Terminarz dla IV liga kujawsko-pomorska w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga kujawsko-pomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Chemik Bydgoszcz 16 43 14 1 1 52 10 42
2 Kujawianka Izbica Kujawska 15 38 12 2 1 48 21 27
3 Polonia Bydgoszcz 16 31 10 1 5 37 26 11
4 Pogoń Mogilno 16 29 9 2 5 38 20 18
5 Sparta Brodnica 16 28 8 4 4 30 22 8
6 Notecianka Pakość 16 27 8 3 5 36 27 9
7 Lech Rypin 16 27 9 0 7 41 35 6
8 Legia Chełmża 16 24 7 3 6 21 20 1
9 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 22 7 1 7 27 24 3
10 Start Warlubie 16 22 6 4 6 25 23 2
11 Lider Włocławek 16 21 6 3 7 29 30 -1
12 Unia Janikowo 16 19 5 4 7 29 34 -5
13 Wisła Nowe 16 18 5 3 8 24 34 -10
14 Chełminianka Chełmno 16 14 4 2 10 19 36 -17
15 Sokół Radomin 15 13 3 4 8 15 31 -16
16 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16 10 3 1 12 16 60 -44
17 Cuiavia Inowrocław 16 10 2 4 10 19 38 -19
18 Kujawiak Kowal 15 8 2 2 11 17 32 -15
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 5/6 sierpnia
Polonia Bydgoszcz 3 - 0* Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Sokół Radomin ? - ? Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica 0 - 1 Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno 1 - 0 Notecianka Pakość
Wisła Nowe 0 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska
Start Warlubie 1 - 0 Lech Rypin
Unia Janikowo 1 - 2 Lider Włocławek
Pogoń Mogilno 3 - 2 Cuiavia Inowrocław
Kujawiak Kowal 0 - 5 Chemik Bydgoszcz

2. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 12/13 sierpnia
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 5 Start Warlubie
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Pogoń Mogilno
Legia Chełmża 1 - 0 Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno 1 - 1 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 3 Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław 1 - 0 Wisła Nowe
Notecianka Pakość 2 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lider Włocławek 2 - 1 Sokół Radomin
Lech Rypin 4 - 2 Unia Janikowo

3. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 19/20 sierpnia
Polonia Bydgoszcz 3 - 0 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 0 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Wisła Nowe 1 - 5 Chemik Bydgoszcz
Notecianka Pakość 4 - 2 Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno 2 - 2 Legia Chełmża
Unia Janikowo 4 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lech Rypin 4 - 0 Sokół Radomin
Lider Włocławek 1 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal 3 - 4 Chełminianka Chełmno

4. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 26/27 sierpnia
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Unia Janikowo
Chemik Bydgoszcz 4 - 1 Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin 3 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica 3 - 1 Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław 1 - 2 Start Warlubie
Chełminianka Chełmno 1 - 0 Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość 1 - 0 Lider Włocławek
Legia Chełmża 1 - 2 Wisła Nowe
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 1 Sokół Radomin

5. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 2/3 września
Polonia Bydgoszcz 2 - 0 Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Sokół Radomin
Wisła Nowe 2 - 0 Chełminianka Chełmno
Start Warlubie 1 - 2 Chemik Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 6 - 2 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 0 - 1 Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Lider Włocławek 2 - 3 Lech Rypin
Kujawiak Kowal 1 - 1 Notecianka Pakość

6. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 9/10 września
Chełminianka Chełmno 0 - 4 Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Sokół Radomin
Sparta Brodnica 3 - 2 Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz 6 - 0 Unia Janikowo
Legia Chełmża 2 - 2 Start Warlubie
Notecianka Pakość 3 - 0* Lech Rypin
Kujawiak Kowal 1 - 0 Pogoń Mogilno
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 11 Lider Włocławek

7. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 16/17 września
Polonia Bydgoszcz 2 - 2 Sparta Brodnica
Unia Janikowo 1 - 1 Legia Chełmża
Lech Rypin 8 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe 2 - 1 Kujawiak Kowal
Start Warlubie 2 - 0 Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno 3 - 1 Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Sokół Radomin
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 - 1 Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek 0 - 4 Kujawianka Izbica Kujawska

8. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 23/24 września
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Lider Włocławek
Legia Chełmża 3 - 1 Sokół Radomin
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Lech Rypin
Sparta Brodnica 2 - 0 Start Warlubie
Notecianka Pakość 7 - 2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno 3 - 4 Unia Janikowo
Pogoń Mogilno 2 - 0 Wisła Nowe
Kujawiak Kowal 1 - 3 Polonia Bydgoszcz

9. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 30 września / 1 października
Polonia Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Mogilno
Wisła Nowe 3 - 3 Notecianka Pakość
Start Warlubie 0 - 3* Kujawiak Kowal
Unia Janikowo 0 - 2 Sparta Brodnica
Sokół Radomin 0 - 0 Chełminianka Chełmno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 1 Legia Chełmża
Lider Włocławek 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław 3 - 4 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska

10. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 7/8 października
Cuiavia Inowrocław 2 - 2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Notecianka Pakość 4 - 5 Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża 1 - 2 Lider Włocławek
Sparta Brodnica 0 - 1 Sokół Radomin
Pogoń Mogilno 3 - 1 Start Warlubie
Wisła Nowe 2 - 1 Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chemik Bydgoszcz 5 - 1 Lech Rypin
Kujawiak Kowal 0 - 3 Unia Janikowo

11. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 14/15 października
Start Warlubie 0 - 0 Wisła Nowe
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Notecianka Pakość
Sokół Radomin 1 - 0 Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 2 Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek 1 - 0 Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo 3 - 1 Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 3 Sparta Brodnica
Legia Chełmża 2 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 4 Chemik Bydgoszcz

12. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 21/22 października
Polonia Bydgoszcz 2 - 5 Start Warlubie
Legia Chełmża 3 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica 1 - 1 Lider Włocławek
Notecianka Pakość 3 - 2 Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno 2 - 6 Lech Rypin
Pogoń Mogilno 1 - 1 Sokół Radomin
Wisła Nowe 2 - 2 Unia Janikowo
Kujawiak Kowal 3 - 4 Orlęta Aleksandrów Kujawski

13. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 28/29 października
Unia Janikowo 2 - 3 Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Legia Chełmża
Start Warlubie 1 - 1 Notecianka Pakość
Lider Włocławek 2 - 2 Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Chemik Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 3 Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica 4 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3 - 1 Chełminianka Chełmno
Sokół Radomin 3 - 2 Wisła Nowe

14. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 4/5 listopada
Polonia Bydgoszcz 4 - 0 Sokół Radomin
Sparta Brodnica 1 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno 5 - 1 Lider Włocławek
Wisła Nowe 1 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno 1 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal 0 - 1 Lech Rypin
Notecianka Pakość 2 - 1 Chemik Bydgoszcz
Legia Chełmża 2 - 1 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 1 - 1 Unia Janikowo

15. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 11/12 listopada
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Sparta Brodnica
Sokół Radomin 1 - 3 Start Warlubie
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 0 Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno 5 - 1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 1 Kujawiak Kowal
Lider Włocławek 2 - 4 Wisła Nowe
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Legia Chełmża
Unia Janikowo 3 - 1 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 1 - 4 Chełminianka Chełmno

16. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 18/19 listopada
Polonia Bydgoszcz 3 - 2 Lider Włocławek
Start Warlubie 1 - 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo 2 - 2 Sokół Radomin
Chełminianka Chełmno 0 - 4 Chemik Bydgoszcz
Sparta Brodnica 2 - 0 Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno 3 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Nowe 1 - 3 Lech Rypin
Notecianka Pakość 2 - 0 Legia Chełmża
Kujawiak Kowal ? - ? Kujawianka Izbica Kujawska

17. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 25/26 listopada
Sokół Radomin ? - ? Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski ? - ? Unia Janikowo
Lider Włocławek ? - ? Start Warlubie
Lech Rypin ? - ? Polonia Bydgoszcz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie ? - ? Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska ? - ? Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław ? - ? Kujawiak Kowal
Chemik Bydgoszcz ? - ? Sparta Brodnica
Legia Chełmża ? - ? Chełminianka Chełmno


Inne terminarze / wyniki