Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

30 zł za darmo na Mistrzostwa Świata. Bez depozytu!
2018-06-09 12:23:27

Zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji to świetna okazja, by trochę poobstawiać. U nas dostanicie 30 zł zupełnie za darmo od Betsson - bez depozytu. Wystarczy się zarejestrować!
 
Ta wyjątkowa oferta dostępna jest tylko dla naszych użytkowników i została przygotowana specjalnie dla Was.
 
By z niej skorzystać musicie założyć konto w Betsson z naszego linka. I to w zasadzie wszystko - depozyt nie jest wymagany, więc gracie całkowicie za darmo!
 
1) Kliknij tutaj --> zarejestruj się w Betsson
2) By skorzystać z darmowego zakładu 30 PLN wybierz zdarzenia, które chcesz obstawić i zaznacz pole "Darmowy Zakład" na kuponie
 
Darmowy zakład w wysokości 30 PLN możecie wykorzystać tylko w całości na jednym kuponie. Ale gracie całkiem za free, więc warto spróbować szczęścia :-)
 

Więcej informacji na temat 30 PLN bez depozytu w Betsson:

 
  1. Aby zobaczyć Darmowy Zakład, należy udać się do sekcji Sport i kliknąć na kurs wybranego zakładu.
  2. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, należy zaznaczyć pole Darmowego Zakładu na kuponie.
  3. Darmowy Zakład jest dostępny na wszystkie dyscypliny i musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od momentu dodania na konto gracza.
  4. Darmowy zakład musi zostać w całości wykorzystany na jednym kuponie i nie można go podzielić pomiędzy kilka kuponów (zakładów). Gracz musi postawić kupon z dokładną stawką Darmowego Zakładu. Zakłady systemowe nie są objęte promocją.
 

Warunki obrotu 30 PLN bez depozytu w Betsson:

 
  1. Wygrane netto (wygrane łączne minus stawka) z darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
  2. Bonus (wygrane netto z darmowego zakładu) należy obrócić minimum jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym.
  3. Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni, aby środki bonusowe zostały przekształcone w prawdziwe pieniądze.
  4. Środki bonusowe, które nie zostaną przekształcone w prawdziwe pieniądze w ciągu 30 dni zostaną anulowane.
  5. Zablokowane środki i bonus muszą zostać obrócone w zakładach.


Dodatkowo cały czas dostępna jest standardowa oferta dla nowych graczy, czyli 150 zł w formie zakładu bez ryzyka. Wpłacacie 150 PLN i możecie obstawiać bez strachu, bo w przypadku porażki Wasze pieniądze zostaną zwrócone.
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.