Terminarz dla II liga wschodnia w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "II liga wschodnia"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Wigry Suwałki 34 62 17 11 6 50 31 19
2 Pogoń Siedlce 34 62 19 5 10 60 49 11
3 Siarka Tarnobrzeg 34 60 18 6 10 54 35 19
4 Legionovia Legionowo 34 54 15 9 10 59 41 18
5 Stal Stalowa Wola 34 52 14 10 10 43 33 10
6 Znicz Pruszków 34 52 14 10 10 50 34 16
7 Stal Mielec 34 52 15 7 12 42 39 3
8 Wisła Puławy 34 50 13 11 10 48 41 7
9 Olimpia Elbląg 34 49 13 10 11 38 32 6
10 Limanovia Limanowa 34 48 12 12 10 35 46 -11
11 Stal Rzeszów 34 47 12 11 11 40 40 0
12 Radomiak Radom 34 42 11 9 14 46 43 3
13 Pelikan Łowicz 34 42 11 9 14 45 38 7
14 Olimpia Zambrów 34 41 11 8 15 42 42 0
15 Motor Lublin 34 35 9 8 17 56 69 -13
16 Garbarnia Kraków 34 35 10 5 19 26 55 -29
17 Concordia Elbląg 34 32 8 8 18 26 56 -30
18 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 25 6 7 21 20 56 -36
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - II liga wschodnia 27/28 lipca
Olimpia Elbląg 1 - 1 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 3 - 0* Limanovia Limanowa
Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce 2 - 1 Concordia Elbląg
Motor Lublin 1 - 1 Olimpia Zambrów
Legionovia Legionowo 1 - 2 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 4 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 0 - 3 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 3 - 1 Stal Mielec

2. kolejka - II liga wschodnia 3/4 sierpnia
Motor Lublin 4 - 0 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 1 - 0 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 1 - 1 Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg 1 - 0 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 1 - 2 Stal Mielec
Wisła Puławy 0 - 3 Olimpia Zambrów
Garbarnia Kraków 0 - 3 Limanovia Limanowa
Pelikan Łowicz 4 - 0 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg

3. kolejka - II liga wschodnia 10/11 sierpnia
Wigry Suwałki 1 - 1 Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków 3 - 1 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Concordia Elbląg 0 - 0 Stal Rzeszów
Legionovia Legionowo 1 - 2 Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków 1 - 2 Motor Lublin
Olimpia Zambrów 0 - 1 Stal Mielec

4. kolejka - II liga wschodnia 17/18 sierpnia
Znicz Pruszków 0 - 1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 5 - 3 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 1 - 3 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 2 - 1 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 0 - 0 Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 1 - 2 Stal Rzeszów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Concordia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Limanovia Limanowa
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Stal Mielec

5. kolejka - II liga wschodnia 24/25 sierpnia
Legionovia Legionowo 3 - 2 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 3 - 0 Limanovia Limanowa
Concordia Elbląg 1 - 0 Radomiak Radom
Stal Rzeszów 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 1 - 2 Stal Mielec
Wigry Suwałki 0 - 4 Wisła Puławy
Olimpia Zambrów 1 - 3 Znicz Pruszków

6. kolejka - II liga wschodnia 31 sierpnia/1 września
Motor Lublin 1 - 2 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 1 - 1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 3 - 0 Olimpia Zambrów
Znicz Pruszków 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 1 - 1 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Elbląg 2 - 0 Garbarnia Kraków
Limanovia Limanowa 0 - 0 Concordia Elbląg

7. kolejka - II liga wschodnia 7/8 września
Pogoń Siedlce 3 - 0 Wisła Puławy
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Stal Mielec
Concordia Elbląg 2 - 4 Motor Lublin
Stal Rzeszów 1 - 3 Limanovia Limanowa
Garbarnia Kraków 0 - 0 Znicz Pruszków
Wigry Suwałki 3 - 0 Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów 2 - 0 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Radomiak Radom

