Terminarz dla IV liga lubelska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubelska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Hetman Żółkiewka 30 62 19 5 6 70 30 40
2 Lewart Lubartów 30 59 18 5 7 60 23 37
3 Górnik II Łęczna 30 57 18 3 9 61 43 18
4 Powiślak Końskowola 30 56 17 5 8 57 28 29
5 Opolanin Opole Lubelskie 30 50 15 5 10 53 44 9
6 Orion Niedrzwica Duża 30 49 15 4 11 55 46 9
7 Ruch Ryki 30 49 13 10 7 69 58 11
8 Victoria Żmudź 30 49 16 1 13 64 50 14
9 Orlęta Łuków 30 46 14 4 12 61 36 25
10 Łada 1945 Biłgoraj 30 42 10 12 8 52 34 18
11 Janowianka Janów Lubelski 30 38 11 5 14 45 47 -2
12 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 37 11 4 15 53 59 -6
13 Lutnia Piszczac 30 32 10 2 18 35 65 -30
14 Roztocze Szczebrzeszyn 30 27 7 6 17 35 69 -34
15 Stal Poniatowa 30 15 4 3 23 26 116 -90
16 Unia Krzywda 30 13 3 4 23 27 75 -48
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubelska 10/11 sierpnia
Hetman Żółkiewka 4 - 1 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 5 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Stal Poniatowa 2 - 5 Opolanin Opole Lubelskie
Lutnia Piszczac 3 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 0 - 6 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 2 - 0 Unia Krzywda
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Ruch Ryki 0 - 3 Lewart Lubartów

2. kolejka - IV liga lubelska 15 sierpnia
Górnik II Łęczna 1 - 0 Lutnia Piszczac
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 0 Lewart Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 3 Ruch Ryki
Unia Krzywda 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Orion Niedrzwica Duża 2 - 0 Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 2 Hetman Żółkiewka
Orlęta Łuków 8 - 1 Stal Poniatowa
Powiślak Końskowola 3 - 1 Victoria Żmudź

3. kolejka - IV liga lubelska 17/18 sierpnia
Hetman Żółkiewka 3 - 1 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 4 - 1 Roztocze Szczebrzeszyn
Stal Poniatowa 0 - 12 Sparta Rejowiec Fabryczny
Lutnia Piszczac 3 - 0 Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski 0 - 2 Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź 4 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 2 Powiślak Końskowola
Ruch Ryki 2 - 2 Unia Krzywda

4. kolejka - IV liga lubelska 24/25 sierpnia
Powiślak Końskowola 1 - 2 Ruch Ryki
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Górnik II Łęczna 8 - 2 Victoria Żmudź
Unia Krzywda 0 - 5 Lewart Lubartów
Orion Niedrzwica Duża 3 - 1 Łada 1945 Biłgoraj
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 4 - 0 Lutnia Piszczac
Stal Poniatowa 0 - 5 Hetman Żółkiewka

5. kolejka - IV liga lubelska 31 sierpnia/1 września
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 1 Unia Krzywda
Hetman Żółkiewka 6 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 3 Górnik II Łęczna
Lutnia Piszczac 3 - 0* Stal Poniatowa
Victoria Żmudź 4 - 1 Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki 2 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Lewart Lubartów 0 - 0 Powiślak Końskowola
Janowianka Janów Lubelski 1 - 3 Orlęta Łuków

6. kolejka - IV liga lubelska 7/8 września
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 0 Unia Krzywda
Powiślak Końskowola 3 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Orion Niedrzwica Duża 1 - 0 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 5 - 2 Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 2 Łada 1945 Biłgoraj
Stal Poniatowa 0 - 4 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 1 - 3 Victoria Żmudź
Hetman Żółkiewka 3 - 1 Lutnia Piszczac

7. kolejka - IV liga lubelska 14/15 września
Lewart Lubartów 0 - 1 Górnik II Łęczna
Roztocze Szczebrzeszyn 1 - 2 Orion Niedrzwica Duża
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 0 Orlęta Łuków
Lutnia Piszczac 4 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 1 - 0 Hetman Żółkiewka
Victoria Żmudź 5 - 0 Stal Poniatowa
Unia Krzywda 0 - 4 Powiślak Końskowola
Ruch Ryki 1 - 3 Opolanin Opole Lubelskie

8. kolejka - IV liga lubelska 21/22 września
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 3 Powiślak Końskowola
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 4 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 1 - 2 Ruch Ryki
Stal Poniatowa 0 - 7 Łada 1945 Biłgoraj
Lutnia Piszczac 1 - 4 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 4 - 0 Unia Krzywda
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 0 Lewart Lubartów
Hetman Żółkiewka 1 - 0 Victoria Żmudź

9. kolejka - IV liga lubelska 28/29 września
Powiślak Końskowola 1 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 6 Opolanin Opole Lubelskie
Unia Krzywda 1 - 2 Górnik II Łęczna
Janowianka Janów Lubelski 1 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Victoria Żmudź 7 - 1 Lutnia Piszczac
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Hetman Żółkiewka
Ruch Ryki 4 - 2 Stal Poniatowa
Lewart Lubartów 1 - 0 Orlęta Łuków

