Terminarz dla IV liga lubuska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 41 13 2 0 39 8 31
2 Lubuszanin Drezdenko 15 26 8 2 5 39 26 13
3 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 26 8 2 5 37 22 15
4 Ilanka Rzepin 15 25 7 4 4 32 32 0
5 Dąb Przybyszów 15 24 7 3 5 29 25 4
6 Pogoń Świebodzin 15 23 7 2 6 30 31 -1
7 TS Przylep 15 22 5 7 3 25 25 0
8 Syrena Zbąszynek 15 22 6 4 5 31 26 5
9 Czarni Witnica 15 20 5 5 5 25 23 2
10 Sprotavia Szprotawa 15 19 4 7 4 15 14 1
11 Spójnia Ośno Lubuskie 15 17 5 2 8 15 23 -8
12 Arka Nowa Sól 15 16 3 7 5 16 20 -4
13 Korona Kożuchów 15 16 3 7 5 15 20 -5
14 Odra Bytom Odrzański 15 15 4 3 8 26 39 -13
15 Budowlani Lubsko 15 12 3 3 9 21 32 -11
16 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 15 5 1 2 12 10 39 -29
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubuska 12/13 sierpnia
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 1 Budowlani Lubsko
Syrena Zbąszynek 5 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin 3 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Korona Kożuchów 1 - 1 Odra Bytom Odrzański
Arka Nowa Sól 2 - 0 Sprotavia Szprotawa
Dąb Przybyszów 0 - 0 TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Pogoń Świebodzin

2. kolejka - IV liga lubuska 15 sierpnia
Sprotavia Szprotawa 0 - 1 Dąb Przybyszów
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Korona Kożuchów
Czarni Witnica 2 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
Lubuszanin Drezdenko 2 - 1 Spójnia Ośno Lubuskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 5 Syrena Zbąszynek
Budowlani Lubsko 4 - 5 TS Przylep
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 1 Ilanka Rzepin

3. kolejka - IV liga lubuska 19/20 sierpnia
Ilanka Rzepin 3 - 2 Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów 1 - 1 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Arka Nowa Sól 2 - 2 Pogoń Świebodzin
Dąb Przybyszów 3 - 4 Odra Bytom Odrzański
TS Przylep 2 - 2 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 2 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko

4. kolejka - IV liga lubuska 26/27 sierpnia
Budowlani Lubsko 0 - 1 Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko 2 - 2 Korona Kożuchów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 3 Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin 2 - 4 Syrena Zbąszynek
Czarni Witnica 2 - 1 Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański 4 - 4 TS Przylep
Pogoń Świebodzin 3 - 0 Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie

5. kolejka - IV liga lubuska 2/3 września
Korona Kożuchów 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
TS Przylep 3 - 4 Pogoń Świebodzin
Sprotavia Szprotawa 0 - 2 Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Tęcza Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól 2 - 3 Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów 4 - 0 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 3 Ilanka Rzepin
Syrena Zbąszynek 3 - 2 Budowlani Lubsko

6. kolejka - IV liga lubuska 9/10 września
Ilanka Rzepin 1 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 2 Arka Nowa Sól
Tęcza Krosno Odrzańskie 4 - 0 Korona Kożuchów
Budowlani Lubsko 1 - 0 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 2 - 0 Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin 0 - 2 Sprotavia Szprotawa
Czarni Witnica 1 - 2 TS Przylep

7. kolejka - IV liga lubuska 16/17 września
Dąb Przybyszów 2 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 0 Budowlani Lubsko
Korona Kożuchów 1 - 2 Ilanka Rzepin
Arka Nowa Sól 1 - 1 Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Syrena Zbąszynek
TS Przylep 1 - 0 Lubuszanin Drezdenko

8. kolejka - IV liga lubuska 23/24 września
Ilanka Rzepin 2 - 0 Arka Nowa Sól
Budowlani Lubsko 1 - 1 Pogoń Świebodzin
Czarni Witnica 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Lubuszanin Drezdenko 1 - 3 Sprotavia Szprotawa
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 0 TS Przylep
Tęcza Krosno Odrzańskie 3 - 0 Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek 2 - 2 Korona Kożuchów
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski

9. kolejka - IV liga lubuska 30 września / 1 października
Korona Kożuchów 1 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Arka Nowa Sól 1 - 1 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 5 - 2 Ilanka Rzepin
TS Przylep 3 - 2 Tęcza Krosno Odrzańskie
Sprotavia Szprotawa 1 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Odra Bytom Odrzański 2 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Pogoń Świebodzin 3 - 1 Czarni Witnica
Warta Gorzów Wielkopolski 4 - 0 Budowlani Lubsko

