IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona II Kielce | 23 | 56 | 18 | 2 | 3 | 91 | 21 | 70 | |
2 | AKS 1947 Busko Zdrój | 23 | 46 | 14 | 4 | 5 | 58 | 27 | 31 | |
3 | Klimontowianka Klimontów | 23 | 46 | 14 | 4 | 5 | 52 | 28 | 24 | |
4 | Alit Ożarów | 23 | 44 | 14 | 2 | 7 | 46 | 30 | 16 | |
5 | Łysica Bodzentyn | 23 | 40 | 12 | 4 | 7 | 65 | 36 | 29 | |
6 | Moravia Morawica | 23 | 38 | 12 | 2 | 9 | 68 | 32 | 36 | |
7 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 23 | 38 | 12 | 2 | 9 | 53 | 29 | 24 | |
8 | Neptun Końskie | 22 | 38 | 11 | 5 | 6 | 31 | 25 | 6 | |
9 | Granat Skarżysko-Kamienna | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 51 | 32 | 19 | |
10 | Orlęta Kielce | 23 | 37 | 10 | 7 | 6 | 47 | 29 | 18 | |
11 | Wierna Małogoszcz | 23 | 36 | 10 | 6 | 7 | 39 | 25 | 14 | |
12 | GKS Rudki | 22 | 35 | 11 | 2 | 9 | 38 | 27 | 11 | |
13 | Arka Pawłów | 23 | 31 | 9 | 4 | 10 | 52 | 44 | 8 | |
14 | Spartakus Daleszyce | 23 | 24 | 7 | 3 | 13 | 32 | 49 | -17 | |
15 | Pogoń 1945 Staszów | 23 | 14 | 3 | 5 | 15 | 30 | 51 | -21 | |
16 | Hetman Włoszczowa | 23 | 11 | 3 | 2 | 18 | 29 | 72 | -43 | |
17 | Stal Kunów | 23 | 7 | 2 | 1 | 20 | 20 | 89 | -69 | |
18 | Wisła Sandomierz | 22 | 6 | 1 | 3 | 18 | 8 | 164 | -156 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona II Kielce | 11 | 33 | 11 | 0 | 0 | 41 | 6 | 35 | |
2 | Klimontowianka Klimontów | 12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 32 | 13 | 19 | |
3 | Łysica Bodzentyn | 12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 30 | 13 | 17 | |
4 | Alit Ożarów | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 24 | 13 | 11 | |
5 | Neptun Końskie | 10 | 23 | 7 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 | |
6 | Granat Skarżysko-Kamienna | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 27 | 11 | 16 | |
7 | Orlęta Kielce | 12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 31 | 14 | 17 | |
8 | AKS 1947 Busko Zdrój | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 35 | 15 | 20 | |
9 | Moravia Morawica | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 37 | 18 | 19 | |
10 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 37 | 15 | 22 | |
11 | GKS Rudki | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 24 | 13 | 11 | |
12 | Arka Pawłów | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 28 | 25 | 3 | |
13 | Wierna Małogoszcz | 12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 15 | 12 | 3 | |
14 | Spartakus Daleszyce | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 19 | 26 | -7 | |
15 | Hetman Włoszczowa | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 20 | 22 | -2 | |
16 | Pogoń 1945 Staszów | 11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 19 | 22 | -3 | |
17 | Stal Kunów | 11 | 6 | 2 | 0 | 9 | 11 | 36 | -25 | |
18 | Wisła Sandomierz | 11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 6 | 81 | -75 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS 1947 Busko Zdrój | 11 | 25 | 8 | 1 | 2 | 23 | 12 | 11 | |
2 | Korona II Kielce | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 50 | 15 | 35 | |
3 | Alit Ożarów | 11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 22 | 17 | 5 | |
4 | Wierna Małogoszcz | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 24 | 13 | 11 | |
5 | Klimontowianka Klimontów | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20 | 15 | 5 | |
6 | Moravia Morawica | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 31 | 14 | 17 | |
7 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 16 | 14 | 2 | |
8 | Łysica Bodzentyn | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 35 | 23 | 12 | |
9 | GKS Rudki | 11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 14 | 14 | 0 | |
10 | Neptun Końskie | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 16 | 21 | -5 | |
