Terminarz dla IV liga łódzka w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga łódzka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Unia Skierniewice 34 93 30 3 1 111 11 100
2 Warta Działoszyn 34 74 23 5 6 76 37 39
3 Ner Poddębice 34 72 22 6 6 90 42 48
4 LKS Kwiatkowice 34 65 19 8 7 83 37 46
5 Zjednoczeni Stryków 34 57 17 6 11 66 38 28
6 Włókniarz Zelów 34 53 17 2 15 63 63 0
7 Omega Kleszczów 33 52 15 7 11 64 55 9
8 KS Paradyż 34 52 16 4 14 66 47 19
9 Stal Niewiadów 34 52 15 7 12 60 46 14
10 Pelikan II Łowicz 34 45 13 6 15 55 53 2
11 KS Kutno 34 45 13 6 15 82 56 26
12 Orkan Buczek 34 43 12 7 15 65 58 7
13 Ceramika Opoczno 34 42 12 6 16 42 55 -13
14 Boruta Zgierz 34 41 11 8 15 69 73 -4
15 GKS II Bełchatów 34 34 10 4 20 61 84 -23
16 Pilica Przedbórz 34 31 8 7 19 56 84 -28
17 Zawisza Pajęczno 34 17 5 2 27 27 114 -87
18 Zjednoczeni Bełchatów 33 0 0 0 33 4 187 -183
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga łódzka 12/13 sierpnia
Zjednoczeni Stryków 10 - 0 Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów 0 - 2 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 8 Unia Skierniewice
Warta Działoszyn 4 - 1 Omega Kleszczów
KS Paradyż 5 - 1 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 3 - 1 Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów 2 - 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 5 - 2 KS Kutno
Orkan Buczek 3 - 3 Ner Poddębice

2. kolejka - IV liga łódzka 19/20 sierpnia
Ner Poddębice 2 - 1 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 2 - 2 Warta Działoszyn
KS Kutno 2 - 1 Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Orkan Buczek
Włókniarz Zelów 1 - 0 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 2 - 2 GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów 2 - 2 Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz 1 - 7 Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice 10 - 1 Zjednoczeni Bełchatów

3. kolejka - IV liga łódzka 23 sierpnia
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 5 KS Kutno
Stal Niewiadów 0 - 1 Unia Skierniewice
GKS II Bełchatów 3 - 5 Omega Kleszczów
KS Paradyż 0 - 1 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Włókniarz Zelów
Orkan Buczek 4 - 1 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 5 - 0 Zawisza Pajęczno
Boruta Zgierz 0 - 2 Ner Poddębice

4. kolejka - IV liga łódzka 26/27 sierpnia
Unia Skierniewice 3 - 1 GKS II Bełchatów
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz 0 - 2 Pelikan II Łowicz
Ceramika Opoczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 6 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 2 - 1 KS Paradyż
KS Kutno 0 - 1 Ner Poddębice
Orkan Buczek 1 - 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 3 - 0 Stal Niewiadów

5. kolejka - IV liga łódzka 2/3 września
Ner Poddębice 4 - 1 Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn 1 - 0 KS Kutno
Stal Niewiadów 11 - 1 Zjednoczeni Bełchatów
KS Paradyż 1 - 3 Unia Skierniewice
Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 5 - 1 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 0 - 4 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 3 - 0 Ceramika Opoczno
Pelikan II Łowicz 3 - 0 Włókniarz Zelów

6. kolejka - IV liga łódzka 9/10 września
Zawisza Pajęczno 0 - 1 KS Kutno
Unia Skierniewice 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 2 - 1 Orkan Buczek
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 9 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 1 - 2 Ner Poddębice
Włókniarz Zelów 3 - 2 Boruta Zgierz
Ceramika Opoczno 0 - 0 Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Niewiadów
LKS Kwiatkowice 1 - 2 KS Paradyż

7. kolejka - IV liga łódzka 13 września
Stal Niewiadów 1 - 1 KS Kutno
GKS II Bełchatów 1 - 0 Warta Działoszyn
KS Paradyż 8 - 1 Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 3 - 1 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 3 - 2 Ceramika Opoczno
Zawisza Pajęczno 1 - 2 Pilica Przedbórz
Orkan Buczek 0 - 4 Unia Skierniewice
Ner Poddębice 3 - 2 Włókniarz Zelów

