Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Podsumowanie roku 2018: TOP 5 MECZÓW
2018-12-28 13:12:52

Rok 2018 powoli się kończy. To dobry czas na podsumowanie tego co wydarzyło się na naszym portalu przez ostatnie 12 miesięcy. Na pierwszy ogień TOP 5 TEKSTÓW, które osiągnęły najwiekszą liczbę wyświetleń.
 
Miejsce 5:  Hutnik Kraków - Motor Lublin
 
Idziemy o zakład, że nikt przy zdrowych zmysłach nie przewidział by wyniku tego spotkania. Hutnik prowadził już 5-0, ale Motor zdołał strzelić 3 bramki i było blisko kolejnych. Ostatecznie gospodarze z Krakowa wygrali i nie ukrywajmy upokorzyli gości z Lublina.
 
Miejsce 4: Motor Lublin - Resovia
 
Spotkanie 20. kolejki, które miało bardzo duży wpływ na to, że ostatecznie to Resovia awansowała do 2 ligi. Resovia wyszła na mecz bez kompleksów i już w 18. minucie prowadziła. Motor tuż przed przerwą wyrównał i grał coraz lepiej. Resovia jednak przetrzymała napór gospodarzy i w koncówce spotkania strzeliła decydującą o zwycięstwie bramkę.
 
Miejsce 3: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Sieradz
 
Wynik oglądalności tego meczu jest pewnie mocno związany z tym, że Lechia do końca walczyła z Widzewem o awans. Była to 32. kolejka, gdyby Lechia Przegrała to Widzew mógłby spokojniej podejść do ostatniego meczu, który rozegrał właśnie z drużyną z Tomaszowa Mazowieckiego.
 
Miejsce 2: Wiślanie Jaśkowice - Motor Lublin
 
Kolejny mecz Motoru w naszym zestawieniu. Kolejny przegrany... Tym razem jednak była to większa niespodzianka niż z Resovią. 28. kolejka, przeciwnik ze środka tabeli. Gospodarze postawili bardzo ciężkie warunki i po meczu cios za cios wygrali 4-3.
 
Miejsce 1: Lechia Tomaszów Mazowiecki - ŁKS Łomża
 
Możliwe, że ten mecz zadecydował o tym, że to Widzew Łódź, a nie Lechia Tomaszów Mazowiecki awansował do 2 ligi. Gol Tomasza Płonki nie wystarczył i Lechia tylko zremisowała z ŁKS-em Łomża.
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.