Terminarz dla IV liga dolnośląska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga dolnośląska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 KP Brzeg Dolny 30 65 20 5 5 65 23 42
2 Karkonosze Jelenia Góra 30 58 18 4 8 58 26 32
3 Olimpia Kowary 30 57 15 12 3 51 27 24
4 LZS Stary Śleszów 30 51 15 6 9 60 44 16
5 AKS Strzegom 30 50 15 5 10 48 36 12
6 Miedź II Legnica 30 49 13 10 7 66 38 28
7 Orzeł Ząbkowice Śląskie 30 49 16 1 13 59 45 14
8 Sokół Wielka Lipa 30 43 12 7 11 44 41 3
9 Orkan Szczedrzykowice 30 41 11 8 11 61 56 5
10 Granica Bogatynia 30 39 11 6 13 50 55 -5
11 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 37 10 7 13 55 49 6
12 Kuźnia Jawor 30 36 10 6 14 33 54 -21
13 Orla Wąsosz 30 33 9 6 15 44 72 -28
14 Pogoń Oleśnica 30 24 7 3 20 34 74 -40
15 Piast Zawidów 30 19 5 4 21 26 65 -39
16 MKS Szczawno Zdrój 30 22 6 4 20 26 75 -49
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga dolnośląska 15 sierpnia
MKS Szczawno Zdrój 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 - 3 AKS Strzegom
Kuźnia Jawor 6 - 1 Pogoń Oleśnica
Olimpia Kowary 1 - 2 Orla Wąsosz
Miedź II Legnica 4 - 1 Piast Zawidów
LZS Stary Śleszów 3 - 0 Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice 1 - 0 Granica Bogatynia
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 3 KP Brzeg Dolny

2. kolejka - IV liga dolnośląska 17/18 sierpnia
KP Brzeg Dolny 5 - 1 Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa 3 - 2 Orkan Szczedrzykowice
Piast Zawidów 2 - 2 LZS Stary Śleszów
Orla Wąsosz 0 - 0 Miedź II Legnica
Pogoń Oleśnica 0 - 2 Olimpia Kowary
AKS Strzegom 1 - 0 Kuźnia Jawor
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 - 1 MKS Szczawno Zdrój

3. kolejka - IV liga dolnośląska 24/25 sierpnia
MKS Szczawno Zdrój 0 - 2 KP Brzeg Dolny
Olimpia Kowary 1 - 0 AKS Strzegom
LZS Stary Śleszów 1 - 2 Orla Wąsosz
Granica Bogatynia 1 - 2 Sokół Wielka Lipa
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Miedź II Legnica 7 - 1 Pogoń Oleśnica
Orkan Szczedrzykowice 0 - 3 Piast Zawidów
Kuźnia Jawor 1 - 5 Karkonosze Jelenia Góra

4. kolejka - IV liga dolnośląska 28 sierpnia
KP Brzeg Dolny 1 - 1 Sokół Wielka Lipa
Piast Zawidów 1 - 2 Granica Bogatynia
Orla Wąsosz 0 - 0 Orkan Szczedrzykowice
Pogoń Oleśnica 0 - 2 LZS Stary Śleszów
AKS Strzegom 0 - 2 Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 Olimpia Kowary
MKS Szczawno Zdrój 1 - 4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 0 Kuźnia Jawor

5. kolejka - IV liga dolnośląska 31 sierpnia/1 września
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 2 KP Brzeg Dolny
LZS Stary Śleszów 5 - 0 AKS Strzegom
Granica Bogatynia 5 - 3 Orla Wąsosz
Sokół Wielka Lipa 4 - 1 Piast Zawidów
Olimpia Kowary 2 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Kuźnia Jawor 0 - 3 MKS Szczawno Zdrój
Miedź II Legnica 3 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Orkan Szczedrzykowice 4 - 0 Pogoń Oleśnica

6. kolejka - IV liga dolnośląska 7/8 września
Pogoń Oleśnica 1 - 1 Granica Bogatynia
Karkonosze Jelenia Góra 5 - 2 LZS Stary Śleszów
MKS Szczawno Zdrój 1 - 1 Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 2 Kuźnia Jawor
Orla Wąsosz 0 - 1 Sokół Wielka Lipa
AKS Strzegom 3 - 3 Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 1 Miedź II Legnica
KP Brzeg Dolny 1 - 0 Piast Zawidów

