Terminarz dla IV liga lubuska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Dąb Przybyszów 30 65 20 5 5 66 30 36
2 Budowlani Lubsko 29 60 18 6 5 87 41 46
3 Spójnia Ośno Lubuskie 29 55 16 7 6 52 22 30
4 Czarni Witnica 30 53 16 5 9 48 35 13
5 Arka Nowa Sól 30 51 15 6 9 55 41 14
6 Odra Bytom Odrzański 30 50 15 5 10 64 57 7
7 Sprotavia Szprotawa 30 49 14 7 9 50 34 16
8 Piast Iłowa 30 46 13 7 10 44 41 3
9 ŁKS Łęknica 30 44 11 11 8 54 49 5
10 Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 37 9 10 11 45 49 -4
11 Piast Czerwieńsk 30 35 10 5 15 39 64 -25
12 Lubuszanin Drezdenko 30 31 9 4 17 46 45 1
13 Meprozet Stare Kurowo 30 29 7 8 15 31 49 -18
14 Korona Kożuchów 30 26 8 2 20 34 76 -42
15 Syrena Zbąszynek 30 23 6 5 19 34 65 -31
16 Orzeł Międzyrzecz 30 14 3 5 22 30 81 -51
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubuska 10/11 sierpnia
Orzeł Międzyrzecz 0 - 4 Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek 6 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Budowlani Lubsko 2 - 3 Czarni Witnica
ŁKS Łęknica 0 - 1 Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów 3 - 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk 0 - 5 Arka Nowa Sól
Piast Iłowa 1 - 1 Dąb Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo 1 - 2 Sprotavia Szprotawa

2. kolejka - IV liga lubuska 15 sierpnia
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów 6 - 1 Orzeł Międzyrzecz
Piast Iłowa 1 - 0 Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa 3 - 1 ŁKS Łęknica
Arka Nowa Sól 4 - 1 Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 - 1 Piast Czerwieńsk
Czarni Witnica 2 - 1 Korona Kożuchów
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Budowlani Lubsko

3. kolejka - IV liga lubuska 17/18 sierpnia
Budowlani Lubsko 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk 2 - 1 Czarni Witnica
ŁKS Łęknica 4 - 1 Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 2 Dąb Przybyszów
Piast Iłowa 0 - 0 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 2 - 1 Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo 2 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

4. kolejka - IV liga lubuska 24/25 sierpnia
Czarni Witnica 3 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański 1 - 6 Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa 1 - 0 Orzeł Międzyrzecz
Arka Nowa Sól 5 - 1 Piast Iłowa
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 - 1 ŁKS Łęknica
Budowlani Lubsko 5 - 0 Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Piast Czerwieńsk

5. kolejka - IV liga lubuska 31 sierpnia/1 września
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Sprotavia Szprotawa
ŁKS Łęknica 3 - 2 Czarni Witnica
Orzeł Międzyrzecz 1 - 1 Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów 6 - 2 Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów 2 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Piast Czerwieńsk 0 - 6 Budowlani Lubsko
Meprozet Stare Kurowo 2 - 0 Syrena Zbąszynek
Piast Iłowa 5 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie

6. kolejka - IV liga lubuska 7/8 września
Sprotavia Szprotawa 3 - 2 Dąb Przybyszów
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 - 2 Orzeł Międzyrzecz
Budowlani Lubsko 4 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Lubuszanin Drezdenko 1 - 3 Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól 0 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek 3 - 4 ŁKS Łęknica
Korona Kożuchów 4 - 2 Piast Czerwieńsk
Czarni Witnica 2 - 1 Piast Iłowa

7. kolejka - IV liga lubuska 14/15 września
Piast Czerwieńsk 3 - 0* Lubuszanin Drezdenko
ŁKS Łęknica 3 - 1 Budowlani Lubsko
Orzeł Międzyrzecz 0 - 2 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Dąb Przybyszów 1 - 0 Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański 3 - 1 Sprotavia Szprotawa
Piast Iłowa 3 - 0 Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo 2 - 1 Korona Kożuchów

8. kolejka - IV liga lubuska 21/22 września
Łucznik Strzelce Krajeńskie 2 - 3 Dąb Przybyszów
Budowlani Lubsko 8 - 0 Piast Iłowa
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól 3 - 2 Odra Bytom Odrzański
Czarni Witnica 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Orzeł Międzyrzecz
Korona Kożuchów 2 - 7 ŁKS Łęknica
Piast Czerwieńsk 1 - 0 Meprozet Stare Kurowo

9. kolejka - IV liga lubuska 28/29 września
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów 0 - 1 Czarni Witnica
Odra Bytom Odrzański 4 - 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
ŁKS Łęknica 2 - 1 Piast Czerwieńsk
Piast Iłowa 3 - 0 Korona Kożuchów
Orzeł Międzyrzecz 1 - 2 Budowlani Lubsko
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 0 Syrena Zbąszynek
Meprozet Stare Kurowo 2 - 0 Lubuszanin Drezdenko

