Terminarz dla II liga w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "II liga"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Radomiak Radom 13 28 8 4 1 23 11 12
2 Warta Poznań 13 26 8 2 3 20 7 13
3 GKS 1962 Jastrzębie 13 25 7 4 2 21 9 12
4 ŁKS Łódź 13 21 5 6 2 12 10 2
5 Siarka Tarnobrzeg 14 21 6 3 5 21 20 1
6 Garbarnia Kraków 13 20 6 2 5 18 15 3
7 Olimpia Elbląg 13 19 5 4 4 14 14 0
8 Legionovia Legionowo 12 17 5 2 5 17 14 3
9 Znicz Pruszków 13 17 5 2 6 16 19 -3
10 ROW Rybnik 13 16 4 4 5 19 20 -1
11 GKS Bełchatów 12 15 4 3 5 19 15 4
12 Rozwój Katowice 13 14 3 5 5 12 20 -8
13 Błękitni Stargard 13 14 3 5 5 10 12 -2
14 Stal Stalowa Wola 14 13 2 7 5 14 19 -5
15 Wisła Puławy 13 13 2 7 4 12 14 -2
16 MKS Kluczbork 13 13 2 7 4 11 21 -10
17 Gryf Wejherowo 12 11 2 5 5 14 17 -3
18 Gwardia Koszalin 12 7 1 4 7 7 23 -16
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - II liga 29/30 lipca
Radomiak Radom 1 - 0 Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard 2 - 1 GKS Bełchatów
Znicz Pruszków 1 - 2 Gwardia Koszalin
Warta Poznań 3 - 1 Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 5 - 1 MKS Kluczbork
ŁKS Łódź 0 - 0 ROW Rybnik
Wisła Puławy 0 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1 - 1 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 2 - 1 Legionovia Legionowo

2. kolejka - II liga 5/6 sierpnia
Rozwój Katowice 2 - 0 Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg 1 - 3 Radomiak Radom
ROW Rybnik 3 - 1 Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie
Legionovia Legionowo 2 - 3 Warta Poznań
Błękitni Stargard 0 - 0 Stal Stalowa Wola
ŁKS Łódź 1 - 0 Gwardia Koszalin
GKS Bełchatów 3 - 1 Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork 1 - 0 Znicz Pruszków

3. kolejka - II liga 12/13 sierpnia
ŁKS Łódź 1 - 0 MKS Kluczbork
Warta Poznań 2 - 0 ROW Rybnik
Radomiak Radom 4 - 1 Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 0 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 3 - 2 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 3 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy 2 - 1 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 1 - 4 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 2 - 0 Gwardia Koszalin

4. kolejka - II liga 19/20 sierpnia
Gwardia Koszalin 0 - 3 Warta Poznań
MKS Kluczbork 1 - 1 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 1 - 1 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 1 - 1 ŁKS Łódź
Rozwój Katowice 1 - 1 Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo 0 - 1 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie
GKS Bełchatów 5 - 2 Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik 4 - 2 Wisła Puławy

5. kolejka - II liga 23 sierpnia
ŁKS Łódź 2 - 1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1 - 3 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 1 - 0 ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 3 - 0 MKS Kluczbork
Garbarnia Kraków 1 - 2 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 1 - 3 Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy 3 - 0 Gwardia Koszalin

6. kolejka - II liga 26/27 sierpnia
Stal Stalowa Wola 1 - 1 ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo 0 - 1 Warta Poznań
Legionovia Legionowo 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 2 - 0 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 1 - 4 Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork 1 - 1 Wisła Puławy
Błękitni Stargard 0 - 0 Olimpia Elbląg
Gwardia Koszalin 1 - 4 Radomiak Radom

7. kolejka - II liga 2/3 września
Radomiak Radom 1 - 1 MKS Kluczbork
ŁKS Łódź 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie
Znicz Pruszków 2 - 1 GKS Bełchatów
Warta Poznań 1 - 2 Błękitni Stargard
Wisła Puławy 1 - 1 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 3 - 1 Gwardia Koszalin
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 0 - 2 Legionovia Legionowo

