Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Darmowy zakład extra w Betsson: odbierz 30 PLN!
2018-09-19 11:03:24

Specjalnie dla użytkowników polskieligi.net Betsson przygotował wyjątkową promocję! Założ konto z linka poniżej i wpłać 20 złotych, a oprócz standardowej promocji otrzymasz DODATKOWO darmowy zakład w wysokości 30 złotych.
 
Ta wyjątkowa oferta dostępna jest tylko dla naszych użytkowników i została przygotowana specjalnie dla Was - tylko i wyłącznie, gdy założycie konto w Betsson z linka poniżej.
 
By z niej skorzystać musicie założyć konto w Betsson z naszego linka, a następnie złożyć depozyt w wysokości zaledwie 20 złotych. Wtedy otrzymacie darmowy zakład w wysokości 30 złotych.
 
1) Kliknij tutaj --> zarejestruj się w Betsson
2) Wpłać minimum 20 PLN
3) Odbierz darmowy zakład w wysokośći 30 PLN
 
Darmowy zakład w wysokości 30 PLN możecie wykorzystać tylko w całości na jednym kuponie. Ale dostajecie go za darmo, więc warto spróbować szczęścia.
 
Dodatkowo cały czas dostępna jest standardowa oferta dla nowych graczy, czyli 150 zł w formie zakładu bez ryzyka. Wpłacacie 150 PLN i możecie obstawiać bez strachu, bo w przypadku porażki Wasze pieniądze zostaną zwrócone.
Czytaj także

2018-10-04 05:28:04 Rafał Kosiec walczy o życie. Szansą terapia komórkami macierzystymi


Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.