Legia Warszawa zremisowała z Lechią Gdańsk 0-0. W ostatnim sobotnim spotkaniu 3. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Piłkarze z Warszaway występowali pod wodzą tymczasowego trenera Aleksandara Vukovicia.

Legia Warszawa zremisowała z Lechią Gdańsk 0-0. W ostatnim sobotnim spotkaniu 3. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Piłkarze z Warszaway występowali pod wodzą tymczasowego trenera Aleksandara Vukovicia.

W 17. minucie Lechia mogła wyjść na prowadzenie. Niebezpiecznie było w polu karnym Legii. Na uderzenie głową zdecydował się Błażej Augustyn. W ostatniej chwili piłkę wybił Arkadiusz Malarz.

W 78. minucie Krzysztof Mączyński wykonywał rzut wolny po faulu Michała Nalepy na Michale Kucharczyku. Pomocnik Legii podszedł do piłki i uderzył nad poprzeczką.

W 85. minucie Legia mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Dominik Nagy uderzył z dystansu. Najpierw obronił ten strzał Dušan Kuciak, a dobitka węgierskiego pomocnika poszybowała nad poprzeczką.

LEGIA WARSZAWA - LECHIA GDAŃSK 0-0

Legia Warszawa: Malarz - Vešović, Astiz, Wieteska, Hloušek (82. Chris Philipps) - Szymański, Mączyński, 26. Cafú (60. Dominik Nagy), Kucharczyk - Kanté, Carlitos (46. Domagoj Antolić).

Lechia Gdańsk: Kuciak - Stolarski, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Michał Mak (62. Karol Fila), Kubicki, Łukasik, Lipski (76. Mateusz Sopoćko), Haraslín (86. Adam Chrzanowski) - Paixão.

żółte kartki: Nalepa, Mak, Fila, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków) widzów: 16 153