Terminarz dla IV liga podkarpacka w sezonie 2017/2018. Terminarze wszystkich spotkań piłkarskich w Polsce.

TERMINARZ / WYNIKI Sezon:

MECZE LIVE
STATYSTYKI

Statystyki dla "IV liga podkarpacka"
Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma (8 ost. spotkań)
1 Sokół Sieniawa 17 40 12 4 1 40 12 28
2 Polonia Przemyśl 17 40 13 1 3 41 12 29
3 Rzemieślnik Pilzno 17 35 10 5 2 38 23 15
4 LKS Pisarowce 17 32 10 2 5 30 17 13
5 Izolator Boguchwała 17 32 10 2 5 48 18 30
6 Wisłoka Dębica 16 29 8 5 3 23 9 14
7 KS Wiązownica 17 28 8 4 5 29 19 10
8 Ekoball Stal Sanok 17 25 7 4 6 23 17 6
9 Igloopol Dębica 17 24 6 6 5 22 22 0
10 Wisłok Wiśniowa 17 21 5 6 6 19 18 1
11 Sokół Nisko 17 20 6 2 9 24 29 -5
12 Piast Tuczempy 17 19 5 4 8 21 24 -3
13 Unia Nowa Sarzyna 17 18 4 6 7 18 29 -11
14 Błękitni Ropczyce 15 16 5 1 9 17 32 -15
15 Głogovia Głogów Małopolski 17 15 4 3 10 17 42 -25
16 Granica Stubno 17 15 4 3 10 18 36 -18
17 Wisłok Strzyżów 17 14 4 2 11 27 47 -20
18 Cosmos Nowotaniec 16 0 0 0 16 14 63 -49
M- mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwyciestwo, - remis, - porażka

1. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 sierpnia
Ekoball Stal Sanok 5 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica 2 - 1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1 - 1 LKS Pisarowce
Granica Stubno 1 - 0 Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno 3 - 0 Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 0 Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy 2 - 0 Sokół Nisko

2. kolejka - IV liga podkarpacka 15 sierpnia
Izolator Boguchwała 0 - 3 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec 1 - 3 KS Wiązownica
Igloopol Dębica 2 - 0 Granica Stubno
LKS Pisarowce 6 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłoka Dębica 1 - 0 Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 3 - 1 Sokół Nisko

3. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 sierpnia
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Igloopol Dębica
Piast Tuczempy 1 - 3 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna 3 - 1 Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Nisko
Granica Stubno 0 - 1 LKS Pisarowce
KS Wiązownica 2 - 0 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 2 - 0 Polonia Przemyśl

4. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 sierpnia
Polonia Przemyśl 3 - 1 Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 KS Wiązownica
LKS Pisarowce 0 - 2 Sokół Nisko
Igloopol Dębica 2 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Cosmos Nowotaniec 0 - 1 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 0 - 2 Błękitni Ropczyce

5. kolejka - IV liga podkarpacka 30 sierpnia
Błękitni Ropczyce 2 - 5 LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno 4 - 0 Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa 5 - 0 Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy 3 - 0 Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 6 Izolator Boguchwała
Sokół Nisko 1 - 2 Wisłoka Dębica
KS Wiązownica 0 - 0 Igloopol Dębica

6. kolejka - IV liga podkarpacka 2/3 września
Polonia Przemyśl 3 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała 3 - 1 Sokół Nisko
LKS Pisarowce 0 - 2 Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec 1 - 2 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 0 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 4 - 1 Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 0 - 5 KS Wiązownica

7. kolejka - IV liga podkarpacka 9/10 września
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 2 - 1 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 1 Cosmos Nowotaniec
Sokół Nisko 0 - 1 Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno 2 - 1 LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa 2 - 2 Igloopol Dębica
KS Wiązownica 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Wisłok Strzyżów

8. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 września
Polonia Przemyśl 2 - 0 Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce 2 - 1 Izolator Boguchwała
Granica Stubno 0 - 1 Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Strzyżów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec 4 - 6 Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Rzemieślnik Pilzno 4 - 2 KS Wiązownica
Igloopol Dębica 2 - 1 Piast Tuczempy

9. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 września
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy 1 - 1 Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica 6 - 0 Cosmos Nowotaniec
Izolator Boguchwała 0 - 1 Polonia Przemyśl
KS Wiązownica 0 - 0 LKS Pisarowce
Sokół Nisko 2 - 1 Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 2 Wisłok Wiśniowa

10. kolejka - IV liga podkarpacka 30 września / 1 października
LKS Pisarowce 2 - 1 Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec 1 - 5 Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno 2 - 2 Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Sokół Nisko
Granica Stubno 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna

11. kolejka - IV liga podkarpacka 7/8 października
Polonia Przemyśl 3 - 0* Cosmos Nowotaniec
Unia Nowa Sarzyna 0 - 1 LKS Pisarowce
Piast Tuczempy 0 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 3 - 0 Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała 4 - 0 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 1 - 0 KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok 1 - 3 Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko 0 - 0 Igloopol Dębica

12. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 października
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce 3 - 1 Cosmos Nowotaniec
Granica Stubno 1 - 0 Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno 4 - 2 Ekoball Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów 1 - 5 Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Izolator Boguchwała
KS Wiązownica 2 - 0 Piast Tuczempy
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłoka Dębica

13. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 października
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko 4 - 0 Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok 2 - 1 KS Wiązownica
Wisłoka Dębica 1 - 1 Granica Stubno
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała 3 - 0 Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa 1 - 0 LKS Pisarowce
Cosmos Nowotaniec 1 - 5 Wisłok Strzyżów

14. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 października
Sokół Sieniawa 3 - 5 Piast Tuczempy
LKS Pisarowce 4 - 3 Wisłok Strzyżów
Granica Stubno 0 - 4 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 4 - 1 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 2 - 5 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce ? - ? Wisłoka Dębica
KS Wiązownica 4 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 6 - 0 Cosmos Nowotaniec

15. kolejka - IV liga podkarpacka 4/5 listopada
Polonia Przemyśl 4 - 0 Granica Stubno
Sokół Nisko 3 - 2 KS Wiązownica
Piast Tuczempy 1 - 0 LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica 0 - 0 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 2 - 2 Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 - 2 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Sokół Sieniawa
Cosmos Nowotaniec 0 - 3 Igloopol Dębica

16. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 listopada
LKS Pisarowce 3 - 0 Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce 0 - 5 Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno 1 - 5 Izolator Boguchwała
KS Wiązownica 0 - 0 Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 3 - 4 Wisłok Strzyżów
Granica Stubno 7 - 3 Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa 8 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna 1 - 1 Sokół Nisko

17. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 listopada
Polonia Przemyśl 5 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Piast Tuczempy
Sokół Nisko 0 - 2 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 5 - 1 KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów 2 - 5 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 3 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec ? - ? Błękitni Ropczyce


Inne terminarze / wyniki