7. kolejka - IV liga dolnośląska 14/15 września
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 2 Olimpia Kowary
Granica Bogatynia 1 - 3 AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa 4 - 0 Pogoń Oleśnica
Piast Zawidów 1 - 0 Orla Wąsosz
LZS Stary Śleszów 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Kuźnia Jawor 1 - 0 KP Brzeg Dolny
Orkan Szczedrzykowice 1 - 2 Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica 2 - 2 MKS Szczawno Zdrój

8. kolejka - IV liga dolnośląska 21/22 września
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 0 Granica Bogatynia
MKS Szczawno Zdrój 1 - 5 LZS Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 3 Miedź II Legnica
BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 - 2 Orkan Szczedrzykowice
KP Brzeg Dolny 5 - 3 Orla Wąsosz
AKS Strzegom 1 - 0 Sokół Wielka Lipa
Kuźnia Jawor 0 - 0 Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica 1 - 0 Piast Zawidów

9. kolejka - IV liga dolnośląska 28/29 września
Miedź II Legnica 6 - 0 Kuźnia Jawor
Sokół Wielka Lipa 4 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Olimpia Kowary 0 - 0 KP Brzeg Dolny
LZS Stary Śleszów 1 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Zawidów 1 - 4 AKS Strzegom
Orla Wąsosz 2 - 0 Pogoń Oleśnica
Granica Bogatynia 2 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice 3 - 1 MKS Szczawno Zdrój

10. kolejka - IV liga dolnośląska 5/6 października
MKS Szczawno Zdrój 2 - 2 Granica Bogatynia
Olimpia Kowary 2 - 2 Miedź II Legnica
Kuźnia Jawor 2 - 0 LZS Stary Śleszów
KP Brzeg Dolny 5 - 0 Pogoń Oleśnica
AKS Strzegom 1 - 0 Orla Wąsosz
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 3 Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 - 1 Sokół Wielka Lipa
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 Piast Zawidów

11. kolejka - IV liga dolnośląska 12/13 października
LZS Stary Śleszów 2 - 2 Olimpia Kowary
Sokół Wielka Lipa 3 - 1 MKS Szczawno Zdrój
Granica Bogatynia 3 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orla Wąsosz 1 - 4 Karkonosze Jelenia Góra
Piast Zawidów 0 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Miedź II Legnica 1 - 1 KP Brzeg Dolny
Orkan Szczedrzykowice 6 - 0 Kuźnia Jawor
Pogoń Oleśnica 2 - 1 AKS Strzegom

12. kolejka - IV liga dolnośląska 19/20 października
Olimpia Kowary 0 - 0 Orkan Szczedrzykowice
KP Brzeg Dolny 1 - 2 AKS Strzegom
Karkonosze Jelenia Góra 5 - 0 Pogoń Oleśnica
MKS Szczawno Zdrój 3 - 2 Piast Zawidów
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Sokół Wielka Lipa
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5 - 2 Orla Wąsosz
Kuźnia Jawor 1 - 1 Granica Bogatynia
Miedź II Legnica 1 - 1 LZS Stary Śleszów

13. kolejka - IV liga dolnośląska 26/27 października
Orkan Szczedrzykowice 4 - 1 Miedź II Legnica
Sokół Wielka Lipa 0 - 0 Kuźnia Jawor
Orla Wąsosz 2 - 2 MKS Szczawno Zdrój
AKS Strzegom 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Stary Śleszów 1 - 0 KP Brzeg Dolny
Granica Bogatynia 2 - 2 Olimpia Kowary
Piast Zawidów 2 - 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica 1 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec

14. kolejka - IV liga dolnośląska 2/3 listopada
Olimpia Kowary 2 - 0 Sokół Wielka Lipa
KP Brzeg Dolny 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
MKS Szczawno Zdrój 2 - 1 Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 5 - 1 Orla Wąsosz
Kuźnia Jawor 0 - 2 Piast Zawidów
LZS Stary Śleszów 0 - 7 Orkan Szczedrzykowice
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 1 AKS Strzegom
Miedź II Legnica 5 - 0 Granica Bogatynia