10. kolejka - IV liga lubuska 5/6 października
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 - 5 Sprotavia Szprotawa
Budowlani Lubsko 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko 1 - 4 Arka Nowa Sól
Syrena Zbąszynek 1 - 6 Dąb Przybyszów
Korona Kożuchów 1 - 1 Orzeł Międzyrzecz
Piast Czerwieńsk 2 - 1 Piast Iłowa
Czarni Witnica 2 - 2 Odra Bytom Odrzański
Meprozet Stare Kurowo 0 - 0 ŁKS Łęknica

11. kolejka - IV liga lubuska 12/13 października
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Czarni Witnica
ŁKS Łęknica 2 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Piast Iłowa 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów 2 - 1 Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański 2 - 0 Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól 1 - 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Orzeł Międzyrzecz 0 - 1 Piast Czerwieńsk

12. kolejka - IV liga lubuska 19/20 października
Budowlani Lubsko 7 - 2 Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów 0 - 2 Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko 1 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Czarni Witnica 0 - 2 Arka Nowa Sól
Syrena Zbąszynek 1 - 2 Sprotavia Szprotawa
Piast Czerwieńsk 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
ŁKS Łęknica 0 - 1 Piast Iłowa
Meprozet Stare Kurowo 1 - 0 Orzeł Międzyrzecz

13. kolejka - IV liga lubuska 26/27 października
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 2 Meprozet Stare Kurowo
Dąb Przybyszów 1 - 0 Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa 1 - 2 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 0 - 2 Syrena Zbąszynek
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 - 3 Czarni Witnica
Piast Iłowa 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz 2 - 2 ŁKS Łęknica
Odra Bytom Odrzański 1 - 2 Korona Kożuchów

14. kolejka - IV liga lubuska 2/3 listopada
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Czarni Witnica
Budowlani Lubsko 3 - 1 Arka Nowa Sól
Korona Kożuchów 0 - 1 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk 5 - 2 Odra Bytom Odrzański
ŁKS Łęknica 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa 3 - 2 Orzeł Międzyrzecz
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Dąb Przybyszów

15. kolejka - IV liga lubuska 9/10 listopada
Orzeł Międzyrzecz 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 Piast Iłowa
Odra Bytom Odrzański 1 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Sprotavia Szprotawa 4 - 0 Piast Czerwieńsk
Arka Nowa Sól 2 - 1 Korona Kożuchów
Łucznik Strzelce Krajeńskie 5 - 0 Budowlani Lubsko
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 1 - 1 ŁKS Łęknica

16. kolejka - IV liga lubuska 29/30 marca
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 - 0 Korona Kożuchów
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 ŁKS Łęknica
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 1 Orzeł Międzyrzecz
Lubuszanin Drezdenko 7 - 0 Syrena Zbąszynek
Czarni Witnica 3 - 1 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 3 - 2 Piast Czerwieńsk
Dąb Przybyszów 2 - 0 Piast Iłowa

17. kolejka - IV liga lubuska 5/6 kwietnia
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański 4 - 2 Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk 2 - 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Korona Kożuchów 0 - 1 Czarni Witnica
Budowlani Lubsko 3 - 1 Syrena Zbąszynek
Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 Dąb Przybyszów
ŁKS Łęknica 0 - 1 Sprotavia Szprotawa
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Arka Nowa Sól

18. kolejka - IV liga lubuska 12/13 kwietnia
Lubuszanin Drezdenko 0 - 0 Budowlani Lubsko
Syrena Zbąszynek 2 - 0 Korona Kożuchów
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Sprotavia Szprotawa 0 - 1 Piast Iłowa
Czarni Witnica 1 - 1 Piast Czerwieńsk
Arka Nowa Sól 4 - 1 ŁKS Łęknica
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Orzeł Międzyrzecz
Dąb Przybyszów 1 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie

19. kolejka - IV liga lubuska 19 kwietnia
Piast Czerwieńsk 1 - 1 Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański 2 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Iłowa 1 - 1 Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 Sprotavia Szprotawa
ŁKS Łęknica 1 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Korona Kożuchów 1 - 3 Budowlani Lubsko
Meprozet Stare Kurowo 1 - 3 Czarni Witnica

20. kolejka - IV liga lubuska 26/27 kwietnia
Lubuszanin Drezdenko 5 - 0 Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko 1 - 1 Piast Czerwieńsk
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 - 0 Piast Iłowa
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól 5 - 1 Orzeł Międzyrzecz
Czarni Witnica 3 - 1 ŁKS Łęknica
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Dąb Przybyszów

