Terminarz dla IV liga małopolska (wschodnia) w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga małopolska (wschodnia)"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Barciczanka Barcice 30 58 18 4 8 69 36 33
2 Sandecja II Nowy Sącz 29 56 18 2 9 66 44 22
3 Limanovia Limanowa 30 56 17 5 8 86 37 49
4 Watra Białka Tatrzańska 30 53 15 8 7 58 48 10
5 Lubań Maniowy 29 51 14 9 6 44 32 12
6 Glinik Gorlice 30 49 15 4 11 55 50 5
7 Bocheński KS 30 49 15 4 11 55 38 17
8 Poprad Muszyna 30 47 14 5 11 49 40 9
9 Tarnovia Tarnów 30 42 12 6 12 48 42 6
10 GKS Drwinia 30 42 12 6 12 46 42 4
11 Olimpia Pisarzowa 30 42 13 3 14 50 59 -9
12 MLKS Żabno 30 41 11 8 11 40 42 -2
13 Wolania Wola Rzędzińska 30 37 10 7 13 51 45 6
14 Poprad Rytro 30 25 7 4 19 33 62 -29
15 Tuchovia Tuchów 30 15 3 6 21 32 82 -50
16 KS Tymbark 30 13 4 1 25 19 102 -83
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 12/13 sierpnia
Bocheński KS 0 - 1 Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 KS Tymbark
Limanovia Limanowa 5 - 0 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 2 - 2 Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów 6 - 1 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 1 - 0 Glinik Gorlice
GKS Drwinia 3 - 1 Poprad Rytro

3. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 19/20 sierpnia
Poprad Muszyna 0 - 1 Olimpia Pisarzowa
Bocheński KS 6 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Tuchovia Tuchów 1 - 2 KS Tymbark
MLKS Żabno 1 - 1 Tarnovia Tarnów
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 2 Barciczanka Barcice
Glinik Gorlice 3 - 3 Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy 1 - 0 GKS Drwinia
Poprad Rytro 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska

2. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 15 sierpnia
KS Tymbark 0 - 3 Poprad Muszyna
Olimpia Pisarzowa 3 - 1 Bocheński KS
Limanovia Limanowa 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 3 - 0 Lubań Maniowy
GKS Drwinia 2 - 0 MLKS Żabno
Watra Białka Tatrzańska 3 - 1 Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 2 - 4 Tarnovia Tarnów

4. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 26/27 sierpnia
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 2 Poprad Muszyna
Barciczanka Barcice 0 - 2 Limanovia Limanowa
Glinik Gorlice 3 - 2 Bocheński KS
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Lubań Maniowy
Watra Białka Tatrzańska 0 - 0 MLKS Żabno
Tuchovia Tuchów 3 - 2 Poprad Rytro
KS Tymbark 1 - 4 Olimpia Pisarzowa
GKS Drwinia 1 - 1 Wolania Wola Rzędzińska

5. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 2/3 września
Poprad Muszyna 2 - 3 Glinik Gorlice
Lubań Maniowy 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS 3 - 0 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 1 - 0 Tuchovia Tuchów
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tarnovia Tarnów
Poprad Rytro 1 - 2 KS Tymbark
GKS Drwinia 3 - 1 Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa 2 - 1 Sandecja II Nowy Sącz

6. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 9/10 września
Barciczanka Barcice 1 - 0 Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Limanovia Limanowa
Tuchovia Tuchów 1 - 1 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
KS Tymbark 0 - 5 Sandecja II Nowy Sącz
Watra Białka Tatrzańska 0 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 1 - 2 MLKS Żabno
GKS Drwinia 0 - 1 Bocheński KS

7. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 16/17 września
Watra Białka Tatrzańska 1 - 7 Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 2 Glinik Gorlice
Poprad Muszyna 2 - 1 GKS Drwinia
MLKS Żabno 3 - 0 KS Tymbark
Bocheński KS 4 - 0 Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy 2 - 0 Poprad Rytro
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 1 Tuchovia Tuchów
Olimpia Pisarzowa 1 - 2 Barciczanka Barcice

8. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 23/24 września
Barciczanka Barcice 4 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 2 - 5 Wolania Wola Rzędzińska
KS Tymbark 0 - 2 Glinik Gorlice
GKS Drwinia 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 2 - 2 Lubań Maniowy
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Limanovia Limanowa
Tarnovia Tarnów 0 - 2 Poprad Muszyna
Watra Białka Tatrzańska 2 - 2 Bocheński KS

9. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 30 września / 1 października
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 0 GKS Drwinia
Glinik Gorlice 2 - 1 Barciczanka Barcice
Poprad Muszyna 4 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Bocheński KS 2 - 1 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 0 - 2 KS Tymbark
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 0 MLKS Żabno
Poprad Rytro 0 - 2 Limanovia Limanowa
Olimpia Pisarzowa 0 - 1 Tarnovia Tarnów

10. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 7/8 października
Tuchovia Tuchów 2 - 2 Poprad Muszyna
KS Tymbark 1 - 5 Barciczanka Barcice
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 1 - 1 Limanovia Limanowa
Lubań Maniowy 4 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Rytro 1 - 0 Bocheński KS
GKS Drwinia 2 - 1 Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz

11. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14/15 października
Bocheński KS 0 - 0 MLKS Żabno
Glinik Gorlice 1 - 2 Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice 4 - 2 GKS Drwinia
Wolania Wola Rzędzińska 4 - 0 KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa 3 - 3 Tuchovia Tuchów
Sandecja II Nowy Sącz 6 - 0 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna 2 - 0 Poprad Rytro
Limanovia Limanowa 1 - 1 Lubań Maniowy

12. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 21/22 października
KS Tymbark 1 - 3 GKS Drwinia
Tarnovia Tarnów 3 - 1 Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów 1 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 0 - 3 Olimpia Pisarzowa
MLKS Żabno 3 - 1 Poprad Muszyna
Lubań Maniowy 1 - 3 Bocheński KS
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 3 Limanovia Limanowa
Watra Białka Tatrzańska 2 - 4 Glinik Gorlice

13. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 28/29 października
Barciczanka Barcice 2 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna 3 - 3 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 4 - 3 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Olimpia Pisarzowa 5 - 2 MLKS Żabno
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 0 Poprad Rytro
GKS Drwinia 0 - 0 Tarnovia Tarnów
KS Tymbark 0 - 7 Limanovia Limanowa

14. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 4/5 listopada
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 0 Poprad Muszyna
Bocheński KS 2 - 1 Limanovia Limanowa
KS Tymbark 2 - 1 Tarnovia Tarnów
Tuchovia Tuchów 0 - 2 Barciczanka Barcice
MLKS Żabno 3 - 0 Sandecja II Nowy Sącz
Poprad Rytro 3 - 1 Glinik Gorlice
Lubań Maniowy 3 - 1 Olimpia Pisarzowa
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 GKS Drwinia

15. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 11/12 listopada
Poprad Muszyna 1 - 0 Limanovia Limanowa
Sandecja II Nowy Sącz 1 - 1 Lubań Maniowy
Barciczanka Barcice 0 - 0 Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 1 - 4 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska
GKS Drwinia 1 - 1 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS 2 - 0 KS Tymbark

22. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 17/18 marca
Barciczanka Barcice 5 - 0 Olimpia Pisarzowa
Poprad Rytro 0 - 2 Lubań Maniowy
GKS Drwinia 1 - 2 Poprad Muszyna
Tuchovia Tuchów 2 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
KS Tymbark 2 - 3 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 1 - 2 Bocheński KS
Limanovia Limanowa 2 - 3 Watra Białka Tatrzańska
Glinik Gorlice 3 - 1 Sandecja II Nowy Sącz

16. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 24/25 marca
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów 1 - 4 Tarnovia Tarnów
Barciczanka Barcice 1 - 1 MLKS Żabno
Olimpia Pisarzowa 2 - 4 Limanovia Limanowa
KS Tymbark 0 - 3 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Rytro 3 - 1 GKS Drwinia
Glinik Gorlice 1 - 1 Lubań Maniowy
Poprad Muszyna 1 - 0 Bocheński KS

17. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 31 marca
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 0 Limanovia Limanowa
Poprad Muszyna 4 - 1 KS Tymbark
Tuchovia Tuchów 1 - 3 Watra Białka Tatrzańska
Lubań Maniowy 2 - 0 Barciczanka Barcice
Tarnovia Tarnów 1 - 0 Poprad Rytro
Bocheński KS 2 - 2 Olimpia Pisarzowa
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 0 Glinik Gorlice
MLKS Żabno 1 - 3 GKS Drwinia

18. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 7/8 kwietnia
KS Tymbark 1 - 3 Tuchovia Tuchów
Tarnovia Tarnów 2 - 0 MLKS Żabno
Barciczanka Barcice 4 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0 Bocheński KS
Limanovia Limanowa 1 - 2 Glinik Gorlice
Watra Białka Tatrzańska 5 - 1 Poprad Rytro
Olimpia Pisarzowa 4 - 2 Poprad Muszyna
GKS Drwinia 1 - 1 Lubań Maniowy

19. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 14/15 kwietnia
Wolania Wola Rzędzińska 3 - 2 GKS Drwinia
Bocheński KS 0 - 0 Glinik Gorlice
MLKS Żabno 0 - 2 Watra Białka Tatrzańska
Poprad Muszyna 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz
Limanovia Limanowa 1 - 1 Barciczanka Barcice
Poprad Rytro 3 - 0 Tuchovia Tuchów
Lubań Maniowy 2 - 1 Tarnovia Tarnów
Olimpia Pisarzowa 0 - 0 KS Tymbark

20. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 21/22 kwietnia
Barciczanka Barcice 3 - 2 Bocheński KS
Sandecja II Nowy Sącz 4 - 2 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 2 - 1 MLKS Żabno
Tarnovia Tarnów 2 - 1 Wolania Wola Rzędzińska
Glinik Gorlice 5 - 2 Poprad Muszyna
Limanovia Limanowa 4 - 2 GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska 2 - 2 Lubań Maniowy
KS Tymbark 0 - 1 Poprad Rytro

21. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 28/29 kwietnia
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0* KS Tymbark
MLKS Żabno 1 - 2 Poprad Rytro
Poprad Muszyna 2 - 0 Barciczanka Barcice
Bocheński KS 4 - 1 GKS Drwinia
Lubań Maniowy 3 - 0 Tuchovia Tuchów
Limanovia Limanowa 1 - 0 Tarnovia Tarnów
Olimpia Pisarzowa 1 - 3 Glinik Gorlice
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 2 Watra Białka Tatrzańska

23. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 3 maja
Limanovia Limanowa 8 - 0 Tuchovia Tuchów
Poprad Muszyna 1 - 1 Tarnovia Tarnów
Lubań Maniowy 1 - 0 MLKS Żabno
Glinik Gorlice 2 - 0 KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 0* Barciczanka Barcice
Olimpia Pisarzowa 1 - 4 GKS Drwinia
Bocheński KS 1 - 2 Watra Białka Tatrzańska
Wolania Wola Rzędzińska 2 - 2 Poprad Rytro

24. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 5/6 maja
MLKS Żabno 1 - 0 Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów 0 - 3 Bocheński KS
KS Tymbark 1 - 3 Lubań Maniowy
Limanovia Limanowa 3 - 1 Poprad Rytro
Watra Białka Tatrzańska 1 - 0 Poprad Muszyna
Tarnovia Tarnów 0 - 1 Olimpia Pisarzowa
GKS Drwinia 0 - 2 Sandecja II Nowy Sącz
Barciczanka Barcice 2 - 1 Glinik Gorlice

25. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 12/13 maja
Poprad Muszyna 4 - 0 Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice 0 - 1 GKS Drwinia
Bocheński KS 1 - 4 Poprad Rytro
Barciczanka Barcice 5 - 0 KS Tymbark
Sandecja II Nowy Sącz 3 - 1 Tarnovia Tarnów
Limanovia Limanowa 4 - 0 MLKS Żabno
Olimpia Pisarzowa 1 - 5 Watra Białka Tatrzańska
Wolania Wola Rzędzińska 3 - 0 Lubań Maniowy

26. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 19/20 maja
Watra Białka Tatrzańska 1 - 3 Sandecja II Nowy Sącz
MLKS Żabno 2 - 1 Bocheński KS
Tarnovia Tarnów 3 - 0 Glinik Gorlice
KS Tymbark 1 - 5 Wolania Wola Rzędzińska
Tuchovia Tuchów 2 - 4 Olimpia Pisarzowa
Lubań Maniowy 1 - 0 Limanovia Limanowa
Poprad Rytro 0 - 2 Poprad Muszyna
GKS Drwinia 2 - 0 Barciczanka Barcice

27. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 26/27 maja
Barciczanka Barcice 6 - 2 Tarnovia Tarnów
Sandecja II Nowy Sącz 2 - 1 Tuchovia Tuchów
Bocheński KS 2 - 3 Lubań Maniowy
Glinik Gorlice 0 - 1 Watra Białka Tatrzańska
Limanovia Limanowa 2 - 2 Wolania Wola Rzędzińska
Poprad Muszyna 0 - 0 MLKS Żabno
GKS Drwinia 3 - 0* KS Tymbark
Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Poprad Rytro

28. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 30 maja
Poprad Rytro 0 - 1 Sandecja II Nowy Sącz
MLKS Żabno 2 - 1 Olimpia Pisarzowa
Tuchovia Tuchów 1 - 3 Glinik Gorlice
Tarnovia Tarnów 0 - 0 GKS Drwinia
Limanovia Limanowa 13 - 0 KS Tymbark
Watra Białka Tatrzańska 1 - 2 Barciczanka Barcice
Lubań Maniowy 0 - 1 Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska 0 - 2 Bocheński KS

29. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 2/3 czerwca
Sandecja II Nowy Sącz 1 - 3 MLKS Żabno
Poprad Muszyna 1 - 3 Wolania Wola Rzędzińska
Tarnovia Tarnów 7 - 0 KS Tymbark
Barciczanka Barcice 5 - 0 Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice 2 - 2 Poprad Rytro
Limanovia Limanowa 2 - 3 Bocheński KS
Olimpia Pisarzowa 1 - 0 Lubań Maniowy
GKS Drwinia 2 - 2 Watra Białka Tatrzańska

30. kolejka - IV liga małopolska (wschodnia) 9 czerwca
KS Tymbark 1 - 3 Bocheński KS
Limanovia Limanowa 3 - 1 Poprad Muszyna
Wolania Wola Rzędzińska 1 - 2 Olimpia Pisarzowa
Lubań Maniowy ? - ? Sandecja II Nowy Sącz
MLKS Żabno 1 - 2 Glinik Gorlice
Poprad Rytro 0 - 6 Barciczanka Barcice
Tuchovia Tuchów 0 - 2 GKS Drwinia
Watra Białka Tatrzańska 5 - 0 Tarnovia Tarnów


Inne terminarze / wyniki