8. kolejka - II liga 9/10 września
ROW Rybnik 2 - 2 Rozwój Katowice
Znicz Pruszków 1 - 2 ŁKS Łódź
Błękitni Stargard 0 - 0 Wisła Puławy
Gryf Wejherowo 1 - 1 Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie 2 - 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Gwardia Koszalin
GKS Bełchatów 1 - 1 Legionovia Legionowo
MKS Kluczbork 1 - 1 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Warta Poznań

9. kolejka - II liga 16/17 września
Radomiak Radom 1 - 0 Błękitni Stargard
Rozwój Katowice 0 - 0 Gwardia Koszalin
Warta Poznań 1 - 0 GKS 1962 Jastrzębie
Wisła Puławy 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Garbarnia Kraków 1 - 0 Gryf Wejherowo
Siarka Tarnobrzeg 4 - 0 MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo 3 - 1 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 0 - 1 Znicz Pruszków
ŁKS Łódź 1 - 1 GKS Bełchatów

10. kolejka - II liga 23/24 września
Znicz Pruszków 0 - 3 Warta Poznań
Błękitni Stargard 2 - 0 Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 1 Wisła Puławy
Gryf Wejherowo 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź 1 - 2 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 1 - 2 ROW Rybnik
MKS Kluczbork 1 - 1 Rozwój Katowice
Gwardia Koszalin 1 - 1 Legionovia Legionowo

11. kolejka - II liga 30 września / 1 października
ROW Rybnik 0 - 0 Gwardia Koszalin
Garbarnia Kraków 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice 0 - 3 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 1 - 0 GKS Bełchatów
Warta Poznań 0 - 0 ŁKS Łódź
Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 0 - 1 MKS Kluczbork
Radomiak Radom 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie

12. kolejka - II liga 7/8 października
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Błękitni Stargard 1 - 2 Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź 1 - 0 Wisła Puławy
Olimpia Elbląg 1 - 0 Warta Poznań
MKS Kluczbork 2 - 2 ROW Rybnik
Znicz Pruszków 3 - 1 Radomiak Radom
Gryf Wejherowo ? - ? Legionovia Legionowo
GKS Bełchatów ? - ? Gwardia Koszalin

13. kolejka - II liga 14/15 października
Warta Poznań 0 - 0 GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków 0 - 1 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 GKS 1962 Jastrzębie
Rozwój Katowice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 2 - 1 Błękitni Stargard
Radomiak Radom 2 - 0 ŁKS Łódź
Wisła Puławy 0 - 0 Olimpia Elbląg
ROW Rybnik 3 - 0 Gryf Wejherowo
MKS Kluczbork 1 - 1 Gwardia Koszalin

14. kolejka - II liga 21/22 października
GKS Bełchatów ? - ? MKS Kluczbork
Gryf Wejherowo ? - ? Gwardia Koszalin
Błękitni Stargard ? - ? ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola ? - ? Legionovia Legionowo
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Rozwój Katowice
Znicz Pruszków ? - ? Siarka Tarnobrzeg
ŁKS Łódź ? - ? Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg ? - ? Radomiak Radom
Warta Poznań ? - ? Wisła Puławy

15. kolejka - II liga 28/29 października
Wisła Puławy ? - ? GKS Bełchatów
Radomiak Radom ? - ? Warta Poznań
Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg ? - ? ŁKS Łódź
Rozwój Katowice ? - ? Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
ROW Rybnik ? - ? Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin ? - ? Błękitni Stargard
MKS Kluczbork ? - ? Gryf Wejherowo

16. kolejka - II liga 4/5 listopada
GKS Bełchatów ? - ? Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard ? - ? MKS Kluczbork
Stal Stalowa Wola ? - ? Gwardia Koszalin
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? ROW Rybnik
Znicz Pruszków ? - ? Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź ? - ? Rozwój Katowice
Olimpia Elbląg ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Warta Poznań ? - ? Garbarnia Kraków
Wisła Puławy ? - ? Radomiak Radom

