Terminarz dla II liga w sezonie 2018/2019. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "II liga"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Widzew Łódź 15 36 11 3 1 31 11 20
2 Elana Toruń 14 29 8 5 1 23 11 12
3 GKS Bełchatów 15 27 7 6 2 17 9 8
4 Olimpia Grudziądz 15 24 7 3 5 26 18 8
5 Radomiak Radom 14 24 7 3 4 27 10 17
6 Stal Stalowa Wola 15 23 7 2 6 25 20 5
7 Górnik Łęczna 15 23 6 5 4 26 25 1
8 Znicz Pruszków 15 21 5 6 4 21 21 0
9 ROW Rybnik 15 18 4 6 5 13 15 -2
10 Siarka Tarnobrzeg 15 18 5 3 7 14 22 -8
11 Ruch Chorzów 14 17 4 5 5 21 19 2
12 Resovia 15 17 4 5 6 21 28 -7
13 Gryf Wejherowo 15 16 4 4 7 17 26 -9
14 Błękitni Stargard 14 16 5 1 8 13 17 -4
15 Pogoń Siedlce 15 15 4 3 8 21 25 -4
16 Olimpia Elbląg 15 14 4 2 9 10 21 -11
17 Skra Częstochowa 15 14 4 2 9 12 25 -13
18 Rozwój Katowice 15 13 3 4 8 15 30 -15
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - II liga 21/22 lipca
ROW Rybnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo 2 - 2 Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Ruch Chorzów
Resovia 1 - 3 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1 - 0 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 2 - 2 Rozwój Katowice

2. kolejka - II liga 28/29 lipca
Rozwój Katowice 0 - 4 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Resovia
Gryf Wejherowo 1 - 0 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 0 - 2 Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 - 2 Elana Toruń
GKS Bełchatów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna 2 - 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 - 1 Błękitni Stargard

3. kolejka - II liga 4/5 sierpnia
ROW Rybnik 1 - 2 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 - 1 Rozwój Katowice
Resovia 1 - 1 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom 1 - 1 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 4 - 0 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 1 - 1 Znicz Pruszków

4. kolejka - II liga 11/12 sierpnia
Gryf Wejherowo 3 - 1 Elana Toruń
Rozwój Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Widzew Łódź
ROW Rybnik 2 - 1 Resovia
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 1 - 2 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 3 - 0 Skra Częstochowa
Górnik Łęczna 5 - 1 Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg

5. kolejka - II liga 18/19 sierpnia
Olimpia Grudziądz 4 - 0 Skra Częstochowa
Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Bełchatów
Resovia 2 - 2 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Elana Toruń 3 - 0 ROW Rybnik
Pogoń Siedlce 0 - 3 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Rozwój Katowice
Radomiak Radom 5 - 0 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 3 - 1 Gryf Wejherowo

6. kolejka - II liga 22 sierpnia
Olimpia Elbląg 1 - 0 Skra Częstochowa
Rozwój Katowice 1 - 0 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Pogoń Siedlce
ROW Rybnik 2 - 2 Widzew Łódź
Resovia 0 - 0 Elana Toruń
Górnik Łęczna 1 - 1 GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo 2 - 0 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg

7. kolejka - II liga 25/26 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 2 - 0 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 2 - 1 Resovia
Elana Toruń 2 - 0 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 0 - 1 ROW Rybnik
Radomiak Radom 4 - 0 Znicz Pruszków
Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 7 - 2 Gryf Wejherowo

8. kolejka - II liga 1/2 września
Resovia 1 - 0 Błękitni Stargard
Elana Toruń 0 - 0 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Radomiak Radom
ROW Rybnik 1 - 1 Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice 0 - 3 Ruch Chorzów
Znicz Pruszków 2 - 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg

9. kolejka - II liga 8/9 września
Pogoń Siedlce 1 - 3 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 ROW Rybnik
Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 3 - 2 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2 - 1 Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 3 - 0 Górnik Łęczna
Ruch Chorzów 1 - 1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 1 - 2 Elana Toruń

10. kolejka - II liga 15/16 września
Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Ruch Chorzów
Resovia 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik 2 - 2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna 2 - 1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1 - 0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź 4 - 2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0 - 1 Skra Częstochowa