8. kolejka - IV liga łódzka 16/17 września
Ceramika Opoczno 0 - 1 Ner Poddębice
Unia Skierniewice 3 - 0 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 2 - 0 Zawisza Pajęczno
Omega Kleszczów 1 - 3 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 4 - 4 KS Paradyż
Stal Niewiadów 4 - 1 GKS II Bełchatów
KS Kutno 3 - 2 Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek

9. kolejka - IV liga łódzka 23/24 września
Ner Poddębice 5 - 0 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 0 - 7 Unia Skierniewice
Pilica Przedbórz 0 - 5 Włókniarz Zelów
Pelikan II Łowicz 0 - 0 LKS Kwiatkowice
GKS II Bełchatów 3 - 1 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 6 - 0 Zjednoczeni Bełchatów
KS Paradyż 0 - 1 Stal Niewiadów

10. kolejka - IV liga łódzka 30 września / 1 października
Omega Kleszczów 4 - 0 Zawisza Pajęczno
Unia Skierniewice 3 - 0 Ner Poddębice
KS Kutno 2 - 0 Włókniarz Zelów
Ceramika Opoczno 2 - 1 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 8 Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn 3 - 0 Orkan Buczek
Stal Niewiadów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów 0 - 1 KS Paradyż
LKS Kwiatkowice 4 - 3 Boruta Zgierz

11. kolejka - IV liga łódzka 7/8 października
KS Paradyż 1 - 0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0 - 9 Unia Skierniewice
Pilica Przedbórz 1 - 1 Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów 3 - 0 Ceramika Opoczno
Pelikan II Łowicz 1 - 2 Warta Działoszyn
Ner Poddębice 0 - 1 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 1 - 0 Stal Niewiadów
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz 7 - 0 Zjednoczeni Bełchatów

12. kolejka - IV liga łódzka 14/15 października
KS Kutno 2 - 0 Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów 1 - 1 Włókniarz Zelów
Unia Skierniewice 0 - 0 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 8 Ner Poddębice
Warta Działoszyn 0 - 3 Boruta Zgierz
KS Paradyż 2 - 0 Zjednoczeni Stryków
Stal Niewiadów 2 - 1 Pelikan II Łowicz
GKS II Bełchatów 4 - 4 Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice 6 - 0 Zawisza Pajęczno

13. kolejka - IV liga łódzka 21/22 października
Ner Poddębice 3 - 1 Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno 3 - 0 Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 KS Kutno
Boruta Zgierz 1 - 1 Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz 1 - 1 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 0 - 2 Unia Skierniewice
Ceramika Opoczno 1 - 4 Omega Kleszczów
Pelikan II Łowicz 1 - 4 GKS II Bełchatów
Orkan Buczek 1 - 4 KS Paradyż

14. kolejka - IV liga łódzka 28/29 października
KS Kutno 5 - 0 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Orkan Buczek
Stal Niewiadów 3 - 1 Ner Poddębice
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 8 Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn 1 - 0 Zawisza Pajęczno
KS Paradyż 2 - 0 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 5 - 0 Ceramika Opoczno
GKS II Bełchatów 0 - 5 Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów 2 - 1 LKS Kwiatkowice

15. kolejka - IV liga łódzka 4/5 listopada
Ner Poddębice 4 - 1 GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów 1 - 2 Unia Skierniewice
Boruta Zgierz 2 - 3 KS Paradyż
Pilica Przedbórz 2 - 2 Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów 1 - 0 Zjednoczeni Bełchatów
Ceramika Opoczno 3 - 2 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 1 - 3 Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno 0 - 3 Stal Niewiadów
Orkan Buczek 1 - 1 KS Kutno

16. kolejka - IV liga łódzka 11/12 listopada
KS Kutno 0 - 1 Unia Skierniewice
LKS Kwiatkowice 3 - 1 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Bełchatów 1 - 5 Ceramika Opoczno
Stal Niewiadów 1 - 0 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 1 - 2 Zawisza Pajęczno
KS Paradyż 0 - 1 Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 4 - 2 Włókniarz Zelów
Orkan Buczek 2 - 0 Pelikan II Łowicz

