Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Adam Nawałka trenerem Lecha Poznań
2018-11-26 10:57:43

Po dość długich i trudnych negocjacjach Adam Nawałka dogadał się z włodarzami Lecha Poznań i objął stery nad poznańską Lokomotywą. Były selekcjoner reprezentacji związął się z Kolejorzem umową do 30 czerwca 2021 roku.
 
Wraz z Adamem Nawałką do Lecha Poznań dołączył cały sztab szkoleniowy. Są to: Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny), a także Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).
 
Sztab jeszcze wieczorem zapoznał się z całym zapleczem. Lech sprawił swoim fanom świetną niespodziankę. Adam Nawałka wziął udział w nagraniu, a jego rezultat w słuchawkach swoich telefonów kilkadziesiąt minut później usłyszli posiadacze karnetów i uczestnicy programu "Lechici".
 
źródło: lechpoznan.pl/ fot. Lech Poznań
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.