21. kolejka - IV liga lubuska 1 maja
Meprozet Stare Kurowo 4 - 4 Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów 1 - 0 Sprotavia Szprotawa
Spójnia Ośno Lubuskie 5 - 0 Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Lubuszanin Drezdenko
Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Czerwieńsk 2 - 3 Korona Kożuchów
Piast Iłowa 2 - 0 Czarni Witnica
ŁKS Łęknica 0 - 0 Syrena Zbąszynek

22. kolejka - IV liga lubuska 3/4 maja
Lubuszanin Drezdenko 1 - 2 Piast Czerwieńsk
Korona Kożuchów 2 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Lubsko 8 - 3 ŁKS Łęknica
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól 1 - 0 Dąb Przybyszów
Sprotavia Szprotawa 2 - 3 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Piast Iłowa
Czarni Witnica 2 - 0 Orzeł Międzyrzecz

23. kolejka - IV liga lubuska 10/11 maja
Odra Bytom Odrzański 2 - 0 Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 0 Czarni Witnica
Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 0 - 1 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Piast Iłowa 0 - 0 Budowlani Lubsko
ŁKS Łęknica 2 - 1 Korona Kożuchów
Meprozet Stare Kurowo 2 - 1 Piast Czerwieńsk
Sprotavia Szprotawa 1 - 3 Lubuszanin Drezdenko

24. kolejka - IV liga lubuska 17/18 maja
Piast Czerwieńsk 1 - 1 ŁKS Łęknica
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Meprozet Stare Kurowo
Budowlani Lubsko 8 - 3 Orzeł Międzyrzecz
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 - 1 Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól 2 - 2 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 2 - 2 Piast Iłowa
Syrena Zbąszynek 0 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Witnica 0 - 2 Dąb Przybyszów

25. kolejka - IV liga lubuska 24/25 maja
Arka Nowa Sól 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Orzeł Międzyrzecz 1 - 2 Korona Kożuchów
Piast Iłowa 3 - 0 Piast Czerwieńsk
ŁKS Łęknica 2 - 0 Meprozet Stare Kurowo
Odra Bytom Odrzański 5 - 0 Czarni Witnica
Dąb Przybyszów 5 - 3 Syrena Zbąszynek
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Budowlani Lubsko

26. kolejka - IV liga lubuska 31 maja/1 czerwca
Lubuszanin Drezdenko 4 - 0 ŁKS Łęknica
Budowlani Lubsko 2 - 2 Dąb Przybyszów
Łucznik Strzelce Krajeńskie 1 - 1 Arka Nowa Sól
Meprozet Stare Kurowo 1 - 1 Piast Iłowa
Piast Czerwieńsk 1 - 0 Orzeł Międzyrzecz
Korona Kożuchów 0 - 4 Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Odra Bytom Odrzański
Czarni Witnica 3 - 0 Sprotavia Szprotawa

27. kolejka - IV liga lubuska 7/8 czerwca
Arka Nowa Sól 3 - 1 Czarni Witnica
Sprotavia Szprotawa 2 - 0 Syrena Zbąszynek
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Piast Czerwieńsk
Orzeł Międzyrzecz 0 - 3 Meprozet Stare Kurowo
Łucznik Strzelce Krajeńskie 0 - 3 Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański 0 - 4 Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów 5 - 0 Korona Kożuchów
Piast Iłowa 1 - 2 ŁKS Łęknica

28. kolejka - IV liga lubuska 14/15 czerwca
Budowlani Lubsko 2 - 1 Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko 3 - 2 Piast Iłowa
ŁKS Łęknica 7 - 2 Orzeł Międzyrzecz
Meprozet Stare Kurowo 0 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Czerwieńsk 4 - 1 Dąb Przybyszów
Korona Kożuchów 3 - 4 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 0 - 1 Arka Nowa Sól
Czarni Witnica 3 - 0 Łucznik Strzelce Krajeńskie

29. kolejka - IV liga lubuska 18 czerwca
Czarni Witnica 0 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Łucznik Strzelce Krajeńskie 4 - 1 Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól 0 - 2 Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa 5 - 0 Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański 5 - 0 Piast Czerwieńsk
Dąb Przybyszów 5 - 2 Meprozet Stare Kurowo
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 1 ŁKS Łęknica
Orzeł Międzyrzecz 1 - 3 Piast Iłowa

30. kolejka - IV liga lubuska 21 czerwca
Lubuszanin Drezdenko 6 - 1 Orzeł Międzyrzecz
Piast Iłowa 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
ŁKS Łęknica 1 - 1 Dąb Przybyszów
Meprozet Stare Kurowo 0 - 3 Odra Bytom Odrzański
Piast Czerwieńsk 0 - 4 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 1 - 2 Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko 3 - 2 Łucznik Strzelce Krajeńskie
Syrena Zbąszynek 1 - 3 Czarni Witnica


Inne terminarze / wyniki