Terminarz dla IV liga lubelska w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga lubelska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Górnik II Łęczna 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Huczwa Tyszowce 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lublinianka Lublin 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Orlęta Łuków 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Łada 1945 Biłgoraj 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hetman Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Victoria Żmudź 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Lewart Lubartów 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Powiślak Końskowola 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Włodawianka Włodawa 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Kryształ Werbkowice 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Polesie Kock 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Kłos Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MKS Ryki 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Włodawianka Włodawa 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Start Krasnystaw 0 0 0 0 0 0 0 0
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga lubelska 15 sierpnia
Kryształ Werbkowice ? - ? Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin ? - ? Polesie Kock
Górnik II Łęczna ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów ? - ? Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa ? - ? Orlęta Łuków
Hetman Zamość ? - ? MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw ? - ? Victoria Żmudź

2. kolejka - IV liga lubelska 18/19 sierpnia
Kłos Chełm ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Huczwa Tyszowce ? - ? Górnik II Łęczna
Polesie Kock ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola ? - ? Lublinianka Lublin
MKS Ryki ? - ? Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków ? - ? Hetman Zamość
Victoria Żmudź ? - ? Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów ? - ? Start Krasnystaw

3. kolejka - IV liga lubelska 25/26 sierpnia
Start Krasnystaw ? - ? Kłos Chełm
Włodawianka Włodawa ? - ? Lewart Lubartów
Hetman Zamość ? - ? Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice ? - ? Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin ? - ? MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna ? - ? Polesie Kock
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Huczwa Tyszowce

4. kolejka - IV liga lubelska 29 sierpnia
Kłos Chełm ? - ? Huczwa Tyszowce
Polesie Kock ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Powiślak Końskowola ? - ? Górnik II Łęczna
MKS Ryki ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków ? - ? Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź ? - ? Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów ? - ? Hetman Zamość
Start Krasnystaw ? - ? Włodawianka Włodawa

5. kolejka - IV liga lubelska 1/2 września
Włodawianka Włodawa ? - ? Kłos Chełm
Hetman Zamość ? - ? Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice ? - ? Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin ? - ? Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna ? - ? MKS Ryki
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce ? - ? Polesie Kock

6. kolejka - IV liga lubelska 8/9 września
Kłos Chełm ? - ? Polesie Kock
Powiślak Końskowola ? - ? Huczwa Tyszowce
MKS Ryki ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Orlęta Łuków ? - ? Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów ? - ? Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw ? - ? Kryształ Werbkowice
Włodawianka Włodawa ? - ? Hetman Zamość

7. kolejka - IV liga lubelska 15/16 września
Hetman Zamość ? - ? Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice ? - ? Włodawianka Włodawa
Lublinianka Lublin ? - ? Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna ? - ? Victoria Żmudź
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce ? - ? MKS Ryki
Polesie Kock ? - ? Powiślak Końskowola

8. kolejka - IV liga lubelska 22/23 września
Kłos Chełm ? - ? Powiślak Końskowola
MKS Ryki ? - ? Polesie Kock
Orlęta Łuków ? - ? Huczwa Tyszowce
Victoria Żmudź ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Lewart Lubartów ? - ? Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Włodawianka Włodawa ? - ? Lublinianka Lublin
Hetman Zamość ? - ? Kryształ Werbkowice

9. kolejka - IV liga lubelska 29/30 września
Kryształ Werbkowice ? - ? Kłos Chełm
Lublinianka Lublin ? - ? Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Włodawianka Włodawa
Górnik II Łęczna ? - ? Start Krasnystaw
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce ? - ? Victoria Żmudź
Polesie Kock ? - ? Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola ? - ? MKS Ryki

10. kolejka - IV liga lubelska 6/7 października
Kłos Chełm ? - ? MKS Ryki
Orlęta Łuków ? - ? Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź ? - ? Polesie Kock
Lewart Lubartów ? - ? Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Włodawianka Włodawa ? - ? Górnik II Łęczna
Hetman Zamość ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice ? - ? Lublinianka Lublin

11. kolejka - IV liga lubelska 13/14 października
Lublinianka Lublin ? - ? Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna ? - ? Hetman Zamość
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Włodawianka Włodawa
Huczwa Tyszowce ? - ? Start Krasnystaw
Polesie Kock ? - ? Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola ? - ? Victoria Żmudź
MKS Ryki ? - ? Orlęta Łuków

12. kolejka - IV liga lubelska 20/21 października
Kłos Chełm ? - ? Orlęta Łuków
Victoria Żmudź ? - ? MKS Ryki
Lewart Lubartów ? - ? Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw ? - ? Polesie Kock
Włodawianka Włodawa ? - ? Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Kryształ Werbkowice ? - ? Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski

13. kolejka - IV liga lubelska 27/28 października
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Kłos Chełm
Górnik II Łęczna ? - ? Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce ? - ? Hetman Zamość
Polesie Kock ? - ? Włodawianka Włodawa
Powiślak Końskowola ? - ? Start Krasnystaw
MKS Ryki ? - ? Lewart Lubartów
Orlęta Łuków ? - ? Victoria Żmudź

14. kolejka - IV liga lubelska 3/4 listopada
Kłos Chełm ? - ? Victoria Żmudź
Lewart Lubartów ? - ? Orlęta Łuków
Start Krasnystaw ? - ? MKS Ryki
Włodawianka Włodawa ? - ? Powiślak Końskowola
Hetman Zamość ? - ? Polesie Kock
Kryształ Werbkowice ? - ? Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin ? - ? Łada 1945 Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski ? - ? Górnik II Łęczna

15. kolejka - IV liga lubelska 10/11 listopada
Górnik II Łęczna ? - ? Kłos Chełm
Łada 1945 Biłgoraj ? - ? Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce ? - ? Lublinianka Lublin
Polesie Kock ? - ? Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola ? - ? Hetman Zamość
MKS Ryki ? - ? Włodawianka Włodawa
Orlęta Łuków ? - ? Start Krasnystaw
Victoria Żmudź ? - ? Lewart Lubartów


Inne terminarze / wyniki