IV liga pomorska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 21 | 50 | 16 | 2 | 3 | 55 | 24 | 31 | |
2 | Jaguar Gdańsk | 21 | 49 | 16 | 1 | 4 | 62 | 26 | 36 | |
3 | Bałtyk Gdynia | 21 | 45 | 14 | 3 | 4 | 46 | 24 | 22 | |
4 | Grom Nowy Staw | 21 | 40 | 12 | 4 | 5 | 44 | 28 | 16 | |
5 | Pomezania Malbork | 21 | 37 | 10 | 7 | 4 | 50 | 29 | 21 | |
6 | Pogoń Lębork | 21 | 33 | 9 | 6 | 6 | 48 | 35 | 13 | |
7 | Radunia II Stężyca | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 37 | 33 | 4 | |
8 | Chojniczanka II Chojnice | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 41 | 39 | 2 | |
9 | Anioły Garczegorze | 21 | 30 | 9 | 3 | 9 | 40 | 39 | 1 | |
10 | Supra Kwidzyn | 21 | 30 | 8 | 6 | 7 | 29 | 36 | -7 | |
11 | Gryf Wejherowo | 21 | 28 | 9 | 1 | 11 | 38 | 35 | 3 | |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 21 | 27 | 7 | 6 | 8 | 26 | 31 | -5 | |
13 | MKS Władysławowo | 20 | 18 | 4 | 6 | 10 | 25 | 43 | -18 | |
14 | Gedania II Gdańsk | 21 | 18 | 6 | 0 | 15 | 33 | 60 | -27 | |
15 | Sparta Sycewice | 21 | 17 | 3 | 8 | 10 | 30 | 51 | -21 | |
16 | Arka II Gdynia | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 29 | 42 | -13 | |
17 | GKS Kolbudy | 21 | 16 | 4 | 4 | 13 | 19 | 50 | -31 | |
18 | Start Miastko | 20 | 11 | 2 | 5 | 13 | 26 | 53 | -27 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gryf Słupsk | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 32 | 8 | 24 | |
2 | Jaguar Gdańsk | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 33 | 16 | 17 | |
3 | Bałtyk Gdynia | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 25 | 11 | 14 | |
4 | Pomezania Malbork | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 25 | 11 | 14 | |
5 | Pogoń Lębork | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 23 | 8 | 15 | |
6 | Grom Nowy Staw | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 20 | 16 | 4 | |
7 | Radunia II Stężyca | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 21 | 19 | 2 | |
8 | Chojniczanka II Chojnice | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 24 | 21 | 3 | |
9 | Powiśle Dzierzgoń | 11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 15 | 13 | 2 | |
10 | Gedania II Gdańsk | 11 | 15 | 5 | 0 | 6 | 22 | 24 | -2 | |
11 | Gryf Wejherowo | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 19 | 19 | 0 | |
12 | Anioły Garczegorze | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 17 | 21 | -4 | |
13 | Supra Kwidzyn | 11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 12 | 22 | -10 | |
14 | MKS Władysławowo | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 13 | 22 | -9 | |
15 | Arka II Gdynia | 12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 17 | 22 | -5 | |
16 | GKS Kolbudy | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 12 | 15 | -3 | |
17 | Start Miastko | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 15 | 22 | -7 | |
18 | Sparta Sycewice | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 16 | 27 | -11 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaguar Gdańsk | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 29 | 10 | 19 | |
2 | Bałtyk Gdynia | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 21 | 13 | 8 | |
