Terminarz dla IV liga lubuska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1040/pl/wydarzenia/1040,mistrzostwa-polski-firm-w-ostrodzie-pod-naszym-patronatem!.html
http://polskieligi.net/1114/pl/wydarzenia/1114,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Warta Gorzów Wielkopolski 30 76 24 4 2 69 23 46
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 30 59 18 5 7 81 41 40
3 Ilanka Rzepin 30 53 16 5 9 69 56 13
4 Lubuszanin Drezdenko 30 48 14 6 10 59 47 12
5 TS Przylep 30 46 11 13 6 58 48 10
6 Czarni Witnica 30 46 11 13 6 48 38 10
7 Syrena Zbąszynek 30 45 13 6 11 55 51 4
8 Dąb Przybyszów 30 45 13 6 11 65 53 12
9 Korona Kożuchów 30 40 10 10 10 35 38 -3
10 Pogoń Świebodzin 30 36 11 3 16 52 60 -8
11 Arka Nowa Sól 30 35 8 11 11 41 46 -5
12 Sprotavia Szprotawa 30 35 8 11 11 30 37 -7
13 Spójnia Ośno Lubuskie 30 34 10 4 16 40 52 -12
14 Odra Bytom Odrzański 30 32 9 5 16 52 83 -31
15 Budowlani Lubsko 30 23 6 5 19 33 67 -34
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 30 12 3 3 24 23 70 -47
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubuska 12/13 sierpnia
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 1 Budowlani Lubsko
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin 3 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Korona Kożuchów 1 - 1 Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól 2 - 0 Sprotavia Szprotawa
Dąb Przybyszów 0 - 0 TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Pogoń Świebodzin

2. kolejka - IV liga lubuska 15 sierpnia
Sprotavia Szprotawa 0 - 1 Dąb Przybyszów
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Korona Kożuchów
Czarni Witnica 2 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 5 Syrena Zbąszynek
Budowlani Lubsko 4 - 5 TS Przylep
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 1 Ilanka Rzepin

3. kolejka - IV liga lubuska 19/20 sierpnia
Ilanka Rzepin 3 - 2 Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów 1 - 1 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Arka Nowa Sól 2 - 2 Pogoń Świebodzin
Dąb Przybyszów 3 - 4 Odra Bytom Odrzański
TS Przylep 2 - 2 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko

4. kolejka - IV liga lubuska 26/27 sierpnia
Budowlani Lubsko 0 - 1 Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko 2 - 2 Korona Kożuchów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin 2 - 4 Syrena Zbąszynek
Czarni Witnica 2 - 1 Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański 4 - 4 TS Przylep
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie

5. kolejka - IV liga lubuska 2/3 września
Korona Kożuchów 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
TS Przylep 3 - 4 Pogoń Świebodzin
Sprotavia Szprotawa 0 - 2 Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól 2 - 3 Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów 4 - 0 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 3 Ilanka Rzepin
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Budowlani Lubsko

6. kolejka - IV liga lubuska 9/10 września
Ilanka Rzepin 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 2 Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 0 Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko 1 - 0 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin 0 - 2 Sprotavia Szprotawa
Czarni Witnica 1 - 2 TS Przylep

7. kolejka - IV liga lubuska 16/17 września
Dąb Przybyszów 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów 1 - 2 Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól 1 - 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Syrena Zbąszynek
TS Przylep 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko

8. kolejka - IV liga lubuska 23/24 września
Ilanka Rzepin 2 - 0 Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko 1 - 1 Pogoń Świebodzin
Czarni Witnica 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 1 - 3 Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 0 TS Przylep
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 0 Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski

9. kolejka - IV liga lubuska 30 września / 1 października
Korona Kożuchów 1 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól 1 - 1 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 5 - 2 Ilanka Rzepin
TS Przylep 3 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Odra Bytom Odrzański 2 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Świebodzin 3 - 1 Czarni Witnica
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 Budowlani Lubsko

10. kolejka - IV liga lubuska 7/8 października
Ilanka Rzepin 1 - 1 TS Przylep
Budowlani Lubsko 1 - 0 Czarni Witnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 0 Odra Bytom Odrzański
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 0 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Dąb Przybyszów
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 0 Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko 5 - 1 Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Korona Kożuchów

11. kolejka - IV liga lubuska 14/15 października
Korona Kożuchów 2 - 0 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep 2 - 1 Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański 1 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin 2 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Czarni Witnica 5 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa 2 - 2 Ilanka Rzepin

12. kolejka - IV liga lubuska 21/22 października
Budowlani Lubsko 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie 1 - 2 Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 0 - 0 Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski 5 - 0 Dąb Przybyszów

13. kolejka - IV liga lubuska 28/29 października
Arka Nowa Sól 3 - 2 Budowlani Lubsko
TS Przylep 1 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański 4 - 2 Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin 4 - 5 Ilanka Rzepin
Czarni Witnica 4 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Dąb Przybyszów 3 - 1 Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko 7 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

14. kolejka - IV liga lubuska 4/5 listopada
Budowlani Lubsko 3 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin 1 - 1 Czarni Witnica
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Pogoń Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 0 Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 0 - 0 TS Przylep
Arka Nowa Sól 1 - 4 Dąb Przybyszów

