Terminarz dla III liga podlasko-warmińsko-mazurska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga podlasko-warmińsko-mazurska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Ostróda 34 74 24 2 8 78 32 46
2 MKS Korsze 34 71 22 5 7 78 35 43
3 Płomień Ełk 34 68 20 8 6 87 47 40
4 Start Działdowo 34 67 19 10 5 58 39 19
5 Jagiellonia II Białystok 34 60 18 6 10 63 46 17
6 Huragan Morąg 34 54 16 6 12 67 48 19
7 Dąb Dąbrowa Białostocka 34 54 15 9 10 61 46 15
8 Barkas Tolkmicko 34 51 14 9 11 46 42 4
9 LZS Narewka 34 44 12 8 14 49 56 -7
10 Znicz Biała Piska 34 43 12 7 15 43 46 -3
11 Warmia Grajewo 34 39 11 6 17 37 56 -19
12 ŁKS 1926 Łomża 34 39 10 9 15 49 64 -15
13 Tur Bielsk Podlaski 34 37 10 7 17 33 56 -23
14 Mrągowia Mrągowo 34 36 10 6 18 44 61 -17
15 Motor Lubawa 34 34 8 10 16 42 62 -20
16 Wissa Szczuczyn 34 32 8 8 18 45 75 -30
17 Granica Kętrzyn 34 27 6 9 19 39 66 -27
18 Promień Mońki 34 22 5 7 22 21 63 -42
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 10/11 sierpnia
Barkas Tolkmicko 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Warmia Grajewo 3 - 2 Tur Bielsk Podlaski
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Motor Lubawa
Promień Mońki 2 - 2 Płomień Ełk
Start Działdowo 1 - 0 Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda 2 - 0 MKS Korsze
LZS Narewka 2 - 2 Huragan Morąg
Granica Kętrzyn 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska 0 - 4 Wissa Szczuczyn

2. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 14 sierpnia
Jagiellonia II Białystok 2 - 1 Sokół Ostróda
Wissa Szczuczyn 1 - 1 Motor Lubawa
MKS Korsze 1 - 1 Warmia Grajewo
Huragan Morąg 0 - 1 Start Działdowo
Płomień Ełk 6 - 2 LZS Narewka
Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 1 Promień Mońki
Znicz Biała Piska 0 - 2 Barkas Tolkmicko
Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 2 - 3 Mrągowia Mrągowo

3. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 17/18 sierpnia
Warmia Grajewo 0 - 3 Jagiellonia II Białystok
Mrągowia Mrągowo 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Barkas Tolkmicko 1 - 1 Wissa Szczuczyn
Promień Mońki 0 - 1 Znicz Biała Piska
Start Działdowo 3 - 3 Płomień Ełk
Motor Lubawa 2 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda 1 - 5 Huragan Morąg
LZS Narewka 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Granica Kętrzyn 1 - 2 MKS Korsze

4. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 24/25 sierpnia
Wissa Szczuczyn 1 - 5 ŁKS 1926 Łomża
Barkas Tolkmicko 6 - 0 Promień Mońki
MKS Korsze 3 - 1 Mrągowia Mrągowo
Huragan Morąg 3 - 1 Warmia Grajewo
Płomień Ełk 1 - 2 Sokół Ostróda
Znicz Biała Piska 2 - 2 LZS Narewka
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 4 - 2 Granica Kętrzyn
Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 Motor Lubawa

5. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 28 sierpnia
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki 1 - 1 Wissa Szczuczyn
LZS Narewka 1 - 0 Barkas Tolkmicko
Start Działdowo 2 - 0 Znicz Biała Piska
Warmia Grajewo 1 - 2 Płomień Ełk
Granica Kętrzyn 2 - 3 Huragan Morąg
Sokół Ostróda 0 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Motor Lubawa 0 - 5 MKS Korsze
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski

6. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 31 sierpnia/1 września
Barkas Tolkmicko 1 - 1 Start Działdowo
Promień Mońki 0 - 1 LZS Narewka
Wissa Szczuczyn 0 - 3 Tur Bielsk Podlaski
MKS Korsze 6 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Huragan Morąg 2 - 3 Mrągowia Mrągowo
Płomień Ełk 3 - 3 Granica Kętrzyn
Znicz Biała Piska 1 - 0 Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 Motor Lubawa

7. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 7/8 września
LZS Narewka 1 - 2 Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Płomień Ełk
Warmia Grajewo 1 - 3 Znicz Biała Piska
ŁKS 1926 Łomża 3 - 5 Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo 1 - 0 Promień Mońki
Motor Lubawa 2 - 2 Huragan Morąg
Sokół Ostróda 3 - 0 Barkas Tolkmicko
Granica Kętrzyn 2 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 MKS Korsze

8. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 14/15 września
Mrągowia Mrągowo 1 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Huragan Morąg 2 - 2 ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska 3 - 1 Granica Kętrzyn
Barkas Tolkmicko 3 - 0 Warmia Grajewo
Promień Mońki 0 - 3 Sokół Ostróda
Płomień Ełk 3 - 0 Motor Lubawa
LZS Narewka 3 - 0 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Tur Bielsk Podlaski
Wissa Szczuczyn 2 - 2 MKS Korsze

9. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 21/22 września
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 Płomień Ełk
Warmia Grajewo 2 - 1 Promień Mońki
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 Znicz Biała Piska
Motor Lubawa 2 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Tur Bielsk Podlaski 2 - 2 Huragan Morąg
MKS Korsze 3 - 0 Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo 4 - 1 Wissa Szczuczyn
Sokół Ostróda 7 - 1 LZS Narewka
Granica Kętrzyn 2 - 1 Barkas Tolkmicko

10. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 28/29 września
Huragan Morąg 3 - 0 MKS Korsze
Płomień Ełk 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki 1 - 0 Granica Kętrzyn
Wissa Szczuczyn 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska 2 - 0 Motor Lubawa
Barkas Tolkmicko 2 - 1 Mrągowia Mrągowo
Start Działdowo 1 - 0 Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 0 ŁKS 1926 Łomża
LZS Narewka 3 - 0 Warmia Grajewo

11. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 5/6 października
ŁKS 1926 Łomża 2 - 1 Znicz Biała Piska
Warmia Grajewo 0 - 1 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 1 - 0 Promień Mońki
Motor Lubawa 0 - 3 Barkas Tolkmicko
Tur Bielsk Podlaski 1 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze 1 - 3 Płomień Ełk
Sokół Ostróda 1 - 0 Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn 0 - 3 LZS Narewka
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Huragan Morąg

12. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 12/13 października
Promień Mońki 1 - 0 Motor Lubawa
Wissa Szczuczyn 2 - 3 Huragan Morąg
Płomień Ełk 2 - 2 Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Start Działdowo 1 - 1 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 3 - 1 Warmia Grajewo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 2 MKS Korsze
LZS Narewka 0 - 2 Mrągowia Mrągowo
Barkas Tolkmicko 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża

13. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 19/20 października
Warmia Grajewo 1 - 0 Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo 0 - 1 Start Działdowo
Motor Lubawa 1 - 1 LZS Narewka
ŁKS 1926 Łomża 1 - 0 Promień Mońki
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Barkas Tolkmicko
MKS Korsze 2 - 0 Znicz Biała Piska
Huragan Morąg 1 - 2 Płomień Ełk
Granica Kętrzyn 0 - 4 Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok 3 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka

14. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 26/27 października
Wissa Szczuczyn 2 - 6 Płomień Ełk
Barkas Tolkmicko 0 - 0 MKS Korsze
Znicz Biała Piska 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Start Działdowo 4 - 1 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 2 - 2 Granica Kętrzyn
Sokół Ostróda 3 - 2 Mrągowia Mrągowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 4 - 2 Huragan Morąg
LZS Narewka 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża

15. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 2/3 listopada
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 Warmia Grajewo
Motor Lubawa 2 - 5 Sokół Ostróda
MKS Korsze 3 - 1 Promień Mońki
Huragan Morąg 4 - 1 Znicz Biała Piska
Płomień Ełk 2 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Granica Kętrzyn 0 - 0 Wissa Szczuczyn
ŁKS 1926 Łomża 2 - 2 Start Działdowo
Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 LZS Narewka
Jagiellonia II Białystok 0 - 2 Barkas Tolkmicko

16. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 9/10 listopada
Wissa Szczuczyn 1 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Znicz Biała Piska 3 - 2 Płomień Ełk
Barkas Tolkmicko 1 - 0 Huragan Morąg
Promień Mońki 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
Start Działdowo 2 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo 0 - 2 Motor Lubawa
Sokół Ostróda 5 - 0 ŁKS 1926 Łomża
LZS Narewka 0 - 2 MKS Korsze
Granica Kętrzyn 0 - 1 Mrągowia Mrągowo

17. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 16/17 listopada
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Wissa Szczuczyn
Motor Lubawa 4 - 0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 0 - 1 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 4 - 0 LZS Narewka
Huragan Morąg 1 - 0 Promień Mońki
Płomień Ełk 1 - 0 Barkas Tolkmicko
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski 0 - 2 Sokół Ostróda
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Znicz Biała Piska

18. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 23/24 listopada
Wissa Szczuczyn 2 - 1 Znicz Biała Piska
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 1 Barkas Tolkmicko
Huragan Morąg 0 - 0 LZS Narewka
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 Start Działdowo
MKS Korsze 0 - 2 Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża 0 - 3* Granica Kętrzyn
Motor Lubawa 2 - 2 Mrągowia Mrągowo
Tur Bielsk Podlaski 0 - 1 Warmia Grajewo
Płomień Ełk 8 - 1 Promień Mońki

19. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 30 listopada/1 grudnia
Motor Lubawa 3 - 1 Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Warmia Grajewo 0 - 4 MKS Korsze
Start Działdowo 3 - 2 Huragan Morąg
LZS Narewka 1 - 7 Płomień Ełk
Promień Mońki 1 - 3 Dąb Dąbrowa Białostocka
Barkas Tolkmicko 4 - 0 Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Sokół Ostróda 3 - 1 Jagiellonia II Białystok

20. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 8/9 marca
Płomień Ełk 3 - 2 Start Działdowo
Wissa Szczuczyn 2 - 3 Barkas Tolkmicko
Znicz Biała Piska 0 - 1 Promień Mońki
MKS Korsze 4 - 0 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 1 - 0 Motor Lubawa
Huragan Morąg 2 - 1 Sokół Ostróda
Jagiellonia II Białystok 4 - 2 Warmia Grajewo
Tur Bielsk Podlaski 1 - 0 Mrągowia Mrągowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 1 LZS Narewka

21. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 15/16 marca
Motor Lubawa 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski
ŁKS 1926 Łomża 2 - 2 Wissa Szczuczyn
Mrągowia Mrągowo 2 - 4 MKS Korsze
Warmia Grajewo 1 - 0 Huragan Morąg
Sokół Ostróda 1 - 3 Płomień Ełk
Start Działdowo 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka
Promień Mońki 1 - 1 Barkas Tolkmicko
LZS Narewka 2 - 2 Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn 3 - 3 Jagiellonia II Białystok

22. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 22/23 marca
Znicz Biała Piska 1 - 1 Start Działdowo
Płomień Ełk 0 - 2 Warmia Grajewo
Wissa Szczuczyn 0 - 0 Promień Mońki
Barkas Tolkmicko 1 - 0 LZS Narewka
Huragan Morąg 4 - 0 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 3 - 1 Motor Lubawa
Jagiellonia II Białystok 4 - 0 Mrągowia Mrągowo
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 2 Sokół Ostróda
Tur Bielsk Podlaski 0 - 3 ŁKS 1926 Łomża

23. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 29/30 marca
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 MKS Korsze
Motor Lubawa 0 - 1 Jagiellonia II Białystok
Mrągowia Mrągowo 2 - 3 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 1 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Start Działdowo 5 - 1 Barkas Tolkmicko
Sokół Ostróda 1 - 0 Znicz Biała Piska
Tur Bielsk Podlaski 1 - 2 Wissa Szczuczyn
LZS Narewka 4 - 0 Promień Mońki
Granica Kętrzyn 1 - 2 Płomień Ełk

24. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 5/6 kwietnia
Znicz Biała Piska 1 - 2 Warmia Grajewo
Płomień Ełk 2 - 0 Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze 4 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Wissa Szczuczyn 1 - 4 LZS Narewka
Promień Mońki 0 - 0 Start Działdowo
Barkas Tolkmicko 0 - 0 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 0 - 3 Motor Lubawa
Jagiellonia II Białystok 1 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 Granica Kętrzyn

25. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 12/13 kwietnia
Motor Lubawa 1 - 1 Płomień Ełk
ŁKS 1926 Łomża 3 - 1 Huragan Morąg
Warmia Grajewo 1 - 0 Barkas Tolkmicko
Start Działdowo 0 - 0 LZS Narewka
MKS Korsze 4 - 1 Wissa Szczuczyn
Tur Bielsk Podlaski 3 - 1 Jagiellonia II Białystok
Sokół Ostróda 3 - 0 Promień Mońki
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 0 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 0 - 2 Znicz Biała Piska

26. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 18/19 kwietnia
Promień Mońki 0 - 0 Warmia Grajewo
Znicz Biała Piska 2 - 0 Mrągowia Mrągowo
Płomień Ełk 4 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Barkas Tolkmicko 2 - 0 Granica Kętrzyn
Dąb Dąbrowa Białostocka 5 - 1 Motor Lubawa
Wissa Szczuczyn 0 - 1 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 1 - 2 MKS Korsze
Huragan Morąg 4 - 1 Tur Bielsk Podlaski
LZS Narewka 1 - 3 Sokół Ostróda

27. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 26/27 kwietnia
Tur Bielsk Podlaski 2 - 3 Płomień Ełk
Mrągowia Mrągowo 2 - 2 Barkas Tolkmicko
ŁKS 1926 Łomża 4 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka
Motor Lubawa 0 - 0 Znicz Biała Piska
Warmia Grajewo 2 - 3 LZS Narewka
MKS Korsze 1 - 1 Huragan Morąg
Sokół Ostróda 1 - 0 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 4 - 0 Wissa Szczuczyn
Granica Kętrzyn 2 - 1 Promień Mońki

28. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 1 maja
Start Działdowo 0 - 4 Warmia Grajewo
LZS Narewka 0 - 2 Granica Kętrzyn
Promień Mońki 2 - 1 Mrągowia Mrągowo
Płomień Ełk 0 - 2 MKS Korsze
Wissa Szczuczyn 1 - 5 Sokół Ostróda
Barkas Tolkmicko 1 - 0 Motor Lubawa
Znicz Biała Piska 3 - 0 ŁKS 1926 Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka 3 - 1 Tur Bielsk Podlaski
Huragan Morąg 0 - 1 Jagiellonia II Białystok

29. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 4 maja
Jagiellonia II Białystok 1 - 0 Płomień Ełk
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Znicz Biała Piska
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 LZS Narewka
ŁKS 1926 Łomża 3 - 0* Barkas Tolkmicko
Motor Lubawa 3 - 0 Promień Mońki
Granica Kętrzyn 3 - 3 Start Działdowo
Warmia Grajewo 0 - 2 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 1 - 2 Wissa Szczuczyn
MKS Korsze 4 - 2 Dąb Dąbrowa Białostocka

30. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 10/11 maja
LZS Narewka 4 - 0 Motor Lubawa
Barkas Tolkmicko 1 - 3 Tur Bielsk Podlaski
Start Działdowo 1 - 1 Mrągowia Mrągowo
Promień Mońki 0 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 2 Jagiellonia II Białystok
Znicz Biała Piska 4 - 0 MKS Korsze
Sokół Ostróda 3 - 2 Granica Kętrzyn
Płomień Ełk 0 - 2 Huragan Morąg
Wissa Szczuczyn 2 - 1 Warmia Grajewo

31. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 17/18 maja
Mrągowia Mrągowo 0 - 3 Sokół Ostróda
ŁKS 1926 Łomża 1 - 2 LZS Narewka
Płomień Ełk 5 - 2 Wissa Szczuczyn
Huragan Morąg 3 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
MKS Korsze 3 - 0* Barkas Tolkmicko
Tur Bielsk Podlaski 2 - 1 Promień Mońki
Motor Lubawa 1 - 3 Start Działdowo
Jagiellonia II Białystok 1 - 0 Znicz Biała Piska
Granica Kętrzyn 0 - 1 Warmia Grajewo

32. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 24/25 maja
Sokół Ostróda 4 - 0 Motor Lubawa
Warmia Grajewo 0 - 0 Mrągowia Mrągowo
Barkas Tolkmicko 2 - 2 Jagiellonia II Białystok
Wissa Szczuczyn 1 - 3 Granica Kętrzyn
Start Działdowo 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża
LZS Narewka 2 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Promień Mońki 0 - 2 MKS Korsze
Znicz Biała Piska 3 - 1 Huragan Morąg
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 0 Płomień Ełk

33. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 31 maja/1 czerwca
Dąb Dąbrowa Białostocka 2 - 2 Wissa Szczuczyn
Płomień Ełk 2 - 1 Znicz Biała Piska
Tur Bielsk Podlaski 0 - 5 Start Działdowo
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Granica Kętrzyn
ŁKS 1926 Łomża 3 - 2 Sokół Ostróda
Huragan Morąg 6 - 0 Barkas Tolkmicko
MKS Korsze 1 - 0 LZS Narewka
Motor Lubawa 3 - 0 Warmia Grajewo
Jagiellonia II Białystok 2 - 2 Promień Mońki

34. kolejka - III liga podlasko-warmińsko-mazurska 7 czerwca
Warmia Grajewo 3 - 1 ŁKS 1926 Łomża
Znicz Biała Piska 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Wissa Szczuczyn 3 - 1 Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn 2 - 2 Motor Lubawa
Sokół Ostróda 0 - 0 Tur Bielsk Podlaski
Start Działdowo 1 - 6 MKS Korsze
LZS Narewka 2 - 0 Jagiellonia II Białystok
Promień Mońki 0 - 1 Huragan Morąg
Barkas Tolkmicko 1 - 1 Płomień Ełk


Inne terminarze / wyniki