Terminarz dla II liga zachodnia w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "II liga zachodnia"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Chrobry Głogów 34 68 19 11 4 55 17 38
2 Bytovia Bytów 34 62 17 11 6 55 30 25
3 Zagłębie Sosnowiec 34 59 16 11 7 41 28 13
4 Błękitni Stargard 34 55 16 7 11 58 40 18
5 MKS Kluczbork 34 52 14 10 10 57 46 11
6 Górnik Wałbrzych 34 52 15 7 12 40 36 4
7 Warta Poznań 34 51 14 9 11 52 50 2
8 Rozwój Katowice 34 50 13 11 10 37 36 1
9 Polonia Bytom 34 49 14 9 11 45 34 11
10 Raków Częstochowa 34 48 13 9 12 44 40 4
11 Gryf Wejherowo 34 45 13 6 15 52 49 3
12 Odra Opole 34 43 10 13 11 36 40 -4
13 Ruch Zdzieszowice 34 41 10 11 13 50 52 -2
14 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 34 38 9 11 14 32 43 -11
15 Calisia Kalisz 34 36 9 9 16 39 57 -18
16 Falubaz Zielona Góra 34 34 9 7 18 37 51 -14
17 Jarota Jarocin 34 32 9 5 20 31 56 -25
18 Górnik Polkowice 34 18 3 9 22 15 71 -56
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - II liga zachodnia 27/28 lipca
Odra Opole 3 - 0 Jarota Jarocin
Błękitni Stargard 2 - 0 Górnik Wałbrzych
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Bytovia Bytów
MKS Kluczbork 5 - 0 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 2 - 1 Calisia Kalisz
Falubaz Zielona Góra 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
Warta Poznań 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice 0 - 0 Gryf Wejherowo
Polonia Bytom 0 - 2 Chrobry Głogów

2. kolejka - II liga zachodnia 3/4 sierpnia
Gryf Wejherowo 0 - 1 Górnik Wałbrzych
Calisia Kalisz 1 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Raków Częstochowa
Rozwój Katowice 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
Bytovia Bytów 2 - 1 Odra Opole
Chrobry Głogów 0 - 0 MKS Kluczbork
Górnik Polkowice 0 - 2 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Błękitni Stargard
Jarota Jarocin 1 - 3 Warta Poznań

3. kolejka - II liga zachodnia 10/11 sierpnia
Polonia Bytom 2 - 1 Gryf Wejherowo
Odra Opole 1 - 0 Calisia Kalisz
Błękitni Stargard 2 - 3 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork 3 - 3 Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra 2 - 4 Chrobry Głogów
Warta Poznań 1 - 1 Bytovia Bytów
Raków Częstochowa 0 - 3 Rozwój Katowice

4. kolejka - II liga zachodnia 17/18 sierpnia
Polonia Bytom 1 - 1 MKS Kluczbork
Odra Opole 1 - 1 Ruch Zdzieszowice
Calisia Kalisz 0 - 3 Warta Poznań
Bytovia Bytów 1 - 0 Błękitni Stargard
Chrobry Głogów 1 - 0 Raków Częstochowa
Górnik Polkowice 1 - 0 Falubaz Zielona Góra
Jarota Jarocin 0 - 0 Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gryf Wejherowo 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec

5. kolejka - II liga zachodnia 24/25 sierpnia
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Jarota Jarocin
Błękitni Stargard 4 - 0 Calisia Kalisz
MKS Kluczbork 2 - 2 Gryf Wejherowo
Falubaz Zielona Góra 2 - 0 Polonia Bytom
Raków Częstochowa 1 - 1 Górnik Polkowice
Warta Poznań 2 - 2 Ruch Zdzieszowice
Górnik Wałbrzych 3 - 1 Bytovia Bytów
Odra Opole 0 - 4 Rozwój Katowice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 2 Chrobry Głogów

6. kolejka - II liga zachodnia 31 sierpnia/1 września
Chrobry Głogów 4 - 1 Odra Opole
MKS Kluczbork 1 - 2 Falubaz Zielona Góra
Gryf Wejherowo 3 - 0 Jarota Jarocin
Bytovia Bytów 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz 0 - 4 Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice 1 - 0 Warta Poznań
Polonia Bytom 3 - 0 Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

