Terminarz dla IV liga kujawsko-pomorska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://clicks.fortunaaffiliates.com/afs/come.php?id=2289&cid=2988&ctgid=3&atype=1
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga kujawsko-pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Chemik Bydgoszcz 17 46 15 1 1 55 10 45
2 Kujawianka Izbica Kujawska 17 39 12 3 2 50 24 26
3 Polonia Bydgoszcz 17 34 11 1 5 38 27 11
4 Pogoń Mogilno 17 32 10 2 5 40 21 19
5 Notecianka Pakość 17 28 8 4 5 37 28 9
6 Sparta Brodnica 17 28 8 4 5 30 25 5
7 Lech Rypin 17 27 9 0 8 42 37 5
8 Lider Włocławek 17 24 7 3 7 32 32 0
9 Legia Chełmża 17 24 7 3 7 21 22 -1
10 Unia Janikowo 17 22 6 4 7 31 35 -4
11 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 22 7 1 8 28 26 2
12 Start Warlubie 17 22 6 4 7 27 26 1
13 Wisła Nowe 17 21 6 3 8 26 35 -9
14 Chełminianka Chełmno 17 17 5 2 10 21 36 -15
15 Sokół Radomin 16 14 3 5 8 16 32 -16
16 Cuiavia Inowrocław 17 13 3 4 10 25 40 -15
17 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17 10 3 1 13 17 61 -44
18 Kujawiak Kowal 17 9 2 3 12 20 39 -19
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 5/6 sierpnia
Sparta Brodnica 0 - 1 Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno 1 - 0 Notecianka Pakość
Wisła Nowe 0 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie 1 - 0 Lech Rypin
Unia Janikowo 1 - 2 Lider Włocławek
Pogoń Mogilno 3 - 2 Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal 0 - 5 Chemik Bydgoszcz
Polonia Bydgoszcz 2 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin ? - ? Orlęta Aleksandrów Kujawski

2. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 12/13 sierpnia
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 5 Start Warlubie
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Pogoń Mogilno
Legia Chełmża 1 - 0 Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 3 Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław 1 - 0 Wisła Nowe
Notecianka Pakość 2 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lider Włocławek 2 - 1 Sokół Radomin
Lech Rypin 4 - 2 Unia Janikowo

3. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 19/20 sierpnia
Polonia Bydgoszcz 3 - 0 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 0 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe 1 - 5 Chemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość 4 - 2 Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno 2 - 2 Legia Chełmża
Unia Janikowo 4 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin 4 - 0 Sokół Radomin
Lider Włocławek 1 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal 3 - 4 Chełminianka Chełmno

4. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 26/27 sierpnia
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz 4 - 1 Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin 3 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica 3 - 1 Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław 1 - 2 Start Warlubie
Chełminianka Chełmno 1 - 0 Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość 1 - 0 Lider Włocławek
Legia Chełmża 1 - 2 Wisła Nowe
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 1 Sokół Radomin

5. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 2/3 września
Polonia Bydgoszcz 2 - 0 Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Sokół Radomin
Wisła Nowe 2 - 0 Chełminianka Chełmno
Start Warlubie 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 6 - 2 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 0 - 1 Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lider Włocławek 2 - 3 Lech Rypin
Kujawiak Kowal 1 - 1 Notecianka Pakość

6. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 9/10 września
Chełminianka Chełmno 0 - 4 Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Sokół Radomin
Sparta Brodnica 3 - 2 Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz 6 - 0 Unia Janikowo
Legia Chełmża 2 - 2 Start Warlubie
Notecianka Pakość 3 - 0* Lech Rypin
Kujawiak Kowal 1 - 0 Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 11 Lider Włocławek

7. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 16/17 września
Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 1 - 1 Legia Chełmża
Lech Rypin 8 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe 2 - 1 Kujawiak Kowal
Start Warlubie 2 - 0 Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno 3 - 1 Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Sokół Radomin
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 - 1 Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek 0 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska

8. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 23/24 września
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Lider Włocławek
Legia Chełmża 3 - 1 Sokół Radomin
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Lech Rypin
Sparta Brodnica 2 - 0 Start Warlubie
Notecianka Pakość 7 - 2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno 3 - 4 Unia Janikowo
Pogoń Mogilno 2 - 0 Wisła Nowe
Kujawiak Kowal 1 - 3 Polonia Bydgoszcz

9. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 30 września / 1 października
Polonia Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Mogilno
Wisła Nowe 3 - 3 Notecianka Pakość
Start Warlubie 0 - 3* Kujawiak Kowal
Unia Janikowo 0 - 2 Sparta Brodnica
Sokół Radomin 0 - 0 Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 Legia Chełmża
Lider Włocławek 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław 3 - 4 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska

10. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 7/8 października
Cuiavia Inowrocław 2 - 2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość 4 - 5 Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża 1 - 2 Lider Włocławek
Sparta Brodnica 0 - 1 Sokół Radomin
Pogoń Mogilno 3 - 1 Start Warlubie
Wisła Nowe 2 - 1 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz 5 - 1 Lech Rypin
Kujawiak Kowal 0 - 3 Unia Janikowo

11. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 14/15 października
Start Warlubie 0 - 0 Wisła Nowe
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Notecianka Pakość
Sokół Radomin 1 - 0 Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 2 Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek 1 - 0 Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo 3 - 1 Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 3 Sparta Brodnica
Legia Chełmża 2 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 4 Chemik Bydgoszcz

12. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 21/22 października
Polonia Bydgoszcz 2 - 5 Start Warlubie
Legia Chełmża 3 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica 1 - 1 Lider Włocławek
Notecianka Pakość 3 - 2 Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno 2 - 6 Lech Rypin
Pogoń Mogilno 1 - 1 Sokół Radomin
Wisła Nowe 2 - 2 Unia Janikowo
Kujawiak Kowal 3 - 4 Orlęta Aleksandrów Kujawski

13. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 28/29 października
Unia Janikowo 2 - 3 Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Legia Chełmża
Start Warlubie 1 - 1 Notecianka Pakość
Lider Włocławek 2 - 2 Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 3 Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica 4 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3 - 1 Chełminianka Chełmno
Sokół Radomin 3 - 2 Wisła Nowe

14. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 4/5 listopada
Polonia Bydgoszcz 4 - 0 Sokół Radomin
Sparta Brodnica 1 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno 5 - 1 Lider Włocławek
Wisła Nowe 1 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno 1 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal 0 - 1 Lech Rypin
Notecianka Pakość 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
Legia Chełmża 2 - 1 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 1 - 1 Unia Janikowo

15. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 11/12 listopada
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Sparta Brodnica
Sokół Radomin 1 - 3 Start Warlubie
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 0 Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 5 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 1 Kujawiak Kowal
Lider Włocławek 2 - 4 Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Legia Chełmża
Unia Janikowo 3 - 1 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 1 - 4 Chełminianka Chełmno

16. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 18/19 listopada
Polonia Bydgoszcz 3 - 2 Lider Włocławek
Start Warlubie 1 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo 2 - 2 Sokół Radomin
Chełminianka Chełmno 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica 2 - 0 Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno 3 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe 1 - 3 Lech Rypin
Notecianka Pakość 2 - 0 Legia Chełmża
Kujawiak Kowal 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska

17. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 25/26 listopada
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 - 2 Wisła Nowe
Sokół Radomin 1 - 1 Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Pogoń Mogilno
Chemik Bydgoszcz 3 - 0 Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 2 Unia Janikowo
Legia Chełmża 0 - 2 Chełminianka Chełmno
Lider Włocławek 3 - 2 Start Warlubie
Cuiavia Inowrocław 6 - 2 Kujawiak Kowal


Inne terminarze / wyniki