MKS Trzebinia
Unia Oświęcim ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Pcimianka Pcim ? - ? Słomniczanka Słomniki
Górnik Wieliczka ? - ? Kaszowianka Kaszów
Wiślanka Grabie ? - ? LKS Jawiszowice
Orzeł Ryczów ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Jutrzenka Giebułtów ? - ? KS Olkusz
Beskid Andrychów ? - ? Clepardia Kraków

12. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 20/21 października
MKS Trzebinia ? - ? Clepardia Kraków
KS Olkusz ? - ? Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Jutrzenka Giebułtów
LKS Jawiszowice ? - ? Orzeł Ryczów
Kaszowianka Kaszów ? - ? Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki ? - ? Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice ? - ? Unia Oświęcim

13. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 27/28 października
Unia Oświęcim ? - ? MKS Trzebinia
Pcimianka Pcim ? - ? Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie ? - ? Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów ? - ? Kaszowianka Kaszów
Jutrzenka Giebułtów ? - ? LKS Jawiszowice
Beskid Andrychów ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)
Clepardia Kraków ? - ? KS Olkusz

14. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 3/4 listopada
MKS Trzebinia ? - ? KS Olkusz
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) ? - ? Clepardia Kraków
LKS Jawiszowice ? - ? Beskid Andrychów
Kaszowianka Kaszów ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki ? - ? Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie ? - ? Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice ? - ? Górnik Wieliczka
Unia Oświęcim ? - ? Pcimianka Pcim

15. kolejka - IV liga małopolska (zachodnia) 10/11 listopada
Pcimianka Pcim ? - ? MKS Trzebinia
Górnik Wieliczka ? - ? Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie ? - ? Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów ? - ? Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów ? - ? Kaszowianka Kaszów
Clepardia Kraków ? - ? LKS Jawiszowice
KS Olkusz ? - ? Orzeł Piaski Wielkie (Kraków)


Inne terminarze / wyniki