3 | Grom Nowy Staw | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 24 | 12 | 12 | |
4 | Supra Kwidzyn | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 17 | 14 | 3 | |
5 | Gryf Słupsk | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 23 | 16 | 7 | |
6 | Anioły Garczegorze | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23 | 18 | 5 | |
7 | Pomezania Malbork | 11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 25 | 18 | 7 | |
8 | Radunia II Stężyca | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 16 | 14 | 2 | |
9 | Gryf Wejherowo | 10 | 15 | 5 | 0 | 5 | 19 | 16 | 3 | |
10 | Chojniczanka II Chojnice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 17 | 18 | -1 | |
11 | Pogoń Lębork | 11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 25 | 27 | -2 | |
12 | Powiśle Dzierzgoń | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 11 | 18 | -7 | |
13 | MKS Władysławowo | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 12 | 21 | -9 | |
14 | Sparta Sycewice | 11 | 9 | 1 | 6 | 4 | 14 | 24 | -10 | |
15 | Arka II Gdynia | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12 | 20 | -8 | |
16 | GKS Kolbudy | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 7 | 35 | -28 | |
17 | Gedania II Gdańsk | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 11 | 36 | -25 | |
18 | Start Miastko | 10 | 2 | 0 | 2 | 8 | 11 | 31 | -20 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
GKS Kolbudy
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Arka II Gdynia | 22 czerwca 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Gedania II Gdańsk | 15 czerwca 2024 |
Grom Nowy Staw | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 8 czerwca 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Pomezania Malbork | 1 czerwca 2024 |
Sparta Sycewice | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 25 maja 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Bałtyk Gdynia | 18 maja 2024 |
Anioły Garczegorze | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 11 maja 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Chojniczanka II Chojnice | 4 maja 2024 |
Radunia II Stężyca | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 27 kwietnia 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Jaguar Gdańsk | 20 kwietnia 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Pogoń Lębork | 13 kwietnia 2024 |
Gryf Słupsk | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 6 kwietnia 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | Gryf Wejherowo | 30 marca 2024 |
Start Miastko | 2 - 3 | GKS Kolbudy | 23 marca 2024 |
GKS Kolbudy | 0 - 0 | MKS Władysławowo | 17 marca 2024 |
Supra Kwidzyn | 2 - 0 | GKS Kolbudy | 9 marca 2024 |
GKS Kolbudy | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 3 marca 2024 |
Arka II Gdynia | 4 - 0 | GKS Kolbudy | 25 listopada 2023 |
Gedania II Gdańsk | 5 - 1 | GKS Kolbudy | 12 listopada 2023 |
GKS Kolbudy | 2 - 4 | Grom Nowy Staw | 4 listopada 2023 |
Pomezania Malbork | 6 - 0 | GKS Kolbudy | 28 października 2023 |
GKS Kolbudy | 2 - 2 | Sparta Sycewice | 21 października 2023 |
Bałtyk Gdynia | 4 - 0 | GKS Kolbudy | 14 października 2023 |
