Terminarz dla IV liga lubelska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubelska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Hetman Zamość 15 42 14 0 1 53 11 42
2 Lublinianka Lublin 15 32 10 2 3 29 16 13
3 Lewart Lubartów 15 31 9 4 2 37 10 27
4 Kryształ Werbkowice 15 28 8 4 3 23 20 3
5 Powiślak Końskowola 15 28 8 4 3 30 15 15
6 Górnik II Łęczna 15 28 9 1 5 36 25 11
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 25 7 4 4 27 19 8
8 Victoria Żmudź 15 21 6 3 6 30 24 6
9 Włodawianka Włodawa 15 20 6 2 7 23 34 -11
10 Orlęta Łuków 15 19 6 1 8 20 24 -4
11 Start Krasnystaw 15 14 3 5 7 13 23 -10
12 Kłos Chełm 15 14 3 5 7 23 32 -9
13 Huczwa Tyszowce 15 13 4 1 10 20 36 -16
14 Łada 1945 Biłgoraj 15 11 3 2 10 15 31 -16
15 Polesie Kock 15 9 2 3 10 16 36 -20
16 MKS Ryki 15 3 0 3 12 13 52 -39
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubelska 15 sierpnia
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin 5 - 0 Polesie Kock
Górnik II Łęczna 5 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 1 - 1 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 0 - 4 Orlęta Łuków
Hetman Zamość 5 - 0 MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 0 - 0 Victoria Żmudź

2. kolejka - IV liga lubelska 18/19 sierpnia
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Górnik II Łęczna
Polesie Kock 1 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola 3 - 3 Lublinianka Lublin
MKS Ryki 1 - 1 Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków 1 - 4 Hetman Zamość
Victoria Żmudź 0 - 1 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 2 - 0 Start Krasnystaw
Kłos Chełm 1 - 1 Łada 1945 Biłgoraj

3. kolejka - IV liga lubelska 25/26 sierpnia
Hetman Zamość 6 - 1 Victoria Żmudź
Polesie Kock 2 - 3 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 2 - 0 MKS Ryki
Start Krasnystaw 2 - 1 Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa 0 - 1 Lewart Lubartów
Kryształ Werbkowice 1 - 0 Orlęta Łuków
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 1 Powiślak Końskowola
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 3 Huczwa Tyszowce

4. kolejka - IV liga lubelska 29 sierpnia
Kłos Chełm 3 - 2 Huczwa Tyszowce
Polesie Kock 2 - 3 Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola 2 - 1 Górnik II Łęczna
MKS Ryki 1 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2 - 3 Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź 1 - 1 Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów 0 - 1 Hetman Zamość
Start Krasnystaw 2 - 2 Włodawianka Włodawa

5. kolejka - IV liga lubelska 1/2 września
Lublinianka Lublin 1 - 0 Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice 1 - 2 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 5 - 2 MKS Ryki
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 2 Powiślak Końskowola
Włodawianka Włodawa 2 - 1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 3 - 0 Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Polesie Kock

6. kolejka - IV liga lubelska 8/9 września
Start Krasnystaw 0 - 2 Kryształ Werbkowice
Victoria Żmudź 5 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
MKS Ryki 1 - 2 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 1 - 2 Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola 4 - 0 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 1 - 2 Górnik II Łęczna
Włodawianka Włodawa 0 - 3 Hetman Zamość
Kłos Chełm 1 - 1 Polesie Kock

7. kolejka - IV liga lubelska 15/16 września
Hetman Zamość 6 - 0 Kłos Chełm
Lublinianka Lublin 2 - 0 Start Krasnystaw
Górnik II Łęczna 3 - 0 Victoria Żmudź
Huczwa Tyszowce 2 - 0 MKS Ryki
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Włodawianka Włodawa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 1 Orlęta Łuków
Polesie Kock 0 - 5 Powiślak Końskowola

8. kolejka - IV liga lubelska 22/23 września
Victoria Żmudź 3 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 6 - 0 Górnik II Łęczna
Kłos Chełm 1 - 0 Powiślak Końskowola
MKS Ryki 1 - 1 Polesie Kock
Hetman Zamość 4 - 1 Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków 2 - 0 Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw 0 - 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa 2 - 1 Lublinianka Lublin

9. kolejka - IV liga lubelska 29/30 września
Górnik II Łęczna 0 - 0 Start Krasnystaw
Lublinianka Lublin 2 - 1 Hetman Zamość
Huczwa Tyszowce 1 - 2 Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 1 Włodawianka Włodawa
Kryształ Werbkowice 4 - 3 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 4 Lewart Lubartów
Polesie Kock 3 - 1 Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola 2 - 0 MKS Ryki

10. kolejka - IV liga lubelska 6/7 października
Victoria Żmudź 2 - 0 Polesie Kock
Kłos Chełm 6 - 1 MKS Ryki
Hetman Zamość 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa 1 - 9 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 7 - 0 Huczwa Tyszowce
Orlęta Łuków 0 - 0 Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw 0 - 3 Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Lublinianka Lublin

11. kolejka - IV liga lubelska 13/14 października
Lublinianka Lublin 1 - 1 Kłos Chełm
Hetman Zamość 4 - 1 Górnik II Łęczna
MKS Ryki 2 - 3 Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce 4 - 0 Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 1 Kryształ Werbkowice
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 2 Włodawianka Włodawa
Polesie Kock 0 - 4 Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola 3 - 1 Victoria Żmudź

12. kolejka - IV liga lubelska 20/21 października
Kłos Chełm 1 - 3 Orlęta Łuków
Victoria Żmudź 9 - 1 MKS Ryki
Lewart Lubartów 0 - 0 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 0 - 2 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 3 - 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Start Krasnystaw 1 - 0 Polesie Kock
Włodawianka Włodawa 3 - 0 Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość 4 - 1 Łada 1945 Biłgoraj

13. kolejka - IV liga lubelska 27/28 października
MKS Ryki 1 - 1 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 0 - 1 Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 - 0 Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj 0 - 1 Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce 1 - 5 Hetman Zamość
Polesie Kock 2 - 2 Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków 0 - 2 Victoria Żmudź
Powiślak Końskowola 3 - 3 Start Krasnystaw

14. kolejka - IV liga lubelska 3/4 listopada
Hetman Zamość 3 - 1 Polesie Kock
Kłos Chełm 3 - 3 Victoria Żmudź
Start Krasnystaw 5 - 0 MKS Ryki
Lublinianka Lublin 1 - 0 Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów 5 - 1 Orlęta Łuków
Włodawianka Włodawa 1 - 3 Powiślak Końskowola
Kryształ Werbkowice 2 - 2 Huczwa Tyszowce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 - 1 Górnik II Łęczna

15. kolejka - IV liga lubelska 10/11 listopada
Kłos Chełm 0 - 2 Górnik II Łęczna
Polesie Kock 1 - 2 Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola 1 - 2 Hetman Zamość
MKS Ryki 2 - 5 Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków 1 - 0 Start Krasnystaw
Victoria Żmudź 1 - 2 Lewart Lubartów
Łada 1945 Biłgoraj 1 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce 2 - 1 Lublinianka Lublin

16. kolejka - IV liga lubelska 17/18 listopada
Kłos Chełm ? - ? Lewart Lubartów
Victoria Żmudź ? - ? Start Krasnystaw
MKS Ryki ? - ? Hetman Zamość
Powiślak Końskowola ? - ? Kryształ Werbkowice
Polesie Kock ? - ? Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków ? - ? Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski


Inne terminarze / wyniki