Terminarz dla IV liga łódzka w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga łódzka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Unia Skierniewice 9 25 8 1 0 33 5 28
2 Ner Poddębice 9 25 8 1 0 23 8 15
3 Warta Działoszyn 9 20 6 2 1 21 8 13
4 Włókniarz Zelów 9 18 6 0 3 19 14 5
5 Pelikan II Łowicz 9 17 5 2 2 17 7 10
6 LKS Kwiatkowice 9 15 4 3 2 24 7 17
7 Orkan Buczek 9 14 4 2 3 23 14 9
8 Zjednoczeni Stryków 9 13 4 1 4 25 9 16
9 KS Kutno 9 13 4 1 4 15 14 1
10 Omega Kleszczów 9 13 4 1 4 18 23 -5
11 Boruta Zgierz 9 12 4 0 5 19 21 -2
12 Ceramika Opoczno 9 12 3 3 3 9 10 -1
13 KS Paradyż 8 10 3 1 4 21 14 7
14 GKS II Bełchatów 9 10 3 1 5 22 22 0
15 Stal Niewiadów 8 8 2 2 4 18 13 5
16 Pilica Przedbórz 9 3 1 0 8 9 34 -25
17 Zawisza Pajęczno 9 1 0 1 8 3 33 -30
18 Zjednoczeni Bełchatów 9 0 0 0 9 3 66 -63
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga łódzka 12/13 sierpnia
Zjednoczeni Stryków 10 - 0 Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów 0 - 2 Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 8 Unia Skierniewice
Warta Działoszyn 4 - 1 Omega Kleszczów
KS Paradyż 5 - 1 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 3 - 1 Boruta Zgierz
GKS II Bełchatów 2 - 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 5 - 2 KS Kutno
Orkan Buczek 3 - 3 Ner Poddębice

2. kolejka - IV liga łódzka 19/20 sierpnia
Ner Poddębice 2 - 1 Pelikan II Łowicz
Unia Skierniewice 2 - 2 Warta Działoszyn
KS Kutno 2 - 1 Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Orkan Buczek
Włókniarz Zelów 1 - 0 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 2 - 2 GKS II Bełchatów
Omega Kleszczów 2 - 2 Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz 1 - 7 Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice 10 - 1 Zjednoczeni Bełchatów

3. kolejka - IV liga łódzka 23 sierpnia
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 5 KS Kutno
Stal Niewiadów 0 - 1 Unia Skierniewice
GKS II Bełchatów 3 - 5 Omega Kleszczów
KS Paradyż 0 - 1 Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn 1 - 0 LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Włókniarz Zelów
Orkan Buczek 4 - 1 Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz 5 - 0 Zawisza Pajęczno
Boruta Zgierz 0 - 2 Ner Poddębice

4. kolejka - IV liga łódzka 26/27 sierpnia
Unia Skierniewice 3 - 1 GKS II Bełchatów
Zawisza Pajęczno 0 - 4 Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz 0 - 2 Pelikan II Łowicz
Ceramika Opoczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 6 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 2 - 1 KS Paradyż
KS Kutno 0 - 1 Ner Poddębice
Orkan Buczek 1 - 3 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 3 - 0 Stal Niewiadów

5. kolejka - IV liga łódzka 2/3 września
Ner Poddębice 4 - 1 Zawisza Pajęczno
Warta Działoszyn 1 - 0 KS Kutno
Stal Niewiadów 11 - 1 Zjednoczeni Bełchatów
KS Paradyż 1 - 3 Unia Skierniewice
Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 5 - 1 Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów 0 - 4 LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek 3 - 0 Ceramika Opoczno
Pelikan II Łowicz 3 - 0 Włókniarz Zelów

6. kolejka - IV liga łódzka 9/10 września
Zawisza Pajęczno 0 - 1 KS Kutno
Unia Skierniewice 2 - 1 Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów 2 - 1 Orkan Buczek
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 9 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 1 - 2 Ner Poddębice
Włókniarz Zelów 3 - 2 Boruta Zgierz
Ceramika Opoczno 0 - 0 Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn 2 - 0 Stal Niewiadów
LKS Kwiatkowice 1 - 2 KS Paradyż

7. kolejka - IV liga łódzka 13 września
Stal Niewiadów 1 - 1 KS Kutno
GKS II Bełchatów 1 - 0 Warta Działoszyn
KS Paradyż 8 - 1 Zjednoczeni Bełchatów
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 LKS Kwiatkowice
Pelikan II Łowicz 3 - 1 Omega Kleszczów
Boruta Zgierz 3 - 2 Ceramika Opoczno
Zawisza Pajęczno 1 - 2 Pilica Przedbórz
Orkan Buczek 0 - 4 Unia Skierniewice
Ner Poddębice 3 - 2 Włókniarz Zelów

8. kolejka - IV liga łódzka 16/17 września
Ceramika Opoczno 0 - 1 Ner Poddębice
Unia Skierniewice 3 - 0 Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów 2 - 0 Zawisza Pajęczno
Omega Kleszczów 1 - 3 Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 4 - 4 KS Paradyż
Stal Niewiadów 4 - 1 GKS II Bełchatów
KS Kutno 3 - 2 Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice 1 - 1 Orkan Buczek

