Terminarz dla IV liga małopolska (wschodnia) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (wschodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Barciczanka Barcice 15 29 9 2 4 29 18 11
2 Limanovia Limanowa 14 27 8 3 3 31 15 16
3 Glinik Gorlice 15 25 8 1 6 31 31 0
4 Bocheński KS 13 25 8 1 4 25 11 14
5 Lubań Maniowy 15 24 6 6 3 23 19 4
6 MLKS Żabno 15 24 6 6 3 24 18 6
7 Poprad Muszyna 15 24 7 3 5 25 18 7
8 Tarnovia Tarnów 15 22 6 4 5 23 19 4
9 Olimpia Pisarzowa 15 22 7 1 7 27 25 2
10 GKS Drwinia 15 21 6 3 6 21 19 2
11 Sandecja II Nowy Sącz 15 20 6 2 7 30 30 0
12 Wolania Wola Rzędzińska 15 19 5 4 6 23 19 4
13 Watra Białka Tatrzańska 14 17 4 5 5 18 30 -12
14 KS Tymbark 13 12 4 0 9 12 35 -23
15 Tuchovia Tuchów 15 8 1 5 9 19 34 -15
16 Poprad Rytro 15 8 2 2 11 14 34 -20
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 12/13 sierpnia
Bocheński KS 0 - 1 Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 KS Tymbark
Limanovia Limanowa 5 - 0 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 2 - 2 Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów 6 - 1 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 1 - 0 Glinik Gorlice
GKS Drwinia 3 - 1 Poprad Rytro

3. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 19/20 sierpnia
Poprad Muszyna 0 - 1 Olimpia Pisarzowa
Bocheński KS 6 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów 1 - 2 KS Tymbark
MLKS Żabno 1 - 1 Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 2 Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice 3 - 3 Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy 1 - 0 GKS Drwinia
Poprad Rytro 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska

2. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 15 sierpnia
KS Tymbark 0 - 3 Poprad Muszyna
Olimpia Pisarzowa 3 - 1 Bocheński KS
Limanovia Limanowa 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 3 - 0 Lubań Maniowy
GKS Drwinia 2 - 0 MLKS Żabno
Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 2 - 4 Tarnovia Tarnów

4. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 26/27 sierpnia
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 2 Poprad Muszyna
Barciczanka Barcice 0 - 2 Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice 3 - 2 Bocheński KS
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska 0 - 0 MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów 3 - 2 Poprad Rytro
KS Tymbark 1 - 4 Olimpia Pisarzowa
GKS Drwinia 1 - 1 Wolania Wola Rzędzińska

5. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 2/3 września
Poprad Muszyna 2 - 3 Glinik Gorlice
Lubań Maniowy 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS 3 - 0 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 1 - 0 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tarnovia Tarnów
Poprad Rytro 1 - 2 KS Tymbark
GKS Drwinia 3 - 1 Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz

6. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 9/10 września
Barciczanka Barcice 1 - 0 Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów 1 - 1 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
KS Tymbark 0 - 5 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 0 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 1 - 2 MLKS Żabno
GKS Drwinia 0 - 1 Bocheński KS

7. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 16/17 września
Watra Białka Tatrzańska 1 - 7 Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 2 Glinik Gorlice
Poprad Muszyna 2 - 1 GKS Drwinia
MLKS Żabno 3 - 0 KS Tymbark
Bocheński KS 4 - 0 Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy 2 - 0 Poprad Rytro
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Barciczanka Barcice

8. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 23/24 września
Barciczanka Barcice 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 2 - 5 Wolania Wola Rzędzińska
KS Tymbark 0 - 2 Glinik Gorlice
GKS Drwinia 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 2 - 2 Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Poprad Muszyna

9. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 30 września / 1 października
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 GKS Drwinia
Glinik Gorlice 2 - 1 Barciczanka Barcice
Poprad Muszyna 4 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS 2 - 1 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 0 - 2 KS Tymbark
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 0 MLKS Żabno
Poprad Rytro 0 - 2 Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Tarnovia Tarnów

10. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 7/8 października
Tuchovia Tuchów 2 - 2 Poprad Muszyna
KS Tymbark 1 - 5 Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 1 - 1 Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy 4 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 1 - 0 Bocheński KS
GKS Drwinia 2 - 1 Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz

11. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14/15 października
Bocheński KS 0 - 0 MLKS Żabno
Glinik Gorlice 1 - 2 Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice 4 - 2 GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 0 KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa 3 - 3 Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz 6 - 0 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna 2 - 0 Poprad Rytro
Limanovia Limanowa 1 - 1 Lubań Maniowy

12. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 21/22 października
KS Tymbark 1 - 3 GKS Drwinia
Tarnovia Tarnów 3 - 1 Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 0 - 3 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 3 - 1 Poprad Muszyna
Lubań Maniowy 1 - 3 Bocheński KS
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 3 Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska 2 - 4 Glinik Gorlice

13. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 28/29 października
Barciczanka Barcice 2 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna 3 - 3 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 4 - 3 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Olimpia Pisarzowa 5 - 2 MLKS Żabno
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 0 Poprad Rytro
GKS Drwinia 0 - 0 Tarnovia Tarnów
KS Tymbark ? - ? Limanovia Limanowa

14. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 4/5 listopada
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 0 Poprad Muszyna
Bocheński KS 2 - 1 Limanovia Limanowa
KS Tymbark 2 - 1 Tarnovia Tarnów
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 3 - 1 Glinik Gorlice
Lubań Maniowy 3 - 1 Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 GKS Drwinia

15. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 11/12 listopada
Poprad Muszyna 1 - 0 Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice 0 - 0 Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 1 - 4 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia 1 - 1 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS ? - ? KS Tymbark


Inne terminarze / wyniki