Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Śląsk Wrocław chce zintegrować kibiców. Otworzył dla nich klubowy pub! [GALERIA]
2018-10-04 11:24:56

Spotkanie z piłkarzami i dyrektorem sportowym, konkursy, wspólne oglądanie meczów Ligi Mistrzów i darmowy szwedzki stół – to wszystko czekało na kibiców Śląska, i nie tylko ich, podczas wtorkowego otwarcia klubowego pubu Winners Sports Bar Śląsk Wrocław.
 
Osoby, które przyszły na rozpoczęcie działalności nowego pubu mogły spotkać się, porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie lub poprosić o autograf piłkarzy wrocławskiego klubu i jego dyrektora sportowego – Dariusza Sztylkę.
 
Ostatni z wymienionych wspomniał również o swojej karierze piłkarskiej i wytypował zwycięzców wtorkowych meczów Ligi Mistrzów. Sztylka przez wiele lat był kapitanem wrocławskiej drużyny, a w sezonie 2011/2012 wywalczył z nią mistrzostwo Polski.
 
Oprócz wymienionych atrakcji, goście wtorkowej imprezy obdarowywani byli gadżetami sponsorów Śląska, a osoby, które okazywały się najlepsze w przygotowanych konkursach otrzymywały również przedmioty z emblematami klubowymi, m.in. szaliki i maskotki.
 
Nowy bar Śląska znajduje się przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36 we Wrocławiu i jest czynny codziennie. To właśnie tam fani lokalnego ekstraklasowca będą mogli wspólnie oglądać mecze swojej drużyny i budować dobrą atmosferę wśród kibiców.
 
Autor: Tomasz Chabior
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Czytaj także

2018-10-05 20:09:30 Zadyma na meczu Wisła Sandomierz - Korona Kielce


Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.