10. kolejka - IV liga lubuska 7/8 października
Ilanka Rzepin 1 - 1 TS Przylep
Budowlani Lubsko 1 - 0 Czarni Witnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 0 Odra Bytom Odrzański
Tęcza Krosno Odrzańskie 0 - 0 Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Dąb Przybyszów
Spójnia Ośno Lubuskie 0 - 0 Arka Nowa Sól
Lubuszanin Drezdenko 5 - 1 Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Korona Kożuchów

11. kolejka - IV liga lubuska 14/15 października
Korona Kożuchów 2 - 0 Budowlani Lubsko
Arka Nowa Sól 0 - 2 Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep 2 - 1 Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański 1 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie
Pogoń Świebodzin 2 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Czarni Witnica 5 - 0 Lubuszanin Drezdenko
Dąb Przybyszów 3 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa 2 - 2 Ilanka Rzepin

12. kolejka - IV liga lubuska 21/22 października
Budowlani Lubsko 1 - 1 Lubuszanin Drezdenko
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie 1 - 2 Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin 3 - 1 Odra Bytom Odrzański
Syrena Zbąszynek 0 - 2 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 0 - 0 Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie 2 - 1 TS Przylep
Warta Gorzów Wielkopolski 5 - 0 Dąb Przybyszów

13. kolejka - IV liga lubuska 28/29 października
Arka Nowa Sól 3 - 2 Budowlani Lubsko
TS Przylep 1 - 4 Warta Gorzów Wielkopolski
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Spójnia Ośno Lubuskie
Odra Bytom Odrzański 4 - 2 Syrena Zbąszynek
Pogoń Świebodzin 4 - 5 Ilanka Rzepin
Czarni Witnica 4 - 3 Tęcza Krosno Odrzańskie
Dąb Przybyszów 3 - 1 Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko 7 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)

14. kolejka - IV liga lubuska 4/5 listopada
Budowlani Lubsko 3 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Tęcza Krosno Odrzańskie 1 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Ilanka Rzepin 1 - 1 Czarni Witnica
Syrena Zbąszynek 2 - 1 Pogoń Świebodzin
Spójnia Ośno Lubuskie 4 - 0 Odra Bytom Odrzański
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Sprotavia Szprotawa
Korona Kożuchów 0 - 0 TS Przylep
Arka Nowa Sól 1 - 4 Dąb Przybyszów

15. kolejka - IV liga lubuska 11/12 listopada
Czarni Witnica 0 - 0 Syrena Zbąszynek
Dąb Przybyszów 3 - 3 Budowlani Lubsko
TS Przylep 0 - 0 Arka Nowa Sól
Sprotavia Szprotawa 0 - 0 Korona Kożuchów
Odra Bytom Odrzański 3 - 6 Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń Świebodzin 3 - 2 Spójnia Ośno Lubuskie
Ilanka Rzepin 1 - 5 Lubuszanin Drezdenko
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 4 Tęcza Krosno Odrzańskie

16. kolejka - IV liga lubuska 10/11 marca
Budowlani Lubsko ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Ilanka Rzepin
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Syrena Zbąszynek
Czarni Witnica ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Pogoń Świebodzin ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Bytom Odrzański ? - ? Korona Kożuchów
Sprotavia Szprotawa ? - ? Arka Nowa Sól
TS Przylep ? - ? Dąb Przybyszów

17. kolejka - IV liga lubuska 17/18 marca
TS Przylep ? - ? Budowlani Lubsko
Dąb Przybyszów ? - ? Sprotavia Szprotawa
Arka Nowa Sól ? - ? Odra Bytom Odrzański
Korona Kożuchów ? - ? Pogoń Świebodzin
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Czarni Witnica
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Syrena Zbąszynek ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ilanka Rzepin ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie

18. kolejka - IV liga lubuska 24/25 marca
Budowlani Lubsko ? - ? Ilanka Rzepin
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Syrena Zbąszynek
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Czarni Witnica ? - ? Korona Kożuchów
Pogoń Świebodzin ? - ? Arka Nowa Sól
Odra Bytom Odrzański ? - ? Dąb Przybyszów
Sprotavia Szprotawa ? - ? TS Przylep

19. kolejka - IV liga lubuska 31 marca
Sprotavia Szprotawa ? - ? Budowlani Lubsko
TS Przylep ? - ? Odra Bytom Odrzański
Dąb Przybyszów ? - ? Pogoń Świebodzin
Arka Nowa Sól ? - ? Czarni Witnica
Korona Kożuchów ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Syrena Zbąszynek ? - ? Ilanka Rzepin

20. kolejka - IV liga lubuska 7/8 kwietnia
Budowlani Lubsko ? - ? Syrena Zbąszynek
Ilanka Rzepin ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Korona Kożuchów
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Arka Nowa Sól
Czarni Witnica ? - ? Dąb Przybyszów
Pogoń Świebodzin ? - ? TS Przylep
Odra Bytom Odrzański ? - ? Sprotavia Szprotawa