7. kolejka - II liga zachodnia 7/8 września
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
Błękitni Stargard 1 - 0 Rozwój Katowice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Polonia Bytom
Warta Poznań 0 - 0 Chrobry Głogów
Raków Częstochowa 3 - 0 MKS Kluczbork
Falubaz Zielona Góra 1 - 3 Gryf Wejherowo
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Calisia Kalisz
Odra Opole 1 - 0 Górnik Polkowice
Jarota Jarocin 1 - 4 Bytovia Bytów

8. kolejka - II liga zachodnia 14/15 września
Calisia Kalisz 2 - 0 Jarota Jarocin
Rozwój Katowice 0 - 0 Górnik Wałbrzych
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 4 - 0 Odra Opole
MKS Kluczbork 3 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Gryf Wejherowo 1 - 0 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 2 - 3 Warta Poznań
Chrobry Głogów 2 - 0 Błękitni Stargard
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Raków Częstochowa

9. kolejka - II liga zachodnia 21/22 września
Odra Opole 0 - 0 MKS Kluczbork
Błękitni Stargard 1 - 1 Górnik Polkowice
Raków Częstochowa 3 - 1 Gryf Wejherowo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań 2 - 1 Polonia Bytom
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Chrobry Głogów
Bytovia Bytów 6 - 0 Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Rozwój Katowice
Jarota Jarocin 1 - 5 Ruch Zdzieszowice

10. kolejka - II liga zachodnia 28/29 września
Gryf Wejherowo 1 - 2 Calisia Kalisz
Chrobry Głogów 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice 2 - 0 Jarota Jarocin
Raków Częstochowa 4 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Bytovia Bytów
MKS Kluczbork 0 - 3 Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra 2 - 2 Odra Opole
Polonia Bytom 3 - 1 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 1 - 0 Górnik Wałbrzych

11. kolejka - II liga zachodnia 5/6 października
Odra Opole 4 - 1 Raków Częstochowa
Calisia Kalisz 0 - 1 Ruch Zdzieszowice
Błękitni Stargard 4 - 0 MKS Kluczbork
Warta Poznań 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Polonia Bytom
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów 0 - 0 Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Górnik Polkowice
Jarota Jarocin 1 - 0 Chrobry Głogów

12. kolejka - II liga zachodnia 12/13 października
Rozwój Katowice 2 - 1 Calisia Kalisz
Polonia Bytom 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork 1 - 2 Górnik Wałbrzych
Raków Częstochowa 0 - 1 Warta Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Odra Opole
Falubaz Zielona Góra 2 - 1 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 4 - 3 Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów 0 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 0 - 2 Jarota Jarocin

13. kolejka - II liga zachodnia 19/20 października
Odra Opole 0 - 0 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 0 - 1 Raków Częstochowa
Warta Poznań 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych 4 - 0 Falubaz Zielona Góra
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Rozwój Katowice
Bytovia Bytów 2 - 0 Górnik Polkowice
Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 MKS Kluczbork
Calisia Kalisz 1 - 1 Chrobry Głogów
Jarota Jarocin 0 - 1 Polonia Bytom

14. kolejka - II liga zachodnia 26/27 października
Odra Opole 1 - 1 Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Raków Częstochowa 1 - 1 Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork 2 - 1 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 2 - 0 Bytovia Bytów
Chrobry Głogów 5 - 2 Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice 1 - 0 Calisia Kalisz
Gryf Wejherowo 0 - 1 Rozwój Katowice

15. kolejka - II liga zachodnia 2/3 listopada
Calisia Kalisz 2 - 2 Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Górnik Polkowice
Rozwój Katowice 0 - 2 Chrobry Głogów
Błękitni Stargard 1 - 1 Odra Opole
Warta Poznań 3 - 2 Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bytovia Bytów 2 - 2 MKS Kluczbork
Jarota Jarocin 3 - 1 Falubaz Zielona Góra
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Raków Częstochowa

16. kolejka - II liga zachodnia 9/10 listopada
Odra Opole 0 - 1 Górnik Wałbrzych
MKS Kluczbork 1 - 2 Calisia Kalisz
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Bytovia Bytów
Raków Częstochowa 3 - 1 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Warta Poznań 0 - 2 Błękitni Stargard
Polonia Bytom 1 - 0 Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice 1 - 2 Rozwój Katowice
Gryf Wejherowo 0 - 0 Chrobry Głogów