11 | Orlęta Kielce | 11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 16 | 15 | 1 | |
12 | Granat Skarżysko-Kamienna | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 24 | 21 | 3 | |
13 | Arka Pawłów | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 24 | 19 | 5 | |
14 | Spartakus Daleszyce | 11 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 | 23 | -10 | |
15 | Pogoń 1945 Staszów | 12 | 4 | 0 | 4 | 8 | 11 | 29 | -18 | |
16 | Stal Kunów | 12 | 1 | 0 | 1 | 11 | 9 | 53 | -44 | |
17 | Hetman Włoszczowa | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 | 9 | 50 | -41 | |
18 | Wisła Sandomierz | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 83 | -81 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Spartakus Daleszyce
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | GKS Rudki | 15 czerwca 2024 |
Wierna Małogoszcz | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 8 czerwca 2024 |
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 1 czerwca 2024 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | Moravia Morawica | 30 maja 2024 |
Orlęta Kielce | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 25 maja 2024 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | Łysica Bodzentyn | 18 maja 2024 |
Klimontowianka Klimontów | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 11 maja 2024 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | Neptun Końskie | 4 maja 2024 |
Stal Kunów | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 1 maja 2024 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | Arka Pawłów | 27 kwietnia 2024 |
Wisła Sandomierz | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 20 kwietnia 2024 |
Spartakus Daleszyce | 4 - 0 | Hetman Włoszczowa | 14 kwietnia 2024 |
Korona II Kielce | 5 - 0 | Spartakus Daleszyce | 7 kwietnia 2024 |
Spartakus Daleszyce | 2 - 0 | Pogoń 1945 Staszów | 30 marca 2024 |
Granat Skarżysko-Kamienna | 0 - 1 | Spartakus Daleszyce | 23 marca 2024 |
Spartakus Daleszyce | 2 - 2 | AKS 1947 Busko Zdrój | 17 marca 2024 |
Alit Ożarów | 3 - 1 | Spartakus Daleszyce | 9 marca 2024 |
GKS Rudki | 2 - 1 | Spartakus Daleszyce | 18 listopada 2023 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 3 | Wierna Małogoszcz | 12 listopada 2023 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 3 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 5 listopada 2023 |
Moravia Morawica | 3 - 1 | Spartakus Daleszyce | 29 października 2023 |
Spartakus Daleszyce | 2 - 3 | Orlęta Kielce | 22 października 2023 |
Łysica Bodzentyn | 0 - 0 | Spartakus Daleszyce | 14 października 2023 |
Spartakus Daleszyce | 1 - 4 | Klimontowianka Klimontów | 8 października 2023 |
Neptun Końskie | 4 - 1 | Spartakus Daleszyce | 1 października 2023 |
Spartakus Daleszyce | 3 - 2 | Stal Kunów | 24 września 2023 |
Arka Pawłów | 4 - 1 | Spartakus Daleszyce | 17 września 2023 |
Spartakus Daleszyce | 3 - 0 | Wisła Sandomierz | 10 września 2023 |
Spartakus Daleszyce | 2 - 3 | Granat Skarżysko-Kamienna | 6 września 2023 |
Hetman Włoszczowa | 0 - 3 | Spartakus Daleszyce | 3 września 2023 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 5 | Korona II Kielce | 30 sierpnia 2023 |
Pogoń 1945 Staszów | 0 - 2 | Spartakus Daleszyce | 27 sierpnia 2023 |
AKS 1947 Busko Zdrój | 2 - 2 | Spartakus Daleszyce | 15 sierpnia 2023 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 1 | Alit Ożarów | 12 sierpnia 2023 |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Jakub Rybus | Moravia Morawica | 20 |
2 | Jakub Mażysz | Alit Ożarów | 16 |
3 | Dominik Chrzanowski | Łysica Bodzentyn | 15 |
4 | Mateusz Rejowski | Wierna Małogoszcz | 14 |
5 | Mirosław Kalista | Arka Pawłów | 12 |
6 | Bartłomiej Książek | Granat Skarżysko-Kamienna | 11 |
7 | Maciej Pokora | AKS 1947 Busko Zdrój | 11 |
8 | Kamil Uciński | Łysica Bodzentyn | 10 |
9 | Łukasz Zawadzki | Moravia Morawica | 9 |
