Terminarz dla IV liga łódzka w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga łódzka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 ŁKS Łódź 38 95 30 5 3 116 19 97
2 KS Paradyż 38 81 24 9 5 82 38 44
3 Zjednoczeni Stryków 38 68 21 5 12 73 47 26
4 Włókniarz Moszczenica 38 66 19 9 10 75 58 17
5 Widok Skierniewice 38 64 18 10 10 67 55 12
6 Ner Poddębice 38 63 18 9 11 60 36 24
7 Orzeł Nieborów 38 59 17 8 13 74 61 13
8 Warta Działoszyn 38 56 16 8 14 73 58 15
9 Włókniarz Zelów 38 56 16 8 14 56 59 -3
10 Zawisza Pajęczno 38 56 15 11 12 59 48 11
11 Pilica Przedbórz 38 52 12 16 10 47 41 6
12 Astoria Szczerców 38 50 13 11 14 44 53 -9
13 Boruta Zgierz 38 48 14 6 18 66 77 -11
14 Mazovia Rawa Mazowiecka 38 47 13 8 17 46 63 -17
15 Concordia Piotrków Trybunalski 38 47 14 5 19 60 82 -22
16 Czarni Rząśnia 38 42 10 12 16 45 68 -23
17 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 38 40 12 4 22 51 61 -10
18 Jutrzenka Warta 38 39 10 9 19 60 68 -8
19 Start Brzeziny 38 21 6 3 29 39 101 -62
20 LKS Mierzyn 38 9 1 6 31 24 124 -100
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga łódzka 17/18 sierpnia
Ner Poddębice 0 - 4 KS Paradyż
LKS Mierzyn 0 - 0 Pilica Przedbórz
Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 1 Boruta Zgierz
Astoria Szczerców 0 - 5 Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Start Brzeziny
Widok Skierniewice 1 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Czarni Rząśnia 0 - 5 Warta Działoszyn
Orzeł Nieborów 5 - 1 Włókniarz Zelów
Włókniarz Moszczenica 4 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
Jutrzenka Warta 0 - 3* ŁKS Łódź

2. kolejka - IV liga łódzka 21 sierpnia
Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 2 Astoria Szczerców
KS Paradyż 0 - 3* ŁKS Łódź
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 0 Jutrzenka Warta
Start Brzeziny 1 - 2 Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno 0 - 2 Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz 4 - 2 Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz 2 - 3 Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Zelów 1 - 1 LKS Mierzyn
Warta Działoszyn 0 - 0 Orzeł Nieborów
Ner Poddębice 6 - 0 Czarni Rząśnia

3. kolejka - IV liga łódzka 24/25 sierpnia
Astoria Szczerców 0 - 5 Boruta Zgierz
LKS Mierzyn 1 - 4 Warta Działoszyn
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 1 Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Widok Skierniewice 3 - 0 Zawisza Pajęczno
Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Pilica Przedbórz
Czarni Rząśnia 1 - 2 KS Paradyż
Orzeł Nieborów 1 - 1 Ner Poddębice
ŁKS Łódź 4 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Jutrzenka Warta 4 - 1 Start Brzeziny

4. kolejka - IV liga łódzka 28 sierpnia
KS Paradyż 1 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Jutrzenka Warta
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Widok Skierniewice
Boruta Zgierz 2 - 8 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 0 - 2 Astoria Szczerców
Włókniarz Zelów 3 - 1 Włókniarz Moszczenica
Warta Działoszyn 2 - 4 Concordia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice 1 - 1 LKS Mierzyn
Czarni Rząśnia 1 - 5 Orzeł Nieborów
Start Brzeziny 1 - 4 ŁKS Łódź

5. kolejka - IV liga łódzka 31 sierpnia/1 września
Astoria Szczerców 0 - 1 Włókniarz Zelów
LKS Mierzyn 0 - 0 Czarni Rząśnia
Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 2 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Pilica Przedbórz
Widok Skierniewice 0 - 1 Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta 5 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 4 - 2 Start Brzeziny
ŁKS Łódź 5 - 0 Zawisza Pajęczno
Orzeł Nieborów 1 - 2 KS Paradyż
Włókniarz Moszczenica 2 - 1 Warta Działoszyn

6. kolejka - IV liga łódzka 7/8 września
Ner Poddębice 3 - 1 Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 3* ŁKS Łódź
KS Paradyż 4 - 1 Start Brzeziny
Pilica Przedbórz 0 - 0 Widok Skierniewice
Włókniarz Zelów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 3 - 0 Astoria Szczerców
Boruta Zgierz 1 - 0 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 1 - 3 Concordia Piotrków Trybunalski
Orzeł Nieborów 4 - 0 LKS Mierzyn