15. kolejka - IV liga dolnośląska 9/10 listopada
Sokół Wielka Lipa 1 - 0 Miedź II Legnica
Orla Wąsosz 2 - 2 Kuźnia Jawor
AKS Strzegom 0 - 1 MKS Szczawno Zdrój
Granica Bogatynia 2 - 0 LZS Stary Śleszów
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice 0 - 2 KP Brzeg Dolny
Pogoń Oleśnica 1 - 4 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Zawidów 0 - 6 Olimpia Kowary

16. kolejka - IV liga dolnośląska 16 listopada
Granica Bogatynia 4 - 1 Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orla Wąsosz 2 - 2 Olimpia Kowary
Sokół Wielka Lipa 2 - 2 LZS Stary Śleszów
KP Brzeg Dolny 2 - 0 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Piast Zawidów 1 - 3 Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Pogoń Oleśnica 0 - 2 Kuźnia Jawor

17. kolejka - IV liga dolnośląska 23/24 listopada
Granica Bogatynia 0 - 1 KP Brzeg Dolny
Olimpia Kowary 4 - 0 Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie 0 - 2 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Stary Śleszów 0 - 1 Piast Zawidów
MKS Szczawno Zdrój 4 - 3 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Miedź II Legnica 4 - 0 Orla Wąsosz
Orkan Szczedrzykowice 2 - 2 Sokół Wielka Lipa
Kuźnia Jawor 0 - 0 AKS Strzegom

18. kolejka - IV liga dolnośląska 22/23 marca
Sokół Wielka Lipa 0 - 0 Granica Bogatynia
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom 0 - 1 Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica 2 - 2 Miedź II Legnica
Piast Zawidów 0 - 1 Orkan Szczedrzykowice
Karkonosze Jelenia Góra 3 - 0 Kuźnia Jawor
KP Brzeg Dolny 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Orla Wąsosz 2 - 8 LZS Stary Śleszów

19. kolejka - IV liga dolnośląska 29/30 marca
Sokół Wielka Lipa 0 - 1 KP Brzeg Dolny
Granica Bogatynia 2 - 1 Piast Zawidów
LZS Stary Śleszów 2 - 1 Pogoń Oleśnica
Olimpia Kowary 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Kuźnia Jawor 0 - 3* BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Miedź II Legnica 0 - 4 AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice 2 - 2 Orla Wąsosz

20. kolejka - IV liga dolnośląska 5/6 kwietnia
KP Brzeg Dolny 3 - 0 Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* Kuźnia Jawor
AKS Strzegom 0 - 1 LZS Stary Śleszów
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 - 1 Olimpia Kowary
Pogoń Oleśnica 5 - 0 Orkan Szczedrzykowice
Piast Zawidów 1 - 1 Sokół Wielka Lipa
Karkonosze Jelenia Góra 0 - 0 Miedź II Legnica
Orla Wąsosz 3 - 1 Granica Bogatynia

21. kolejka - IV liga dolnośląska 12/13 kwietnia
Olimpia Kowary 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Kuźnia Jawor 0 - 2 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa 1 - 2 Orla Wąsosz
Miedź II Legnica 2 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Granica Bogatynia 2 - 0 Pogoń Oleśnica
LZS Stary Śleszów 1 - 0 Karkonosze Jelenia Góra
Piast Zawidów 0 - 5 KP Brzeg Dolny
Orkan Szczedrzykowice 0 - 2 AKS Strzegom

22. kolejka - IV liga dolnośląska 19 kwietnia
Olimpia Kowary 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
KP Brzeg Dolny 1 - 1 Kuźnia Jawor
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 2 LZS Stary Śleszów
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 2 Orkan Szczedrzykowice
AKS Strzegom 1 - 1 Granica Bogatynia
Pogoń Oleśnica 4 - 2 Sokół Wielka Lipa
Orla Wąsosz 2 - 0 Piast Zawidów
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* Miedź II Legnica

