Terminarz dla IV liga lubuska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Falubaz Zielona Góra 1 3 1 0 0 6 0 6
2 Korona Kożuchów 1 3 1 0 0 3 0 3
3 Syrena Zbąszynek 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Arka Nowa Sól 1 3 1 0 0 2 0 2
5 Spójnia Ośno Lubuskie 1 3 1 0 0 2 0 2
6 Tęcza Krosno Odrzańskie 1 1 0 1 0 1 1 0
7 TS Przylep 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Czarni Witnica 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Lubuszanin Drezdenko 1 1 0 1 0 1 1 0
10 Dąb Przybyszów 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Ilanka Rzepin 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Odra Bytom Odrzański 1 0 0 0 1 1 3 -2
13 Polonia Słubice 1 0 0 0 1 0 2 -2
14 Pogoń Świebodzin 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 Sprotavia Szprotawa 1 0 0 0 1 0 3 -3
16 Carina Gubin 1 0 0 0 1 0 6 -6
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubuska 11/12 sierpnia
Syrena Zbąszynek 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 1 - 1 Czarni Witnica
TS Przylep 1 - 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Ilanka Rzepin 1 - 1 Dąb Przybyszów
Sprotavia Szprotawa 0 - 3 Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Pogoń Świebodzin
Polonia Słubice 0 - 2 Arka Nowa Sól
Carina Gubin 0 - 6 Falubaz Zielona Góra

2. kolejka - IV liga lubuska 15 sierpnia
Korona Kożuchów ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Falubaz Zielona Góra
Arka Nowa Sól ? - ? Carina Gubin
Pogoń Świebodzin ? - ? Polonia Słubice
Odra Bytom Odrzański ? - ? Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep ? - ? Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów ? - ? Sprotavia Szprotawa
Ilanka Rzepin ? - ? Czarni Witnica

3. kolejka - IV liga lubuska 18/19 sierpnia
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Lubuszanin Drezdenko ? - ? TS Przylep
Ilanka Rzepin ? - ? Odra Bytom Odrzański
Sprotavia Szprotawa ? - ? Czarni Witnica
Polonia Słubice ? - ? Korona Kożuchów
Carina Gubin ? - ? Pogoń Świebodzin
Falubaz Zielona Góra ? - ? Arka Nowa Sól

4. kolejka - IV liga lubuska 25/26 sierpnia
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin ? - ? Falubaz Zielona Góra
Korona Kożuchów ? - ? Carina Gubin
Dąb Przybyszów ? - ? Polonia Słubice
Czarni Witnica ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański ? - ? Sprotavia Szprotawa
TS Przylep ? - ? Ilanka Rzepin
Syrena Zbąszynek ? - ? Lubuszanin Drezdenko

5. kolejka - IV liga lubuska 1/2 września
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Ilanka Rzepin ? - ? Syrena Zbąszynek
Sprotavia Szprotawa ? - ? TS Przylep
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Odra Bytom Odrzański
Polonia Słubice ? - ? Czarni Witnica
Carina Gubin ? - ? Dąb Przybyszów
Falubaz Zielona Góra ? - ? Korona Kożuchów
Arka Nowa Sól ? - ? Pogoń Świebodzin

6. kolejka - IV liga lubuska 8/9 września
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Pogoń Świebodzin
Korona Kożuchów ? - ? Arka Nowa Sól
Dąb Przybyszów ? - ? Falubaz Zielona Góra
Czarni Witnica ? - ? Carina Gubin
Odra Bytom Odrzański ? - ? Polonia Słubice
TS Przylep ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek ? - ? Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Ilanka Rzepin

7. kolejka - IV liga lubuska 15/16 września
Ilanka Rzepin ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Syrena Zbąszynek
Polonia Słubice ? - ? TS Przylep
Carina Gubin ? - ? Odra Bytom Odrzański
Falubaz Zielona Góra ? - ? Czarni Witnica
Arka Nowa Sól ? - ? Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin ? - ? Korona Kożuchów

8. kolejka - IV liga lubuska 22/23 września
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów ? - ? Pogoń Świebodzin
Czarni Witnica ? - ? Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański ? - ? Falubaz Zielona Góra
TS Przylep ? - ? Carina Gubin
Syrena Zbąszynek ? - ? Polonia Słubice
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka Rzepin ? - ? Sprotavia Szprotawa

9. kolejka - IV liga lubuska 29/30 września
Sprotavia Szprotawa ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Ilanka Rzepin
Polonia Słubice ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Carina Gubin ? - ? Syrena Zbąszynek
Falubaz Zielona Góra ? - ? TS Przylep
Arka Nowa Sól ? - ? Odra Bytom Odrzański
Pogoń Świebodzin ? - ? Czarni Witnica
Korona Kożuchów ? - ? Dąb Przybyszów

10. kolejka - IV liga lubuska 6/7 października
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Dąb Przybyszów
Czarni Witnica ? - ? Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański ? - ? Pogoń Świebodzin
TS Przylep ? - ? Arka Nowa Sól
Syrena Zbąszynek ? - ? Falubaz Zielona Góra
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Carina Gubin
Ilanka Rzepin ? - ? Polonia Słubice
Sprotavia Szprotawa ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie

11. kolejka - IV liga lubuska 13/14 października
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Polonia Słubice ? - ? Sprotavia Szprotawa
Carina Gubin ? - ? Ilanka Rzepin
Falubaz Zielona Góra ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól ? - ? Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin ? - ? TS Przylep
Korona Kożuchów ? - ? Odra Bytom Odrzański
Dąb Przybyszów ? - ? Czarni Witnica

12. kolejka - IV liga lubuska 20/21 października
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Czarni Witnica
Odra Bytom Odrzański ? - ? Dąb Przybyszów
TS Przylep ? - ? Korona Kożuchów
Syrena Zbąszynek ? - ? Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin ? - ? Falubaz Zielona Góra
Sprotavia Szprotawa ? - ? Carina Gubin
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Polonia Słubice

13. kolejka - IV liga lubuska 27/28 października
Polonia Słubice ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Carina Gubin ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Falubaz Zielona Góra ? - ? Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól ? - ? Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Korona Kożuchów ? - ? Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów ? - ? TS Przylep
Czarni Witnica ? - ? Odra Bytom Odrzański

14. kolejka - IV liga lubuska 3/4 listopada
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Odra Bytom Odrzański
TS Przylep ? - ? Czarni Witnica
Syrena Zbąszynek ? - ? Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Korona Kożuchów
Ilanka Rzepin ? - ? Pogoń Świebodzin
Sprotavia Szprotawa ? - ? Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Falubaz Zielona Góra
Polonia Słubice ? - ? Carina Gubin

15. kolejka - IV liga lubuska 10/11 listopada
Arka Nowa Sól ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin ? - ? Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów ? - ? Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Czarni Witnica ? - ? Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański ? - ? TS Przylep
Carina Gubin ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Falubaz Zielona Góra ? - ? Polonia Słubice


Inne terminarze / wyniki