W meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy Sląsk Wrocław podejmował na własnym obiekcie Wisłę Kraków. Zwycięstwo Wisle Kraków w 90. minucie zapewnił Zdenek Ondrasek. 0 - 1 ( 0 - 0 ).

W meczu 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy Sląsk Wrocław podejmował na własnym obiekcie Wisłę Kraków. Zwycięstwo Wisle Kraków w 90. minucie zapewnił Zdenek Ondrasek. 0 - 1 ( 0 - 0 ).

W 25. minucie meczu blisko zdobycia bramki był Arkadiusz Piech, natomiast jego uderzenie z piętnastu metrów bez problemu złapał Mateusz Lis.

Tuż przed przerwą kolejną szansę na bramkę miał Piech, jednakże uderzył minimalnie niecelnie.

W 52. minucie po uderzeniu Roberta Picha, piłkę z pustej bramki wybił Marcin Wasilewski.

W 90. minucie rzutem na tasmę zwycięstwo strzałem z pięciu metrów Wisle zapewnił Zdenek Ondrasek.

ŚLĄSK WROCŁAW - WISŁA KRAKÓW 0-1 ( 0-0)

Sląsk Wrocław : Słowik - Cholewiak, Golla, Celeban, Dankowski - Ahmadzadeh,
Labajko ( Radecki 73. ), Chrapek ( Palaszewski 75. ), Pich ( Gąska 85. ) - Robak, Piech

Wisła Kraków : Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Imaz, Basha,