Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Mello nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec
2018-07-09 14:38:34

Nowym zawdodnkiem beniaminka LOTTO Ekstraklasy został Giacomo Mello Corbellini. Popularny "Mello" podpisał z Zagłębiem Sosnowiec dwuletni kontrakt.
 
Giacomo Mello Corbellini ostatni sezon spędził w Ruchu Chorzów, gdzie zagrał w 26 meczach ligowych na poziomie 1 ligi i zdobył 4 bramki. 25-letni pomocnik jest pochodzenia brazyliskiego, ale posiada także włoskie obywatelstwo.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że zagram w Zagłębiu. To klub z dużymi tradycjami, który ma oddanych kibiców uważa Mello. - Wcześniej, byłem już na testach w Zagłębiu i dość dobrze znam piłkarzy oraz trenerów. Grając w zeszłym sezonie w Ruchu miałem możliwość poznania drużyny, jej sposobu gry. Teraz będę miał szansę gry w polskiej ekstraklasie i to dla mnie wielka szansa - przekonuje Brazylijczyk, który w tym tygodniu rozpocznie naukę języka polskiego.
 
źródło: zaglebie.eu
kairo
 
 
 
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.