Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

http://polskieligi.net/1204/pl/wydarzenia/1204,promocja-w-betsson:-wplac-20-pln-i-zgarnij-darmowy-zaklad-30-pln.html
Odbierz 30 PLN bez depozytu w Betsson. Za darmo!
2018-06-01 20:34:36

Specjalnie dla użytkowników polskieligi.net mamy wyjątkową ofertę - darmowy zakład w wysokości 30 PLN bez depozytu w Betsson. By odebrać darmowy zakład wystarczy się zarejestrować.
 
Ta wyjątkowa oferta dostępna jest tylko dla naszych użytkowników i została przygotowana specjalnie dla Was.
 
By z niej skorzystać musicie założyć konto w Betsson z naszego linka. I to w zasadzie wszystko - depozyt nie jest wymagany, więc gracie całkowicie za darmo!
 
1) Kliknij tutaj --> zarejestruj się w Betsson
2) By skorzystać z darmowego zakładu 30 PLN wybierz zdarzenia, które chcesz obstawić i zaznacz pole "Darmowy Zakład" na kuponie
 
Darmowy zakład w wysokości 30 PLN możecie wykorzystać tylko w całości na jednym kuponie. Ale gracie całkiem za free, więc warto spróbować szczęścia :-)
 

Więcej informacji na temat 30 PLN bez depozytu w Betsson:


* Aby zobaczyć Darmowy Zakład, należy udać się do sekcji Sport i kliknąć na kurs wybranego zakładu.
* Aby wykorzystać Darmowy Zakład, należy zaznaczyć pole Darmowego Zakładu na kuponie.
* Darmowy Zakład jest dostępny na wszystkie dyscypliny i musi zostać wykorzystany w ciągu 30 dni od momentu dodania na konto gracza.
* Darmowy zakład musi zostać w całości wykorzystany na jednym kuponie i nie można go podzielić pomiędzy kilka kuponów (zakładów). Gracz musi postawić kupon z dokładną stawką Darmowego Zakładu. Zakłady systemowe nie są objęte promocją. 
 

Warunki obrotu 30 PLN bez depozytu w Betsson:


* Wygrane netto (wygrane łączne minus stawka) z darmowego zakładu zostaną wypłacone jako bonus.
* Bonus (wygrane netto z darmowego zakładu) należy obrócić minimum jeden raz na zakładach z kursem 1.50 lub wyższym.
* Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni, aby środki bonusowe zostały przekształcone w prawdziwe pieniądze.
* Środki bonusowe, które nie zostaną przekształcone w prawdziwe pieniądze w ciągu 30 dni zostaną anulowane.
* Zablokowane środki i bonus muszą zostać obrócone w zakładach.

Dodatkowo cały czas dostępna jest standardowa oferta dla nowych graczy, czyli 150 zł w formie zakładu bez ryzyka. Wpłacacie 150 PLN i możecie obstawiać bez strachu, bo w przypadku porażki Wasze pieniądze zostaną zwrócone.
 
Pamiętajcie o tym, że zbliżają się Mistrzostwa Świata w Rosji i w Betsson znajdziecie mnóstwo ciekawych zakładów z tej okazji. Warto, więc skorzystać z oferty naszego partnera.
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.