Terminarz dla III liga małopolsko-świętokrzyska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga małopolsko-świętokrzyska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Granat Skarżysko-Kamienna 34 77 24 5 5 70 33 37
2 Soła Oświęcim 34 73 22 7 5 76 39 37
3 Hutnik Kraków 34 58 16 10 8 61 48 13
4 Wisła Sandomierz 34 56 17 5 12 50 31 19
5 Łysica Bodzentyn 34 54 15 9 10 53 30 23
6 Wisła II Kraków 34 54 16 6 12 57 39 18
7 Unia Tarnów 34 49 13 10 11 40 32 8
8 Beskid Andrychów 34 49 14 7 13 52 43 9
9 Korona II Kielce 34 47 12 11 11 64 54 10
10 Wierna Małogoszcz 34 45 11 12 11 44 43 1
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 43 11 10 13 35 39 -4
12 Dalin Myślenice 34 43 11 10 13 42 44 -2
13 Poprad Muszyna 34 41 10 11 13 35 43 -8
14 Poroniec Poronin 34 38 11 5 18 53 67 -14
15 Górnik Libiąż 34 33 8 9 17 45 74 -29
16 Bocheński KS 34 31 8 7 19 41 75 -34
17 Nida Pińczów 34 28 6 10 18 37 75 -38
18 Przebój Wolbrom 34 24 6 6 22 29 75 -46
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 10/11 sierpnia
Poprad Muszyna 2 - 1 Wisła Sandomierz
Beskid Andrychów 1 - 0 Wisła II Kraków
Górnik Libiąż 1 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn 1 - 1 Dalin Myślenice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Unia Tarnów
Bocheński KS 0 - 0 Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim 4 - 1 Korona II Kielce
Nida Pińczów 1 - 1 Hutnik Kraków
Poroniec Poronin 3 - 5 Przebój Wolbrom

2. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 14 sierpnia
Wisła II Kraków 0 - 4 Korona II Kielce
Dalin Myślenice 0 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 0 - 2 Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 1 Nida Pińczów
Bocheński KS 5 - 1 Górnik Libiąż
Beskid Andrychów 2 - 1 Wierna Małogoszcz
Przebój Wolbrom 0 - 0 Poprad Muszyna
Poroniec Poronin 2 - 1 Hutnik Kraków
Unia Tarnów 2 - 2 Soła Oświęcim

3. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 17/18 sierpnia
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Wisła Sandomierz
Przebój Wolbrom 0 - 1 Łysica Bodzentyn
Hutnik Kraków 4 - 1 Poprad Muszyna
Poroniec Poronin 3 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz 0 - 3 Wisła II Kraków
Górnik Libiąż 0 - 0 Beskid Andrychów
Nida Pińczów 0 - 4 Bocheński KS
Soła Oświęcim 3 - 0 Dalin Myślenice
Korona II Kielce 3 - 1 Unia Tarnów

4. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 24/25 sierpnia
Beskid Andrychów 3 - 0 Nida Pińczów
Unia Tarnów 1 - 0 Wisła II Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 Poprad Muszyna
Dalin Myślenice 1 - 1 Korona II Kielce
Bocheński KS 3 - 1 Poroniec Poronin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Przebój Wolbrom
Łysica Bodzentyn 1 - 2 Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz 0 - 1 Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz 2 - 3 Górnik Libiąż

5. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 31 sierpnia/1 września
Poroniec Poronin 3 - 1 Beskid Andrychów
Poprad Muszyna 1 - 3 Bocheński KS
Unia Tarnów 1 - 0 Dalin Myślenice
Wisła II Kraków 4 - 1 Górnik Libiąż
Korona II Kielce 1 - 0 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 1 - 1 Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim 4 - 2 Przebój Wolbrom
Łysica Bodzentyn 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Hutnik Kraków 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

6. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 4 września
Przebój Wolbrom 1 - 1 Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła II Kraków 1 - 2 Dalin Myślenice
Wisła Sandomierz 0 - 0 Unia Tarnów
Hutnik Kraków 1 - 2 Soła Oświęcim
Bocheński KS 0 - 4 Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów 1 - 1 Poprad Muszyna
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Poroniec Poronin
Górnik Libiąż 3 - 3 Nida Pińczów

7. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 7/8 września
Korona II Kielce 1 - 1 Hutnik Kraków
Poprad Muszyna 0 - 0 Wierna Małogoszcz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Bocheński KS
Poroniec Poronin 1 - 1 Górnik Libiąż
Nida Pińczów 0 - 2 Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn 3 - 1 Beskid Andrychów
Soła Oświęcim 4 - 4 Granat Skarżysko-Kamienna
Dalin Myślenice 1 - 4 Wisła Sandomierz
Unia Tarnów 0 - 1 Przebój Wolbrom

8. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 14/15 września
Hutnik Kraków 2 - 1 Unia Tarnów
Wierna Małogoszcz 2 - 1 Łysica Bodzentyn
Przebój Wolbrom 3 - 0 Dalin Myślenice
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Korona II Kielce
Bocheński KS 0 - 1 Soła Oświęcim
Beskid Andrychów 2 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik Libiąż 2 - 1 Poprad Muszyna
Wisła Sandomierz 1 - 3 Wisła II Kraków
Nida Pińczów 3 - 6 Poroniec Poronin

9. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 21/22 września
Wisła II Kraków 3 - 0 Poroniec Poronin
Soła Oświęcim 3 - 1 Beskid Andrychów
Poprad Muszyna 0 - 0 Nida Pińczów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Wierna Małogoszcz
Unia Tarnów 0 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna
Dalin Myślenice 1 - 1 Hutnik Kraków
Łysica Bodzentyn 3 - 1 Górnik Libiąż
Korona II Kielce 6 - 1 Bocheński KS
Wisła Sandomierz 2 - 3 Przebój Wolbrom

10. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 28/29 września
Wisła II Kraków 1 - 1 Przebój Wolbrom
Beskid Andrychów 2 - 4 Korona II Kielce
Poroniec Poronin 1 - 1 Poprad Muszyna
Górnik Libiąż 4 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 2 Dalin Myślenice
Wierna Małogoszcz 1 - 3 Soła Oświęcim
Nida Pińczów 1 - 2 Łysica Bodzentyn
Hutnik Kraków 0 - 1 Wisła Sandomierz
Bocheński KS 0 - 2 Unia Tarnów

11. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 5/6 października
Poprad Muszyna 1 - 0 Wisła II Kraków
Łysica Bodzentyn 4 - 0 Poroniec Poronin
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Nida Pińczów
Beskid Andrychów 0 - 2 Unia Tarnów
Dalin Myślenice 1 - 0 Bocheński KS
Przebój Wolbrom 1 - 2 Hutnik Kraków
Soła Oświęcim 2 - 2 Górnik Libiąż
Korona II Kielce 3 - 1 Wierna Małogoszcz
Wisła Sandomierz 1 - 2 Granat Skarżysko-Kamienna

12. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 12/13 października
Wierna Małogoszcz 1 - 1 Unia Tarnów
Górnik Libiąż 1 - 2 Korona II Kielce
Wisła II Kraków 1 - 2 Hutnik Kraków
Bocheński KS 1 - 1 Wisła Sandomierz
Poprad Muszyna 1 - 1 Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów 3 - 1 Dalin Myślenice
Granat Skarżysko-Kamienna 3 - 0 Przebój Wolbrom
Nida Pińczów 0 - 0 Soła Oświęcim
Poroniec Poronin 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

13. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 19/20 października
Dalin Myślenice 0 - 0 Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn 2 - 1 Wisła II Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Poprad Muszyna
Unia Tarnów 2 - 0 Górnik Libiąż
Przebój Wolbrom 2 - 1 Bocheński KS
Soła Oświęcim 0 - 4 Poroniec Poronin
Korona II Kielce 4 - 2 Nida Pińczów
Wisła Sandomierz 2 - 0 Beskid Andrychów
Hutnik Kraków 1 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna

14. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 26/27 października
Bocheński KS 0 - 3 Hutnik Kraków
Górnik Libiąż 2 - 0 Dalin Myślenice
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Wisła II Kraków
Poprad Muszyna 0 - 3 Soła Oświęcim
Łysica Bodzentyn 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Beskid Andrychów 3 - 0 Przebój Wolbrom
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 3 - 1 Unia Tarnów
Poroniec Poronin 2 - 2 Korona II Kielce

15. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 2/3 listopada
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Wisła II Kraków
Unia Tarnów 1 - 0 Poroniec Poronin
Dalin Myślenice 1 - 1 Nida Pińczów
Przebój Wolbrom 0 - 0 Wierna Małogoszcz
Korona II Kielce 0 - 1 Poprad Muszyna
Soła Oświęcim 0 - 0 Łysica Bodzentyn
Wisła Sandomierz 1 - 0 Górnik Libiąż
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Bocheński KS
Hutnik Kraków 1 - 0 Beskid Andrychów

16. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 9/10 listopada
Wisła II Kraków 3 - 2 Bocheński KS
Beskid Andrychów 3 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna
Górnik Libiąż 1 - 1 Przebój Wolbrom
Poprad Muszyna 2 - 4 Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz 4 - 2 Hutnik Kraków
Nida Pińczów 1 - 3 Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin 3 - 2 Dalin Myślenice
Łysica Bodzentyn 6 - 2 Korona II Kielce

17. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 16/17 listopada
Hutnik Kraków 2 - 2 Górnik Libiąż
Dalin Myślenice 1 - 1 Poprad Muszyna
Soła Oświęcim 3 - 1 Wisła II Kraków
Unia Tarnów 0 - 2 Łysica Bodzentyn
Przebój Wolbrom 7 - 0 Nida Pińczów
Bocheński KS 2 - 1 Beskid Andrychów
Korona II Kielce 1 - 3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 1 - 0 Poroniec Poronin
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 Wierna Małogoszcz

18. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 15/16 marca
Wisła II Kraków 2 - 1 Beskid Andrychów
Dalin Myślenice 1 - 0 Łysica Bodzentyn
Unia Tarnów 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce 2 - 2 Soła Oświęcim
Hutnik Kraków 3 - 1 Nida Pińczów
Przebój Wolbrom 0 - 3* Poroniec Poronin
Wierna Małogoszcz 1 - 0 Bocheński KS
Wisła Sandomierz 1 - 0 Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 1 Górnik Libiąż

19. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 22/23 marca
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Dalin Myślenice
Poprad Muszyna 3 - 0* Przebój Wolbrom
Korona II Kielce 2 - 2 Wisła II Kraków
Soła Oświęcim 3 - 0 Unia Tarnów
Łysica Bodzentyn 0 - 1 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 2 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Wierna Małogoszcz 3 - 3 Beskid Andrychów
Hutnik Kraków 1 - 0 Poroniec Poronin
Górnik Libiąż 2 - 2 Bocheński KS

20. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 29/30 marca
Wisła II Kraków 3 - 0 Wierna Małogoszcz
Bocheński KS 3 - 2 Nida Pińczów
Dalin Myślenice 1 - 2 Soła Oświęcim
Unia Tarnów 1 - 1 Korona II Kielce
Beskid Andrychów 3 - 1 Górnik Libiąż
Łysica Bodzentyn 3 - 0* Przebój Wolbrom
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 0 Poroniec Poronin
Wisła Sandomierz 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Poprad Muszyna 2 - 2 Hutnik Kraków

21. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 5/6 kwietnia
Poprad Muszyna 0 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna
Przebój Wolbrom 0 - 3* KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce 2 - 1 Dalin Myślenice
Górnik Libiąż 2 - 2 Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków 0 - 0 Unia Tarnów
Soła Oświęcim 0 - 1 Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin 5 - 1 Bocheński KS
Nida Pińczów 3 - 0 Beskid Andrychów
Hutnik Kraków 0 - 0 Łysica Bodzentyn

22. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 12/13 kwietnia
Przebój Wolbrom 0 - 3* Soła Oświęcim
Bocheński KS 1 - 1 Poprad Muszyna
Beskid Andrychów 4 - 0 Poroniec Poronin
Wisła Sandomierz 1 - 1 Korona II Kielce
Dalin Myślenice 1 - 1 Unia Tarnów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Hutnik Kraków
Górnik Libiąż 1 - 2 Wisła II Kraków
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Nida Pińczów
Granat Skarżysko-Kamienna 5 - 1 Łysica Bodzentyn

23. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 16 kwietnia
Korona II Kielce 3 - 0* Przebój Wolbrom
Dalin Myślenice 1 - 3 Wisła II Kraków
Unia Tarnów 3 - 1 Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna
Poprad Muszyna 0 - 1 Beskid Andrychów
Poroniec Poronin 2 - 4 Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim 4 - 1 Hutnik Kraków
Nida Pińczów 1 - 0 Górnik Libiąż
Łysica Bodzentyn 5 - 0 Bocheński KS

24. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 19 kwietnia
Wisła II Kraków 5 - 0 Nida Pińczów
Beskid Andrychów 1 - 1 Łysica Bodzentyn
Wierna Małogoszcz 1 - 0 Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Soła Oświęcim
Wisła Sandomierz 0 - 1 Dalin Myślenice
Górnik Libiąż 2 - 1 Poroniec Poronin
Bocheński KS 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Przebój Wolbrom 0 - 3* Unia Tarnów
Hutnik Kraków 1 - 1 Korona II Kielce

25. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 23 kwietnia
Poprad Muszyna 1 - 3 Górnik Libiąż
Wisła II Kraków 1 - 1 Wisła Sandomierz
Dalin Myślenice 3 - 0* Przebój Wolbrom
Korona II Kielce 2 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim 5 - 1 Bocheński KS
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Beskid Andrychów
Unia Tarnów 2 - 1 Hutnik Kraków
Łysica Bodzentyn 0 - 0 Wierna Małogoszcz
Poroniec Poronin 1 - 1 Nida Pińczów

26. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 26/27 kwietnia
Bocheński KS 1 - 1 Korona II Kielce
Poroniec Poronin 0 - 2 Wisła II Kraków
Nida Pińczów 0 - 1 Poprad Muszyna
Wierna Małogoszcz 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 1 Unia Tarnów
Przebój Wolbrom 0 - 3* Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków 2 - 2 Dalin Myślenice
Górnik Libiąż 1 - 1 Łysica Bodzentyn
Beskid Andrychów 2 - 0 Soła Oświęcim

27. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 3/4 maja
Unia Tarnów 0 - 0 Bocheński KS
Poprad Muszyna 1 - 0 Poroniec Poronin
Przebój Wolbrom 0 - 3* Wisła II Kraków
Korona II Kielce 1 - 2 Beskid Andrychów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 2 Górnik Libiąż
Wisła Sandomierz 5 - 0 Hutnik Kraków
Dalin Myślenice 2 - 3 Granat Skarżysko-Kamienna
Soła Oświęcim 3 - 1 Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn 1 - 1 Nida Pińczów

28. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 10/11 maja
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 1 Wisła Sandomierz
Unia Tarnów 0 - 0 Beskid Andrychów
Wisła II Kraków 0 - 3* Poprad Muszyna
Bocheński KS 0 - 2 Dalin Myślenice
Hutnik Kraków 3 - 0* Przebój Wolbrom
Górnik Libiąż 0 - 3 Soła Oświęcim
Poroniec Poronin 2 - 0 Łysica Bodzentyn
Nida Pińczów 1 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wierna Małogoszcz 2 - 0 Korona II Kielce

29. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 14 maja
Przebój Wolbrom 0 - 3* Granat Skarżysko-Kamienna
Unia Tarnów 1 - 2 Wierna Małogoszcz
Łysica Bodzentyn 1 - 2 Poprad Muszyna
Korona II Kielce 4 - 0 Górnik Libiąż
Wisła Sandomierz 4 - 0 Bocheński KS
Dalin Myślenice 0 - 0 Beskid Andrychów
Soła Oświęcim 4 - 2 Nida Pińczów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Poroniec Poronin
Hutnik Kraków 3 - 3 Wisła II Kraków

30. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 17/18 maja
Wisła II Kraków 1 - 2 Łysica Bodzentyn
Bocheński KS 3 - 0* Przebój Wolbrom
Poroniec Poronin 2 - 3 Soła Oświęcim
Wierna Małogoszcz 0 - 0 Dalin Myślenice
Granat Skarżysko-Kamienna 4 - 1 Hutnik Kraków
Poprad Muszyna 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Nida Pińczów 1 - 1 Korona II Kielce
Beskid Andrychów 1 - 2 Wisła Sandomierz
Górnik Libiąż 0 - 1 Unia Tarnów

31. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 24/25 maja
Korona II Kielce 4 - 1 Poroniec Poronin
Przebój Wolbrom 0 - 3* Beskid Andrychów
Unia Tarnów 5 - 0 Nida Pińczów
Soła Oświęcim 4 - 2 Poprad Muszyna
Dalin Myślenice 7 - 0 Górnik Libiąż
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Łysica Bodzentyn
Hutnik Kraków 4 - 2 Bocheński KS
Wisła II Kraków 0 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz 1 - 0 Wierna Małogoszcz

32. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 28 maja
Wierna Małogoszcz 3 - 0* Przebój Wolbrom
Wisła II Kraków 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Łysica Bodzentyn 0 - 1 Soła Oświęcim
Poprad Muszyna 4 - 3 Korona II Kielce
Poroniec Poronin 2 - 1 Unia Tarnów
Bocheński KS 1 - 4 Granat Skarżysko-Kamienna
Beskid Andrychów 1 - 3 Hutnik Kraków
Nida Pińczów 0 - 3 Dalin Myślenice
Górnik Libiąż 2 - 1 Wisła Sandomierz

33. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 31 maja
Bocheński KS 1 - 4 Wisła II Kraków
Granat Skarżysko-Kamienna 1 - 0 Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz 3 - 0 Nida Pińczów
Dalin Myślenice 1 - 3 Poroniec Poronin
Unia Tarnów 0 - 1 Poprad Muszyna
Korona II Kielce 0 - 3 Łysica Bodzentyn
Soła Oświęcim 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków 3 - 1 Wierna Małogoszcz
Przebój Wolbrom 0 - 3* Górnik Libiąż

34. kolejka - III liga małopolsko-świętokrzyska 7 czerwca
Wisła II Kraków 0 - 1 Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Korona II Kielce
Łysica Bodzentyn 0 - 1 Unia Tarnów
Poprad Muszyna 0 - 1 Dalin Myślenice
Poroniec Poronin 0 - 4 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 3 - 0* Przebój Wolbrom
Wierna Małogoszcz 3 - 0 Granat Skarżysko-Kamienna
Beskid Andrychów 5 - 0 Bocheński KS
Górnik Libiąż 0 - 4 Hutnik Kraków


Inne terminarze / wyniki