Terminarz dla IV liga małopolska (wschodnia) w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (wschodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Wolania Wola Rzędzińska 30 57 17 6 7 52 31 21
2 Skalnik Kamionka Wielka 30 53 15 8 7 57 33 24
3 MLKS Żabno 30 52 14 10 6 59 40 19
4 LKS Nowa Jastrząbka 30 49 14 7 9 61 45 16
5 Sandecja II Nowy Sącz 30 47 14 5 11 62 50 12
6 Glinik Gorlice 30 46 14 4 12 44 44 0
7 KS Zakopane 30 45 13 6 11 61 51 10
8 Lubań Maniowy 30 44 13 5 12 55 49 6
9 Barciczanka Barcice 30 43 11 10 9 41 43 -2
10 Rylovia Rylowa 30 42 12 6 12 57 44 13
11 Sokół Borzęcin Górny 30 38 10 8 12 41 52 -11
12 Watra Białka Tatrzańska 30 38 11 5 14 44 50 -6
13 Tuchovia Tuchów 30 34 9 7 14 44 55 -11
14 KS Tymbark 30 34 8 10 12 39 56 -17
15 Jadowniczanka Jadowniki 30 30 8 6 16 37 62 -25
16 Turbacz Mszana Dolna 30 14 3 5 22 36 85 -49
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 10/11 sierpnia
Glinik Gorlice 4 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
MLKS Żabno 0 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
KS Zakopane 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Lubań Maniowy 3 - 2 Barciczanka Barcice
Sokół Borzęcin Górny 2 - 1 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 5 - 4 Rylovia Rylowa
Tuchovia Tuchów 3 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 4 - 2 KS Tymbark

2. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 15 sierpnia
Wolania Wola Rzędzińska 6 - 0 Turbacz Mszana Dolna
Barciczanka Barcice 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
KS Tymbark 1 - 1 Skalnik Kamionka Wielka
Lubań Maniowy 2 - 2 Sokół Borzęcin Górny
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 2 MLKS Żabno
LKS Nowa Jastrząbka 2 - 1 Glinik Gorlice
KS Zakopane 4 - 0 Watra Białka Tatrzańska

3. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 17/18 sierpnia
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny 2 - 2 Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice 3 - 2 Lubań Maniowy
Turbacz Mszana Dolna 1 - 2 Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska 1 - 3 Wolania Wola Rzędzińska
MLKS Żabno 3 - 2 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 4 - 1 KS Zakopane

4. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 24/25 sierpnia
KS Tymbark 2 - 2 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 1 Skalnik Kamionka Wielka
Rylovia Rylowa 5 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Jadowniczanka Jadowniki 5 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy 1 - 2 MLKS Żabno
Sokół Borzęcin Górny 2 - 1 Glinik Gorlice
LKS Nowa Jastrząbka 11 - 1 Turbacz Mszana Dolna

5. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 31 sierpnia/1 września
Tuchovia Tuchów 0 - 3 KS Zakopane
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 2 KS Tymbark
Turbacz Mszana Dolna 0 - 3 Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska 5 - 1 LKS Nowa Jastrząbka
Glinik Gorlice 0 - 0 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 7 - 1 Sokół Borzęcin Górny
Skalnik Kamionka Wielka 1 - 0 Jadowniczanka Jadowniki

6. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 7/8 września
LKS Nowa Jastrząbka 0 - 0 Skalnik Kamionka Wielka
Glinik Gorlice 2 - 3 MLKS Żabno
Jadowniczanka Jadowniki 1 - 0 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 1 - 4 KS Tymbark
Lubań Maniowy 3 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Sokół Borzęcin Górny 2 - 0 Turbacz Mszana Dolna
KS Zakopane 2 - 1 Rylovia Rylowa

7. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14/15 września
Rylovia Rylowa 0 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
MLKS Żabno 1 - 1 Barciczanka Barcice
Turbacz Mszana Dolna 0 - 2 Glinik Gorlice
KS Tymbark 1 - 1 KS Zakopane
Watra Białka Tatrzańska 1 - 2 Sokół Borzęcin Górny
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 1 Jadowniczanka Jadowniki
Tuchovia Tuchów 0 - 2 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Lubań Maniowy

8. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 18 września
Glinik Gorlice 1 - 2 Watra Białka Tatrzańska
Jadowniczanka Jadowniki 0 - 1 Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka
MLKS Żabno 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Barciczanka Barcice 3 - 3 KS Zakopane
Wolania Wola Rzędzińska 3 - 0 KS Tymbark
Lubań Maniowy 5 - 2 Tuchovia Tuchów
LKS Nowa Jastrząbka 3 - 3 Sandecja II Nowy Sącz

9. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 21/22 września
Rylovia Rylowa 6 - 1 LKS Nowa Jastrząbka
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 1 Lubań Maniowy
KS Tymbark 2 - 1 Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska 4 - 1 MLKS Żabno
Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów 2 - 0 Sokół Borzęcin Górny
KS Zakopane 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Turbacz Mszana Dolna 0 - 2 Barciczanka Barcice

10. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 28/29 września
Turbacz Mszana Dolna 1 - 4 Watra Białka Tatrzańska
MLKS Żabno 2 - 0 Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice 0 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
LKS Nowa Jastrząbka 1 - 0 KS Tymbark
Glinik Gorlice 2 - 0 Tuchovia Tuchów
Sokół Borzęcin Górny 3 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
Lubań Maniowy 2 - 1 Rylovia Rylowa
Jadowniczanka Jadowniki 1 - 1 KS Zakopane

11. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 5/6 października
Rylovia Rylowa 1 - 1 Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark 0 - 3 Lubań Maniowy
KS Zakopane 2 - 3 LKS Nowa Jastrząbka
Tuchovia Tuchów 4 - 1 MLKS Żabno
Watra Białka Tatrzańska 0 - 3 Barciczanka Barcice
Skalnik Kamionka Wielka 8 - 0 Turbacz Mszana Dolna
Wolania Wola Rzędzińska 3 - 1 Jadowniczanka Jadowniki
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Glinik Gorlice

12. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 12/13 października
Barciczanka Barcice 2 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
Glinik Gorlice 0 - 3 Rylovia Rylowa
MLKS Żabno 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 1 - 1 Skalnik Kamionka Wielka
Lubań Maniowy 1 - 3 KS Zakopane
Sokół Borzęcin Górny 1 - 1 KS Tymbark
LKS Nowa Jastrząbka 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Turbacz Mszana Dolna 0 - 0 Tuchovia Tuchów

13. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 19/20 października
KS Tymbark 2 - 2 Glinik Gorlice
Rylovia Rylowa 0 - 1 MLKS Żabno
KS Zakopane 1 - 1 Sokół Borzęcin Górny
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 1 Lubań Maniowy
Jadowniczanka Jadowniki 1 - 0 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 2 - 1 Barciczanka Barcice
Sandecja II Nowy Sącz 7 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Tuchovia Tuchów 4 - 0 Watra Białka Tatrzańska

14. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 26/27 października
Glinik Gorlice 2 - 1 KS Zakopane
Barciczanka Barcice 0 - 2 LKS Nowa Jastrząbka
Sokół Borzęcin Górny 4 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
Turbacz Mszana Dolna 3 - 2 Rylovia Rylowa
Lubań Maniowy 3 - 1 Jadowniczanka Jadowniki
Watra Białka Tatrzańska 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz
MLKS Żabno 0 - 0 KS Tymbark
Skalnik Kamionka Wielka 6 - 1 Tuchovia Tuchów

15. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 2/3 listopada
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 1 Sokół Borzęcin Górny
KS Zakopane 2 - 4 MLKS Żabno
LKS Nowa Jastrząbka 4 - 2 Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów 1 - 1 Barciczanka Barcice
Rylovia Rylowa 2 - 1 Watra Białka Tatrzańska
KS Tymbark 3 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 0 Glinik Gorlice
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka

Mecze przełożone - IV liga małopolska (wschodnia) 9-11 listopada
Barciczanka Barcice 0 - 3 Rylovia Rylowa
KS Zakopane 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 1 Tuchovia Tuchów
Rylovia Rylowa 6 - 1 KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz 5 - 1 Rylovia Rylowa
KS Zakopane 2 - 3 Tuchovia Tuchów

16. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 29/30 marca
Rylovia Rylowa 0 - 0 Skalnik Kamionka Wielka
Barciczanka Barcice 2 - 1 Lubań Maniowy
Jadowniczanka Jadowniki 0 - 4 Glinik Gorlice
KS Tymbark 0 - 0 Watra Białka Tatrzańska
Turbacz Mszana Dolna 1 - 3 KS Zakopane
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 1 MLKS Żabno
LKS Nowa Jastrząbka 3 - 1 Sokół Borzęcin Górny
Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Tuchovia Tuchów

17. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 5/6 kwietnia
Glinik Gorlice 1 - 0 LKS Nowa Jastrząbka
Sandecja II Nowy Sącz 0 - 2 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 2 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
Sokół Borzęcin Górny 1 - 1 Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska 1 - 2 KS Zakopane
Skalnik Kamionka Wielka 2 - 0 KS Tymbark
Turbacz Mszana Dolna 0 - 1 Wolania Wola Rzędzińska

18. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 12/13 kwietnia
Rylovia Rylowa 1 - 1 Tuchovia Tuchów
Barciczanka Barcice 1 - 0 Sokół Borzęcin Górny
LKS Nowa Jastrząbka 2 - 2 MLKS Żabno
Lubań Maniowy 0 - 0 Glinik Gorlice
Jadowniczanka Jadowniki 4 - 3 Turbacz Mszana Dolna
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 0 Watra Białka Tatrzańska
KS Zakopane 0 - 1 Skalnik Kamionka Wielka

19. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 19 kwietnia
Turbacz Mszana Dolna 1 - 1 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 1 KS Zakopane
MLKS Żabno 2 - 0 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 1 - 3 Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów 0 - 0 KS Tymbark
Watra Białka Tatrzańska 2 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
Rylovia Rylowa 2 - 1 Barciczanka Barcice

20. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 26/27 kwietnia
Sokół Borzęcin Górny 1 - 2 MLKS Żabno
Barciczanka Barcice 0 - 0 Glinik Gorlice
LKS Nowa Jastrząbka 0 - 2 Watra Białka Tatrzańska
Jadowniczanka Jadowniki 1 - 7 Skalnik Kamionka Wielka
KS Tymbark 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Rylovia Rylowa 1 - 0 KS Zakopane
Lubań Maniowy 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Tuchovia Tuchów 1 - 1 Wolania Wola Rzędzińska

21. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 30 kwietnia/1 maja
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Turbacz Mszana Dolna 1 - 3 Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark 1 - 2 Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska 1 - 3 Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów 4 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
MLKS Żabno 1 - 3 Glinik Gorlice
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 1 LKS Nowa Jastrząbka

22. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 3/4 maja
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 5 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 0 - 0 MLKS Żabno
Glinik Gorlice 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna
LKS Nowa Jastrząbka 4 - 1 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 2 Rylovia Rylowa
Sokół Borzęcin Górny 0 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka
KS Zakopane 4 - 2 KS Tymbark

23. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 10/11 maja
KS Tymbark 0 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
Watra Białka Tatrzańska 4 - 0 Glinik Gorlice
KS Zakopane 4 - 0 Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów 3 - 2 Lubań Maniowy
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 1 LKS Nowa Jastrząbka
Skalnik Kamionka Wielka 1 - 2 Sokół Borzęcin Górny
Turbacz Mszana Dolna 2 - 2 MLKS Żabno
Rylovia Rylowa 1 - 1 Jadowniczanka Jadowniki

24. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14 maja
Lubań Maniowy 3 - 4 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 3 - 0* Turbacz Mszana Dolna
Glinik Gorlice 3 - 1 Skalnik Kamionka Wielka
LKS Nowa Jastrząbka 6 - 1 Rylovia Rylowa
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 3 KS Tymbark
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 2 KS Zakopane
Sokół Borzęcin Górny 2 - 3 Tuchovia Tuchów
MLKS Żabno 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska

25. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 17/18 maja
KS Zakopane 3 - 1 Jadowniczanka Jadowniki
Rylovia Rylowa 0 - 1 Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska 2 - 2 Turbacz Mszana Dolna
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Glinik Gorlice
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Sokół Borzęcin Górny
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 MLKS Żabno
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 0 Barciczanka Barcice
KS Tymbark 0 - 3 LKS Nowa Jastrząbka

26. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 24/25 maja
Barciczanka Barcice 1 - 0 Watra Białka Tatrzańska
Jadowniczanka Jadowniki 4 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 0 - 4 Sandecja II Nowy Sącz
LKS Nowa Jastrząbka 2 - 2 KS Zakopane
Turbacz Mszana Dolna 2 - 2 Skalnik Kamionka Wielka
Lubań Maniowy 2 - 1 KS Tymbark
MLKS Żabno 4 - 1 Tuchovia Tuchów
Sokół Borzęcin Górny 1 - 1 Rylovia Rylowa

27. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 31 maja/1 czerwca
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 2 Barciczanka Barcice
Rylovia Rylowa 6 - 0 Glinik Gorlice
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 2 MLKS Żabno
KS Tymbark 3 - 1 Sokół Borzęcin Górny
Tuchovia Tuchów 2 - 1 Turbacz Mszana Dolna
Skalnik Kamionka Wielka 0 - 0 Watra Białka Tatrzańska
KS Zakopane 1 - 2 Lubań Maniowy
Wolania Wola Rzędzińska 3 - 0 LKS Nowa Jastrząbka

28. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 7/8 czerwca
Barciczanka Barcice 2 - 3 Skalnik Kamionka Wielka
Turbacz Mszana Dolna 5 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Glinik Gorlice 0 - 1 KS Tymbark
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Tuchovia Tuchów
Sokół Borzęcin Górny 0 - 4 KS Zakopane
Lubań Maniowy 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
LKS Nowa Jastrząbka 0 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
MLKS Żabno 2 - 1 Rylovia Rylowa

29. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14/15 czerwca
KS Zakopane 1 - 2 Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów 1 - 2 Skalnik Kamionka Wielka
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 Watra Białka Tatrzańska
LKS Nowa Jastrząbka 2 - 2 Barciczanka Barcice
Jadowniczanka Jadowniki 2 - 2 Lubań Maniowy
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Sokół Borzęcin Górny
KS Tymbark 1 - 1 MLKS Żabno
Rylovia Rylowa 1 - 0 Turbacz Mszana Dolna

30. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 21 czerwca
Skalnik Kamionka Wielka 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 3 - 2 Tuchovia Tuchów
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Rylovia Rylowa
Turbacz Mszana Dolna 6 - 1 KS Tymbark
MLKS Żabno 7 - 1 KS Zakopane
Glinik Gorlice 4 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Sokół Borzęcin Górny 1 - 0 Jadowniczanka Jadowniki
Lubań Maniowy 0 - 2 LKS Nowa Jastrząbka

Mecze przełożone (rewanżowe) - IV liga małopolska (wschodnia) 28 czerwca
KS Tymbark 3 - 1 Rylovia Rylowa


Inne terminarze / wyniki