8. kolejka - II liga wschodnia 14/15 września
Znicz Pruszków 1 - 2 Wigry Suwałki
Motor Lublin 1 - 1 Stal Rzeszów
Wisła Puławy 2 - 0 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Zambrów 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 1 - 2 Garbarnia Kraków
Stal Mielec 3 - 3 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 2 - 1 Radomiak Radom
Limanovia Limanowa 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

9. kolejka - II liga wschodnia 21/22 września
Wigry Suwałki 1 - 1 Legionovia Legionowo
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 3 Motor Lublin
Garbarnia Kraków 1 - 0 Olimpia Zambrów
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 1 - 3 Olimpia Elbląg
Concordia Elbląg 1 - 0 Stal Mielec
Stal Rzeszów 0 - 0 Wisła Puławy
Radomiak Radom 3 - 0 Limanovia Limanowa

10. kolejka - II liga wschodnia 28/29 września
Znicz Pruszków 1 - 0 Pogoń Siedlce
Motor Lublin 2 - 2 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 2 - 0 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1 - 1 Concordia Elbląg
Wisła Puławy 1 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Pelikan Łowicz 1 - 0 Limanovia Limanowa
Wigry Suwałki 3 - 1 Olimpia Zambrów
Stal Mielec 4 - 1 Stal Rzeszów

11. kolejka - II liga wschodnia 5/6 października
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Zambrów
Concordia Elbląg 1 - 1 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 1 - 0 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 2 - 3 Wisła Puławy
Pogoń Siedlce 4 - 2 Legionovia Legionowo
Wigry Suwałki 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 0 - 5 Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Stal Mielec
Limanovia Limanowa 3 - 2 Motor Lublin

12. kolejka - II liga wschodnia 12/13 października
Wisła Puławy 1 - 1 Limanovia Limanowa
Olimpia Elbląg 0 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 1 - 2 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 4 - 0 Concordia Elbląg
Znicz Pruszków 2 - 1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 1 - 0 Wigry Suwałki
Pelikan Łowicz 4 - 1 Motor Lublin
Stal Mielec 1 - 0 Radomiak Radom

13. kolejka - II liga wschodnia 19/20 października
Wigry Suwałki 1 - 0 Pelikan Łowicz
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 0 - 1 Olimpia Zambrów
Stal Rzeszów 1 - 1 Legionovia Legionowo
Pogoń Siedlce 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 3 - 0 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 3 - 3 Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa 1 - 0 Stal Mielec

14. kolejka - II liga wschodnia 26/27 października
Wigry Suwałki 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków 3 - 2 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 0 - 1 Limanovia Limanowa
Legionovia Legionowo 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Olimpia Zambrów 0 - 1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 2 - 3 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 0 - 0 Wisła Puławy
Stal Mielec 3 - 1 Motor Lublin

15. kolejka - II liga wschodnia 2/3 listopada
Wisła Puławy 0 - 1 Stal Mielec
Stal Rzeszów 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 2 - 2 Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg 1 - 2 Garbarnia Kraków
Limanovia Limanowa 1 - 1 Znicz Pruszków
Motor Lublin 2 - 0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce 1 - 1 Wigry Suwałki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Olimpia Zambrów

16. kolejka - II liga wschodnia 9/10 listopada
Znicz Pruszków 4 - 1 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 2 - 1 Wisła Puławy
Olimpia Zambrów 1 - 1 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 4 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków 2 - 2 Stal Rzeszów
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Pogoń Siedlce
Legionovia Legionowo 0 - 0 Limanovia Limanowa
Wigry Suwałki 2 - 1 Concordia Elbląg
Pelikan Łowicz 0 - 1 Stal Mielec

17. kolejka - II liga wschodnia 17 listopada
Motor Lublin 0 - 0 Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów 3 - 0 Wigry Suwałki
Radomiak Radom 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 2 - 0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Limanovia Limanowa 2 - 1 Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Garbarnia Kraków
Stal Mielec 0 - 0 Olimpia Elbląg

