Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Wisła Kraków pewnie pokonała Górnika Zabrze
2018-08-25 21:08:59

Wisła Kraków wygrała z Górnikiem Zabrze 3-0 (2-0) w drugim sobotnim meczu 6. Kolejki LOTTO Ekstraklasy.
 
W 18. minucie spotkania wynik spotkania toczonego na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie otworzyli piłkarze Wisły Kraków.
 
Rafał Pietrzak opanował piłkę podał piłkę do Martina Košťála, który oddał lewemu obrońcy piłkę w pole karne, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Tomaszowi Losce.
 
W 22. minucie Martin Košťál pozbył się krycia na lewej stronie boiska wbiegł w pole karne i oddał piłkę do Zdenka Ondráška, a ten z najbliższej odległości dopełnił formalności.
 
W 43. minucie spotkania Wiktor Biedrzycki uderzył z 16. metra piłkę odbił Mateusz Lis. Do futbolówki dopadł Igor Angulo, ale uderzenie hiszpańskiego napastnika przeleciało obok bramki.
 
W 49. minucie spotkania Rafał Pietrzak wbiegł z piłką w pole karne z lewej strony wycofał przed "szesnastkę" do wbiegającego Vullneta Bashy pomocnik gospodarzy uderzył prawą nogą płasko tuż przy słupku podwyższając wynik spotkania.
 
W 53. minucie bardzo dobrze piłkę podał z głębi pola Dawid Kort do Jesusa Imaza, który poradził sobie z obrońcą i z bardzo dobrej pozycji huknął ponad poprzeczką.
 
W 84. minucie Rafał Boguski dograł z prawej strony w pole karne. Zagranie było niedokładne, jednak do piłki doszedł, a potem uderzył Tibor Halilović. Bardzo dobrze zachował się Tomasz Loska chroniąc swoją drużynę przed stratą kolejnej bramki.

 

WISŁA KRAKÓW - GÓRNIK ZABRZE 3-0 (2-0)

 
1-0 Rafał Pietrzak (18.)
2-0 Zdeněk Ondrášek (22.)
3-0 Vullnet Basha (49.)
 
 
Wisła Kraków: Lis - Bartkowski, Wasilewski, Sadlok, Pietrzak (87. Marcin Grabowski) - Boguski, Basha, Kort (77. Tibor Halilović), Imaz, Košťál (70. Patryk Małecki) - Zdeněk Ondrášek.
 
Górnik Zabrze: Loska - Michalski, Suárez, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Liszka (46. Daniel Smuga), Matuszek, Biedrzycki (55. Maciej Ambrosiewicz), Ryczkowski (66. Konrad Nowak) - Jiménez, Angulo.
 
żółte kartki: Basha, Pietrzak - Matuszek sedzia: Bartosz Frankowski (Toruń) widzów: 16 482
 
foto: Twitter Wisła Kraków
 
 
galkokrz
 
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.