Terminarz dla III liga pomorsko-zachodniopomorska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga pomorsko-zachodniopomorska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Kotwica Kołobrzeg 30 60 18 6 6 69 34 35
2 Bałtyk Koszalin 30 55 15 10 5 56 26 30
3 Gwardia Koszalin 30 52 15 7 8 37 24 13
4 Bałtyk Gdynia 30 48 13 9 8 46 35 11
5 Cartusia Kartuzy 30 47 14 5 11 43 41 2
6 Drawa Drawsko Pomorskie 30 47 14 5 11 46 37 9
7 Pogoń II Szczecin 30 46 13 7 10 52 51 1
8 Kaszubia Kościerzyna 30 46 13 7 10 49 42 7
9 Arka II Gdynia 30 44 13 5 12 43 34 9
10 Lechia II Gdańsk 30 42 12 6 12 59 51 8
11 Leśnik Manowo 30 39 10 9 11 39 39 0
12 Pomorze Potęgowo 30 37 11 4 15 40 60 -20
13 Chemik Police 30 33 8 9 13 32 44 -12
14 Koral Dębnica 30 26 7 5 18 32 65 -33
15 Energetyk Gryfino 30 23 5 8 17 23 46 -23
16 Polonia Gdańsk 30 21 5 6 19 22 59 -37
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 10/11 sierpnia
Polonia Gdańsk 0 - 3 Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo 0 - 1 Chemik Police
Pomorze Potęgowo 4 - 0 Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Energetyk Gryfino
Arka II Gdynia 1 - 1 Gwardia Koszalin

2. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 15 sierpnia
Chemik Police 2 - 0 Pomorze Potęgowo
Energetyk Gryfino 1 - 3 Cartusia Kartuzy
Bałtyk Gdynia 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 1 Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin 0 - 0 Leśnik Manowo
Koral Dębnica 2 - 2 Polonia Gdańsk

3. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 17/18 sierpnia
Leśnik Manowo 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy 0 - 1 Lechia II Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Chemik Police
Pomorze Potęgowo 3 - 1 Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Pogoń II Szczecin
Arka II Gdynia 3 - 0 Energetyk Gryfino

4. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 24/25 sierpnia
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Bałtyk Koszalin
Chemik Police 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Polonia Gdańsk
Energetyk Gryfino 3 - 3 Lechia II Gdańsk
Koral Dębnica 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Gwardia Koszalin 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Drawa Drawsko Pomorskie 6 - 0 Pomorze Potęgowo
Arka II Gdynia 1 - 2 Leśnik Manowo

5. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 31 sierpnia/1 września
Lechia II Gdańsk 2 - 2 Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie
Leśnik Manowo 0 - 0 Energetyk Gryfino
Pomorze Potęgowo 1 - 0 Arka II Gdynia
Bałtyk Koszalin 3 - 1 Pogoń II Szczecin
Polonia Gdańsk 0 - 2 Chemik Police

6. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 7/8 września
Gwardia Koszalin 1 - 0 Polonia Gdańsk
Pogoń II Szczecin 2 - 0 Cartusia Kartuzy
Chemik Police 2 - 2 Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino 1 - 0 Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia 3 - 2 Lechia II Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Leśnik Manowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo
Arka II Gdynia 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg

7. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 14/15 września
Lechia II Gdańsk 8 - 2 Pogoń II Szczecin
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Arka II Gdynia
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chemik Police
Pomorze Potęgowo 0 - 0 Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 Leśnik Manowo
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Gwardia Koszalin
Koral Dębnica 0 - 4 Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie

8. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 21/22 września
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Koral Dębnica
Energetyk Gryfino 0 - 2 Bałtyk Gdynia
Gwardia Koszalin 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk 6 - 0 Chemik Police
Arka II Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk

9. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 28/29 września
Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gwardia Koszalin
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Pomorze Potęgowo
Polonia Gdańsk 2 - 0 Leśnik Manowo
Koral Dębnica 2 - 1 Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Energetyk Gryfino
Bałtyk Koszalin 3 - 0 Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia 2 - 4 Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy 4 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie

10. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 5/6 października
Chemik Police 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin
Energetyk Gryfino 0 - 0 Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin 0 - 1 Koral Dębnica
Drawa Drawsko Pomorskie 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo 4 - 1 Polonia Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 2 - 1 Cartusia Kartuzy

11. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 12/13 października
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin 3 - 1 Chemik Police
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Leśnik Manowo
Koral Dębnica 2 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk 0 - 5 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Pomorze Potęgowo
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gwardia Koszalin

12. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 19/20 października
Leśnik Manowo 1 - 2 Lechia II Gdańsk
Gwardia Koszalin 0 - 0 Pogoń II Szczecin
Pomorze Potęgowo 0 - 5 Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Polonia Gdańsk
Energetyk Gryfino 0 - 1 Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 0 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 4 - 0 Koral Dębnica
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Bałtyk Koszalin

13. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 26/27 października
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Polonia Gdańsk 0 - 0 Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Pomorze Potęgowo
Chemik Police 1 - 1 Gwardia Koszalin
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Koral Dębnica 0 - 3 Leśnik Manowo
Bałtyk Gdynia 2 - 1 Arka II Gdynia
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie

14. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 2/3 listopada
Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Lechia II Gdańsk
Polonia Gdańsk 0 - 0 Bałtyk Koszalin
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino 0 - 1 Gwardia Koszalin
Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Chemik Police
Leśnik Manowo 4 - 3 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin

15. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 9/10 listopada
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg
Chemik Police 0 - 0 Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin 4 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Polonia Gdańsk
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Pomorze Potęgowo
Pogoń II Szczecin 4 - 0 Leśnik Manowo

16. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 16/17 listopada
Lechia II Gdańsk 3 - 2 Polonia Gdańsk
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Pomorze Potęgowo
Energetyk Gryfino 1 - 2 Drawa Drawsko Pomorskie
Gwardia Koszalin 0 - 2 Arka II Gdynia
Chemik Police 0 - 2 Leśnik Manowo
Koral Dębnica 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg

17. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 23/24 listopada
Bałtyk Koszalin 4 - 0 Lechia II Gdańsk
Polonia Gdańsk 1 - 0 Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Bałtyk Gdynia
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Energetyk Gryfino
Pomorze Potęgowo 3 - 2 Chemik Police
Leśnik Manowo 0 - 0 Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Pogoń II Szczecin
Arka II Gdynia 2 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie

18. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 15/16 marca
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Leśnik Manowo
Chemik Police 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino 2 - 1 Arka II Gdynia
Gwardia Koszalin 1 - 0 Pomorze Potęgowo
Koral Dębnica 0 - 5 Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy

19. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 22/23 marca
Bałtyk Koszalin 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Polonia Gdańsk 1 - 1 Pogoń II Szczecin
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Koral Dębnica
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Chemik Police
Pomorze Potęgowo 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie
Leśnik Manowo 1 - 1 Arka II Gdynia
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Gwardia Koszalin
Lechia II Gdańsk 3 - 1 Energetyk Gryfino

20. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 29/30 marca
Bałtyk Gdynia 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Bałtyk Koszalin
Chemik Police 4 - 1 Polonia Gdańsk
Energetyk Gryfino 3 - 2 Leśnik Manowo
Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Koral Dębnica 2 - 1 Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia 2 - 0 Pomorze Potęgowo

21. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 5/6 kwietnia
Polonia Gdańsk 0 - 1 Gwardia Koszalin
Koral Dębnica 1 - 2 Energetyk Gryfino
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Arka II Gdynia
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Leśnik Manowo
Lechia II Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 0 - 3 Drawa Drawsko Pomorskie

22. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 12/13 kwietnia
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Koral Dębnica
Chemik Police 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Energetyk Gryfino 1 - 2 Pomorze Potęgowo
Drawa Drawsko Pomorskie 2 - 0 Polonia Gdańsk
Leśnik Manowo 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin 1 - 0 Bałtyk Koszalin
Arka II Gdynia 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Lechia II Gdańsk

23. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 18/19 kwietnia
Kotwica Kołobrzeg 6 - 0 Pomorze Potęgowo
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Energetyk Gryfino
Koral Dębnica 4 - 0 Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin 1 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie
Polonia Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia
Chemik Police 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Leśnik Manowo
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gwardia Koszalin

24. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 26/27 kwietnia
Pogoń II Szczecin 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo 4 - 0 Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Chemik Police 0 - 0 Koral Dębnica
Energetyk Gryfino 0 - 4 Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin 3 - 1 Lechia II Gdańsk
Pomorze Potęgowo 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia 1 - 0 Bałtyk Koszalin

25. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 3/4 maja
Pogoń II Szczecin 1 - 0 Energetyk Gryfino
Polonia Gdańsk 0 - 1 Pomorze Potęgowo
Koral Dębnica 1 - 3 Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Leśnik Manowo
Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chemik Police
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg
Lechia II Gdańsk 0 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie

26. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 10/11 maja
Leśnik Manowo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Chemik Police 1 - 1 Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 Polonia Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie 4 - 2 Koral Dębnica
Pomorze Potęgowo 0 - 4 Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Arka II Gdynia 2 - 0 Lechia II Gdańsk

27. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 17/18 maja
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Gwardia Koszalin
Polonia Gdańsk 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
Chemik Police 3 - 1 Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk 1 - 1 Leśnik Manowo
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Pomorze Potęgowo
Bałtyk Koszalin 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia 3 - 1 Drawa Drawsko Pomorskie
Koral Dębnica 0 - 1 Arka II Gdynia

28. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 24/25 maja
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Bałtyk Koszalin
Leśnik Manowo 0 - 3 Koral Dębnica
Energetyk Gryfino 1 - 2 Polonia Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Cartusia Kartuzy
Pomorze Potęgowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 2 Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin 4 - 2 Chemik Police
Arka II Gdynia 1 - 3 Bałtyk Gdynia

29. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 31 maja/1 czerwca
Pogoń II Szczecin 2 - 1 Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Leśnik Manowo
Koral Dębnica 3 - 1 Pomorze Potęgowo
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna
Bałtyk Koszalin 2 - 1 Polonia Gdańsk
Chemik Police 1 - 0 Drawa Drawsko Pomorskie
Gwardia Koszalin 1 - 0 Energetyk Gryfino
Lechia II Gdańsk 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg

30. kolejka - III liga pomorsko-zachodniopomorska 7 czerwca
Energetyk Gryfino 1 - 4 Bałtyk Koszalin
Polonia Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Lechia II Gdańsk
Kotwica Kołobrzeg 4 - 0 Koral Dębnica
Pomorze Potęgowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia
Leśnik Manowo 5 - 1 Pogoń II Szczecin
Arka II Gdynia 3 - 0 Chemik Police
Drawa Drawsko Pomorskie 1 - 1 Gwardia Koszalin


Inne terminarze / wyniki