7. kolejka - IV liga łódzka 11 września
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3 - 0* Mazovia Rawa Mazowiecka
LKS Mierzyn 0 - 6 KS Paradyż
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Orzeł Nieborów
Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Czarni Rząśnia
Astoria Szczerców 0 - 0 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn
Widok Skierniewice 0 - 1 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 6 - 2 Pilica Przedbórz
ŁKS Łódź 2 - 0 Boruta Zgierz
Start Brzeziny 2 - 1 Zawisza Pajęczno

8. kolejka - IV liga łódzka 14/15 września
Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 1 Start Brzeziny
KS Paradyż 0 - 0 Zawisza Pajęczno
Ner Poddębice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 0 - 3 ŁKS Łódź
Włókniarz Zelów 2 - 3 Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn 1 - 2 Widok Skierniewice
Boruta Zgierz 2 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Czarni Rząśnia 1 - 1 Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów 2 - 0 Włókniarz Moszczenica
LKS Mierzyn 1 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski

9. kolejka - IV liga łódzka 21/22 września
Zawisza Pajęczno 3 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 2 KS Paradyż
Astoria Szczerców 0 - 0 Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice 2 - 1 Ner Poddębice
ŁKS Łódź 4 - 1 Włókniarz Zelów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 2 Pilica Przedbórz
Start Brzeziny 1 - 3 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Czarni Rząśnia
Włókniarz Moszczenica 2 - 0 LKS Mierzyn
Jutrzenka Warta 1 - 1 Warta Działoszyn

10. kolejka - IV liga łódzka 25 września
KS Paradyż 3 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Zelów 0 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Warta Działoszyn 1 - 5 ŁKS Łódź
Ner Poddębice 2 - 1 Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
LKS Mierzyn 0 - 2 Astoria Szczerców
Concordia Piotrków Trybunalski 2 - 6 Włókniarz Moszczenica
Boruta Zgierz 0 - 1 Zawisza Pajęczno
Pilica Przedbórz 2 - 0 Start Brzeziny
Czarni Rząśnia 2 - 1 Widok Skierniewice

11. kolejka - IV liga łódzka 28/29 września
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 0 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 LKS Mierzyn
Widok Skierniewice 3 - 2 Orzeł Nieborów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 0 Warta Działoszyn
Start Brzeziny 1 - 4 Włókniarz Zelów
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Pilica Przedbórz
Astoria Szczerców 0 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica 0 - 4 KS Paradyż
Jutrzenka Warta 1 - 2 Czarni Rząśnia
ŁKS Łódź 0 - 1 Ner Poddębice

12. kolejka - IV liga łódzka 5/6 października
KS Paradyż 5 - 1 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 3 - 1 Start Brzeziny
Ner Poddębice 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 1 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Zelów 2 - 2 Zawisza Pajęczno
LKS Mierzyn 2 - 3 Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia 3 - 2 ŁKS Łódź
Włókniarz Moszczenica 1 - 3 Astoria Szczerców
Orzeł Nieborów 2 - 1 Jutrzenka Warta

13. kolejka - IV liga łódzka 12/13 października
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców 1 - 3 KS Paradyż
Widok Skierniewice 3 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
Start Brzeziny 0 - 2 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Włókniarz Moszczenica
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 - 1 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 4 - 2 LKS Mierzyn
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 1 - 3 Pilica Przedbórz
ŁKS Łódź 7 - 1 Orzeł Nieborów

14. kolejka - IV liga łódzka 19/20 października
Warta Działoszyn 0 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
Ner Poddębice 1 - 0 Zawisza Pajęczno
KS Paradyż 3 - 3 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 3 - 3 Boruta Zgierz
LKS Mierzyn 0 - 5 ŁKS Łódź
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Jutrzenka Warta
Astoria Szczerców 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Czarni Rząśnia 1 - 0 Start Brzeziny
Włókniarz Moszczenica 4 - 3 Widok Skierniewice
Orzeł Nieborów 1 - 3 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

15. kolejka - IV liga łódzka 26/27 października
Widok Skierniewice 1 - 1 Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 1 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 KS Paradyż
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 8 - 0 LKS Mierzyn
Start Brzeziny 3 - 3 Orzeł Nieborów
Zawisza Pajęczno 1 - 0 Czarni Rząśnia
Pilica Przedbórz 2 - 0 Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz 4 - 1 Warta Działoszyn
ŁKS Łódź 4 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Jutrzenka Warta 1 - 2 Włókniarz Moszczenica