23. kolejka - IV liga dolnośląska 26/27 kwietnia
Sokół Wielka Lipa 1 - 1 AKS Strzegom
Granica Bogatynia 1 - 3 Karkonosze Jelenia Góra
LZS Stary Śleszów 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Orla Wąsosz 1 - 3 KP Brzeg Dolny
Piast Zawidów 0 - 4 Pogoń Oleśnica
Olimpia Kowary 3 - 1 Kuźnia Jawor
Miedź II Legnica 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orkan Szczedrzykowice 3 - 1 BKS Bobrzanie Bolesławiec

24. kolejka - IV liga dolnośląska 3/4 maja
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 LZS Stary Śleszów
Pogoń Oleśnica 1 - 2 Orla Wąsosz
Kuźnia Jawor 1 - 3 Miedź II Legnica
AKS Strzegom 4 - 0 Piast Zawidów
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Sokół Wielka Lipa
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 - 1 Granica Bogatynia
KP Brzeg Dolny 1 - 2 Olimpia Kowary

25. kolejka - IV liga dolnośląska 10/11 maja
Granica Bogatynia 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Sokół Wielka Lipa 3 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
LZS Stary Śleszów 1 - 0 Kuźnia Jawor
Piast Zawidów 0 - 3 Karkonosze Jelenia Góra
Miedź II Legnica 3 - 1 Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice 0 - 3 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Oleśnica 1 - 5 KP Brzeg Dolny
Orla Wąsosz 0 - 4 AKS Strzegom

26. kolejka - IV liga dolnośląska 17/18 maja
Orzeł Ząbkowice Śląskie 3 - 2 Granica Bogatynia
KP Brzeg Dolny 1 - 0 Miedź II Legnica
Kuźnia Jawor 4 - 2 Orkan Szczedrzykowice
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* Sokół Wielka Lipa
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 - 1 Piast Zawidów
AKS Strzegom 2 - 1 Pogoń Oleśnica
Olimpia Kowary 2 - 2 LZS Stary Śleszów
Karkonosze Jelenia Góra 4 - 0 Orla Wąsosz

27. kolejka - IV liga dolnośląska 24/25 maja
Pogoń Oleśnica 2 - 1 Karkonosze Jelenia Góra
Sokół Wielka Lipa 2 - 1 Orzeł Ząbkowice Śląskie
LZS Stary Śleszów 2 - 1 Miedź II Legnica
AKS Strzegom 1 - 5 KP Brzeg Dolny
Piast Zawidów 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Granica Bogatynia 5 - 0 Kuźnia Jawor
Orla Wąsosz 3 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Orkan Szczedrzykowice 2 - 3 Olimpia Kowary

28. kolejka - IV liga dolnośląska 31 maja/1 czerwca
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1 - 0 Piast Zawidów
KP Brzeg Dolny 3 - 2 LZS Stary Śleszów
Olimpia Kowary 1 - 0 Granica Bogatynia
Kuźnia Jawor 2 - 0 Sokół Wielka Lipa
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* Orla Wąsosz
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 - 0 Pogoń Oleśnica
Karkonosze Jelenia Góra 1 - 2 AKS Strzegom
Miedź II Legnica 2 - 2 Orkan Szczedrzykowice

29. kolejka - IV liga dolnośląska 7/8 czerwca
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 KP Brzeg Dolny
AKS Strzegom 1 - 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec
Pogoń Oleśnica 3 - 0* MKS Szczawno Zdrój
Orla Wąsosz 1 - 5 Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Zawidów 1 - 2 Kuźnia Jawor
Sokół Wielka Lipa 0 - 1 Olimpia Kowary
Granica Bogatynia 4 - 2 Miedź II Legnica
Orkan Szczedrzykowice 3 - 2 LZS Stary Śleszów

30. kolejka - IV liga dolnośląska 14/15 czerwca
KP Brzeg Dolny 2 - 2 Orkan Szczedrzykowice
LZS Stary Śleszów 4 - 1 Granica Bogatynia
Miedź II Legnica 1 - 2 Sokół Wielka Lipa
Olimpia Kowary 1 - 0 Piast Zawidów
Kuźnia Jawor 2 - 1 Orla Wąsosz
Orzeł Ząbkowice Śląskie 2 - 1 Pogoń Oleśnica
MKS Szczawno Zdrój 0 - 3* AKS Strzegom
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0 - 1 Karkonosze Jelenia Góra


Inne terminarze / wyniki