21. kolejka - IV liga lubuska 14/15 kwietnia
Odra Bytom Odrzański ? - ? Budowlani Lubsko
Sprotavia Szprotawa ? - ? Pogoń Świebodzin
TS Przylep ? - ? Czarni Witnica
Dąb Przybyszów ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Arka Nowa Sól ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Korona Kożuchów ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Ilanka Rzepin
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Syrena Zbąszynek

22. kolejka - IV liga lubuska 21/22 kwietnia
Budowlani Lubsko ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Syrena Zbąszynek ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Ilanka Rzepin ? - ? Korona Kożuchów
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Arka Nowa Sól
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Dąb Przybyszów
Lubuszanin Drezdenko ? - ? TS Przylep
Czarni Witnica ? - ? Sprotavia Szprotawa
Pogoń Świebodzin ? - ? Odra Bytom Odrzański

23. kolejka - IV liga lubuska 28/29 kwietnia
Pogoń Świebodzin ? - ? Budowlani Lubsko
Odra Bytom Odrzański ? - ? Czarni Witnica
Sprotavia Szprotawa ? - ? Lubuszanin Drezdenko
TS Przylep ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Dąb Przybyszów ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Arka Nowa Sól ? - ? Ilanka Rzepin
Korona Kożuchów ? - ? Syrena Zbąszynek
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie

24. kolejka - IV liga lubuska 5/6 maja
Budowlani Lubsko ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Korona Kożuchów
Syrena Zbąszynek ? - ? Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin ? - ? Dąb Przybyszów
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? TS Przylep
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Sprotavia Szprotawa
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Odra Bytom Odrzański
Czarni Witnica ? - ? Pogoń Świebodzin

25. kolejka - IV liga lubuska 12/13 maja
Czarni Witnica ? - ? Budowlani Lubsko
Pogoń Świebodzin ? - ? Lubuszanin Drezdenko
Odra Bytom Odrzański ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Sprotavia Szprotawa ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
TS Przylep ? - ? Ilanka Rzepin
Dąb Przybyszów ? - ? Syrena Zbąszynek
Arka Nowa Sól ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Korona Kożuchów ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski

26. kolejka - IV liga lubuska 19/20 maja
Budowlani Lubsko ? - ? Korona Kożuchów
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Arka Nowa Sól
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Dąb Przybyszów
Syrena Zbąszynek ? - ? TS Przylep
Ilanka Rzepin ? - ? Sprotavia Szprotawa
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Odra Bytom Odrzański
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Pogoń Świebodzin
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Czarni Witnica

27. kolejka - IV liga lubuska 26/27 maja
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Budowlani Lubsko
Czarni Witnica ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Pogoń Świebodzin ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Odra Bytom Odrzański ? - ? Ilanka Rzepin
Sprotavia Szprotawa ? - ? Syrena Zbąszynek
TS Przylep ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Dąb Przybyszów ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
Arka Nowa Sól ? - ? Korona Kożuchów

28. kolejka - IV liga lubuska 2/3 czerwca
Budowlani Lubsko ? - ? Arka Nowa Sól
Korona Kożuchów ? - ? Dąb Przybyszów
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? TS Przylep
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Sprotavia Szprotawa
Syrena Zbąszynek ? - ? Odra Bytom Odrzański
Ilanka Rzepin ? - ? Pogoń Świebodzin
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Czarni Witnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Lubuszanin Drezdenko

29. kolejka - IV liga lubuska 9/10 czerwca
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) ? - ? Budowlani Lubsko
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Tęcza Krosno Odrzańskie
Czarni Witnica ? - ? Ilanka Rzepin
Pogoń Świebodzin ? - ? Syrena Zbąszynek
Odra Bytom Odrzański ? - ? Spójnia Ośno Lubuskie
Sprotavia Szprotawa ? - ? Warta Gorzów Wielkopolski
TS Przylep ? - ? Korona Kożuchów
Dąb Przybyszów ? - ? Arka Nowa Sól

30. kolejka - IV liga lubuska 16 czerwca
Lubuszanin Drezdenko ? - ? Ilanka Rzepin
Budowlani Lubsko ? - ? Dąb Przybyszów
Arka Nowa Sól ? - ? TS Przylep
Korona Kożuchów ? - ? Sprotavia Szprotawa
Warta Gorzów Wielkopolski ? - ? Odra Bytom Odrzański
Spójnia Ośno Lubuskie ? - ? Pogoń Świebodzin
Syrena Zbąszynek ? - ? Czarni Witnica
Tęcza Krosno Odrzańskie ? - ? Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)


Inne terminarze / wyniki