GKS Kolbudy | 1 - 2 | Anioły Garczegorze | 7 października 2023 |
Chojniczanka II Chojnice | 3 - 0 | GKS Kolbudy | 1 października 2023 |
GKS Kolbudy | 1 - 2 | Radunia II Stężyca | 23 września 2023 |
Jaguar Gdańsk | 4 - 0 | GKS Kolbudy | 16 września 2023 |
Pogoń Lębork | 3 - 0 | GKS Kolbudy | 9 września 2023 |
GKS Kolbudy | 2 - 2 | Gryf Słupsk | 2 września 2023 |
Gryf Wejherowo | 2 - 1 | GKS Kolbudy | 26 sierpnia 2023 |
GKS Kolbudy | 2 - 1 | Start Miastko | 19 sierpnia 2023 |
MKS Władysławowo | 0 - 0 | GKS Kolbudy | 15 sierpnia 2023 |
GKS Kolbudy | 0 - 1 | Supra Kwidzyn | 12 sierpnia 2023 |
Powiśle Dzierzgoń | 0 - 2 | GKS Kolbudy | 6 sierpnia 2023 |
IV liga pomorska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Mateusz Borowski | Grom Nowy Staw | 15 |
2 | Igor Jankowski | Bałtyk Gdynia | 10 |
3 | Robert Wesołowski | Pomezania Malbork | 10 |
4 | Andrzej Łyszyk | Gryf Słupsk | 9 |
5 | Fabian Słowiński | Gryf Słupsk | 9 |
6 | Paweł Czychowski | Jaguar Gdańsk | 9 |
7 | Przemysław Płotka | Jaguar Gdańsk | 9 |
8 | Damian Wojda | Pogoń Lębork | 9 |
9 | Michał Choszcz | Anioły Garczegorze | 8 |
10 | Dominik Klecha | MKS Władysławowo | 8 |
11 | Szymon Rychłowski | Bałtyk Gdynia | 8 |
12 | Janusz Surdykowski | Jaguar Gdańsk | 8 |
13 | Konrad Nędza | Pomezania Malbork | 7 |
14 | Jakub Żywicki | Chojniczanka II Chojnice | 6 |
15 | Tomasz Grabowski | Pomezania Malbork | 6 |
16 | Maciej Miecznikowski | Gryf Słupsk | 5 |
17 | Jakub Rendzio | Radunia II Stężyca | 5 |
18 | Dariusz Staniaszek | Supra Kwidzyn | 5 |
19 | Mateusz Słumiński | Anioły Garczegorze | 5 |
20 | Dominik Stolc | Radunia II Stężyca | 5 |
21 | Mateusz Pietrzyk | Supra Kwidzyn | 5 |
22 | Krzysztof Idzi | Gryf Wejherowo | 5 |
23 | Łukasz Skierka | Sparta Sycewice | 5 |
24 | Mateusz Koniuszy | Pogoń Lębork | 5 |
25 | Bartosz Bławat | Gedania II Gdańsk | 4 |
26 | Maciej Leske | Gryf Wejherowo | 4 |
27 | Marcin Dampc | GKS Kolbudy | 4 |
28 | Bartłomiej Iwański | Gryf Wejherowo | 4 |
29 | Jakub Kwidziński | Gryf Wejherowo | 4 |
30 | Kacper Rapinczuk | Pomezania Malbork | 4 |
31 | Krystian Rodzim | Radunia II Stężyca | 4 |
32 | Arkadiusz Proena | MKS Władysławowo | 4 |
33 | Jakub Kościów | Sparta Sycewice | 4 |
34 | Krystian Faltyński | Gryf Wejherowo | 3 |
35 | Mateusz Dampc | Pogoń Lębork | 3 |
36 | Filip Lipka | Radunia II Stężyca | 3 |
37 | Krzysztof Bryndal | Start Miastko | 3 |
38 | Jakub Narodzonek | Start Miastko | 3 |
39 | Norbert Hołtyn | Grom Nowy Staw | 3 |
40 | Jakub Piotrowski | Arka II Gdynia | 3 |
41 | Dawid Kowalski | Anioły Garczegorze | 3 |
42 | Maciej Gregorek | Anioły Garczegorze | 3 |
43 | Karol Świdziński | Gryf Słupsk | 3 |
44 | Nikodem Bunik | Gedania II Gdańsk | 3 |
45 | Rafał Majtyka | Chojniczanka II Chojnice | 3 |
46 | Bartek Błaszczyk | Powiśle Dzierzgoń | 3 |
47 | Kacper Szostak | Start Miastko | 3 |
48 | Kordian Błażejczyk | Pogoń Lębork | 3 |
49 | Konrad Bizewski | MKS Władysławowo | 3 |
50 | Hubert Syldatk | Anioły Garczegorze | 3 |
51 | Daniel Piechowski | Gryf Słupsk | 3 |
52 | Fabian Urbański | Grom Nowy Staw | 3 |
53 | Rafał Bobrowski | Sparta Sycewice | 3 |
54 | Oskar Bohm | Bałtyk Gdynia | 3 |
55 | Adam Duda | Jaguar Gdańsk | 3 |
56 | Marcin Trojanowski | Chojniczanka II Chojnice | 3 |