18. kolejka - II liga wschodnia 23/24 listopada
Radomiak Radom 1 - 2 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Concordia Elbląg 1 - 3 Pogoń Siedlce
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 1 - 0 Legionovia Legionowo
Pelikan Łowicz 1 - 0 Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów 4 - 1 Motor Lublin
Limanovia Limanowa 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Stal Mielec 1 - 0 Znicz Pruszków

19. kolejka - II liga wschodnia 8/9 marca
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Motor Lublin
Olimpia Zambrów 3 - 5 Wisła Puławy
Limanovia Limanowa 0 - 1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 1 - 1 Pelikan Łowicz
Znicz Pruszków 2 - 1 Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce 1 - 1 Stal Rzeszów
Wigry Suwałki 2 - 1 Radomiak Radom
Stal Mielec 1 - 3 Legionovia Legionowo

20. kolejka - II liga wschodnia 15/16 marca
Motor Lublin 3 - 1 Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg 1 - 1 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 0 - 4 Siarka Tarnobrzeg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 1 Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów 0 - 1 Concordia Elbląg
Wisła Puławy 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Pelikan Łowicz 0 - 2 Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa 2 - 0 Wigry Suwałki
Stal Mielec 1 - 3 Olimpia Zambrów

21. kolejka - II liga wschodnia 22/23 marca
Olimpia Zambrów 0 - 1 Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów 0 - 1 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 0 - 1 Wisła Puławy
Legionovia Legionowo 2 - 2 Znicz Pruszków
Concordia Elbląg 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pogoń Siedlce 1 - 0 Radomiak Radom
Wigry Suwałki 2 - 1 Motor Lublin
Limanovia Limanowa 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 0 - 1 Stal Stalowa Wola

22. kolejka - II liga wschodnia 29/30 marca
Motor Lublin 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Radomiak Radom 0 - 0 Concordia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 2 - 2 Wigry Suwałki
Znicz Pruszków 3 - 3 Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz 1 - 2 Legionovia Legionowo
Limanovia Limanowa 0 - 0 Pogoń Siedlce
Stal Mielec 1 - 0 Garbarnia Kraków

23. kolejka - II liga wschodnia 5/6 kwietnia
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Znicz Pruszków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 Pelikan Łowicz
Garbarnia Kraków 0 - 2 Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów 0 - 3 Legionovia Legionowo
Stal Rzeszów 1 - 0 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 1 - 1 Stal Mielec
Concordia Elbląg 4 - 0 Limanovia Limanowa

24. kolejka - II liga wschodnia 12/13 kwietnia
Znicz Pruszków 0 - 1 Garbarnia Kraków
Radomiak Radom 1 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Motor Lublin 1 - 1 Concordia Elbląg
Olimpia Elbląg 0 - 0 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 0 - 1 Pogoń Siedlce
Pelikan Łowicz 2 - 2 Olimpia Zambrów
Limanovia Limanowa 2 - 1 Stal Rzeszów
Stal Mielec 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg

25. kolejka - II liga wschodnia 19 kwietnia
Concordia Elbląg 2 - 1 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 0 - 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 0 - 3 Legionovia Legionowo
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3 - 3 Limanovia Limanowa
Stal Rzeszów 2 - 2 Motor Lublin
Pogoń Siedlce 4 - 0 Stal Mielec
Radomiak Radom 1 - 0 Pelikan Łowicz
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Olimpia Zambrów

26. kolejka - II liga wschodnia 23 kwietnia
Olimpia Zambrów 0 - 1 Garbarnia Kraków
Limanovia Limanowa 1 - 0 Radomiak Radom
Pelikan Łowicz 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 0 - 0 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 2 - 1 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Znicz Pruszków 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 2 - 2 Pogoń Siedlce
Stal Mielec 0 - 1 Concordia Elbląg