9. kolejka - IV liga łódzka 23/24 września
Ner Poddębice 5 - 0 Omega Kleszczów
KS Paradyż ? - ? Stal Niewiadów
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn
Boruta Zgierz 0 - 7 Unia Skierniewice
Pilica Przedbórz 0 - 5 Włókniarz Zelów
Pelikan II Łowicz 0 - 0 LKS Kwiatkowice
GKS II Bełchatów 3 - 1 KS Kutno
Zawisza Pajęczno 1 - 1 Ceramika Opoczno
Orkan Buczek 6 - 0 Zjednoczeni Bełchatów

10. kolejka - IV liga łódzka 30 września / 1 października
KS Kutno ? - ? Włókniarz Zelów
Ceramika Opoczno ? - ? Pilica Przedbórz
Omega Kleszczów ? - ? Zawisza Pajęczno
Unia Skierniewice ? - ? Ner Poddębice
LKS Kwiatkowice ? - ? Boruta Zgierz
Zjednoczeni Bełchatów ? - ? Pelikan II Łowicz
Warta Działoszyn ? - ? Orkan Buczek
Stal Niewiadów ? - ? Zjednoczeni Stryków
GKS II Bełchatów ? - ? KS Paradyż

11. kolejka - IV liga łódzka 7/8 października
KS Paradyż ? - ? KS Kutno
Zjednoczeni Stryków ? - ? GKS II Bełchatów
Orkan Buczek ? - ? Stal Niewiadów
Pelikan II Łowicz ? - ? Warta Działoszyn
Boruta Zgierz ? - ? Zjednoczeni Bełchatów
Ner Poddębice ? - ? LKS Kwiatkowice
Zawisza Pajęczno ? - ? Unia Skierniewice
Pilica Przedbórz ? - ? Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów ? - ? Ceramika Opoczno

12. kolejka - IV liga łódzka 14/15 października
KS Kutno ? - ? Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów ? - ? Włókniarz Zelów
Unia Skierniewice ? - ? Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice ? - ? Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Bełchatów ? - ? Ner Poddębice
Warta Działoszyn ? - ? Boruta Zgierz
Stal Niewiadów ? - ? Pelikan II Łowicz
GKS II Bełchatów ? - ? Orkan Buczek
KS Paradyż ? - ? Zjednoczeni Stryków

13. kolejka - IV liga łódzka 21/22 października
Zjednoczeni Stryków ? - ? KS Kutno
Orkan Buczek ? - ? KS Paradyż
Pelikan II Łowicz ? - ? GKS II Bełchatów
Boruta Zgierz ? - ? Stal Niewiadów
Ner Poddębice ? - ? Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno ? - ? Zjednoczeni Bełchatów
Pilica Przedbórz ? - ? LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów ? - ? Unia Skierniewice
Ceramika Opoczno ? - ? Omega Kleszczów

14. kolejka - IV liga łódzka 28/29 października
Zjednoczeni Stryków ? - ? Orkan Buczek
KS Kutno ? - ? Omega Kleszczów
Unia Skierniewice ? - ? Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice ? - ? Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Bełchatów ? - ? Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn ? - ? Zawisza Pajęczno
Stal Niewiadów ? - ? Ner Poddębice
GKS II Bełchatów ? - ? Boruta Zgierz
KS Paradyż ? - ? Pelikan II Łowicz

15. kolejka - IV liga łódzka 4/5 listopada
Orkan Buczek ? - ? KS Kutno
Pelikan II Łowicz ? - ? Zjednoczeni Stryków
Boruta Zgierz ? - ? KS Paradyż
Ner Poddębice ? - ? GKS II Bełchatów
Zawisza Pajęczno ? - ? Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz ? - ? Warta Działoszyn
Włókniarz Zelów ? - ? Zjednoczeni Bełchatów
Ceramika Opoczno ? - ? LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów ? - ? Unia Skierniewice

16. kolejka - IV liga łódzka 11/12 listopada
KS Kutno ? - ? Unia Skierniewice
LKS Kwiatkowice ? - ? Omega Kleszczów
Zjednoczeni Bełchatów ? - ? Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn ? - ? Włókniarz Zelów
Stal Niewiadów ? - ? Pilica Przedbórz
GKS II Bełchatów ? - ? Zawisza Pajęczno
KS Paradyż ? - ? Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków ? - ? Boruta Zgierz
Orkan Buczek ? - ? Pelikan II Łowicz

17. kolejka - IV liga łódzka 18/19 listopada
Pelikan II Łowicz ? - ? KS Kutno
Boruta Zgierz ? - ? Orkan Buczek
Ner Poddębice ? - ? Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno ? - ? KS Paradyż
Pilica Przedbórz ? - ? GKS II Bełchatów
Włókniarz Zelów ? - ? Stal Niewiadów
Ceramika Opoczno ? - ? Warta Działoszyn
Omega Kleszczów ? - ? Zjednoczeni Bełchatów
Unia Skierniewice ? - ? LKS Kwiatkowice


Inne terminarze / wyniki