17. kolejka - IV liga łódzka 18/19 listopada
Ner Poddębice 4 - 0 Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz 1 - 1 Orkan Buczek
Pilica Przedbórz 1 - 2 GKS II Bełchatów
Włókniarz Zelów 1 - 2 Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno 0 - 3 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 6 - 0 Zjednoczeni Bełchatów
Unia Skierniewice 1 - 0 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 3 - 0 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 0 - 4 KS Paradyż

18. kolejka - IV liga łódzka 17/18 marca
Omega Kleszczów 0 - 1 Warta Działoszyn
KS Kutno 1 - 1 LKS Kwiatkowice
Unia Skierniewice 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Ceramika Opoczno 0 - 0 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 2 - 3 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 1 - 3 KS Paradyż
Zawisza Pajęczno 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz 0 - 0 Pelikan II Łowicz
Ner Poddębice 2 - 0 Orkan Buczek

19. kolejka - IV liga łódzka 24/25 marca
Boruta Zgierz 1 - 4 KS Kutno
KS Paradyż 1 - 5 Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 2 - 2 Ner Poddębice
Stal Niewiadów 2 - 3 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* LKS Kwiatkowice
GKS II Bełchatów 2 - 1 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 2 - 3 Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn 0 - 4 Unia Skierniewice

20. kolejka - IV liga łódzka 30 marca
Omega Kleszczów 3 - 1 GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno 1 - 3 KS Paradyż
Włókniarz Zelów 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 4 - 1 Orkan Buczek
Zawisza Pajęczno 0 - 2 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 4 - 0 Stal Niewiadów
KS Kutno 30 - 0 Zjednoczeni Bełchatów
Ner Poddębice 2 - 0 Boruta Zgierz
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Warta Działoszyn

21. kolejka - IV liga łódzka 7/8 kwietnia
Warta Działoszyn 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Ner Poddębice 1 - 1 KS Kutno
Włókniarz Zelów 2 - 1 Orkan Buczek
Boruta Zgierz 5 - 0 Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Ceramika Opoczno
KS Paradyż 0 - 0 Omega Kleszczów
Stal Niewiadów 1 - 1 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 2 - 1 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 1 - 1 Unia Skierniewice

22. kolejka - IV liga łódzka 14/15 kwietnia
Unia Skierniewice 1 - 0 KS Paradyż
Włókniarz Zelów 3 - 1 Pelikan II Łowicz
Pilica Przedbórz 2 - 2 Boruta Zgierz
KS Kutno 2 - 3 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno 3 - 1 Orkan Buczek
Zawisza Pajęczno 2 - 4 Ner Poddębice
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* Stal Niewiadów
LKS Kwiatkowice 7 - 1 GKS II Bełchatów

23. kolejka - IV liga łódzka 18 kwietnia
KS Kutno 2 - 1 Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Unia Skierniewice
KS Paradyż 1 - 2 LKS Kwiatkowice
GKS II Bełchatów 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Stal Niewiadów 0 - 2 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 1 - 2 Włókniarz Zelów
Orkan Buczek 0 - 2 Omega Kleszczów
Ner Poddębice 4 - 2 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 1 - 1 Ceramika Opoczno

24. kolejka - IV liga łódzka 21/22 kwietnia
Unia Skierniewice 1 - 0 Orkan Buczek
KS Kutno 1 - 3 Stal Niewiadów
Warta Działoszyn 6 - 1 GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów 3 - 1 Pelikan II Łowicz
Ceramika Opoczno 1 - 1 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* KS Paradyż
Włókniarz Zelów 0 - 5 Ner Poddębice
Pilica Przedbórz 3 - 1 Zawisza Pajęczno
LKS Kwiatkowice 3 - 1 Zjednoczeni Stryków

25. kolejka - IV liga łódzka 28/29 kwietnia
Zjednoczeni Stryków 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Ner Poddębice 4 - 1 Ceramika Opoczno
Zawisza Pajęczno 3 - 3 Włókniarz Zelów
KS Paradyż 0 - 1 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 2 - 2 Omega Kleszczów
Pilica Przedbórz 2 - 2 KS Kutno
GKS II Bełchatów 2 - 3 Stal Niewiadów
Orkan Buczek 0 - 3 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 0 - 4 Unia Skierniewice