16. kolejka - IV liga łódzka 2/3 listopada
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 6 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Astoria Szczerców 2 - 1 Jutrzenka Warta
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Widok Skierniewice
KS Paradyż 0 - 1 Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn 1 - 0 Pilica Przedbórz
Ner Poddębice 1 - 1 Boruta Zgierz
LKS Mierzyn 0 - 3 Start Brzeziny
Czarni Rząśnia 1 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Włókniarz Moszczenica 2 - 4 ŁKS Łódź
Orzeł Nieborów 1 - 2 Zawisza Pajęczno

17. kolejka - IV liga łódzka 9/10 listopada
ŁKS Łódź 1 - 0 Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 0 Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice 1 - 1 KS Paradyż
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 2 Włókniarz Moszczenica
Start Brzeziny 1 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
Zawisza Pajęczno 1 - 0 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 0 - 0 Ner Poddębice
Włókniarz Zelów 1 - 2 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 4 - 2 Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta 2 - 4 Zjednoczeni Stryków

18. kolejka - IV liga łódzka 16/17 listopada
Astoria Szczerców 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
KS Paradyż 2 - 0 Warta Działoszyn
Ner Poddębice 2 - 0 Włókniarz Zelów
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 2 Zawisza Pajęczno
Widok Skierniewice 1 - 1 Jutrzenka Warta
LKS Mierzyn 0 - 4 Mazovia Rawa Mazowiecka
Czarni Rząśnia 2 - 1 Pilica Przedbórz
Orzeł Nieborów 4 - 1 Boruta Zgierz
Włókniarz Moszczenica 2 - 1 Start Brzeziny
ŁKS Łódź 1 - 2 Zjednoczeni Stryków

19. kolejka - IV liga łódzka 23/24 listopada
Jutrzenka Warta 0 - 3 KS Paradyż
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
Start Brzeziny 1 - 0 Astoria Szczerców
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz 1 - 3 Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów 1 - 1 Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn 0 - 2 Ner Poddębice
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz 2 - 1 LKS Mierzyn
ŁKS Łódź 1 - 1 Widok Skierniewice

20. kolejka - IV liga łódzka 22/23 marca
KS Paradyż 1 - 0 Ner Poddębice
Warta Działoszyn 1 - 2 Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów 0 - 2 Orzeł Nieborów
Pilica Przedbórz 2 - 0 LKS Mierzyn
Zawisza Pajęczno 0 - 0 Astoria Szczerców
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 - 2 Widok Skierniewice
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 3 Włókniarz Moszczenica
Boruta Zgierz 5 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
ŁKS Łódź 3 - 0 Jutrzenka Warta
Start Brzeziny 0 - 3 Zjednoczeni Stryków

21. kolejka - IV liga łódzka 29/30 marca
Widok Skierniewice 2 - 1 Start Brzeziny
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Zawisza Pajęczno
LKS Mierzyn 1 - 2 Włókniarz Zelów
Czarni Rząśnia 0 - 2 Ner Poddębice
Astoria Szczerców 1 - 4 Mazovia Rawa Mazowiecka
ŁKS Łódź 1 - 1 KS Paradyż
Orzeł Nieborów 6 - 2 Warta Działoszyn
Włókniarz Moszczenica 2 - 1 Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta 1 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 2 Pilica Przedbórz

22. kolejka - IV liga łódzka 5/6 kwietnia
KS Paradyż 3 - 1 Czarni Rząśnia
Włókniarz Zelów 0 - 2 Concordia Piotrków Trybunalski
Ner Poddębice 2 - 1 Orzeł Nieborów
Warta Działoszyn 3 - 1 LKS Mierzyn
Pilica Przedbórz 1 - 2 Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno 1 - 0 Widok Skierniewice
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 1 ŁKS Łódź
Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz 0 - 2 Astoria Szczerców
Start Brzeziny 2 - 1 Jutrzenka Warta

23. kolejka - IV liga łódzka 12/13 kwietnia
ŁKS Łódź 4 - 0 Start Brzeziny
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 1 KS Paradyż
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Boruta Zgierz
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 7 Warta Działoszyn
LKS Mierzyn 1 - 6 Ner Poddębice
Widok Skierniewice 2 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Astoria Szczerców 0 - 1 Pilica Przedbórz
Jutrzenka Warta 0 - 3 Zawisza Pajęczno
Włókniarz Moszczenica 3 - 1 Włókniarz Zelów
Orzeł Nieborów 1 - 1 Czarni Rząśnia