10. kolejka - IV liga lubelska 5/6 października
Sparta Rejowiec Fabryczny 4 - 1 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 2 Unia Krzywda
Powiślak Końskowola 1 - 2 Górnik II Łęczna
Stal Poniatowa 0 - 5 Lewart Lubartów
Hetman Żółkiewka 1 - 1 Ruch Ryki
Lutnia Piszczac 0 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Janowianka Janów Lubelski 4 - 0 Victoria Żmudź
Orlęta Łuków 6 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn

11. kolejka - IV liga lubelska 12/13 października
Roztocze Szczebrzeszyn 6 - 0 Stal Poniatowa
Victoria Żmudź 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Powiślak Końskowola 4 - 0 Opolanin Opole Lubelskie
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 0 Janowianka Janów Lubelski
Ruch Ryki 5 - 2 Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów 2 - 0 Hetman Żółkiewka
Unia Krzywda 0 - 5 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 5 - 1 Górnik II Łęczna

12. kolejka - IV liga lubelska 19/20 października
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 - 4 Górnik II Łęczna
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 3 - 0 Unia Krzywda
Lutnia Piszczac 0 - 2 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 0 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Orlęta Łuków 3 - 1 Powiślak Końskowola
Hetman Żółkiewka 3 - 0* Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 2 - 2 Ruch Ryki

13. kolejka - IV liga lubelska 26/27 października
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 3* Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów 2 - 1 Janowianka Janów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Ryki 7 - 0 Victoria Żmudź
Unia Krzywda 3 - 4 Hetman Żółkiewka
Powiślak Końskowola 1 - 0 Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica Duża 0 - 2 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie

14. kolejka - IV liga lubelska 2/3 listopada
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 1 Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa 2 - 2 Orion Niedrzwica Duża
Lutnia Piszczac 1 - 3 Unia Krzywda
Janowianka Janów Lubelski 3 - 0* Roztocze Szczebrzeszyn
Victoria Żmudź 0 - 3* Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Ruch Ryki
Orlęta Łuków 0 - 2 Górnik II Łęczna
Hetman Żółkiewka 2 - 1 Powiślak Końskowola

15. kolejka - IV liga lubelska 9/10 listopada
Górnik II Łęczna 0 - 3* Stal Poniatowa
Ruch Ryki 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Orion Niedrzwica Duża 0 - 6 Hetman Żółkiewka
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 1 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 4 - 0 Lutnia Piszczac
Lewart Lubartów 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 0 Orlęta Łuków
Unia Krzywda 1 - 1 Janowianka Janów Lubelski

16. kolejka - IV liga lubelska 29/30 marca
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 1 Orlęta Łuków
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 2 Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 1 - 0 Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 0 Stal Poniatowa
Górnik II Łęczna 3 - 0 Hetman Żółkiewka
Orion Niedrzwica Duża 3 - 1 Lutnia Piszczac
Unia Krzywda 0 - 4 Victoria Żmudź
Lewart Lubartów 6 - 2 Ruch Ryki

17. kolejka - IV liga lubelska 5/6 kwietnia
Lutnia Piszczac 0 - 6 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 1 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Ruch Ryki 2 - 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Łada 1945 Biłgoraj 4 - 0 Unia Krzywda
Janowianka Janów Lubelski 1 - 5 Orion Niedrzwica Duża
Hetman Żółkiewka 3 - 0 Opolanin Opole Lubelskie
Victoria Żmudź 0 - 1 Powiślak Końskowola
Stal Poniatowa 0 - 2 Orlęta Łuków

18. kolejka - IV liga lubelska 12/13 kwietnia
Sparta Rejowiec Fabryczny 5 - 0 Stal Poniatowa
Roztocze Szczebrzeszyn 1 - 3 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 1 - 0 Janowianka Janów Lubelski
Powiślak Końskowola 1 - 1 Łada 1945 Biłgoraj
Opolanin Opole Lubelskie 5 - 3 Lutnia Piszczac
Orion Niedrzwica Duża 1 - 3 Victoria Żmudź
Orlęta Łuków 0 - 2 Hetman Żółkiewka
Unia Krzywda 2 - 5 Ruch Ryki

19. kolejka - IV liga lubelska 19 kwietnia
Lewart Lubartów 1 - 1 Unia Krzywda
Ruch Ryki 1 - 1 Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac 0 - 2 Orlęta Łuków
Janowianka Janów Lubelski 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Orion Niedrzwica Duża
Victoria Żmudź 0 - 2 Górnik II Łęczna
Hetman Żółkiewka 1 - 1 Stal Poniatowa

20. kolejka - IV liga lubelska 26/27 kwietnia
Górnik II Łęczna 0 - 3* Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 2 - 1 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 2 Hetman Żółkiewka
Stal Poniatowa 3 - 1 Lutnia Piszczac
Opolanin Opole Lubelskie 0 - 1 Victoria Żmudź
Orlęta Łuków 2 - 3 Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica Duża 3 - 0 Ruch Ryki
Unia Krzywda 1 - 2 Roztocze Szczebrzeszyn