10 | Kamil Bełczowski | Alit Ożarów | 9 |
11 | Marcin Chmiel | Klimontowianka Klimontów | 9 |
12 | Krystian Sornat | Wierna Małogoszcz | 9 |
13 | Miłosz Strzeboński | Korona II Kielce | 9 |
14 | Mychajło Łuczak | GKS Rudki | 8 |
15 | Seweryn Sala | Spartakus Daleszyce | 8 |
16 | Adrian Chrząszcz | Pogoń 1945 Staszów | 7 |
17 | Michał Smolarczyk | Neptun Końskie | 7 |
18 | Kacper Śliwa | Orlęta Kielce | 7 |
19 | Jakub Olearczyk | Orlęta Kielce | 6 |
20 | Jakub Nowocień | Arka Pawłów | 6 |
21 | Kacper Rogoziński | AKS 1947 Busko Zdrój | 6 |
22 | Paweł Rogula | Korona II Kielce | 6 |
23 | Aliaksei Piatrenka | Klimontowianka Klimontów | 6 |
24 | Bartosz Szydłowski | Łysica Bodzentyn | 6 |
25 | Maciej Żądło | AKS 1947 Busko Zdrój | 5 |
26 | Radosław Szmalec | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 5 |
27 | Michał Rybus | Moravia Morawica | 5 |
28 | Karol Gilewski | Moravia Morawica | 5 |
29 | Danił Pryjmaczenko | Łysica Bodzentyn | 5 |
30 | Szymon Czerwiak | Łysica Bodzentyn | 5 |
31 | Michał Mikosa | Łysica Bodzentyn | 5 |
32 | Damian Kopyciński | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 5 |
33 | Piotr Ferens | Klimontowianka Klimontów | 5 |
34 | Jakub Jaśkiewicz | Orlęta Kielce | 5 |
35 | Bartosz Papka | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 4 |
36 | Kacper Rak | Arka Pawłów | 4 |
37 | Szymon Hajduk | Łysica Bodzentyn | 4 |
38 | Gabriel Skrzypek | Klimontowianka Klimontów | 4 |
39 | Mikołaj Kuca | Pogoń 1945 Staszów | 4 |
40 | Błażej Miller | Granat Skarżysko-Kamienna | 4 |
41 | Piotr Wójcik | Alit Ożarów | 4 |
42 | Jakub Konstantyn | Korona II Kielce | 4 |
43 | Konrad Głowacki | Spartakus Daleszyce | 4 |
44 | Jakub Kapsa | Alit Ożarów | 4 |
45 | Wiktor Pluta | Granat Skarżysko-Kamienna | 4 |
46 | Adam Chojecki | Korona II Kielce | 4 |
47 | Rafał Kujawa | Łysica Bodzentyn | 4 |
48 | Michał Zawadzki | Moravia Morawica | 4 |
49 | Jakub Stachura | GKS Rudki | 4 |
50 | Damian Grudnik | Neptun Końskie | 4 |
51 | Ernest Rozmysłowski | Pogoń 1945 Staszów | 4 |
52 | Michał Jeziorski | Spartakus Daleszyce | 4 |
53 | Mateusz Zębala | GKS Rudki | 4 |
54 | Piotr Poński | Orlęta Kielce | 4 |
55 | Mateusz Kawęcki | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 4 |
56 | Andrij Szakalec | Klimontowianka Klimontów | 3 |
57 | Filip Stępień | Alit Ożarów | 3 |
58 | Kacper Załęcki | AKS 1947 Busko Zdrój | 3 |
59 | Patryk Kwiecień | Neptun Końskie | 3 |
60 | Adrian Maciejewski | Neptun Końskie | 3 |
61 | Filip Kaczmarski | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 3 |
62 | Kacper Serek | Wierna Małogoszcz | 3 |
63 | Michał Hołody | Wisła Sandomierz | 3 |
64 | Łukasz Swat | Wisła Sandomierz | 3 |
65 | Hubert Szulc | Korona II Kielce | 3 |
66 | Kacper Kościelecki | Moravia Morawica | 3 |
67 | Kamil Łokieć | Orlęta Kielce | 3 |
68 | Oskar Sewerzyński | Korona II Kielce | 3 |
69 | Krzysztof Kiercz | Korona II Kielce | 3 |
70 | Kacper Gąsior | GKS Rudki | 3 |
71 | Irakli Meskha | Spartakus Daleszyce | 2 |
72 | Ernest Jopkiewicz | Moravia Morawica | 2 |
73 | Mateusz Zawadzki | Moravia Morawica | 2 |
74 | Igor Wódz | Alit Ożarów | 2 |
75 | Seweryn Kaleta | Spartakus Daleszyce | 2 |
76 | Mykoła Terianyk | Łysica Bodzentyn | 2 |
77 | Wojciech Śmieszek | Wisła Sandomierz | 2 |
78 | Wojciech Gębka | Arka Pawłów | 2 |
79 | Kamil Skiba | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
80 | Jakub Pawlik | Klimontowianka Klimontów | 2 |
81 | Tomasz Gaj | Orlęta Kielce | 2 |
82 | Adam Zawierucha | Korona II Kielce | 2 |
83 | Jakub Wojtachnio | Klimontowianka Klimontów | 2 |
84 | Łukasz Dziewięcki | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
85 | Szymon Gałązka | Korona II Kielce | 2 |
86 | Mikołaj Toboła | Moravia Morawica | 2 |
87 | Danylo Saienko | Klimontowianka Klimontów | 2 |
88 | Norbert Sinkiewicz | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