24. kolejka - IV liga łódzka 19 kwietnia
Start Brzeziny 3 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
KS Paradyż 1 - 0 Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz 1 - 2 Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia 0 - 1 LKS Mierzyn
Zawisza Pajęczno 0 - 0 ŁKS Łódź
Ner Poddębice 4 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Warta Działoszyn 1 - 1 Włókniarz Moszczenica
Włókniarz Zelów 1 - 1 Astoria Szczerców
Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 1 Jutrzenka Warta
Pilica Przedbórz 0 - 1 Zjednoczeni Stryków

25. kolejka - IV liga łódzka 23 kwietnia
LKS Mierzyn 0 - 4 Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice 0 - 0 Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica 1 - 1 Ner Poddębice
Start Brzeziny 1 - 2 KS Paradyż
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 5 Zawisza Pajęczno
Jutrzenka Warta 2 - 2 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 Włókniarz Zelów
Astoria Szczerców 2 - 0 Warta Działoszyn
Concordia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Czarni Rząśnia
ŁKS Łódź 5 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka

26. kolejka - IV liga łódzka 26/27 kwietnia
Włókniarz Zelów 1 - 1 Widok Skierniewice
Zawisza Pajęczno 7 - 1 Start Brzeziny
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
KS Paradyż 3 - 1 LKS Mierzyn
Czarni Rząśnia 0 - 3 Włókniarz Moszczenica
Ner Poddębice 2 - 0 Astoria Szczerców
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 1 - 1 Jutrzenka Warta
Orzeł Nieborów 3 - 3 Concordia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz 0 - 3* ŁKS Łódź

27. kolejka - IV liga łódzka 30 kwietnia
Zawisza Pajęczno 0 - 3 KS Paradyż
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 2 - 1 Boruta Zgierz
Jutrzenka Warta 1 - 2 Włókniarz Zelów
Widok Skierniewice 1 - 3 Warta Działoszyn
Astoria Szczerców 1 - 1 Czarni Rząśnia
Włókniarz Moszczenica 3 - 0* Orzeł Nieborów
Start Brzeziny 1 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Ner Poddębice
Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 3 LKS Mierzyn
ŁKS Łódź 0 - 0 Pilica Przedbórz

28. kolejka - IV liga łódzka 3/4 maja
Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 1 Zawisza Pajęczno
KS Paradyż 0 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski
Czarni Rząśnia 3 - 0 Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice 2 - 3 Widok Skierniewice
Warta Działoszyn 2 - 0 Jutrzenka Warta
Pilica Przedbórz 2 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Boruta Zgierz 2 - 0 Start Brzeziny
Włókniarz Zelów 0 - 5 ŁKS Łódź
Orzeł Nieborów 3 - 0 Astoria Szczerców
LKS Mierzyn 0 - 0 Włókniarz Moszczenica

29. kolejka - IV liga łódzka 10/11 maja
Start Brzeziny 1 - 2 Pilica Przedbórz
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 1 KS Paradyż
Zawisza Pajęczno 7 - 1 Boruta Zgierz
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 1 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Warta 2 - 1 Ner Poddębice
Widok Skierniewice 1 - 4 Czarni Rząśnia
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Orzeł Nieborów
Astoria Szczerców 4 - 2 LKS Mierzyn
ŁKS Łódź 2 - 2 Warta Działoszyn
Włókniarz Moszczenica 1 - 0 Concordia Piotrków Trybunalski

30. kolejka - IV liga łódzka 17/18 maja
Warta Działoszyn 3 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Ner Poddębice 0 - 1 ŁKS Łódź
KS Paradyż 2 - 1 Włókniarz Moszczenica
Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 2 Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz 3 - 0 Zawisza Pajęczno
Boruta Zgierz 2 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Orzeł Nieborów 0 - 2 Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia 1 - 0 Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów 3 - 0 Start Brzeziny
LKS Mierzyn 1 - 7 Zjednoczeni Stryków

31. kolejka - IV liga łódzka 21 maja
Zawisza Pajęczno 0 - 1 Włókniarz Zelów
Start Brzeziny 0 - 2 Warta Działoszyn
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 1 Ner Poddębice
Jutrzenka Warta 2 - 0 Orzeł Nieborów
Boruta Zgierz 1 - 2 KS Paradyż
Widok Skierniewice 5 - 0 LKS Mierzyn
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
Mazovia Rawa Mazowiecka 2 - 1 Pilica Przedbórz
ŁKS Łódź 3 - 0 Czarni Rząśnia
Astoria Szczerców 1 - 1 Włókniarz Moszczenica