17. kolejka - II liga zachodnia 16/17 listopada
Chrobry Głogów 5 - 0 Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych 3 - 1 Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Odra Opole
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 MKS Kluczbork
Rozwój Katowice 1 - 1 Polonia Bytom
Błękitni Stargard 1 - 2 Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów 3 - 0 Raków Częstochowa
Calisia Kalisz 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
Jarota Jarocin 0 - 2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

18. kolejka - II liga zachodnia 23/24 listopada
Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Warta Poznań
Rozwój Katowice 2 - 2 MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice 0 - 2 Falubaz Zielona Góra
Bytovia Bytów 4 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych 1 - 4 Błękitni Stargard
Chrobry Głogów 1 - 0 Polonia Bytom
Calisia Kalisz 2 - 1 Raków Częstochowa
Gryf Wejherowo 1 - 1 Górnik Polkowice
Jarota Jarocin 3 - 1 Odra Opole

19. kolejka - II liga zachodnia 8/9 marca
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Warta Poznań 0 - 0 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 3 Calisia Kalisz
Raków Częstochowa 1 - 2 Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Rozwój Katowice
Odra Opole 1 - 1 Bytovia Bytów
MKS Kluczbork 0 - 0 Chrobry Głogów
Polonia Bytom 3 - 0* Górnik Polkowice

20. kolejka - II liga zachodnia 15/16 marca
Rozwój Katowice 2 - 1 Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bytovia Bytów 3 - 1 Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Górnik Wałbrzych
Calisia Kalisz 1 - 1 Odra Opole
Górnik Polkowice 0 - 3* MKS Kluczbork
Chrobry Głogów 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
Gryf Wejherowo 3 - 1 Polonia Bytom
Jarota Jarocin 0 - 2 Błękitni Stargard

21. kolejka - II liga zachodnia 22/23 marca
Błękitni Stargard 0 - 0 Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Odra Opole
Górnik Wałbrzych 1 - 0 Jarota Jarocin
Warta Poznań 1 - 3 Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Gryf Wejherowo
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Rozwój Katowice
Raków Częstochowa 2 - 2 Chrobry Głogów
Falubaz Zielona Góra 3 - 0* Górnik Polkowice
MKS Kluczbork 3 - 1 Polonia Bytom

22. kolejka - II liga zachodnia 29/30 marca
Calisia Kalisz 2 - 3 Błękitni Stargard
Bytovia Bytów 2 - 1 Górnik Wałbrzych
Rozwój Katowice 0 - 1 Odra Opole
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 2 - 0 MKS Kluczbork
Polonia Bytom 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Górnik Polkowice 0 - 3* Raków Częstochowa
Chrobry Głogów 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec

23. kolejka - II liga zachodnia 5/6 kwietnia
Warta Poznań 3 - 2 Rozwój Katowice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 0* Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych 0 - 3 Calisia Kalisz
Błękitni Stargard 2 - 2 Ruch Zdzieszowice
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 MKS Kluczbork
Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Bytovia Bytów
Odra Opole 1 - 0 Chrobry Głogów
Raków Częstochowa 0 - 0 Polonia Bytom
Jarota Jarocin 0 - 3 Gryf Wejherowo

24. kolejka - II liga zachodnia 12/13 kwietnia
Górnik Polkowice 0 - 3* Odra Opole
Bytovia Bytów 0 - 1 Jarota Jarocin
Rozwój Katowice 2 - 0 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 4 - 1 Falubaz Zielona Góra
MKS Kluczbork 1 - 1 Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Górnik Wałbrzych
Polonia Bytom 1 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Calisia Kalisz 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów 0 - 0 Warta Poznań

25. kolejka - II liga zachodnia 19 kwietnia
Jarota Jarocin 3 - 1 Calisia Kalisz
Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
Błękitni Stargard 0 - 2 Chrobry Głogów
Bytovia Bytów 3 - 1 Gryf Wejherowo
Górnik Wałbrzych 0 - 0 Rozwój Katowice
Odra Opole 1 - 1 Polonia Bytom
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 - 2 MKS Kluczbork
Raków Częstochowa 3 - 1 Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań 3 - 0* Górnik Polkowice

26. kolejka - II liga zachodnia 23 kwietnia
Falubaz Zielona Góra 0 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnik Polkowice 0 - 3* Błękitni Stargard
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo 0 - 3 Raków Częstochowa
MKS Kluczbork 1 - 0 Odra Opole
Rozwój Katowice 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 1 - 3 Warta Poznań
Chrobry Głogów 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Calisia Kalisz 2 - 3 Bytovia Bytów

