Terminarz dla III liga dolnośląsko-lubuska w sezonie 2013/2014. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "III liga dolnośląsko-lubuska"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Ślęza Wrocław 34 77 23 8 3 78 32 46
2 MKS Oława 34 75 23 6 5 75 28 47
3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 73 23 4 7 75 37 38
4 Zagłębie II Lubin 34 68 21 5 8 78 28 50
5 Formacja Port 2000 Mostki 34 67 19 10 5 95 41 54
6 Foto-Higiena Gać 34 58 16 10 8 55 48 7
7 Piast Żmigród 34 53 15 8 11 51 48 3
8 Śląsk II Wrocław 34 52 15 7 12 62 53 9
9 Lechia Dzierżoniów 34 48 13 9 12 54 45 9
10 Polonia-Stal Świdnica 34 48 15 3 16 52 53 -1
11 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 34 43 13 4 17 51 66 -15
12 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 34 42 10 12 12 40 47 -7
13 Bielawianka Bielawa 34 31 8 7 19 37 72 -35
14 Polonia Trzebnica 34 30 8 6 20 46 77 -31
15 Promień Żary 34 25 5 10 19 29 70 -41
16 Ilanka Rzepin 34 23 6 5 23 40 80 -40
17 Prochowiczanka Prochowice 34 22 5 7 22 43 94 -51
18 GKS Kobierzyce 34 19 4 7 23 34 76 -42
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 10/11 sierpnia
Zagłębie II Lubin 5 - 0 Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki 0 - 1 Foto-Higiena Gać
GKS Kobierzyce 0 - 0 Ilanka Rzepin
Piast Żmigród 1 - 2 MKS Oława
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary 0 - 2 Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 5 Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Bielawianka Bielawa

2. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 15 sierpnia
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 Bielawianka Bielawa
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Piast Żmigród
Ślęza Wrocław 2 - 0 Promień Żary
Ilanka Rzepin 0 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Foto-Higiena Gać 2 - 1 GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław 1 - 0 Zagłębie II Lubin
MKS Oława 0 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

3. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 17/18 sierpnia
Zagłębie II Lubin 5 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 0 Foto-Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki 3 - 0 Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Lechia Dzierżoniów
GKS Kobierzyce 4 - 3 Polonia Trzebnica
Piast Żmigród 0 - 2 Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 MKS Oława
Promień Żary 3 - 2 Ilanka Rzepin

4. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 24/25 sierpnia
Ilanka Rzepin 1 - 2 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
Prochowiczanka Prochowice 1 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Bielawianka Bielawa 0 - 5 MKS Oława
Lechia Dzierżoniów 3 - 1 Polonia-Stal Świdnica
Foto-Higiena Gać 3 - 1 Promień Żary
Polonia Trzebnica 3 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Śląsk II Wrocław 1 - 1 GKS Kobierzyce
Ślęza Wrocław 2 - 1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

5. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 28 sierpnia
Zagłębie II Lubin 4 - 0 GKS Kobierzyce
Formacja Port 2000 Mostki 5 - 2 Prochowiczanka Prochowice
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 5 Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród 4 - 0 Foto-Higiena Gać
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Ilanka Rzepin
Polonia-Stal Świdnica 0 - 4 Ślęza Wrocław
Bielawianka Bielawa 0 - 3 Lechia Dzierżoniów
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 0 MKS Oława
Promień Żary 3 - 2 Polonia Trzebnica

6. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 31 sierpnia/1 września
Ilanka Rzepin 2 - 3 Polonia-Stal Świdnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 0 Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin 5 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Prochowiczanka Prochowice 0 - 5 MKS Oława
Ślęza Wrocław 1 - 1 Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać 1 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Polonia Trzebnica 0 - 1 Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki 5 - 1 GKS Kobierzyce
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Promień Żary

7. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 7/8 września
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 3 Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce 6 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Promień Żary 2 - 0 Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród 1 - 0 Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 - 0 Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa 2 - 0 Ilanka Rzepin
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 MKS Oława
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 3 Formacja Port 2000 Mostki

8. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 14/15 września
Ślęza Wrocław 1 - 1 MKS Oława
Ilanka Rzepin 1 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Prochowiczanka Prochowice 2 - 2 Lechia Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin 4 - 1 Piast Żmigród
Polonia Trzebnica 0 - 1 Polonia-Stal Świdnica
Formacja Port 2000 Mostki 1 - 0 Promień Żary
GKS Kobierzyce 1 - 4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Foto-Higiena Gać 3 - 1 Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław 2 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski

9. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 21/22 września
Piast Żmigród 0 - 4 Formacja Port 2000 Mostki
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0 - 1 Foto-Higiena Gać
Ilanka Rzepin 0 - 1 MKS Oława
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 0 Prochowiczanka Prochowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 4 Zagłębie II Lubin
Bielawianka Bielawa 1 - 0 Polonia Trzebnica
Promień Żary 2 - 2 GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Śląsk II Wrocław

10. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 28/29 września
Ilanka Rzepin 1 - 1 Lechia Dzierżoniów
GKS Kobierzyce 0 - 0 Piast Żmigród
Prochowiczanka Prochowice 1 - 3 Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać 1 - 1 MKS Oława
Polonia Trzebnica 2 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin 5 - 1 Polonia-Stal Świdnica
Formacja Port 2000 Mostki 0 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 0 Promień Żary
Śląsk II Wrocław 6 - 0 Bielawianka Bielawa

11. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 5/6 października
Ślęza Wrocław 2 - 1 Ilanka Rzepin
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Promień Żary 1 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Piast Żmigród 0 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 0 GKS Kobierzyce
Polonia-Stal Świdnica 1 - 6 Formacja Port 2000 Mostki
Bielawianka Bielawa 0 - 3 Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica 2 - 6 MKS Oława
Lechia Dzierżoniów 2 - 0 Foto-Higiena Gać

12. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 12/13 października
Śląsk II Wrocław 0 - 1 MKS Oława
Prochowiczanka Prochowice 7 - 2 Ilanka Rzepin
Foto-Higiena Gać 4 - 5 Ślęza Wrocław
Polonia Trzebnica 1 - 1 Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki 4 - 1 Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary 0 - 0 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 1 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie

13. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 19/20 października
Ilanka Rzepin 1 - 3 Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Promień Żary
Polonia-Stal Świdnica 3 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Bielawianka Bielawa 1 - 0 GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica 3 - 3 Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów 3 - 0 Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin 2 - 0 MKS Oława

14. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 26/27 października
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Polonia Trzebnica 1 - 2 Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin 3 - 2 Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki 0 - 2 MKS Oława
GKS Kobierzyce 2 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 1 Bielawianka Bielawa
Promień Żary 0 - 2 Polonia-Stal Świdnica
Piast Żmigród 2 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Ślęza Wrocław

15. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 2/3 listopada
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 4 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ślęza Wrocław 1 - 1 Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać 5 - 4 Polonia Trzebnica
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa 2 - 2 Promień Żary
GKS Kobierzyce 1 - 2 MKS Oława
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Formacja Port 2000 Mostki
Ilanka Rzepin 2 - 4 Śląsk II Wrocław
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 - 1 Prochowiczanka Prochowice

16. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 9/10 listopada
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Promień Żary 2 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Formacja Port 2000 Mostki 2 - 1 Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
Prochowiczanka Prochowice 1 - 3 Polonia Trzebnica
Zagłębie II Lubin 3 - 0 Ilanka Rzepin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 1 MKS Oława
Piast Żmigród 3 - 3 Bielawianka Bielawa
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 - 2 Polonia-Stal Świdnica

17. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 16/17 listopada
Polonia-Stal Świdnica 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa 2 - 4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 - 1 Piast Żmigród
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Foto-Higiena Gać 1 - 2 Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica 0 - 2 Śląsk II Wrocław
GKS Kobierzyce 2 - 1 Ślęza Wrocław
Ilanka Rzepin 1 - 4 Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława 0 - 0 Promień Żary

18. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 23/24 listopada
Prochowiczanka Prochowice 2 - 5 Śląsk II Wrocław
Polonia Trzebnica 1 - 2 Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Formacja Port 2000 Mostki
Ślęza Wrocław 4 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów 7 - 1 Promień Żary
MKS Oława 0 - 1 Piast Żmigród
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa 0 - 3 Polonia-Stal Świdnica
Ilanka Rzepin 3 - 1 GKS Kobierzyce

19. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 15/16 marca
Bielawianka Bielawa 0 - 2 Prochowiczanka Prochowice
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 3 MKS Oława
Piast Żmigród 1 - 1 Lechia Dzierżoniów
Promień Żary 1 - 1 Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Formacja Port 2000 Mostki 3 - 0 Polonia Trzebnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 2 Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin 4 - 0 Śląsk II Wrocław

20. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 22/23 marca
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława 3 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Prochowiczanka Prochowice 0 - 0 Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica 1 - 0 GKS Kobierzyce
Ilanka Rzepin 1 - 0 Promień Żary
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 0 Bielawianka Bielawa
Lechia Dzierżoniów 0 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród

21. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 29/30 marca
MKS Oława 1 - 0 Bielawianka Bielawa
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Polonia-Stal Świdnica 1 - 2 Lechia Dzierżoniów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0 - 1 Ślęza Wrocław
GKS Kobierzyce 1 - 3 Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród 3 - 2 Ilanka Rzepin
Promień Żary 1 - 1 Foto-Higiena Gać
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3 - 0* Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki 0 - 2 Zagłębie II Lubin

22. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 2 kwietnia
Prochowiczanka Prochowice 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Polonia Trzebnica 1 - 1 Promień Żary
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Piast Żmigród
Ilanka Rzepin 3 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
MKS Oława 2 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce 0 - 3 Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica

23. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 5/6 kwietnia
MKS Oława 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia-Stal Świdnica 2 - 1 Ilanka Rzepin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Promień Żary 0 - 1 Śląsk II Wrocław
GKS Kobierzyce 0 - 5 Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród 2 - 2 Polonia Trzebnica
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 0 Zagłębie II Lubin

24. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 12/13 kwietnia
Śląsk II Wrocław 4 - 4 Piast Żmigród
Formacja Port 2000 Mostki 3 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
MKS Oława 2 - 2 Lechia Dzierżoniów
Ilanka Rzepin 0 - 3* Bielawianka Bielawa
Prochowiczanka Prochowice 1 - 2 GKS Kobierzyce
Polonia Trzebnica 1 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin 3 - 1 Promień Żary
Ślęza Wrocław 0 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie

25. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 18/19 kwietnia
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 1 GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów 3 - 3 Prochowiczanka Prochowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 1 Ilanka Rzepin
Bielawianka Bielawa 1 - 2 Foto-Higiena Gać
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Śląsk II Wrocław
Piast Żmigród 2 - 1 Zagłębie II Lubin
Promień Żary 0 - 5 Formacja Port 2000 Mostki
MKS Oława 1 - 2 Ślęza Wrocław
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Polonia Trzebnica

26. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 26/27 kwietnia
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Polonia-Stal Świdnica
Prochowiczanka Prochowice 0 - 4 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
GKS Kobierzyce 1 - 2 Promień Żary
MKS Oława 3 - 1 Ilanka Rzepin
Polonia Trzebnica 2 - 1 Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać 2 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Zagłębie II Lubin 1 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław 3 - 1 Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki 1 - 1 Piast Żmigród

27. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 30 kwietnia
Ślęza Wrocław 5 - 1 Prochowiczanka Prochowice
MKS Oława 5 - 1 Foto-Higiena Gać
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2 - 2 Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa 0 - 0 Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica 1 - 0 Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Formacja Port 2000 Mostki
Piast Żmigród 2 - 0 GKS Kobierzyce
Promień Żary 0 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Lechia Dzierżoniów 2 - 1 Ilanka Rzepin

28. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 3/4 maja
Foto-Higiena Gać 1 - 1 Lechia Dzierżoniów
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin 1 - 2 Ślęza Wrocław
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2 - 0 Piast Żmigród
GKS Kobierzyce 1 - 3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Formacja Port 2000 Mostki 2 - 1 Polonia-Stal Świdnica
MKS Oława 5 - 0 Polonia Trzebnica
Prochowiczanka Prochowice 2 - 3 Promień Żary
Zagłębie II Lubin 4 - 0 Bielawianka Bielawa

29. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 7 maja
Ilanka Rzepin 2 - 3 Prochowiczanka Prochowice
Ślęza Wrocław 1 - 0 Foto-Higiena Gać
Lechia Dzierżoniów 1 - 0 Polonia Trzebnica
MKS Oława 4 - 2 Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0 - 4 Zagłębie II Lubin
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Piast Żmigród 3 - 2 Promień Żary
Bielawianka Bielawa 1 - 4 Formacja Port 2000 Mostki
Polonia-Stal Świdnica 3 - 1 GKS Kobierzyce

30. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 10/11 maja
Śląsk II Wrocław 1 - 0 Lechia Dzierżoniów
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Polonia-Stal Świdnica
MKS Oława 1 - 0 Zagłębie II Lubin
Prochowiczanka Prochowice 1 - 0 Piast Żmigród
Promień Żary 0 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
GKS Kobierzyce 1 - 3 Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Gać 0 - 0 Ilanka Rzepin
Ślęza Wrocław 2 - 1 Polonia Trzebnica
Formacja Port 2000 Mostki 4 - 1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie

31. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 17/18 maja
Ślęza Wrocław 6 - 1 Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin 3 - 2 Polonia Trzebnica
Foto-Higiena Gać 4 - 2 Prochowiczanka Prochowice
MKS Oława 2 - 2 Formacja Port 2000 Mostki
Bielawianka Bielawa 3 - 3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Piast Żmigród
Polonia-Stal Świdnica 4 - 0 Promień Żary
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1 - 1 GKS Kobierzyce
Lechia Dzierżoniów 2 - 0 Zagłębie II Lubin

32. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 24/25 maja
Śląsk II Wrocław 8 - 2 Ilanka Rzepin
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0 - 3 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława 3 - 0 GKS Kobierzyce
Prochowiczanka Prochowice 0 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary 0 - 3* Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica 1 - 0 Foto-Higiena Gać
Zagłębie II Lubin 2 - 1 Ślęza Wrocław
Formacja Port 2000 Mostki 6 - 2 Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica

33. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 31 maja
Polonia Trzebnica 2 - 0 Prochowiczanka Prochowice
Foto-Higiena Gać 3 - 0 Śląsk II Wrocław
Ilanka Rzepin 1 - 2 Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław 3 - 3 Formacja Port 2000 Mostki
Lechia Dzierżoniów 1 - 1 GKS Kobierzyce
MKS Oława 4 - 2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0 - 0 Promień Żary
Polonia-Stal Świdnica 3 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa 0 - 5 Piast Żmigród

34. kolejka - III liga dolnośląsko-lubuska 7 czerwca
Ślęza Wrocław 3 - 0 GKS Kobierzyce
Prochowiczanka Prochowice 3 - 1 Polonia-Stal Świdnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Bielawianka Bielawa
Piast Żmigród 3 - 2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary 1 - 4 MKS Oława
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1 - 3 Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000 Mostki 7 - 0 Ilanka Rzepin
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Foto-Higiena Gać
Śląsk II Wrocław 1 - 4 Polonia Trzebnica


Inne terminarze / wyniki