11. kolejka - II liga 22/23 września
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków
Ruch Chorzów 1 - 1 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 5 - 0 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Elana Toruń
Skra Częstochowa 0 - 0 ROW Rybnik
GKS Bełchatów 1 - 2 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 - 1 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 1 - 2 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 0 - 2 Górnik Łęczna

12. kolejka - II liga 29/30 września
Resovia 2 - 2 Skra Częstochowa
Błękitni Stargard 3 - 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 0 - 1 GKS Bełchatów
Elana Toruń 2 - 1 Radomiak Radom
ROW Rybnik 1 - 0 Ruch Chorzów
Górnik Łęczna 2 - 2 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 4 - 2 Olimpia Grudziądz

13. kolejka - II liga 6/7 października
Rozwój Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 0 - 1 Widzew Łódź
Skra Częstochowa 1 - 2 Elana Toruń
GKS Bełchatów 1 - 0 ROW Rybnik
Pogoń Siedlce 4 - 0 Górnik Łęczna
Ruch Chorzów 5 - 1 Resovia
Olimpia Elbląg 3 - 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Gryf Wejherowo

14. kolejka - II liga 13/14 października
Stal Stalowa Wola 4 - 0 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Resovia 0 - 0 GKS Bełchatów
Elana Toruń ? - ? Ruch Chorzów
Błękitni Stargard ? - ? Radomiak Radom
Pogoń Siedlce 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna 2 - 2 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 2 - 0 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 0 - 2 Olimpia Elbląg

15. kolejka - II liga 20/21 października
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Górnik Łęczna
Radomiak Radom 3 - 2 Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice 2 - 1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 1 - 0 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 0 - 0 Elana Toruń
Ruch Chorzów 1 - 3 Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz 3 - 4 Resovia
Olimpia Elbląg 0 - 0 ROW Rybnik

16. kolejka - II liga 27/28 października
Błękitni Stargard ? - ? Ruch Chorzów
Górnik Łęczna ? - ? Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo ? - ? Znicz Pruszków
ROW Rybnik ? - ? Rozwój Katowice
Resovia ? - ? Olimpia Elbląg
Elana Toruń ? - ? Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź ? - ? GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce ? - ? Skra Częstochowa
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Radomiak Radom

17. kolejka - II liga 3/4 listopada
Radomiak Radom ? - ? Górnik Łęczna
Skra Częstochowa ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Ruch Chorzów ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Bełchatów ? - ? Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz ? - ? Widzew Łódź
Olimpia Elbląg ? - ? Elana Toruń
Rozwój Katowice ? - ? Resovia
Znicz Pruszków ? - ? ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola ? - ? Gryf Wejherowo

18. kolejka - II liga 10/11 listopada
Górnik Łęczna ? - ? Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola ? - ? ROW Rybnik
Znicz Pruszków ? - ? Resovia
Rozwój Katowice ? - ? Elana Toruń
Olimpia Elbląg ? - ? Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz ? - ? Błękitni Stargard
GKS Bełchatów ? - ? Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Skra Częstochowa ? - ? Radomiak Radom

19. kolejka - II liga 17/18 listopada
Skra Częstochowa ? - ? Górnik Łęczna
Radomiak Radom ? - ? Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg ? - ? GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce ? - ? Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard ? - ? Olimpia Elbląg
Widzew Łódź ? - ? Rozwój Katowice
Elana Toruń ? - ? Znicz Pruszków
Resovia ? - ? Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik ? - ? Gryf Wejherowo

20. kolejka - II liga 24/25 listopada
Skra Częstochowa ? - ? Ruch Chorzów
Górnik Łęczna ? - ? ROW Rybnik
Gryf Wejherowo ? - ? Resovia
Stal Stalowa Wola ? - ? Elana Toruń
Znicz Pruszków ? - ? Widzew Łódź
Rozwój Katowice ? - ? Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg ? - ? Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz ? - ? Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów ? - ? Radomiak Radom

21. kolejka - II liga 1/2 grudnia
Ruch Chorzów ? - ? Górnik Łęczna
Skra Częstochowa ? - ? GKS Bełchatów
Radomiak Radom ? - ? Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce ? - ? Rozwój Katowice
Błękitni Stargard ? - ? Znicz Pruszków
Widzew Łódź ? - ? Stal Stalowa Wola
Elana Toruń ? - ? Gryf Wejherowo
Resovia ? - ? ROW Rybnik


Inne terminarze / wyniki