27. kolejka - II liga zachodnia 26/27 kwietnia
Górnik Wałbrzych 3 - 0* Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 3 - 1 Polonia Bytom
Bytovia Bytów 3 - 0 Ruch Zdzieszowice
Warta Poznań 0 - 1 MKS Kluczbork
Odra Opole 2 - 1 Falubaz Zielona Góra
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Raków Częstochowa
Calisia Kalisz 0 - 1 Gryf Wejherowo
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Chrobry Głogów
Jarota Jarocin 1 - 2 Rozwój Katowice

28. kolejka - II liga zachodnia 3/4 maja
Falubaz Zielona Góra 1 - 2 Warta Poznań
Gryf Wejherowo 3 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Raków Częstochowa 1 - 1 Odra Opole
MKS Kluczbork 1 - 2 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 0 - 3* Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice 3 - 0 Bytovia Bytów
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Calisia Kalisz
Chrobry Głogów 1 - 1 Jarota Jarocin
Polonia Bytom 2 - 1 Górnik Wałbrzych

29. kolejka - II liga zachodnia 10/11 maja
Górnik Wałbrzych 2 - 5 MKS Kluczbork
Błękitni Stargard 3 - 3 Falubaz Zielona Góra
Odra Opole 2 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Bytovia Bytów 2 - 1 Chrobry Głogów
Warta Poznań 1 - 1 Raków Częstochowa
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Gryf Wejherowo
Jarota Jarocin 3 - 0* Górnik Polkowice
Calisia Kalisz 2 - 2 Rozwój Katowice
Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Polonia Bytom

30. kolejka - II liga zachodnia 17/18 maja
Polonia Bytom 2 - 1 Jarota Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 - 3 Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Górnik Wałbrzych
Gryf Wejherowo 1 - 2 Odra Opole
Raków Częstochowa 1 - 1 Błękitni Stargard
MKS Kluczbork 1 - 2 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice 0 - 3* Bytovia Bytów
Rozwój Katowice 2 - 1 Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów 1 - 1 Calisia Kalisz

31. kolejka - II liga zachodnia 21 maja
Bytovia Bytów 1 - 0 Polonia Bytom
Rozwój Katowice 1 - 2 Gryf Wejherowo
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Chrobry Głogów
Calisia Kalisz 3 - 0* Górnik Polkowice
Jarota Jarocin 0 - 2 MKS Kluczbork
Górnik Wałbrzych 2 - 0 Raków Częstochowa
Błękitni Stargard 2 - 1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 Falubaz Zielona Góra
Warta Poznań 2 - 2 Odra Opole

32. kolejka - II liga zachodnia 24/25 maja
Gryf Wejherowo 6 - 2 Warta Poznań
Odra Opole 1 - 2 Błękitni Stargard
Raków Częstochowa 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra 1 - 2 Jarota Jarocin
MKS Kluczbork 2 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 0 - 3* Ruch Zdzieszowice
Chrobry Głogów 4 - 1 Rozwój Katowice
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Górnik Wałbrzych
Polonia Bytom 2 - 0 Calisia Kalisz

33. kolejka - II liga zachodnia 1 czerwca
Chrobry Głogów 4 - 0 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 0 - 0 Górnik Polkowice
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Polonia Bytom
Calisia Kalisz 0 - 4 MKS Kluczbork
Bytovia Bytów 0 - 0 Falubaz Zielona Góra
Jarota Jarocin 0 - 2 Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Górnik Wałbrzych 1 - 1 Odra Opole
Błękitni Stargard 4 - 0 Warta Poznań

34. kolejka - II liga zachodnia 8 czerwca
Gryf Wejherowo 1 - 2 Błękitni Stargard
Warta Poznań 0 - 1 Górnik Wałbrzych
Odra Opole 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Jarota Jarocin
Raków Częstochowa 0 - 0 Bytovia Bytów
Falubaz Zielona Góra 2 - 3 Calisia Kalisz
MKS Kluczbork 4 - 2 Ruch Zdzieszowice
Polonia Bytom 4 - 0 Rozwój Katowice
Górnik Polkowice 0 - 3* Chrobry Głogów


Inne terminarze / wyniki