Terminarz dla IV liga kujawsko-pomorska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga kujawsko-pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sparta Brodnica 30 79 26 1 3 91 19 72
2 Chełminianka Chełmno 30 65 20 5 5 96 37 59
3 Lech Rypin 30 60 19 3 8 81 35 46
4 Zawisza II Bydgoszcz 30 57 16 9 5 76 35 41
5 Grom Osie 30 51 16 3 11 67 54 13
6 Kujawianka Izbica Kujawska 30 50 15 5 10 68 43 25
7 Polonia Bydgoszcz 30 47 14 5 11 53 45 8
8 Piast Złotniki Kujawskie 30 43 12 7 11 48 48 0
9 Flisak Złotoria 30 38 11 5 14 39 57 -18
10 Gopło Kruszwica 30 38 12 2 16 52 64 -12
11 Promień Kowalewo Pomorskie 30 35 10 5 15 46 53 -7
12 Szubinianka Szubin 30 33 10 3 17 44 80 -36
13 Pomorzanin Toruń 30 33 9 6 15 43 68 -25
14 Zdrój Ciechocinek 30 31 9 4 17 56 76 -20
15 Mień Lipno 30 19 5 4 21 40 97 -57
16 Krajna Sępólno Krajeńskie 30 7 2 1 27 23 112 -89
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 10/11 sierpnia
Szubinianka Szubin 1 - 5 Chełminianka Chełmno
Zdrój Ciechocinek 3 - 4 Zawisza II Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 7 - 1 Flisak Złotoria
Pomorzanin Toruń 3 - 1 Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 4 Grom Osie
Polonia Bydgoszcz 2 - 5 Sparta Brodnica
Lech Rypin 1 - 1 Piast Złotniki Kujawskie
Gopło Kruszwica 5 - 0 Mień Lipno

2. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 15 sierpnia
Chełminianka Chełmno 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza II Bydgoszcz 0 - 0 Piast Złotniki Kujawskie
Sparta Brodnica 1 - 1 Lech Rypin
Grom Osie 2 - 1 Polonia Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie 1 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie
Flisak Złotoria 1 - 0 Gopło Kruszwica
Zdrój Ciechocinek 6 - 1 Szubinianka Szubin
Mień Lipno 1 - 1 Pomorzanin Toruń

3. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 17/18 sierpnia
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 2 Zdrój Ciechocinek
Pomorzanin Toruń 0 - 1 Flisak Złotoria
Lech Rypin 8 - 1 Grom Osie
Polonia Bydgoszcz 9 - 4 Krajna Sępólno Krajeńskie
Szubinianka Szubin 0 - 4 Zawisza II Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie 2 - 4 Sparta Brodnica
Gopło Kruszwica 3 - 1 Chełminianka Chełmno
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 1 Mień Lipno

4. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 24/25 sierpnia
Szubinianka Szubin 0 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Flisak Złotoria 1 - 0 Promień Kowalewo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie 1 - 4 Lech Rypin
Mień Lipno 2 - 5 Polonia Bydgoszcz
Zdrój Ciechocinek 3 - 1 Gopło Kruszwica
Grom Osie 5 - 1 Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 4 Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno 4 - 0 Pomorzanin Toruń

5. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 31 sierpnia/1 września
Piast Złotniki Kujawskie 4 - 0 Krajna Sępólno Krajeńskie
Pomorzanin Toruń 2 - 2 Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Zawisza II Bydgoszcz
Gopło Kruszwica 5 - 1 Szubinianka Szubin
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 3 Chełminianka Chełmno
Polonia Bydgoszcz 0 - 0 Flisak Złotoria
Lech Rypin 7 - 0 Mień Lipno
Sparta Brodnica 2 - 1 Grom Osie

6. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 7/8 września
Zawisza II Bydgoszcz 0 - 0 Grom Osie
Mień Lipno 2 - 1 Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin 3 - 6 Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria 1 - 3 Lech Rypin
Chełminianka Chełmno 3 - 1 Polonia Bydgoszcz
Zdrój Ciechocinek 0 - 0 Promień Kowalewo Pomorskie
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 0 Gopło Kruszwica
Krajna Sępólno Krajeńskie 1 - 5 Sparta Brodnica

7. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 14/15 września
Pomorzanin Toruń 4 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Gopło Kruszwica 0 - 2 Zawisza II Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie 2 - 1 Flisak Złotoria
Sparta Brodnica 6 - 0 Mień Lipno
Polonia Bydgoszcz 2 - 0 Zdrój Ciechocinek
Lech Rypin 1 - 3 Chełminianka Chełmno
Grom Osie 3 - 4 Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 0* Szubinianka Szubin

8. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 21/22 września
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 1 Krajna Sępólno Krajeńskie
Szubinianka Szubin 1 - 3 Polonia Bydgoszcz
Flisak Złotoria 0 - 4 Sparta Brodnica
Mień Lipno 2 - 3 Grom Osie
Chełminianka Chełmno 6 - 1 Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Gopło Kruszwica 7 - 2 Pomorzanin Toruń
Zdrój Ciechocinek 2 - 3 Lech Rypin

9. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 28/29 września
Pomorzanin Toruń 2 - 4 Zawisza II Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 2 Gopło Kruszwica
Lech Rypin 9 - 0 Szubinianka Szubin
Piast Złotniki Kujawskie 3 - 0 Zdrój Ciechocinek
Sparta Brodnica 1 - 0 Chełminianka Chełmno
Grom Osie 1 - 0 Flisak Złotoria
Polonia Bydgoszcz 4 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska
Krajna Sępólno Krajeńskie 1 - 4 Mień Lipno

10. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 5/6 października
Zawisza II Bydgoszcz 5 - 0 Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Sparta Brodnica
Flisak Złotoria 6 - 1 Krajna Sępólno Krajeńskie
Szubinianka Szubin 1 - 2 Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 0 Lech Rypin
Gopło Kruszwica 0 - 2 Polonia Bydgoszcz
Pomorzanin Toruń 1 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie
Chełminianka Chełmno 7 - 0 Grom Osie

11. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 12/13 października
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 3 Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin 3 - 2 Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica 3 - 0 Szubinianka Szubin
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Chełminianka Chełmno
Mień Lipno 0 - 1 Flisak Złotoria
Grom Osie 5 - 1 Zdrój Ciechocinek
Polonia Bydgoszcz 1 - 1 Pomorzanin Toruń

12. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 19/20 października
Zawisza II Bydgoszcz 0 - 0 Flisak Złotoria
Zdrój Ciechocinek 6 - 4 Krajna Sępólno Krajeńskie
Chełminianka Chełmno 4 - 2 Mień Lipno
Gopło Kruszwica 3 - 2 Piast Złotniki Kujawskie
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Lech Rypin
Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 0 Polonia Bydgoszcz
Szubinianka Szubin 0 - 0 Grom Osie
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Sparta Brodnica

13. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 26/27 października
Flisak Złotoria 1 - 3 Chełminianka Chełmno
Lech Rypin 3 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Sparta Brodnica 2 - 0 Gopło Kruszwica
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 - 1 Szubinianka Szubin
Piast Złotniki Kujawskie 2 - 1 Pomorzanin Toruń
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Zawisza II Bydgoszcz
Grom Osie 0 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno 4 - 1 Zdrój Ciechocinek

14. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 2/3 listopada
Zawisza II Bydgoszcz 2 - 2 Chełminianka Chełmno
Szubinianka Szubin 3 - 0 Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek 2 - 3 Flisak Złotoria
Kujawianka Izbica Kujawska 8 - 0 Krajna Sępólno Krajeńskie
Gopło Kruszwica 2 - 1 Grom Osie
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Sparta Brodnica
Promień Kowalewo Pomorskie 0 - 4 Piast Złotniki Kujawskie
Polonia Bydgoszcz 0 - 6 Lech Rypin

15. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 9/10 listopada
Lech Rypin 1 - 0 Zawisza II Bydgoszcz
Sparta Brodnica 4 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 8 Gopło Kruszwica
Flisak Złotoria 3 - 2 Szubinianka Szubin
Chełminianka Chełmno 6 - 1 Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie 0 - 2 Polonia Bydgoszcz
Grom Osie 0 - 1 Pomorzanin Toruń
Mień Lipno 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska

16. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 16/17 listopada
Zawisza II Bydgoszcz 6 - 1 Zdrój Ciechocinek
Chełminianka Chełmno 6 - 1 Szubinianka Szubin
Flisak Złotoria 0 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Mień Lipno 1 - 4 Gopło Kruszwica
Krajna Sępólno Krajeńskie 2 - 3 Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica 4 - 1 Polonia Bydgoszcz
Grom Osie 3 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Piast Złotniki Kujawskie 1 - 3 Lech Rypin

17. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 22/23 marca
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Mień Lipno
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Chełminianka Chełmno
Lech Rypin 0 - 1 Sparta Brodnica
Gopło Kruszwica 1 - 2 Flisak Złotoria
Szubinianka Szubin 3 - 1 Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie 2 - 2 Zawisza II Bydgoszcz
Promień Kowalewo Pomorskie 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Grom Osie

18. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 29/30 marca
Zawisza II Bydgoszcz 4 - 0 Szubinianka Szubin
Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska
Flisak Złotoria 2 - 1 Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica 0 - 2 Piast Złotniki Kujawskie
Mień Lipno 3 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Chełminianka Chełmno 4 - 1 Gopło Kruszwica
Grom Osie 3 - 2 Lech Rypin
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Polonia Bydgoszcz

19. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 5/6 kwietnia
Sparta Brodnica 2 - 0 Zawisza II Bydgoszcz
Lech Rypin 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 0 Szubinianka Szubin
Piast Złotniki Kujawskie 3 - 0 Grom Osie
Pomorzanin Toruń 2 - 2 Chełminianka Chełmno
Polonia Bydgoszcz 1 - 0 Mień Lipno
Promień Kowalewo Pomorskie 0 - 1 Flisak Złotoria
Gopło Kruszwica 2 - 0 Zdrój Ciechocinek

20. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 12/13 kwietnia
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Piast Złotniki Kujawskie
Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Pomorzanin Toruń
Flisak Złotoria 0 - 0 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Mień Lipno 2 - 1 Lech Rypin
Szubinianka Szubin 4 - 0 Gopło Kruszwica
Grom Osie 0 - 1 Sparta Brodnica

21. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 19 kwietnia
Polonia Bydgoszcz 0 - 3 Chełminianka Chełmno
Grom Osie 1 - 2 Zawisza II Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie 3 - 0 Mień Lipno
Lech Rypin 2 - 1 Flisak Złotoria
Pomorzanin Toruń 1 - 5 Szubinianka Szubin
Gopło Kruszwica 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 1 Zdrój Ciechocinek

22. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 26/27 kwietnia
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Grom Osie
Zawisza II Bydgoszcz 5 - 0 Gopło Kruszwica
Mień Lipno 1 - 3 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Pomorzanin Toruń
Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Lech Rypin
Flisak Złotoria 0 - 0 Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin 3 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie

23. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 3/4 maja
Grom Osie 5 - 2 Mień Lipno
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Zawisza II Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie 1 - 1 Chełminianka Chełmno
Lech Rypin 1 - 2 Zdrój Ciechocinek
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Gopło Kruszwica
Sparta Brodnica 4 - 0 Flisak Złotoria
Polonia Bydgoszcz 0 - 1 Szubinianka Szubin
Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska

24. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 10/11 maja
Mień Lipno 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 1 Pomorzanin Toruń
Gopło Kruszwica 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 3 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 0 - 2 Sparta Brodnica
Szubinianka Szubin 2 - 1 Lech Rypin
Zdrój Ciechocinek 2 - 0 Piast Złotniki Kujawskie
Flisak Złotoria 3 - 4 Grom Osie

25. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 17/18 maja
Grom Osie 2 - 2 Chełminianka Chełmno
Polonia Bydgoszcz 3 - 0 Gopło Kruszwica
Mień Lipno 0 - 5 Zawisza II Bydgoszcz
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Flisak Złotoria
Sparta Brodnica 6 - 0 Zdrój Ciechocinek
Piast Złotniki Kujawskie 0 - 0 Szubinianka Szubin
Lech Rypin 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska
Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 0 Pomorzanin Toruń

26. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 24/25 maja
Zawisza II Bydgoszcz 4 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie
Pomorzanin Toruń 1 - 0 Polonia Bydgoszcz
Gopło Kruszwica 0 - 1 Lech Rypin
Kujawianka Izbica Kujawska 6 - 1 Piast Złotniki Kujawskie
Szubinianka Szubin 0 - 4 Sparta Brodnica
Zdrój Ciechocinek 1 - 3 Grom Osie
Chełminianka Chełmno 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Flisak Złotoria 2 - 2 Mień Lipno

27. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 31 maja/1 czerwca
Flisak Złotoria 0 - 5 Zawisza II Bydgoszcz
Mień Lipno 2 - 8 Chełminianka Chełmno
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Zdrój Ciechocinek
Grom Osie 5 - 0 Szubinianka Szubin
Sparta Brodnica 2 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie 3 - 0* Gopło Kruszwica
Lech Rypin 4 - 0 Pomorzanin Toruń
Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie

28. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 7/8 czerwca
Pomorzanin Toruń 2 - 3 Piast Złotniki Kujawskie
Zawisza II Bydgoszcz 2 - 2 Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 5 Grom Osie
Chełminianka Chełmno 5 - 1 Flisak Złotoria
Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 2 Lech Rypin
Gopło Kruszwica 0 - 8 Sparta Brodnica
Szubinianka Szubin 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Zdrój Ciechocinek 6 - 2 Mień Lipno

29. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 14 czerwca
Sparta Brodnica 5 - 0 Pomorzanin Toruń
Chełminianka Chełmno 2 - 4 Zawisza II Bydgoszcz
Flisak Złotoria 2 - 3 Zdrój Ciechocinek
Mień Lipno 2 - 4 Szubinianka Szubin
Krajna Sępólno Krajeńskie 0 - 3* Kujawianka Izbica Kujawska
Grom Osie 5 - 0 Gopło Kruszwica
Piast Złotniki Kujawskie 0 - 3 Promień Kowalewo Pomorskie
Lech Rypin 2 - 0 Polonia Bydgoszcz

30. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 21 czerwca
Zawisza II Bydgoszcz 3 - 1 Lech Rypin
Polonia Bydgoszcz 2 - 0 Piast Złotniki Kujawskie
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 0 Sparta Brodnica
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Grom Osie
Gopło Kruszwica 3 - 0* Krajna Sępólno Krajeńskie
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 0* Mień Lipno
Szubinianka Szubin 4 - 2 Flisak Złotoria
Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Chełminianka Chełmno


Inne terminarze / wyniki