32. kolejka - IV liga łódzka 24/25 maja
KS Paradyż 1 - 2 Astoria Szczerców
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 4 Widok Skierniewice
LKS Mierzyn 0 - 3 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 2 - 1 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Ner Poddębice 6 - 0 Start Brzeziny
Pilica Przedbórz 0 - 0 Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów 3 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka
Warta Działoszyn 1 - 1 Zawisza Pajęczno
Włókniarz Moszczenica 0 - 0 Zjednoczeni Stryków
Orzeł Nieborów 0 - 5 ŁKS Łódź

33. kolejka - IV liga łódzka 31 maja/1 czerwca
Pilica Przedbórz 2 - 2 KS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0 - 1 Ner Poddębice
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1 - 3 Orzeł Nieborów
ŁKS Łódź 6 - 1 LKS Mierzyn
Jutrzenka Warta 3 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
Widok Skierniewice 0 - 4 Włókniarz Moszczenica
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Astoria Szczerców
Boruta Zgierz 2 - 5 Włókniarz Zelów
Start Brzeziny 3 - 3 Czarni Rząśnia
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 4 Warta Działoszyn

34. kolejka - IV liga łódzka 4 czerwca
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 3 ŁKS Łódź
KS Paradyż 3 - 1 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 0 - 0 Pilica Przedbórz
Włókniarz Moszczenica 4 - 4 Jutrzenka Warta
LKS Mierzyn 1 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Orzeł Nieborów 3 - 1 Start Brzeziny
Warta Działoszyn 5 - 1 Boruta Zgierz
Astoria Szczerców 0 - 0 Widok Skierniewice
Czarni Rząśnia 1 - 1 Zawisza Pajęczno
Ner Poddębice 1 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka

35. kolejka - IV liga łódzka 7/8 czerwca
Start Brzeziny 4 - 1 LKS Mierzyn
Włókniarz Zelów 1 - 0 KS Paradyż
Pilica Przedbórz 1 - 1 Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Orzeł Nieborów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski
Widok Skierniewice 1 - 4 Zjednoczeni Stryków
Mazovia Rawa Mazowiecka 3 - 1 Czarni Rząśnia
ŁKS Łódź 3 - 0 Włókniarz Moszczenica
Jutrzenka Warta 1 - 1 Astoria Szczerców
Boruta Zgierz 2 - 0 Ner Poddębice

36. kolejka - IV liga łódzka 14/15 czerwca
Ner Poddębice 0 - 0 Pilica Przedbórz
LKS Mierzyn 0 - 6 Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków 4 - 3 Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn 4 - 3 Włókniarz Zelów
KS Paradyż 4 - 4 Widok Skierniewice
Astoria Szczerców 0 - 4 ŁKS Łódź
Włókniarz Moszczenica 3 - 2 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Concordia Piotrków Trybunalski 6 - 0 Start Brzeziny
Czarni Rząśnia 0 - 1 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 0 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka

37. kolejka - IV liga łódzka 18 czerwca
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 ŁKS Łódź
Warta Działoszyn 1 - 2 KS Paradyż
Włókniarz Zelów 3 - 0 Ner Poddębice
Pilica Przedbórz 2 - 2 Czarni Rząśnia
Boruta Zgierz 1 - 4 Orzeł Nieborów
Zawisza Pajęczno 1 - 4 Concordia Piotrków Trybunalski
Start Brzeziny 0 - 5 Włókniarz Moszczenica
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0 - 5 Astoria Szczerców
Jutrzenka Warta 1 - 4 Widok Skierniewice
Mazovia Rawa Mazowiecka 3 - 0 LKS Mierzyn

38. kolejka - IV liga łódzka 22 czerwca
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Astoria Szczerców 3 - 0 Start Brzeziny
Włókniarz Moszczenica 3 - 1 Zawisza Pajęczno
LKS Mierzyn 0 - 7 Boruta Zgierz
Orzeł Nieborów 1 - 4 Pilica Przedbórz
Czarni Rząśnia 2 - 2 Włókniarz Zelów
Ner Poddębice 2 - 0 Warta Działoszyn
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Mazovia Rawa Mazowiecka
KS Paradyż 4 - 2 Jutrzenka Warta
Widok Skierniewice 1 - 3 ŁKS Łódź


Inne terminarze / wyniki