89 | Wiktor Wilk | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
90 | Jakub Przybysławski | Korona II Kielce | 2 |
91 | Adam Szlązak | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
92 | Artsiom Siadzko | Neptun Końskie | 2 |
93 | Patryk Boksiński | Łysica Bodzentyn | 2 |
94 | Marcin Marek | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
95 | Michał Pokora | Korona II Kielce | 2 |
96 | Maksym Matysek | GKS Rudki | 2 |
97 | Piotr Jedlikowski | GKS Rudki | 1 |
98 | Rafał Kowalski | Spartakus Daleszyce | 1 |
99 | Marcin Jarmuda | Hetman Włoszczowa | 1 |
100 | Mateusz Michalski | Wisła Sandomierz | 1 |
101 | Wojciech Śmigalski | Łysica Bodzentyn | 1 |
102 | Mikołaj Jasiński | Alit Ożarów | 1 |
103 | Jakub Makówczyński | Stal Kunów | 1 |
104 | Kacper Gładyś | Arka Pawłów | 1 |
105 | Jakub Banasik | Neptun Końskie | 1 |
106 | Łukasz Palimąka | Hetman Włoszczowa | 1 |
107 | Michał Gajos | Orlęta Kielce | 1 |
108 | Filip Anduła | GKS Rudki | 1 |
109 | Bartosz Pańtak | Neptun Końskie | 1 |
110 | Krystian Wierzchanowski | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
111 | Kamil Hałat | Klimontowianka Klimontów | 1 |
112 | Karol Turek | Korona II Kielce | 1 |
113 | Serhij Kosiuk | Klimontowianka Klimontów | 1 |
114 | Bartłomiej Wielgus | Stal Kunów | 1 |
115 | Władysław Kołosow | Hetman Włoszczowa | 1 |
116 | Mateusz Gruszczyński | Neptun Końskie | 1 |
117 | Karol Dudzik | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
118 | Tomasz Persona | Alit Ożarów | 1 |
119 | Marcin Sudy | Klimontowianka Klimontów | 1 |
120 | Artiom Kozaczok | Spartakus Daleszyce | 1 |
121 | Michał Bogacki | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
122 | Igor Wójcik | Hetman Włoszczowa | 1 |
123 | Łukasz Skalski | Neptun Końskie | 1 |
124 | Paweł Markowicz | Neptun Końskie | 1 |
125 | Dawid Zalewski | Stal Kunów | 1 |
126 | Jakub Wódz | Alit Ożarów | 1 |
127 | Grzegorz Małek | Hetman Włoszczowa | 1 |
128 | Jewgienij Szykawka | Korona II Kielce | 1 |
129 | Kacper Tumulec | Łysica Bodzentyn | 1 |
130 | Oskar Gwóźdź | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
131 | Tomasz Gajos | Orlęta Kielce | 1 |
132 | Stanislav Mokrosnop | Spartakus Daleszyce | 1 |
133 | Robert Sitarz | Spartakus Daleszyce | 1 |
134 | Robert Szymański | Wierna Małogoszcz | 1 |
135 | Wojciech Karbownik | Wierna Małogoszcz | 1 |
136 | Wojciech Wyrazik | Pogoń 1945 Staszów | 1 |
137 | Radosław Turek | Korona II Kielce | 1 |
138 | Emil Kania | Korona II Kielce | 1 |
139 | Jakub Rabiej | Moravia Morawica | 1 |
140 | Dominik Pasternak | Moravia Morawica | 1 |
141 | Rostyslav Pryimak | Orlęta Kielce | 1 |
142 | Maciej Moskwa | Łysica Bodzentyn | 1 |
143 | Kamil Kobryń | Łysica Bodzentyn | 1 |
144 | Konrad Małaczek | GKS Rudki | 1 |
145 | Marcin Taler | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
146 | Paweł Nowakowski | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 1 |
147 | Piotr Solnica | Orlęta Kielce | 1 |
148 | Mikołaj Susło | Orlęta Kielce | 1 |
149 | Eryk Szymański | Korona II Kielce | 1 |
150 | Wiktor Soboń | Wierna Małogoszcz | 1 |
151 | Marcin Dynarek | Stal Kunów | 1 |
152 | Radosław Dawidowicz | Arka Pawłów | 1 |
153 | Krystian Pająk | Klimontowianka Klimontów | 1 |
154 | Piotr Maniara | Łysica Bodzentyn | 1 |
155 | Paweł Cegieła | Hetman Włoszczowa | 1 |
156 | Tomasz Matuszewski | Hetman Włoszczowa | 1 |
157 | Igor Górski | Hetman Włoszczowa | 1 |
158 | Patryk Turlej | Moravia Morawica | 1 |
159 | Paweł Ślefarski | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
160 | Jakub Gurski | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
161 | Bartłomiej Papros | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
162 | Patryk Niziołek | Klimontowianka Klimontów | 1 |
163 | Bartłomiej Niedbała | Stal Kunów | 1 |
164 | Kamil Kowalski | Stal Kunów | 1 |
165 | Igor Jas | Klimontowianka Klimontów | 1 |