15. kolejka - IV liga lubuska 11/12 listopada
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 3 - 3 Budowlani Lubsko
TS Przylep 0 - 0 Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański 3 - 6 Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka Rzepin 1 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie

16. kolejka - IV liga lubuska 10/11 marca
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 2 Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko 0 - 5 Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Witnica 1 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa 0 - 3 Arka Nowa Sól
TS Przylep 6 - 2 Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin 0 - 5 Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko 3 - 0 Syrena Zbąszynek

17. kolejka - IV liga lubuska 17/18 marca
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 4 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 1 - 2 Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin 2 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
TS Przylep 5 - 1 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 2 - 4 Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów 4 - 3 Pogoń Świebodzin
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Dąb Przybyszów 0 - 0 Sprotavia Szprotawa

18. kolejka - IV liga lubuska 24/25 marca
Budowlani Lubsko 0 - 2 Ilanka Rzepin
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 1 Syrena Zbąszynek
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko 3 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 TS Przylep
Czarni Witnica 0 - 0 Korona Kożuchów

19. kolejka - IV liga lubuska 31 marca
Syrena Zbąszynek 0 - 6 Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Budowlani Lubsko
TS Przylep 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Dąb Przybyszów 5 - 1 Pogoń Świebodzin
Arka Nowa Sól 1 - 1 Czarni Witnica
Korona Kożuchów 2 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

20. kolejka - IV liga lubuska 7/8 kwietnia
Ilanka Rzepin 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Budowlani Lubsko 0 - 1 Syrena Zbąszynek
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko 1 - 1 Arka Nowa Sól
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 1 Korona Kożuchów
Czarni Witnica 2 - 1 Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin 4 - 1 TS Przylep
Odra Bytom Odrzański 0 - 6 Sprotavia Szprotawa

21. kolejka - IV liga lubuska 14/15 kwietnia
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 4 Syrena Zbąszynek
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Ilanka Rzepin
Odra Bytom Odrzański 3 - 1 Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa 1 - 0 Pogoń Świebodzin
TS Przylep 0 - 0 Czarni Witnica
Dąb Przybyszów 4 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól 0 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Korona Kożuchów 0 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie

22. kolejka - IV liga lubuska 21/22 kwietnia
Budowlani Lubsko 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek 1 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin 3 - 4 Korona Kożuchów
Tęcza Krosno Odrzańskie 5 - 2 Arka Nowa Sól
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 1 Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko 0 - 1 TS Przylep
Pogoń Świebodzin 4 - 0 Odra Bytom Odrzański
Czarni Witnica 0 - 0 Sprotavia Szprotawa

23. kolejka - IV liga lubuska 28/29 kwietnia
Pogoń Świebodzin 3 - 1 Budowlani Lubsko
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański 3 - 1 Czarni Witnica
Sprotavia Szprotawa 1 - 2 Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep 1 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Arka Nowa Sól 3 - 1 Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów 1 - 0 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 2 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie

24. kolejka - IV liga lubuska 5/6 maja
Budowlani Lubsko 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 0 - 0 Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin 3 - 2 Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 0 TS Przylep
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 3 Sprotavia Szprotawa
Czarni Witnica 2 - 0 Pogoń Świebodzin

25. kolejka - IV liga lubuska 12/13 maja
Arka Nowa Sól 4 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Czarni Witnica 2 - 0 Budowlani Lubsko
Pogoń Świebodzin 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański 3 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Sprotavia Szprotawa 1 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
TS Przylep 3 - 4 Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów 2 - 2 Syrena Zbąszynek
Korona Kożuchów 0 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski

26. kolejka - IV liga lubuska 19/20 maja
Budowlani Lubsko 0 - 2 Korona Kożuchów
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 Dąb Przybyszów
Ilanka Rzepin 4 - 0 Sprotavia Szprotawa
Tęcza Krosno Odrzańskie 5 - 2 Odra Bytom Odrzański
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 0 Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko 1 - 1 Czarni Witnica
Syrena Zbąszynek 1 - 4 TS Przylep

27. kolejka - IV liga lubuska 26/27 maja
Lubuszanin Drezdenko 0 - 0 Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa 0 - 3 Syrena Zbąszynek
Czarni Witnica 2 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Pogoń Świebodzin 0 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański 1 - 3 Ilanka Rzepin
TS Przylep 3 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Arka Nowa Sól 1 - 0 Korona Kożuchów

28. kolejka - IV liga lubuska 2/3 czerwca
Budowlani Lubsko 2 - 1 Arka Nowa Sól
Korona Kożuchów 1 - 0 Dąb Przybyszów
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 1 TS Przylep
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 0 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 7 - 2 Odra Bytom Odrzański
Ilanka Rzepin 2 - 1 Pogoń Świebodzin
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 3 Czarni Witnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 2 Lubuszanin Drezdenko

29. kolejka - IV liga lubuska 9/10 czerwca
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 3 Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko 1 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Witnica 2 - 2 Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin 0 - 1 Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa 0 - 3* Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep 3 - 3 Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów 4 - 3 Arka Nowa Sól

30. kolejka - IV liga lubuska 16 czerwca
Budowlani Lubsko 1 - 6 Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko 1 - 0 Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól 3 - 1 TS Przylep
Korona Kożuchów 0 - 1 Sprotavia Szprotawa
Warta Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie 3 - 2 Pogoń Świebodzin
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie 6 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)


Inne terminarze / wyniki