Terminarz dla III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Kleczew 34 73 22 7 5 75 33 42
2 Start Warlubie 34 64 20 4 10 81 42 39
3 Unia Solec Kujawski 34 61 18 7 9 58 30 28
4 Wda Świecie 34 61 18 7 9 60 42 18
5 Lech II Poznań 34 60 19 3 12 70 51 19
6 Polonia Środa Wielkopolska 34 56 17 5 12 60 39 21
7 Włocłavia Włocławek 34 55 16 7 11 51 42 9
8 Nielba Wągrowiec 34 54 15 9 10 58 41 17
9 Centra Ostrów Wielkopolski 34 51 15 6 13 53 51 2
10 Unia Swarzędz 34 50 15 5 14 58 44 14
11 Pogoń Mogilno 34 49 15 4 15 57 57 0
12 Polonia 1912 Leszno 34 48 14 6 14 48 45 3
13 Elana Toruń 34 47 14 5 15 42 48 -6
14 Grom Plewiska 34 43 13 4 17 51 64 -13
15 Cuiavia Inowrocław 34 29 9 2 23 39 88 -49
16 GKS Dopiewo 34 27 7 6 21 39 68 -29
17 Notecianka Pakość 34 22 6 4 24 32 94 -62
18 Fogo Luboń 34 20 5 5 24 28 81 -53
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 3/4 sierpnia
Lech II Poznań 1 - 1 Grom Plewiska
Unia Swarzędz 5 - 0 Notecianka Pakość
Start Warlubie 7 - 0 Cuiavia Inowrocław
Włocłavia Włocławek 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie 2 - 0 Fogo Luboń
Sokół Kleczew 1 - 2 Pogoń Mogilno
Polonia 1912 Leszno 0 - 0 Nielba Wągrowiec
Elana Toruń 0 - 1 Unia Solec Kujawski
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 3 GKS Dopiewo

2. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 10/11 sierpnia
Lech II Poznań 4 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 0 Unia Solec Kujawski
Start Warlubie 5 - 0 Grom Plewiska
Unia Swarzędz 1 - 2 Fogo Luboń
Pogoń Mogilno 2 - 0 Polonia 1912 Leszno
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Sokół Kleczew
Notecianka Pakość 1 - 1 GKS Dopiewo
Włocłavia Włocławek 3 - 2 Wda Świecie

3. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 15 sierpnia
Sokół Kleczew 2 - 3 Grom Plewiska
Lech II Poznań 1 - 0 Notecianka Pakość
Elana Toruń 1 - 3 Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo 1 - 0 Fogo Luboń
Unia Swarzędz 2 - 0 Włocłavia Włocławek
Start Warlubie 3 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno 2 - 0 Cuiavia Inowrocław

4. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 17/18 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Sokół Kleczew
Lech II Poznań 4 - 1 Fogo Luboń
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Nielba Wągrowiec
Cuiavia Inowrocław 1 - 4 Elana Toruń
Pogoń Mogilno 2 - 2 Unia Solec Kujawski
Grom Plewiska 1 - 6 Polonia 1912 Leszno
Notecianka Pakość 0 - 3 Start Warlubie
Wda Świecie 3 - 2 Unia Swarzędz
Włocłavia Włocławek 3 - 0 GKS Dopiewo

5. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 24/25 sierpnia
Lech II Poznań 2 - 1 Włocłavia Włocławek
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Pogoń Mogilno
Unia Swarzędz 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
GKS Dopiewo 2 - 4 Wda Świecie
Start Warlubie 2 - 3 Fogo Luboń
Sokół Kleczew 2 - 1 Notecianka Pakość
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski 2 - 0 Cuiavia Inowrocław
Grom Plewiska 3 - 0 Elana Toruń

6. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 31 sierpnia/1 września
Włocłavia Włocławek 2 - 0 Start Warlubie
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 1 Pogoń Mogilno
Unia Swarzędz 1 - 0 GKS Dopiewo
Cuiavia Inowrocław 2 - 7 Nielba Wągrowiec
Grom Plewiska 0 - 3 Unia Solec Kujawski
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Elana Toruń
Notecianka Pakość 2 - 4 Polonia 1912 Leszno
Sokół Kleczew 3 - 1 Fogo Luboń
Wda Świecie 5 - 2 Lech II Poznań

7. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 7/8 września
GKS Dopiewo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Fogo Luboń
Start Warlubie 2 - 1 Wda Świecie
Nielba Wągrowiec 1 - 4 Grom Plewiska
Elana Toruń 3 - 0 Notecianka Pakość
Unia Solec Kujawski 0 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Mogilno 1 - 0 Cuiavia Inowrocław
Lech II Poznań 1 - 0 Unia Swarzędz
Sokół Kleczew 3 - 1 Włocłavia Włocławek

8. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 14/15 września
Fogo Luboń 2 - 2 Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Cuiavia Inowrocław
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Nielba Wągrowiec
Włocłavia Włocławek 0 - 0 Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz 0 - 2 Start Warlubie
GKS Dopiewo 2 - 3 Lech II Poznań
Grom Plewiska 3 - 4 Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość 1 - 0 Unia Solec Kujawski
Wda Świecie 0 - 2 Sokół Kleczew

9. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 21/22 września
Lech II Poznań 4 - 3 Polonia Środa Wielkopolska
Start Warlubie 0 - 2 GKS Dopiewo
Sokół Kleczew 1 - 0 Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Notecianka Pakość
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Wda Świecie
Elana Toruń 0 - 3 Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski 7 - 0 Fogo Luboń
Pogoń Mogilno 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Cuiavia Inowrocław 2 - 4 Grom Plewiska

10. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 28/29 września
Fogo Luboń 4 - 2 Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo 0 - 6 Sokół Kleczew
Lech II Poznań 1 - 0 Start Warlubie
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Grom Plewiska
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 0 Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość 2 - 1 Pogoń Mogilno
Włocłavia Włocławek 1 - 0 Unia Solec Kujawski
Wda Świecie 5 - 2 Elana Toruń
Unia Swarzędz 3 - 1 Polonia 1912 Leszno

11. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 5/6 października
Unia Solec Kujawski 0 - 1 Wda Świecie
Elana Toruń 2 - 1 Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec 0 - 2 Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno 1 - 4 Fogo Luboń
Cuiavia Inowrocław 0 - 1 Notecianka Pakość
Start Warlubie 4 - 1 Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew 1 - 0 Lech II Poznań
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 GKS Dopiewo
Grom Plewiska 5 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski

12. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 12/13 października
Lech II Poznań 3 - 1 Polonia 1912 Leszno
Fogo Luboń 1 - 2 Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość 1 - 3 Grom Plewiska
Włocłavia Włocławek 1 - 1 Pogoń Mogilno
Unia Swarzędz 1 - 2 Unia Solec Kujawski
GKS Dopiewo 0 - 1 Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie 0 - 0 Nielba Wągrowiec
Start Warlubie 1 - 3 Sokół Kleczew

13. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 19/20 października
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz
Sokół Kleczew 4 - 2 Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno 1 - 1 Start Warlubie
Elana Toruń 0 - 3 Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski 1 - 0 GKS Dopiewo
Pogoń Mogilno 2 - 4 Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław 2 - 1 Włocłavia Włocławek
Grom Plewiska 2 - 0 Fogo Luboń
Centra Ostrów Wielkopolski 5 - 2 Notecianka Pakość

14. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 26/27 października
Lech II Poznań 0 - 1 Unia Solec Kujawski
Fogo Luboń 2 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Dopiewo 1 - 3 Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew 2 - 0 Polonia 1912 Leszno
Włocłavia Włocławek 0 - 0 Grom Plewiska
Wda Świecie 3 - 0 Cuiavia Inowrocław
Unia Swarzędz 1 - 0 Pogoń Mogilno
Start Warlubie 5 - 0 Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Notecianka Pakość

15. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 2/3 listopada
Pogoń Mogilno 4 - 0 GKS Dopiewo
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska
Cuiavia Inowrocław 0 - 3 Unia Swarzędz
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 4 Włocłavia Włocławek
Nielba Wągrowiec 1 - 0 Lech II Poznań
Elana Toruń 0 - 3 Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Start Warlubie
Grom Plewiska 1 - 3 Wda Świecie
Notecianka Pakość 2 - 2 Fogo Luboń

16. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 9/10 listopada
Włocłavia Włocławek 1 - 0 Notecianka Pakość
Sokół Kleczew 2 - 0 Unia Solec Kujawski
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Fogo Luboń
Unia Swarzędz 4 - 0 Grom Plewiska
GKS Dopiewo 0 - 2 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 1 - 0 Nielba Wągrowiec
Lech II Poznań 3 - 0 Pogoń Mogilno
Wda Świecie 1 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski

17. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 16/17 listopada
Pogoń Mogilno 3 - 1 Start Warlubie
Fogo Luboń 0 - 0 Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Polonia 1912 Leszno
Cuiavia Inowrocław 2 - 0 Lech II Poznań
Grom Plewiska 3 - 2 GKS Dopiewo
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Unia Swarzędz
Notecianka Pakość 0 - 4 Wda Świecie
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Sokół Kleczew
Elana Toruń 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska

18. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 23/24 listopada
Fogo Luboń 0 - 1 Wda Świecie
Pogoń Mogilno 0 - 2 Sokół Kleczew
GKS Dopiewo 2 - 1 Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 2 Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość 1 - 1 Unia Swarzędz
Grom Plewiska 1 - 1 Lech II Poznań
Cuiavia Inowrocław 1 - 3 Start Warlubie
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Polonia 1912 Leszno
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Elana Toruń

19. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 15/16 marca
Centra Ostrów Wielkopolski 4 - 0 Lech II Poznań
Fogo Luboń 1 - 1 Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski 2 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń 0 - 0 Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew 3 - 1 Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie 1 - 1 Włocłavia Włocławek
GKS Dopiewo 3 - 0 Notecianka Pakość
Grom Plewiska 0 - 4 Start Warlubie
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Pogoń Mogilno

20. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 22/23 marca
Fogo Luboń 0 - 0 GKS Dopiewo
Włocłavia Włocławek 3 - 2 Unia Swarzędz
Notecianka Pakość 2 - 3 Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 0 Start Warlubie
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Wda Świecie
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 Polonia 1912 Leszno
Pogoń Mogilno 1 - 1 Elana Toruń
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Unia Solec Kujawski
Grom Plewiska 2 - 0 Sokół Kleczew

21. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 29/30 marca
Fogo Luboń 2 - 3 Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Pogoń Mogilno
Elana Toruń 3 - 1 Cuiavia Inowrocław
Start Warlubie 7 - 0 Notecianka Pakość
Unia Swarzędz 3 - 0 Wda Świecie
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Polonia Środa Wielkopolska
GKS Dopiewo 1 - 0 Włocłavia Włocławek
Polonia 1912 Leszno 2 - 1 Grom Plewiska
Sokół Kleczew 1 - 2 Centra Ostrów Wielkopolski

22. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 5/6 kwietnia
Włocłavia Włocławek 1 - 3 Lech II Poznań
Fogo Luboń 0 - 3* Start Warlubie
Elana Toruń 1 - 0 Grom Plewiska
Wda Świecie 3 - 2 GKS Dopiewo
Pogoń Mogilno 0 - 5 Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Unia Swarzędz
Notecianka Pakość 0 - 6 Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski 2 - 1 Polonia 1912 Leszno
Cuiavia Inowrocław 1 - 3 Unia Solec Kujawski

23. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 12/13 kwietnia
Lech II Poznań 5 - 2 Wda Świecie
Elana Toruń 1 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Start Warlubie 4 - 0 Włocłavia Włocławek
Fogo Luboń 0 - 3* Sokół Kleczew
Pogoń Mogilno 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec 2 - 1 Cuiavia Inowrocław
Unia Solec Kujawski 2 - 1 Grom Plewiska
Polonia 1912 Leszno 3 - 0 Notecianka Pakość
GKS Dopiewo 0 - 1 Unia Swarzędz

24. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 16 kwietnia
Fogo Luboń 0 - 3* Polonia 1912 Leszno
Wda Świecie 1 - 0 Start Warlubie
Centra Ostrów Wielkopolski 0 - 3 Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 GKS Dopiewo
Unia Swarzędz 0 - 2 Lech II Poznań
Włocłavia Włocławek 3 - 3 Sokół Kleczew
Notecianka Pakość 0 - 3* Elana Toruń
Grom Plewiska 2 - 3 Nielba Wągrowiec
Cuiavia Inowrocław 1 - 6 Pogoń Mogilno

25. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 18/19 kwietnia
Sokół Kleczew 0 - 0 Wda Świecie
Start Warlubie 5 - 2 Unia Swarzędz
Pogoń Mogilno 2 - 0 Grom Plewiska
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski 1 - 2 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń 3 - 0* Fogo Luboń
Lech II Poznań 2 - 2 GKS Dopiewo
Polonia 1912 Leszno 4 - 1 Włocłavia Włocławek

26. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 26/27 kwietnia
Fogo Luboń 0 - 3* Unia Solec Kujawski
Włocłavia Włocławek 0 - 3* Elana Toruń
Unia Swarzędz 1 - 3 Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 0 Lech II Poznań
GKS Dopiewo 2 - 3 Start Warlubie
Wda Świecie 0 - 0 Polonia 1912 Leszno
Notecianka Pakość 1 - 5 Nielba Wągrowiec
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 1 Pogoń Mogilno
Grom Plewiska 0 - 1 Cuiavia Inowrocław

27. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 1 maja
Elana Toruń 0 - 1 Wda Świecie
Nielba Wągrowiec 3 - 0* Fogo Luboń
Unia Solec Kujawski 1 - 1 Włocłavia Włocławek
Grom Plewiska 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Start Warlubie 3 - 2 Lech II Poznań
Polonia 1912 Leszno 1 - 0 Unia Swarzędz
Cuiavia Inowrocław 0 - 3 Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Mogilno 3 - 1 Notecianka Pakość
Sokół Kleczew 2 - 1 GKS Dopiewo

28. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 3/4 maja
Fogo Luboń 0 - 3* Pogoń Mogilno
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0 Grom Plewiska
Włocłavia Włocławek 0 - 1 Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz 2 - 2 Elana Toruń
GKS Dopiewo 1 - 1 Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 2 Start Warlubie
Wda Świecie 0 - 1 Unia Solec Kujawski
Notecianka Pakość 2 - 1 Cuiavia Inowrocław
Lech II Poznań 0 - 1 Sokół Kleczew

29. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 10/11 maja
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec 1 - 1 Wda Świecie
Elana Toruń 2 - 0 GKS Dopiewo
Grom Plewiska 3 - 0 Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław 3 - 0* Fogo Luboń
Pogoń Mogilno 2 - 0 Włocłavia Włocławek
Unia Solec Kujawski 1 - 3 Unia Swarzędz
Polonia 1912 Leszno 1 - 2 Lech II Poznań
Sokół Kleczew 3 - 3 Start Warlubie

30. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 17/18 maja
Lech II Poznań 0 - 1 Elana Toruń
Start Warlubie 3 - 1 Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz 2 - 1 Nielba Wągrowiec
GKS Dopiewo 2 - 4 Unia Solec Kujawski
Wda Świecie 2 - 1 Pogoń Mogilno
Fogo Luboń 0 - 3* Grom Plewiska
Notecianka Pakość 1 - 4 Centra Ostrów Wielkopolski
Włocłavia Włocławek 2 - 0 Cuiavia Inowrocław
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 3 Sokół Kleczew

31. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 24/25 maja
Polonia 1912 Leszno 0 - 1 Sokół Kleczew
Nielba Wągrowiec 3 - 0 GKS Dopiewo
Notecianka Pakość 1 - 5 Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski 3 - 0* Fogo Luboń
Cuiavia Inowrocław 3 - 2 Wda Świecie
Unia Solec Kujawski 4 - 2 Lech II Poznań
Elana Toruń 2 - 0 Start Warlubie
Grom Plewiska 0 - 2 Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno 1 - 5 Unia Swarzędz

32. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 28/29 maja
Fogo Luboń 0 - 3* Notecianka Pakość
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Polonia 1912 Leszno
Sokół Kleczew 2 - 2 Elana Toruń
Lech II Poznań 5 - 2 Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz 4 - 5 Cuiavia Inowrocław
Wda Świecie 4 - 0 Grom Plewiska
Włocłavia Włocławek 3 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Start Warlubie 1 - 0 Unia Solec Kujawski
GKS Dopiewo 0 - 1 Pogoń Mogilno

33. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 31 maja
Fogo Luboń 0 - 3* Polonia Środa Wielkopolska
Notecianka Pakość 2 - 5 Włocłavia Włocławek
Centra Ostrów Wielkopolski 1 - 1 Wda Świecie
Grom Plewiska 0 - 0 Unia Swarzędz
Pogoń Mogilno 3 - 0 Lech II Poznań
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Start Warlubie
Unia Solec Kujawski 2 - 2 Sokół Kleczew
Elana Toruń 2 - 0 Polonia 1912 Leszno
Cuiavia Inowrocław 2 - 5 GKS Dopiewo

34. kolejka - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska 7 czerwca
Sokół Kleczew 3 - 0 Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 0 Elana Toruń
Polonia 1912 Leszno 3 - 2 Unia Solec Kujawski
Start Warlubie 3 - 2 Pogoń Mogilno
Lech II Poznań 8 - 1 Cuiavia Inowrocław
GKS Dopiewo 3 - 2 Grom Plewiska
Unia Swarzędz 2 - 0 Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie 2 - 0 Notecianka Pakość
Włocłavia Włocławek 3 - 0* Fogo Luboń


Inne terminarze / wyniki