17. kolejka - II liga 11/12 listopada
Radomiak Radom ? - ? GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków ? - ? Wisła Puławy
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Warta Poznań
Rozwój Katowice ? - ? Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo ? - ? ŁKS Łódź
ROW Rybnik ? - ? Znicz Pruszków
Gwardia Koszalin ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
MKS Kluczbork ? - ? Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo ? - ? Błękitni Stargard

18. kolejka - II liga 18/19 listopada
Gryf Wejherowo ? - ? Stal Stalowa Wola
MKS Kluczbork ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Gwardia Koszalin ? - ? Znicz Pruszków
ROW Rybnik ? - ? ŁKS Łódź
Legionovia Legionowo ? - ? Olimpia Elbląg
Rozwój Katowice ? - ? Warta Poznań
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Wisła Puławy
Garbarnia Kraków ? - ? Radomiak Radom
GKS Bełchatów ? - ? Błękitni Stargard

19. kolejka - II liga 25/26 listopada
Gwardia Koszalin ? - ? ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków ? - ? GKS Bełchatów
Radomiak Radom ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy ? - ? Rozwój Katowice
Warta Poznań ? - ? Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg ? - ? ROW Rybnik
Znicz Pruszków ? - ? MKS Kluczbork
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Gryf Wejherowo
Stal Stalowa Wola ? - ? Błękitni Stargard

20. kolejka - II liga 3/4 marca
GKS Bełchatów ? - ? Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Gryf Wejherowo ? - ? Znicz Pruszków
MKS Kluczbork ? - ? ŁKS Łódź
Gwardia Koszalin ? - ? Olimpia Elbląg
ROW Rybnik ? - ? Warta Poznań
Legionovia Legionowo ? - ? Wisła Puławy
Rozwój Katowice ? - ? Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Garbarnia Kraków

21. kolejka - II liga 10/11 marca
Siarka Tarnobrzeg ? - ? GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków ? - ? Rozwój Katowice
Radomiak Radom ? - ? Legionovia Legionowo
Wisła Puławy ? - ? ROW Rybnik
Warta Poznań ? - ? Gwardia Koszalin
Olimpia Elbląg ? - ? MKS Kluczbork
ŁKS Łódź ? - ? Gryf Wejherowo
Znicz Pruszków ? - ? Błękitni Stargard
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Stal Stalowa Wola

22. kolejka - II liga 17/18 marca
GKS Bełchatów ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Stal Stalowa Wola ? - ? Znicz Pruszków
Błękitni Stargard ? - ? ŁKS Łódź
Gryf Wejherowo ? - ? Olimpia Elbląg
MKS Kluczbork ? - ? Warta Poznań
Gwardia Koszalin ? - ? Wisła Puławy
ROW Rybnik ? - ? Radomiak Radom
Legionovia Legionowo ? - ? Garbarnia Kraków
Rozwój Katowice ? - ? Siarka Tarnobrzeg

23. kolejka - II liga 24/25 marca
Rozwój Katowice ? - ? GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków ? - ? ROW Rybnik
Radomiak Radom ? - ? Gwardia Koszalin
Wisła Puławy ? - ? MKS Kluczbork
Warta Poznań ? - ? Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg ? - ? Błękitni Stargard
ŁKS Łódź ? - ? Stal Stalowa Wola
Znicz Pruszków ? - ? GKS 1962 Jastrzębie

24. kolejka - II liga 31 marca
GKS Bełchatów ? - ? Znicz Pruszków
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? ŁKS Łódź
Stal Stalowa Wola ? - ? Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard ? - ? Warta Poznań
Gryf Wejherowo ? - ? Wisła Puławy
MKS Kluczbork ? - ? Radomiak Radom
Gwardia Koszalin ? - ? Garbarnia Kraków
ROW Rybnik ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Legionovia Legionowo ? - ? Rozwój Katowice

25. kolejka - II liga 7/8 kwietnia
Legionovia Legionowo ? - ? GKS Bełchatów
Rozwój Katowice ? - ? ROW Rybnik
Garbarnia Kraków ? - ? MKS Kluczbork
Radomiak Radom ? - ? Gryf Wejherowo
Wisła Puławy ? - ? Błękitni Stargard
Warta Poznań ? - ? Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
ŁKS Łódź ? - ? Znicz Pruszków

