Terminarz dla IV liga podkarpacka w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Sieniawa 9 25 8 1 0 20 2 18
2 Rzemieślnik Pilzno 9 21 6 3 0 23 8 15
3 Polonia Przemyśl 9 19 6 1 2 12 6 6
4 KS Wiązownica 9 18 5 3 1 17 6 11
5 Ekoball Stal Sanok 9 17 5 2 2 15 5 10
6 Wisłoka Dębica 9 16 5 1 3 14 7 7
7 Igloopol Dębica 9 16 4 4 1 12 8 4
8 LKS Pisarowce 9 14 4 2 3 16 10 6
9 Izolator Boguchwała 9 13 4 1 4 19 11 8
10 Unia Nowa Sarzyna 9 12 3 3 3 10 15 -5
11 Wisłok Wiśniowa 8 10 2 4 2 4 4 0
12 Sokół Nisko 9 9 3 0 6 13 18 -5
13 Piast Tuczempy 9 8 2 2 5 10 14 -4
14 Błękitni Ropczyce 9 7 2 1 6 11 19 -8
15 Wisłok Strzyżów 9 7 2 1 6 10 21 -11
16 Głogovia Głogów Małopolski 8 7 2 1 5 8 23 -15
17 Granica Stubno 9 5 1 2 6 4 18 -14
18 Cosmos Nowotaniec 9 0 0 0 9 8 31 -23
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 sierpnia
Ekoball Stal Sanok 5 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica 2 - 1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1 - 1 LKS Pisarowce
Granica Stubno 1 - 0 Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno 3 - 0 Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 0 Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy 2 - 0 Sokół Nisko

2. kolejka - IV liga podkarpacka 15 sierpnia
Izolator Boguchwała 0 - 3 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec 1 - 3 KS Wiązownica
Igloopol Dębica 2 - 0 Granica Stubno
LKS Pisarowce 6 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłoka Dębica 1 - 0 Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 3 - 1 Sokół Nisko

3. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 sierpnia
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Igloopol Dębica
Piast Tuczempy 1 - 3 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna 3 - 1 Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Nisko
Granica Stubno 0 - 1 LKS Pisarowce
KS Wiązownica 2 - 0 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 2 - 0 Polonia Przemyśl

4. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 sierpnia
Polonia Przemyśl 3 - 1 Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 KS Wiązownica
LKS Pisarowce 0 - 2 Sokół Nisko
Igloopol Dębica 2 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Cosmos Nowotaniec 0 - 1 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 0 - 2 Błękitni Ropczyce

5. kolejka - IV liga podkarpacka 30 sierpnia
Błękitni Ropczyce 2 - 5 LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno 4 - 0 Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa 5 - 0 Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy 3 - 0 Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 6 Izolator Boguchwała
Sokół Nisko 1 - 2 Wisłoka Dębica
KS Wiązownica 0 - 0 Igloopol Dębica

6. kolejka - IV liga podkarpacka 2/3 września
Polonia Przemyśl 3 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała 3 - 1 Sokół Nisko
LKS Pisarowce 0 - 2 Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 0 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 4 - 1 Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 0 - 5 KS Wiązownica

7. kolejka - IV liga podkarpacka 9/10 września
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 2 - 1 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 1 Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko 0 - 1 Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno 2 - 1 LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa 2 - 2 Igloopol Dębica
KS Wiązownica 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Wisłok Strzyżów

8. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 września
Polonia Przemyśl 2 - 0 Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce 2 - 1 Izolator Boguchwała
Granica Stubno 0 - 1 Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Strzyżów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec 4 - 6 Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Rzemieślnik Pilzno 4 - 2 KS Wiązownica
Igloopol Dębica 2 - 1 Piast Tuczempy

9. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 września
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy 1 - 1 Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica 6 - 0 Cosmos Nowotaniec
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała 0 - 1 Polonia Przemyśl
KS Wiązownica 0 - 0 LKS Pisarowce
Sokół Nisko 2 - 1 Wisłok Strzyżów

10. kolejka - IV liga podkarpacka 30 września / 1 października
LKS Pisarowce ? - ? Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec ? - ? Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów ? - ? Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa ? - ? Sokół Nisko
Igloopol Dębica ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno ? - ? Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce ? - ? Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Sokół Sieniawa
KS Wiązownica ? - ? Unia Nowa Sarzyna

11. kolejka - IV liga podkarpacka 7/8 października
Unia Nowa Sarzyna ? - ? LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa ? - ? KS Wiązownica
Piast Tuczempy ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok ? - ? Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Granica Stubno
Sokół Nisko ? - ? Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica ? - ? Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała ? - ? Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl ? - ? Cosmos Nowotaniec

12. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 października
LKS Pisarowce ? - ? Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów ? - ? Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa ? - ? Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica ? - ? Wisłoka Dębica
Granica Stubno ? - ? Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica ? - ? Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Sokół Sieniawa

13. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 października
Sokół Sieniawa ? - ? LKS Pisarowce
Piast Tuczempy ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok ? - ? KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko ? - ? Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica ? - ? Granica Stubno
Izolator Boguchwała ? - ? Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl ? - ? Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec ? - ? Wisłok Strzyżów

14. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 października
Igloopol Dębica ? - ? Polonia Przemyśl
Granica Stubno ? - ? Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce ? - ? Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Sokół Nisko
KS Wiązownica ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa ? - ? Piast Tuczempy
LKS Pisarowce ? - ? Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa ? - ? Cosmos Nowotaniec

15. kolejka - IV liga podkarpacka 4/5 listopada
Piast Tuczempy ? - ? LKS Pisarowce
Ekoball Stal Sanok ? - ? Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko ? - ? KS Wiązownica
Wisłoka Dębica ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała ? - ? Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl ? - ? Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec ? - ? Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów ? - ? Wisłok Wiśniowa

16. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 listopada
LKS Pisarowce ? - ? Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica ? - ? Wisłok Strzyżów
Granica Stubno ? - ? Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce ? - ? Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Izolator Boguchwała
KS Wiązownica ? - ? Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Sokół Nisko
Sokół Sieniawa ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy ? - ? Ekoball Stal Sanok

17. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 listopada
Ekoball Stal Sanok ? - ? LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Piast Tuczempy
Sokół Nisko ? - ? Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała ? - ? KS Wiązownica
Polonia Przemyśl ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec ? - ? Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów ? - ? Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa ? - ? Igloopol Dębica


Inne terminarze / wyniki