27. kolejka - II liga wschodnia 26/27 kwietnia
Radomiak Radom 4 - 2 Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Legionovia Legionowo
Concordia Elbląg 0 - 3 Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów 2 - 0 Stal Mielec
Olimpia Zambrów 1 - 0 Wigry Suwałki
Limanovia Limanowa 2 - 2 Pelikan Łowicz
Pogoń Siedlce 1 - 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 6 Wisła Puławy

28. kolejka - II liga wschodnia 3/4 maja
Znicz Pruszków 2 - 0 Concordia Elbląg
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Wigry Suwałki
Olimpia Zambrów 0 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo 5 - 1 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 2 - 0 Stal Rzeszów
Wisła Puławy 0 - 0 Radomiak Radom
Motor Lublin 4 - 1 Limanovia Limanowa
Pelikan Łowicz 1 - 1 Garbarnia Kraków
Stal Mielec 3 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

29. kolejka - II liga wschodnia 10/11 maja
Motor Lublin 2 - 2 Pelikan Łowicz
Radomiak Radom 2 - 1 Stal Mielec
Stal Rzeszów 2 - 0 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Stal Stalowa Wola
Wigry Suwałki 4 - 0 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 1 - 2 Legionovia Legionowo
Pogoń Siedlce 0 - 3 Olimpia Zambrów
Limanovia Limanowa 2 - 2 Wisła Puławy
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 2 Olimpia Elbląg

30. kolejka - II liga wschodnia 17/18 maja
Garbarnia Kraków 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Pogoń Siedlce
Olimpia Zambrów 5 - 1 Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo 2 - 3 Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg 1 - 2 Radomiak Radom
Wisła Puławy 3 - 1 Motor Lublin
Znicz Pruszków 4 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz 0 - 1 Wigry Suwałki
Stal Mielec 3 - 0 Limanovia Limanowa

31. kolejka - II liga wschodnia 21 maja
Motor Lublin 0 - 1 Stal Mielec
Limanovia Limanowa 1 - 1 Olimpia Elbląg
Radomiak Radom 1 - 2 Znicz Pruszków
Stal Rzeszów 0 - 3 Olimpia Zambrów
Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Wigry Suwałki
Wisła Puławy 1 - 0 Pelikan Łowicz
Concordia Elbląg 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 2 - 0 Garbarnia Kraków
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 4 Legionovia Legionowo

32. kolejka - II liga wschodnia 24/25 maja
Stal Stalowa Wola 3 - 1 Stal Rzeszów
Legionovia Legionowo 1 - 3 Radomiak Radom
Olimpia Elbląg 4 - 1 Motor Lublin
Pelikan Łowicz 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków 0 - 2 Concordia Elbląg
Olimpia Zambrów 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Wigry Suwałki 2 - 1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 - 1 Limanovia Limanowa
Stal Mielec 1 - 0 Wisła Puławy

33. kolejka - II liga wschodnia 1 czerwca
Pogoń Siedlce 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Mielec 2 - 1 Pelikan Łowicz
Wisła Puławy 1 - 1 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 2 - 1 Znicz Pruszków
Limanovia Limanowa 0 - 3 Legionovia Legionowo
Radomiak Radom 1 - 0 Olimpia Zambrów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Stal Rzeszów 2 - 1 Garbarnia Kraków
Concordia Elbląg 0 - 3 Wigry Suwałki

34. kolejka - II liga wschodnia 8 czerwca
Pelikan Łowicz 4 - 1 Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg 5 - 0 Concordia Elbląg
Wigry Suwałki 3 - 2 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Radomiak Radom
Olimpia Zambrów 0 - 0 Limanovia Limanowa
Legionovia Legionowo 2 - 1 Motor Lublin
Znicz Pruszków 2 - 0 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 2 - 2 Stal Mielec


Inne terminarze / wyniki