21. kolejka - IV liga lubelska 1 maja
Lewart Lubartów 1 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 3 - 0 Stal Poniatowa
Lutnia Piszczac 0 - 3 Hetman Żółkiewka
Ruch Ryki 2 - 1 Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 2 Opolanin Opole Lubelskie
Unia Krzywda 0 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 0 Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź 3 - 1 Orlęta Łuków

22. kolejka - IV liga lubelska 4/5 maja
Powiślak Końskowola 1 - 0 Unia Krzywda
Hetman Żółkiewka 2 - 0 Janowianka Janów Lubelski
Górnik II Łęczna 2 - 1 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 1 Lutnia Piszczac
Stal Poniatowa 2 - 1 Victoria Żmudź
Orlęta Łuków 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 2 Ruch Ryki
Orion Niedrzwica Duża 0 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn

23. kolejka - IV liga lubelska 10/11 maja
Ruch Ryki 2 - 1 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 1 - 0 Opolanin Opole Lubelskie
Powiślak Końskowola 3 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Janowianka Janów Lubelski 1 - 0 Lutnia Piszczac
Unia Krzywda 1 - 2 Orion Niedrzwica Duża
Roztocze Szczebrzeszyn 1 - 0 Górnik II Łęczna
Łada 1945 Biłgoraj 4 - 0 Stal Poniatowa
Victoria Żmudź 0 - 4 Hetman Żółkiewka

24. kolejka - IV liga lubelska 17/18 maja
Górnik II Łęczna 3 - 2 Unia Krzywda
Orion Niedrzwica Duża 3 - 1 Powiślak Końskowola
Lutnia Piszczac 1 - 0 Victoria Żmudź
Stal Poniatowa 1 - 6 Ruch Ryki
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 1 Janowianka Janów Lubelski
Hetman Żółkiewka 2 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Orlęta Łuków 2 - 2 Lewart Lubartów
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn

25. kolejka - IV liga lubelska 24/25 maja
Powiślak Końskowola 2 - 0 Górnik II Łęczna
Ruch Ryki 4 - 2 Hetman Żółkiewka
Orion Niedrzwica Duża 2 - 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Krzywda 0 - 3 Opolanin Opole Lubelskie
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 0 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 6 - 0 Stal Poniatowa
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 2 Lutnia Piszczac
Victoria Żmudź 3 - 2 Janowianka Janów Lubelski

26. kolejka - IV liga lubelska 31 maja/1 czerwca
Hetman Żółkiewka 2 - 2 Lewart Lubartów
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 3 Victoria Żmudź
Górnik II Łęczna 0 - 0 Orion Niedrzwica Duża
Janowianka Janów Lubelski 3 - 2 Łada 1945 Biłgoraj
Lutnia Piszczac 1 - 1 Ruch Ryki
Stal Poniatowa 2 - 3 Roztocze Szczebrzeszyn
Orlęta Łuków 2 - 0 Unia Krzywda
Opolanin Opole Lubelskie 2 - 1 Powiślak Końskowola

27. kolejka - IV liga lubelska 7/8 czerwca
Górnik II Łęczna 5 - 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Powiślak Końskowola 2 - 2 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 0 - 2 Opolanin Opole Lubelskie
Unia Krzywda 5 - 2 Stal Poniatowa
Roztocze Szczebrzeszyn 0 - 0 Hetman Żółkiewka
Lewart Lubartów 5 - 0 Lutnia Piszczac
Ruch Ryki 2 - 1 Janowianka Janów Lubelski
Łada 1945 Biłgoraj 2 - 1 Victoria Żmudź

28. kolejka - IV liga lubelska 14/15 czerwca
Janowianka Janów Lubelski 0 - 1 Lewart Lubartów
Lutnia Piszczac 2 - 0 Roztocze Szczebrzeszyn
Sparta Rejowiec Fabryczny 3 - 3 Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Żmudź 4 - 1 Ruch Ryki
Hetman Żółkiewka 1 - 0 Unia Krzywda
Stal Poniatowa 0 - 3 Powiślak Końskowola
Orlęta Łuków 2 - 3 Orion Niedrzwica Duża
Opolanin Opole Lubelskie 3 - 0* Górnik II Łęczna

29. kolejka - IV liga lubelska 18 czerwca
Opolanin Opole Lubelskie 1 - 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Górnik II Łęczna 0 - 3 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 8 - 2 Stal Poniatowa
Powiślak Końskowola 1 - 2 Hetman Żółkiewka
Unia Krzywda 0 - 1 Lutnia Piszczac
Roztocze Szczebrzeszyn 2 - 2 Janowianka Janów Lubelski
Ruch Ryki 2 - 2 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 0 - 1 Victoria Żmudź

30. kolejka - IV liga lubelska 21 czerwca
Sparta Rejowiec Fabryczny 2 - 2 Ruch Ryki
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Lewart Lubartów
Victoria Żmudź 8 - 2 Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 3 - 1 Unia Krzywda
Lutnia Piszczac 0 - 2 Powiślak Końskowola
Hetman Żółkiewka 3 - 4 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 0 - 0 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 1 - 2 Opolanin Opole Lubelskie


Inne terminarze / wyniki