26. kolejka - IV liga łódzka 2 maja
KS Kutno 1 - 1 GKS II Bełchatów
Stal Niewiadów 0 - 2 KS Paradyż
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice 3 - 2 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 4 - 0 Boruta Zgierz
Omega Kleszczów 3 - 3 Ner Poddębice
Ceramika Opoczno 3 - 2 Zawisza Pajęczno
Włókniarz Zelów 2 - 1 Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn 0 - 0 Zjednoczeni Stryków

27. kolejka - IV liga łódzka 5/6 maja
Ner Poddębice 0 - 1 Unia Skierniewice
Boruta Zgierz 1 - 4 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 3 - 2 KS Kutno
Pelikan II Łowicz 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Stal Niewiadów
KS Paradyż 1 - 2 GKS II Bełchatów
Zawisza Pajęczno 0 - 1 Omega Kleszczów
Orkan Buczek 2 - 0 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 3 - 1 Ceramika Opoczno

28. kolejka - IV liga łódzka 12/13 maja
GKS II Bełchatów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków
Unia Skierniewice 12 - 0 Zawisza Pajęczno
KS Kutno 3 - 2 KS Paradyż
Omega Kleszczów 2 - 3 Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów 1 - 4 Orkan Buczek
Warta Działoszyn 5 - 1 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* Boruta Zgierz
Ceramika Opoczno 2 - 1 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 4 - 2 Ner Poddębice

29. kolejka - IV liga łódzka 19/20 maja
Pilica Przedbórz 0 - 4 Unia Skierniewice
Orkan Buczek 1 - 0 GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz 1 - 2 Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno 2 - 0 KS Kutno
Włókniarz Zelów 1 - 2 Omega Kleszczów
Zawisza Pajęczno 0 - 1 LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 KS Paradyż
Pelikan II Łowicz 0 - 2 Stal Niewiadów

30. kolejka - IV liga łódzka 26/27 maja
Unia Skierniewice 5 - 0 Włókniarz Zelów
Omega Kleszczów 1 - 0 Ceramika Opoczno
KS Paradyż 3 - 0 Orkan Buczek
Stal Niewiadów 2 - 1 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 3 - 2 Ner Poddębice
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* Zawisza Pajęczno
KS Kutno 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice 3 - 2 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 2 - 3 Pelikan II Łowicz

31. kolejka - IV liga łódzka 30 maja
Omega Kleszczów 5 - 0 KS Kutno
Ceramika Opoczno 0 - 1 Unia Skierniewice
Pilica Przedbórz 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Zawisza Pajęczno 2 - 1 Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice 3 - 1 Włókniarz Zelów
Boruta Zgierz 3 - 2 GKS II Bełchatów
Orkan Buczek 2 - 2 Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice 2 - 2 Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz 1 - 1 KS Paradyż

32. kolejka - IV liga łódzka 2/3 czerwca
KS Paradyż 2 - 2 Boruta Zgierz
Unia Skierniewice 3 - 0 Omega Kleszczów
KS Kutno 2 - 3 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Pelikan II Łowicz
Stal Niewiadów 5 - 0 Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn 7 - 0 Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3* Włókniarz Zelów
GKS II Bełchatów 2 - 3 Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice 1 - 2 Ceramika Opoczno

33. kolejka - IV liga łódzka 9/10 czerwca
Unia Skierniewice 4 - 2 KS Kutno
Omega Kleszczów 1 - 1 LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice 5 - 0 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 3 - 0* Zjednoczeni Bełchatów
Włókniarz Zelów 2 - 3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 2 - 2 Stal Niewiadów
Zawisza Pajęczno 1 - 2 GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz 2 - 2 Zjednoczeni Stryków
Pelikan II Łowicz 1 - 0 Orkan Buczek

34. kolejka - IV liga łódzka 16 czerwca
KS Kutno 2 - 0 Pelikan II Łowicz
KS Paradyż 6 - 1 Zawisza Pajęczno
Orkan Buczek 11 - 1 Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Ner Poddębice
GKS II Bełchatów 1 - 2 Pilica Przedbórz
Stal Niewiadów 3 - 2 Włókniarz Zelów
Warta Działoszyn 2 - 1 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Bełchatów ? - ? Omega Kleszczów
LKS Kwiatkowice 1 - 3 Unia Skierniewice


Inne terminarze / wyniki