57 | Mateusz Sadło | GKS Kolbudy | 3 |
58 | Mateusz Meyer | Chojniczanka II Chojnice | 3 |
59 | Patryk Lewandowski | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
60 | Dawid Patelcztyk | Pogoń Lębork | 2 |
61 | Szymon Łukasiewicz | GKS Kolbudy | 2 |
62 | Igor Pawlak | Gedania II Gdańsk | 2 |
63 | Jakub Kafarski | Radunia II Stężyca | 2 |
64 | Alef Miraildes Firmino Dos Anjos | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
65 | Jakub Romanik | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
66 | Błażej Siłkowski | Pogoń Lębork | 2 |
67 | Dawid Więckowski | Gryf Słupsk | 2 |
68 | Maksym Demianchuk | Bałtyk Gdynia | 2 |
69 | Martin Romanek | Pogoń Lębork | 2 |
70 | Patryk Dąbrowski | Gryf Słupsk | 2 |
71 | Kacper Chmielewski | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
72 | Kacper Bladowski | Jaguar Gdańsk | 2 |
73 | Krzysztof Kaniewski | Radunia II Stężyca | 2 |
74 | Michał Kowalkowski | Pogoń Lębork | 2 |
75 | Robert Hirsz | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
76 | Wiktor Ciechański | Gryf Słupsk | 2 |
77 | Krzysztof Rzepa | Powiśle Dzierzgoń | 2 |
78 | Filip Tomasiewicz | Anioły Garczegorze | 2 |
79 | Bartosz Ossowski | Bałtyk Gdynia | 2 |
80 | Damian Tofil | Sparta Sycewice | 2 |
81 | Bartłomiej Szwajczewski | Start Miastko | 2 |
82 | Michał Kobiela | Anioły Garczegorze | 2 |
83 | Donat Adkonis | Sparta Sycewice | 2 |
84 | Robert Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
85 | Krzysztof Iwanowski | Bałtyk Gdynia | 2 |
86 | Kacper Madej | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
87 | Dawid Zieliński | Grom Nowy Staw | 2 |
88 | Gustaw Panic | Gedania II Gdańsk | 2 |
89 | Igor Michalski | Jaguar Gdańsk | 2 |
90 | Mateusz Górka | Supra Kwidzyn | 2 |
91 | Paweł Koniuszek | Start Miastko | 2 |
92 | Sebastian Dziadkowiec | Bałtyk Gdynia | 2 |
93 | Kacper Jendruch | Gryf Słupsk | 2 |
94 | Jakub Leszkiewicz | Pogoń Lębork | 2 |
95 | Maciej Zagraba | Chojniczanka II Chojnice | 2 |
96 | Karol Kowalczyk | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
97 | Mateusz Klecha | Pogoń Lębork | 1 |
98 | Jarosław Kuźniarski | GKS Kolbudy | 1 |
99 | Krzysztof Guzowski | Start Miastko | 1 |
100 | Damian Kugiel | GKS Kolbudy | 1 |
101 | Krzysztof Garbowski | Start Miastko | 1 |
102 | Konrad Waliszewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
103 | Mateusz Michalewski | Gedania II Gdańsk | 1 |
104 | Hubert Żuber | Sparta Sycewice | 1 |
105 | Wojciech Zyska | Gedania II Gdańsk | 1 |
106 | Piotr Marszałek | Pomezania Malbork | 1 |
107 | Tomasz Wacławski | Supra Kwidzyn | 1 |
108 | Filip Mosek | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
109 | Marcel Predenkiewicz | Arka II Gdynia | 1 |
110 | Ahmed Hafez Hussein Abdallah | Arka II Gdynia | 1 |
111 | Radosław Stępień | Bałtyk Gdynia | 1 |
112 | Jacek Gretkowski | Supra Kwidzyn | 1 |
113 | Przemysław Lewandowski | Supra Kwidzyn | 1 |
114 | Oskar Formela | MKS Władysławowo | 1 |
115 | Adrian Rajski | Radunia II Stężyca | 1 |
116 | Dawid Jabłoński | Supra Kwidzyn | 1 |
117 | Jakub Fijałkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
118 | Marcel Pietrykowski | Sparta Sycewice | 1 |