26. kolejka - II liga 14/15 kwietnia
GKS Bełchatów ? - ? ŁKS Łódź
Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Elbląg
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Warta Poznań
Stal Stalowa Wola ? - ? Wisła Puławy
Błękitni Stargard ? - ? Radomiak Radom
Gryf Wejherowo ? - ? Garbarnia Kraków
MKS Kluczbork ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Gwardia Koszalin ? - ? Rozwój Katowice
ROW Rybnik ? - ? Legionovia Legionowo

27. kolejka - II liga 21/22 kwietnia
ROW Rybnik ? - ? GKS Bełchatów
Legionovia Legionowo ? - ? Gwardia Koszalin
Rozwój Katowice ? - ? MKS Kluczbork
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków ? - ? Błękitni Stargard
Radomiak Radom ? - ? Stal Stalowa Wola
Wisła Puławy ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Warta Poznań ? - ? Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg ? - ? ŁKS Łódź

28. kolejka - II liga 28/29 kwietnia
GKS Bełchatów ? - ? Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź ? - ? Warta Poznań
Znicz Pruszków ? - ? Wisła Puławy
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola ? - ? Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo ? - ? Rozwój Katowice
MKS Kluczbork ? - ? Legionovia Legionowo
Gwardia Koszalin ? - ? ROW Rybnik

29. kolejka - II liga 5/6 maja
Siarka Tarnobrzeg 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Gwardia Koszalin ? - ? GKS Bełchatów
ROW Rybnik ? - ? MKS Kluczbork
Legionovia Legionowo ? - ? Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice ? - ? Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Radomiak Radom ? - ? Znicz Pruszków
Wisła Puławy ? - ? ŁKS Łódź
Warta Poznań ? - ? Olimpia Elbląg

30. kolejka - II liga 9 maja
GKS Bełchatów ? - ? Warta Poznań
Olimpia Elbląg ? - ? Wisła Puławy
ŁKS Łódź ? - ? Radomiak Radom
Znicz Pruszków ? - ? Garbarnia Kraków
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola ? - ? Rozwój Katowice
Błękitni Stargard ? - ? Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo ? - ? ROW Rybnik

31. kolejka - II liga 12/13 maja
MKS Kluczbork ? - ? GKS Bełchatów
Gwardia Koszalin ? - ? Gryf Wejherowo
ROW Rybnik ? - ? Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo ? - ? Stal Stalowa Wola
Rozwój Katowice ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków ? - ? ŁKS Łódź
Radomiak Radom ? - ? Olimpia Elbląg
Wisła Puławy ? - ? Warta Poznań

32. kolejka - II liga 19/20 maja
GKS Bełchatów ? - ? Wisła Puławy
Warta Poznań ? - ? Radomiak Radom
Olimpia Elbląg ? - ? Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków ? - ? Rozwój Katowice
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola ? - ? ROW Rybnik
Błękitni Stargard ? - ? Gwardia Koszalin
Gryf Wejherowo ? - ? MKS Kluczbork

33. kolejka - II liga 26/27 maja
Gryf Wejherowo ? - ? GKS Bełchatów
MKS Kluczbork ? - ? Błękitni Stargard
Gwardia Koszalin ? - ? Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik ? - ? GKS 1962 Jastrzębie
Legionovia Legionowo ? - ? Znicz Pruszków
Rozwój Katowice ? - ? ŁKS Łódź
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków ? - ? Warta Poznań
Radomiak Radom ? - ? Wisła Puławy

34. kolejka - II liga 2/3 czerwca
GKS Bełchatów ? - ? Radomiak Radom
Wisła Puławy ? - ? Garbarnia Kraków
Warta Poznań ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg ? - ? Rozwój Katowice
ŁKS Łódź ? - ? Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków ? - ? ROW Rybnik
GKS 1962 Jastrzębie ? - ? Gwardia Koszalin
Stal Stalowa Wola ? - ? MKS Kluczbork
Błękitni Stargard ? - ? Gryf Wejherowo


Inne terminarze / wyniki