119 | Marcel Karakiewicz | Gedania II Gdańsk | 1 |
120 | Wojciech Zieliński | Arka II Gdynia | 1 |
121 | Vadym Kukuruza | Arka II Gdynia | 1 |
122 | Wiktor Sawicki | Arka II Gdynia | 1 |
123 | Jakub Borsuk | Start Miastko | 1 |
124 | Marcin Drzazgowski | Anioły Garczegorze | 1 |
125 | Oktawian Skrzecz | Bałtyk Gdynia | 1 |
126 | Igor Bogdański | Gedania II Gdańsk | 1 |
127 | Dominik Rycewicz | GKS Kolbudy | 1 |
128 | Szymon Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
129 | Dawid Karczewski | Pomezania Malbork | 1 |
130 | Krzysztof Błażek | Grom Nowy Staw | 1 |
131 | Michał Alaburda | Supra Kwidzyn | 1 |
132 | Marcin Karniluk | Pomezania Malbork | 1 |
133 | Jakub Jędrzejewski | Supra Kwidzyn | 1 |
134 | Maciej Gorwa | Gedania II Gdańsk | 1 |
135 | Filip Kowalski | Arka II Gdynia | 1 |
136 | Jan Furman | Radunia II Stężyca | 1 |
137 | Cezary Gołubiński | MKS Władysławowo | 1 |
138 | Oskar Klessa | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
139 | Jakub Goliński | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
140 | Marcin Pietrowski | Jaguar Gdańsk | 1 |
141 | Jakub Bloch | Anioły Garczegorze | 1 |
142 | Dawid Darga | Anioły Garczegorze | 1 |
143 | Aleksander Reclaw | Radunia II Stężyca | 1 |
144 | Ksawery Ronowski | Sparta Sycewice | 1 |
145 | Wojciech Pawlina | Gryf Słupsk | 1 |
146 | Klaudiusz Filas | Jaguar Gdańsk | 1 |
147 | Kacper Dawidowski | MKS Władysławowo | 1 |
148 | Mateusz Motyliński | Supra Kwidzyn | 1 |
149 | Aleksander Łazarski | Gedania II Gdańsk | 1 |
150 | Paweł Zamerski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
151 | Paweł Kowalczyk | Pogoń Lębork | 1 |
152 | Oliwier Kątny | Gryf Wejherowo | 1 |
153 | Adam Wróblewski | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
154 | Kamil Dryjas | Pomezania Malbork | 1 |
155 | Przemysław Kinder | Jaguar Gdańsk | 1 |
156 | Oliwier Maczkowski | Arka II Gdynia | 1 |
157 | Marcel Stenka | Arka II Gdynia | 1 |
158 | Wojciech Wójcik | Sparta Sycewice | 1 |
159 | Adam Płotka | Radunia II Stężyca | 1 |
160 | Maciej Dampc | Radunia II Stężyca | 1 |
161 | Tymoteusz Czyż | MKS Władysławowo | 1 |
162 | Mateusz Latkiewicz | Pomezania Malbork | 1 |
163 | Patryk Wójcik | Sparta Sycewice | 1 |
164 | Michał Gajewski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
165 | Nikodem Ciechański | Gryf Słupsk | 1 |
166 | Dominik Butowski | Gryf Słupsk | 1 |
167 | Robert Sulewski | Jaguar Gdańsk | 1 |
168 | Mateusz Krause | Arka II Gdynia | 1 |
169 | Aleksander Drozdowicz | Bałtyk Gdynia | 1 |
170 | Kamil Witkowski | Gedania II Gdańsk | 1 |
171 | Kacper Hebel | Gryf Wejherowo | 1 |
172 | Antoni Prałat | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
173 | Chrystian Domaschke | Radunia II Stężyca | 1 |
174 | Bartłomiej Borowicz | Start Miastko | 1 |
175 | Jarosław Cudziło | Sparta Sycewice | 1 |
176 | Piotr Dudzik | Grom Nowy Staw | 1 |
177 | Daniel Lorkowski | Powiśle Dzierzgoń | 1 |
178 | Kacper Skonieczny | Chojniczanka II Chojnice | 1 |
179 | Patryk Migowski | Arka II Gdynia | 1 |
180 | Patryk Popieliński | Gedania II Gdańsk | 1 |
181 | Mateusz Bany | GKS Kolbudy | 1 |
182 | Sebastian Gwóżdż | Supra Kwidzyn | 1 |
183 | Miłosz Detmer | Chojniczanka II Chojnice | 1 |